Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Születésnapi levél

Kategóriák: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Óvodások, iskolások » Viselkedés, nevelés / Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13. Fluorescent2017-10-10 18:22
Szuper ötlet! :)
Biztosan díjazni fogja majd ha idősebb lesz! Főleg felnőtt korában.

Nagyon sok Boldog születésnapot kívánok a fiadnak! :)

12. Chelsey2017-10-07 17:40
Tetszik :)
(válasz boldogzokni 1. hozzászólására)

11. gabymama2017-10-07 13:04
Fantasztikus az ötlet! Az íráskészséged is.Köszönöm, hogy olvashattam! Boldog szülinapot a "nagyfiúnak"!!!

10. tunci582017-10-06 16:25
Nagyon jó szokás, kár, hogy nekem nem jutott eszembe amíg a gyermekeim kicsik voltak!

9. babyapocakban2017-10-03 16:39
Kedves ötlet és szokás.

8. fehérke1112017-10-02 10:52
De jó ötlet! Kívánom, hogy sok-sok születésnapra írj nekik :-)

7. dolcsy19892017-10-02 10:42
Fantasztikus otlet! :)
En azt a dobozt tartogatom az evek alatt osszegyujtott fontosabb feljegyzesekkel apro rajzokkal stb. amit a ssuletesekor kaptunk a korhazban. Sztem mindenki kapott ilyen kartonboxot. En ezt es a tartalmat 18. szulinapjukra tervezem odaadni az akkori ajandekkal egyutt hogy orizze tovabb o. :)
Ezek utan benne lesz a szuletesnapi level is. Koszonom hogy megosztottad velunk is!
Sok boldog szuletesnapot a "kis"fiadnak! Es nem maradhat el a Te es Apuka felkoszontese sem!:) Gartulalok Nektek is! :)

6. Pengő Gyöngyi2017-10-01 20:35
Én az 1.2. és 3. szülinapjára videókat készítettem fotókból. Utána valahogy elmaradt...
Klassz ötlet ez a szülinapi levél! :)

5. Piroska522017-10-01 15:04
ez nagyon jó ötlet, a nyáron selejteztem a régi könyvek motyók között, az egyik szekrényben az egyik könyvből kiesett egy papírlap ,kinyitottam levél volt 41-évvel ezelőtt írta a férjem amikor katona volt,én meg itthon voltam 2-pici gyerekkel,eltettem biztonságos helyre, elne vesszen, a másik szekrényben a régi újságokat selejteztem ott is találtam levelet , azokat meg a fiam küldte amikor Cipruson volt békefentartó, annak is van legalább 16-17-éve végigolvastam azokat is sok dolog jutott eszembe ,amiket már régen elfelejtettem, úgyhogy ez nagyon jó ötlet, mert évek múlva ha elolvassa ,eszébe jutnak majd a dolgok és nem merűlnek feledésbe ,gyűjtsétek egy mappába akkor nem is kallódik el

4. Andi.Bobi2017-10-01 11:38
Nagyon kedves jó ötlet!
Én is gondolkodok egy naplón,amibe fényképeket ragasztanék,írnék pár sort,emlékezetes dolgokról...
Sok szép születésnapot kívánok!!

3. gribedli***2017-10-01 10:58
Jaj, ez nagyon nagyon jó lett! Szinte látom a "kis kópét":DDD

Sok boldogságot és sok szép levelet kívánok neki anyutól!

2. syria2017-10-01 09:15
Micsoda jó ötlet! :) Ha sorba rakják, napló lesz belőlük évek múltán.

1. boldogzokni2017-10-01 09:08
Két évvel ezelőtt jött az ötlet, hogy levelet írok a gyermekeimnek minden évben a születésnapjukra. Leírom ezekben, hogy abban az évben milyen fontosabb események történtek velük, milyenek most és mit szeretünk bennük nagyon. Ezt a levelet a torta és az ajándékok mellé kapják. Eddig nagy sikereke volt minden alkalommal.