Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Paravánt lehet használni sötétítőként? fórum

Paravánt lehet használni sötétítőként? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 4. 21:24
Lett szép sötétítőm, semmit nem látnak be, passzol.a lakásba és ha fényre vágyom, elhúzom.a függönyt, annyira nem látni be:)
11. babyapocakban (válaszként erre: 8. - A03dd05915)
2017. szept. 22. 08:41
Albérletbe pont nem az örök darab kell. :D
2017. szept. 22. 08:40

Mire néz az ablakod? Közvetlenül belátnak?

Szalagfüggönyök nem tetszenek? Tök modern és praktikus, rengeteg színben van.

Elég neki az 1 sín és mindkét szerepet betölti, nappalra és éjszakára is jó.

2017. szept. 21. 20:28
Hát.. sajnos redőny biztos nem lesz,pedig a legjobb lenne,marad a sötétítő, meg is nézem itt ott:)
2017. szept. 21. 20:21

Azért kérdeztem a méreteket, mert szerintem a redőny a legpraktikusabb, örök darab, és vannak olyanok, amelyek "feltolás biztosak". Kvázi ablakrácsot is kiváltja.

A paraván 180 cm magas. Ha nem fedi le az ablakot felül is, akkor a fentebb lakók beláthatnak.

2017. szept. 21. 20:07
Köszönöm!! Paraván kihúzva;) sötétítő lesz akkor:)
2017. szept. 21. 20:05
Ha abból indulok ki, hogy a full extrás black out sötétítőfüggöny sem csinált olyan sötétet, mint egy redőny, a paravánban nem reménykednék, Pláne nem fehérben. Egyébként 6 éve volt 15 ezer a földig érő sötétítő egy erkélyes nagy ablakra. Kék volt amúgy. Szerintem megéri, pláne ha sötétben szeretnél aludni.
2017. szept. 21. 19:42

Szia!


Mekkora az ablakod, milyen magasan van és hány darab van belőle?

4. Epresturmix (válaszként erre: 2. - 37f9e35d1c)
2017. szept. 21. 19:41
Miért nem szólsz a tulajnak, hogy a karnist cserélje ki, mert téged zavar hogy belátnak.
2017. szept. 21. 18:30
2017. szept. 21. 18:30

Sziasztok!


Szép lassan beköltözöm az albérletbe,de van egy bibi. Egysoros karnis van, roló,redőny, reluxa nincs és nem is akarok fúrni, és szerintem a tulaj sem örülne neki:) tudom, lehet kapni már "csiptetos' rolót,de az nem annyira tetszik.


Vettem már függönyt, de a boltban is az volt a véleményem róla, hogy rettenetesen átlátszó, és ha fel van kapcsolva a lámpa,mindent lehet látni, amit nem szeretnék;)

Gondoltam rá, hogy visszaviszem,és veszek helyette sötétítő függönyt, de ami tetszene az drága, ráadásul mivel kék szőnyeg adott, és a kiegészítőket is úgy próbáltam választani,csak kék vagy szürke jöhet szóba, de az máshová, ha majd egyszer költözök tovabb, nem biztos hogy illene. A fehér függöny mindenhol jól mutat, a paraván(spanyolfal) is tud nagyon szép dekoráció is lenni. Ezért gondoltam rá, hogy mi lenne ha megmaradna a fehér függöny és vennék egy paravánt.


Nagyon megköszönném, ha írnának azoky akiknek van, hogy mennyire lehet átlátni rajta. Főleg ha fehér. Mindjárt illesztek be linket,mit néztem ki. :)

2017. szept. 21. 18:23
Paraván mint sötétítő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook