Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász, aki ilyen hajat tényleg tudna? fórum

Fodrász, aki ilyen hajat tényleg tudna? (tudásbázis kérdés)


13. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2017. szept. 26. 12:22
Az a fajta lokni, amit írtam, ami nekem tetszik, nem létezik a természetben, úgyhogy nem sokat szoktam rajta filózni, hogy de jó lenne a természetes hullámos, mert több barátnőm is szokta a haját ilyen hullámosra csinálni (ha kiguglizod, lose curl néven is fut), és a göndör vagy hullámos hajukat előtte ki kell vasalniuk egyenesre, aztán besütni ilyenre, szóval ha eredeti hullámos lenne az enyém, akkor még több meló lenne vele:D
12. Bichi (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. szept. 26. 11:34
Én is azt gondolom, hogy ezt dauerral senki nem fogja megcsinálni. Ez egy természetesen göndör haj, amit hajhabbal ilyenre meg lehet tartani. Nekem is ilyen, de ha az ember nem akarja, hogy "szőrös" legyen, akkor nem szabad kifésülni... Ez egy tipikus olyan frizura, ami szép míg fényképezik :) Ha ilyet akarsz semmiképp ne tedd tönkre a hajad dauerral, mert csak csalódni fogsz. Maximum alkalmakra hajsütővel csináld vagy csináltasd meg...
2017. szept. 26. 11:02
Dauer helyett szerintem volument kéne használni, mert azzal lazább természetesebb hullámokat lehet elérni.Szépen kisimul a hajból 1-2 hónap után, míg a dauert inkább kivágják a hajból a hónap alatt.Bármilyen vegyi műveletet csak az adott személyhez szabad igazítani(jobb esetben) mert nem vagyunk egyformák, amihez egyeseknek 20 perces kezelés elég addig másnak ez lehet 45 perc is és akkor még a különböző anyag erősségekről nem is szóltam.Csak olyan fodrásszal kell kezdeni aki ezeket figyelembe veszi és megkérdezi, hogy te otthon hogyan dolgozol a hajaddal, mert a lényeg az, hogy olyan frizurát csináljon amivel te tudsz boldogulni, és örömmel nézel a tükörbe.
10. syria (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2017. szept. 25. 08:29

A bajok itt kezdődnek.

Daueroltattam a szögegyenes hajamat, jól tönkre is ment. A barátnőm meg a dús, természetes göndör haját egyenesíti állandóan, mi munkája van a hajzuhatagával!

Noooormálisak vagyunk? :D

2017. szept. 25. 05:35
látsszon az eredeti hossza, mivel hullámosan összemegy. Ha a teteje lenne lapos, nekem a súlya lehúzza méglaposabbra. Ezért fogok a tetejéről vágatni fazont.
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Gribedli***)
2017. szept. 25. 05:33

Én úgy szoktam, ha laza hullámosat akarok, hogy hajmosás előtt fésülöm ugye ki, mert sok és az alja mindig kócosodik. Megmosom, aztán már csak szárítom, fésülés nélkül. Ekkor lesz ilyen mint a fotón.

De szoktam olyat is, hogy pont az alját szárîtom egyenesre, hogy

7. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2017. szept. 24. 11:45
Nekem sima hajam van és a kaliforniai hullámok tetszenek, az a hetvenes ébekbeli, az most is nagyon divat (felül maradjon sima, alul hullámos), ezért formázom. Pántban alszom vagy besütöm. Persze nem mindennap, mert tetszik simán is, de azért na, olyan angyali, amikor loknis az alja:DDD
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2017. szept. 24. 11:38
Szerintem Nincs olyan vastag csavaró, amivel még lehet dauerolni de ilyen nagy hullámokat csinál, úgy értem, hajsütővel meg lehet csinálni ezt a hajat és csavarôkkal is, de a dauert nem lehet, mert a túl nagy csavaróktól csak kinyúlik a hullâm, szóval nem maradna neked fixen ilyen, hanem szárítás után göndörebb lenne.
5. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Syria)
2017. szept. 24. 10:54
Én egyeneset szeretnék! :)
4. Kétszoba+nappali (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2017. szept. 24. 10:54
Legjobb Budapesten a bioadauer, Szigeti Anita mesterfodrász. Nem fogsz csalódni.
3. syria (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2017. szept. 24. 10:46
Mázlista. :)
2017. szept. 24. 10:37
Nekem pont ilyen az eredeti. :D
2017. szept. 24. 10:33

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani jó fodrászokat akik ezt a hajat meg tudnák csinálni? Sajnos sokszor befürödtem már még egy alap fazonra vágással is. Vittem képet és teljesen más hajat csinált a fodrász. Teszek fel képet hogy milyenre gondoltam. Úgy gondolom ezt dauerolással lehetne megcsinálni de nem a rendes dauer hanem vannak már erre szaknevek de még sose volt dauerolva a hajam már annyi féle dauer van. Jó lenne valamilyen kíméletesebb módszer ami nem roncsolja annyira a hajat. Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook