Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Születésnapi levél fórum

Születésnapi levél (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Születésnapi levél

2017. nov. 4. 15:06
Nekem nagyon tetszik!!! :)
16. Totyka
2017. okt. 26. 23:36
Szerintem igenis jó ötlet! Vannak emberek, akik kíváncsiak gyerekkorukra. S netán olyanok is, akiknek nem élnek a szüleik, nincs kitől megkérdezni mi is volt anno. Az ember feledékeny, jó összefoglalni, mi történt egy adott évben. Én kiegészíteném, pár képpel is.
2017. okt. 23. 08:31

nem szeretnék ünneprontó lenni, tényleg nagyon szép ötlet.

De nem tudom, hogy egy 18-20 éves cinikus kamasz végig fogja-e olvasni évek múlva a naplót, érdekli-e még egyáltalán hogy mi történt kiskorában.

Ha visszagondolok fiamnak ugyanezen időszakára, tuti nem vette volna a fáradságot, már semmi nosztalgiát nem érez óvódás kisiskolás kora iránt.

Adja isten, hogy ne legyen igazam

2017. okt. 23. 08:11
Juj ez de jó ötlet, ilyet mostamtól én is csinálok!
2017. okt. 10. 18:22

Szuper ötlet! :)

Biztosan díjazni fogja majd ha idősebb lesz! Főleg felnőtt korában.


Nagyon sok Boldog születésnapot kívánok a fiadnak! :)

12. Chelsey (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2017. okt. 7. 17:40
Tetszik :)
2017. okt. 7. 13:04
Fantasztikus az ötlet! Az íráskészséged is.Köszönöm, hogy olvashattam! Boldog szülinapot a "nagyfiúnak"!!!
2017. okt. 6. 16:25
Nagyon jó szokás, kár, hogy nekem nem jutott eszembe amíg a gyermekeim kicsik voltak!
2017. okt. 3. 16:39
Kedves ötlet és szokás.
8. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2017. okt. 2. 10:52
De jó ötlet! Kívánom, hogy sok-sok születésnapra írj nekik :-)
2017. okt. 2. 10:42

Fantasztikus otlet! :)

En azt a dobozt tartogatom az evek alatt osszegyujtott fontosabb feljegyzesekkel apro rajzokkal stb. amit a ssuletesekor kaptunk a korhazban. Sztem mindenki kapott ilyen kartonboxot. En ezt es a tartalmat 18. szulinapjukra tervezem odaadni az akkori ajandekkal egyutt hogy orizze tovabb o. :)

Ezek utan benne lesz a szuletesnapi level is. Koszonom hogy megosztottad velunk is!

Sok boldog szuletesnapot a "kis"fiadnak! Es nem maradhat el a Te es Apuka felkoszontese sem!:) Gartulalok Nektek is! :)

2017. okt. 1. 20:35

Én az 1.2. és 3. szülinapjára videókat készítettem fotókból. Utána valahogy elmaradt...

Klassz ötlet ez a szülinapi levél! :)

2017. okt. 1. 15:04
ez nagyon jó ötlet, a nyáron selejteztem a régi könyvek motyók között, az egyik szekrényben az egyik könyvből kiesett egy papírlap ,kinyitottam levél volt 41-évvel ezelőtt írta a férjem amikor katona volt,én meg itthon voltam 2-pici gyerekkel,eltettem biztonságos helyre, elne vesszen, a másik szekrényben a régi újságokat selejteztem ott is találtam levelet , azokat meg a fiam küldte amikor Cipruson volt békefentartó, annak is van legalább 16-17-éve végigolvastam azokat is sok dolog jutott eszembe ,amiket már régen elfelejtettem, úgyhogy ez nagyon jó ötlet, mert évek múlva ha elolvassa ,eszébe jutnak majd a dolgok és nem merűlnek feledésbe ,gyűjtsétek egy mappába akkor nem is kallódik el
4. Andi.Bobi (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2017. okt. 1. 11:38

Nagyon kedves jó ötlet!

Én is gondolkodok egy naplón,amibe fényképeket ragasztanék,írnék pár sort,emlékezetes dolgokról...

Sok szép születésnapot kívánok!!

3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2017. okt. 1. 10:58

Jaj, ez nagyon nagyon jó lett! Szinte látom a "kis kópét":DDD


Sok boldogságot és sok szép levelet kívánok neki anyutól!

2. syria (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2017. okt. 1. 09:15
Micsoda jó ötlet! :) Ha sorba rakják, napló lesz belőlük évek múltán.
2017. okt. 1. 09:08
Két évvel ezelőtt jött az ötlet, hogy levelet írok a gyermekeimnek minden évben a születésnapjukra. Leírom ezekben, hogy abban az évben milyen fontosabb események történtek velük, milyenek most és mit szeretünk bennük nagyon. Ezt a levelet a torta és az ajándékok mellé kapják. Eddig nagy sikereke volt minden alkalommal.

Ugrás a teljes írásra: Születésnapi levél

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook