Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hiperaktivitás tüneteit vettem észre a 3 éves kisfiamon, nem rég kezdett el járni oviba, de ott is nehezen kezelhető! fórum

Hiperaktivitás tüneteit vettem észre a 3 éves kisfiamon, nem rég kezdett el járni oviba, de ott is nehezen kezelhető! (beszélgetős fórum)


18. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. szept. 27. 07:32
A halolajas vitaminok tényleg jók, de az sem megoldás önmagában, ezek csak segíthetnek..
17. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. szept. 27. 07:31

Minél hamarabb menj utána, kár szenvedni, hallgatni az ítélkezéseket, a gyerek is megszokja, hogy ő a "rossz", meg a neveletlen.


Sokmindennek nagy szerepe van, étkezésnek, egyéb pszichés tényezőknek, de nem ettől lesz valaki hiperaktív, ha az.

Orvos, nevtan, szakértői, TSMT torna, egyéb terápiás feljesztő tevékenységek..

Kemény, de jobb most, mint suliban szembesülni a nehezével.

2017. szept. 26. 16:50

Ha szakemberhez mész, akkor sem árt, ha ezt elolvasod.

A saját unokáimról tudom, hogy a cukor felpörgeti a gyerekeket.

[link]

2017. szept. 26. 16:05
Vidd el szakemberhez.
14. elemző (válaszként erre: 10. - Shisha)
2017. szept. 26. 09:29
Valóban jó nyugtató hatású a Royal Jelly, elszopogatva negyed óra múlva felszívódik és hat. Finom és sok jó természetes hatóanyag van benne.A halolaj mellé, az is mehet, de nem helyette.Lehetőleg érdemes elkerülni a gyógyszereket a sok melékhatásukkal.
13. Ikebana3 (válaszként erre: 12. - Ikebana3)
2017. szept. 26. 09:11
kifaggatnak
12. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. szept. 26. 09:10

Első körben az óvónővel beszélnék és jelezném, hogy a Nevelési Tanácsadó véleményét is kérem az ügyben. Még akkor is, ha esetleg ő nem vett észre ebből semmit. Ha ő ebben nem támogatna, akkor személyesen keresd fel a legközelebbi NT-t és kérjél időpontot. Ők megnézik, téged is kiaggatnak a szülést megelőző állapotokról, a szülésről, a mozgásfejlődésről stb. Aztán megnézik a kicsit, rajzoltatják, beszélgetnek, nézik a figyelem tartósságát és ha valóban hiperaktív a kicsid, arról neked szakvéleményt adnak és speciális fejlesztésre van lehetőségetek, ahová az adott időpontban el kell járni.

Egy anya mindig hamarabb észre vesz dolgokat, mint egy kívülálló. Ha benned fölmerült a gyanú, ne hagyd annyiban, járj a végére. Ha kiderül, hogy semmi ilyen nincs a háttérben, megnyugodhatsz, van egy kissé mozgékonyabb gyerkőcöd, akit simán beírathatsz valamilyen versenysportra az energiái levezetésére. :)

11. syria (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. szept. 26. 09:01
Nem könnyű meghúzni a határvonalat, hogy egy gyerek csak élénk, vagy hiperaktív. Ha nyugtalan vagy, főleg azért, már volt a családban, keress szakembert.
10. Shisha
2017. szept. 26. 09:00
Én is azzal értek egyet, aki türelemre inti a szülőt4 tudom, nem könnyű, de nem is gondoltam volna, hogy a kevés folyadék fogyasztás is képes, nem csak fáradtságot, hanem izgágaságot is okozni.Hallottam, hogy az Omega3, és vagy? a Royal gelé(Forever termék) nagyon jó. Sok kisgyerekes anyukától hallottam, hogy már az 1 osztályba is szorongva megy a gyerek.Mostanában olvastam egy cikket, hogy gyógyszeresen kezelnek gyerekeket, és, hogy milyen következményei lehetnek!Igen szomorú.
9. elemző (válaszként erre: 7. - Picur1991)
2017. szept. 26. 08:59
Igen az étkezés nagymértékben befolyásolja az egészségünket és akár generációkon keresztüli problémákat is okozhat. A halolajnak sok jótékony hatása van.Van pár orvosi cikkem ezekről a kutatásokról Ha esetleg érdekel, akkor szívesen elküldöm emailben. Hiperaktivitásra, diszlexiára, a tanulásra, memóriára stb is jó a gyermekeknél is.
8. Piroska52 (válaszként erre: 2. - Picur1991)
2017. szept. 26. 08:35
mielőtt bármit adnál neki, vidd el a gyerekorvoshoz,mond el az aggodalmad meg amit az oviban mondtak,majd ő eldönti milegyen, lehet hogy csak új neki a dolog, és így reagál az ovi kezdésre,az egyik ilyen ,a másik olyan,nem egyformák,
2017. szept. 26. 08:19
Halolajat?étkezés is szerepet jàtszhat?
6. elemző (válaszként erre: 1. - Picur1991)
2017. szept. 26. 08:04
Szia! Adjál neki minőségi halolajat,az sokat segthet.
2017. szept. 26. 07:57
Mik voltak az egyértelmü tünetek ?Esetleg öröklődhet?Mert a csalàdba volt màr
2017. szept. 26. 04:57
Beszélj a házi orvossal meg az óvonővel.
2017. szept. 26. 04:56
Szia. Az én fiamnál is észre vettük ezt,már oviba,de nem foglalkozott velünk senki, mondván mi spirázzuk túl majd ha 10 évesen megvannak a tünetek akkor. Mostanra (11éves,5. osztályos) értük el teljesen, hogy ma bevihetem az emelt csphez a papírt, kitölti az orvos, de már májusban kiderült, hogy adhds.
2017. szept. 26. 00:59
Esetlen van valaki aki ugyenebben a cipőbe jàr?
2017. szept. 26. 00:57
Sziasztok!Hiperaktivitàs tüneteit vettem észre 3 éves kisfiamon, nem rég kezdett el jarni oviban de ott is nehezen kezelhető!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook