Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fotorejuvenáció-tapasztalatok fórum

Fotorejuvenáció-tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2018. febr. 14. 14:37

Ez a kezelés egy isten!!

Ezen a télen nem tudtam járni /anyagiak miatt/,de tervezem idén ősztől,ahogy lehetséges lesz és ahogy majd az időjárás engedi....

Én főként pigmentfoltokkal mentem a kezelésre,volt,ahol egész összefüggőek voltak már a barna foltok...az eredmény általam nem várt hatásokat hozott:annyira szép lett a bőröm,amire nem számítottam! Az arcot ki is telíti,feszesíti,finommá varázsolja a bőrt.

Én Bpen csináltattam és nem bántam meg,sőt azt mondhatom,sokféle kezelést voltam kénytelen kipróbálni,de egyik se volt annyira hatásos mint ez.

8. szomorka56 (válaszként erre: 7. - Borzoska3)
2016. febr. 2. 14:30
Kb 3 hónap után visszaesik az arc az eredeti állapotba- aki megteheti évente 3-4 kezeléssel karban tarthatja magát-
2011. jún. 15. 21:32
Mostanában volt valaki ilyen fotorejuvenációs kezelésen ? Mennyire volt hatásos ?
2009. febr. 19. 15:40

De jó, köszönöm, hogy hozzászóltatok. Beyuka, sajnálom, hogy Neked nem használt.


Pinkdreams, mekkora kb a javulás mértéke?

2009. jan. 26. 15:23

Sziasztok!

Én októberben kezdtem és összesen 3 alkalommal voltam, ami 90 ezer ft-ba került, de sajnos semmilyen javulás nem látható az arcomon(májfolt, hegek):-((((

2009. jan. 9. 07:08

Két éve járok fotorejuvenációra, évi 4 alkalommal. Mennék többször is, de sajnos elég drága. Egy alkalom 35 ezer Ft.

Tényleg nagyon jó ránckezelésre, májfoltokra, teltebbé, símábbá varázsolja az arcot.

Détár Enikő használja még ezt a szépítészeti kezelést, az ő elmondásai alapján mentem el én is.

2008. júl. 3. 16:37

hahóóó

nem érdekel senkit?

2008. máj. 28. 13:08

Szia,


nekem is hasonló a problémám, bár én már voltam mélyhámlasztáson, de nem lett sokkal jobb.

2008. máj. 28. 12:59

Sziasztok,


30on alul vagyok, de a bőröm sok helyen betöredezett(főleg a dekoltázson), olyasmi, mint a ránc. Ezt szeretném rendbehozatni. Olvastam a fotorejuvenációról, ha valakinek van személyes tapasztalata,megköszönném, ha írna.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook