Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Endometrium a ködben fórum

Endometrium a ködben (beszélgetős fórum)


3. 02de97fdd6 (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2017. szept. 29. 11:50
Múlt héten 6 mm-es volt, a héten csíkszerű, de nem menstruáltam még. Én mem hallottam míg olyabról, hogy menstruáció nélkül eltűnne.
2017. szept. 29. 07:10
Ez azt jelenti, hogy vékony volt. Ennek elvileg mensi után kellen így kinéznie. Ha pl peteérés környékén látják ezt az nem ekdvez a teherbeesésnek. Lehet hosszú ciklusod lesz. Nem elég vastag a nyálkahártyád.
2017. szept. 28. 23:24

Sziasztok!

Gyermeket szeretnénk a férjemmel már egy ideje.

Inofolicot szedem, sikerült is teherbe esnem, csak sajnos méhen kívül. Újra próbálkoztunk. A nőgyógyászom heti szinten követi a változásokat ultrahangon. 1. héten az endimetrium 3 mm, utána 6 mm volt, majd ezen a héten ismét voltam UH-n és az általam várt további vastagodás helyett csíkszerűnek írta le. Ami viszont fontos, hogy semmilyen formában és módon nem menstruáltam a mért eredmények között. Holnap kellene, hogy megjöjjön papírforma szerint. Nem értem mi lehet ez, fizikai képtelenségnek tartom, és az orvos sem tudott erre mit mondani. Igazából tartok attól, hogy mi lehet ez most. Történt már valakivel ehhez hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook