Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Őszi immunerősítés

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Évajuli2017-10-15 13:02
Én most méhpempő kúrát tartok 1 hónapig.

7. syria2017-09-24 08:23
Na igen: fűben-fában orvosság van. Szerencsés vagy, hogy tudod őket használni.
(válasz marduk 6. hozzászólására)

6. marduk2017-09-22 20:37
Én szoktam gombázni az erdőben ott gyogy gombák is vannak pl a viaszpecsét gomba ez az ami az immunrendszert erősíti tinkurát csinálok belőle tölgy fa tuskón található tapló gomba de míg puhák akkor gyűjtöm be,de meglehet venni is mint madárkeserűfüveket is szoktam tinkurának áztatni ehez pálinka kell.Már idejét se tudom mikor voltam vírus által megbetegedve. Bizatok a természetes gyogymodban.gyogynővényekben.

5. globus2017-09-22 20:04
Egész nyár rendelkezésre állt friss levegővel, sok vitaminnal, mozgással, napsütéssel, D-vitamin raktározással. Mit kellene erősíteni?

4. moonlight132017-09-22 19:49
Én semmit. Ugyanúgy élek, mint eddig.

3. syria2017-09-22 09:59
A cikkben leírtaknak a 3. pont kivételével semmi köze az őszhöz, mert állandóan a felsorolt szempontok szerint kellene élnünk.
Viszont a fokozott vitaminbevitel tényleg jól jön az immunrendszer erősítéséhez.

2. livegirl2017-09-22 09:26
Érdemes hozzáértő szakember (orvos, gyógyszerész) véleményére adni.

1. netbarátnő2017-09-22 09:08
Ősz van: a természettel együtt nekünk is alkalmazkodnunk kell a rossz időhöz, hogy ne betegedjünk meg egykönnyen. Ennek érdekében fel kell készíteni az immunrendszerünket a hőingadozásokra, a környezetünkből leselkedő baktérium- és vírustámadásokra, az őszi átállással járó idegrendszeri megterhelésekre.