Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sütés-főzés ketogén étrendben fórum

Sütés-főzés ketogén étrendben (beszélgetős fórum)


2017. okt. 29. 15:15
De jó ötletek! Ma kókuszlisztes gofri lesz a vacsora, mogyoróvajjal.
2017. szept. 26. 05:22
Ma gombapörkölt lesz,én a magam kenyerével,egy szelet fehérjekenyér 3,5 g ch-vel eszem.
2017. szept. 24. 12:36
Sült hasaalja szalonna + pici mexikói saláta.
2017. szept. 23. 19:14
Sült tofu koreai módra cukkinivel. Tulajdonképpen egy pikáns tofu, pici olívaolajon megpirítom (a kocka tofut szeletekre vágva, mindkét oldalt pirítom), fokhagyma, chili, szójaszósz, újhagymakarikák, gyömbér. Amikor kész, akár nyers cukkinivel is jó, vagy párolt cukkinivel. És pillanatok alatt kész:) totál vegán ofkorsz.
2017. szept. 23. 18:48
Grillsajtot ettem ma, salátát meg tojást.
2017. szept. 23. 05:50

Mai ébédünk: brassói aprópecsenye.

Elkészítés: hagyományosan sütöm a húst pici változtatással,házi sonkát ill. szalonnát kell alápirítani.

Családnak sültkrumplival,nekem sült karalábéval keverve a kész húst.

Elég nehéz visszaállni ,így 5 hónap után szinte.De ha jó kis alternatívákat találunk,könnyebbé tehetjük!

2017. szept. 23. 05:43

Ide olyan ketósokat várok,akik már jelentős tapasztalattal rendelkeznek,és megoszthatjuk egymással receptjeinket,illetve azokat is ,akik még kezdők a témában.Amiért nyitottam a fórumot,az nem más,mint a haldoklás a többi ketós fórumnál ill. klubbnál.

Itt az ősz,bizony a nyár rajtam is nyomot hagyott,gondom ezzel nem vagyok egyedül.Egymásnak adott ötletekkel talán színesebbé és szebbé tehetjük ezt a diétás,életmódváltós módszert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook