Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzdelem a PCOS ellen fórum

Küzdelem a PCOS ellen (beszélgetős fórum)


7. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Cho-ko)
2017. szept. 25. 20:18

A hirtelen hízás a fogyás képtelenség mind mind ir ha hamar leesik a vércukrod evés után pláne..

Mellesleg túlsúlyos nincs olyan aki csak pco-s ir nélkül.

Ha viszont nem vagy hajlandó étrendet életvitelt váltani soha nem is fogsz lefogyni sikeresen tartósan. Zöldség és gyümölcs nélkül meg eleve baromi egészségtelen.

6. Indacs (válaszként erre: 5. - Cho-ko)
2017. szept. 25. 15:21

Sajnos sok doki rá mondja, hogy rendben, mikor közel sem. Tapasztalat.

Milyen értékeid voltak?

2017. szept. 24. 19:36
Nézztek terheléses cukrot és inzulint is minden renbe van. A hormon tesztem is jó volt. Csak ugye látszanak a ciszták, a szörösödés zavar :/ Meg a hizás ...szörnyű hogy bárnit ehettem. Most meg semmit elvileg. Öszintén én nem is tudnám tartani a diétájat mert se gyömölcsöt se zöldséget nem eszem. Igy meg nagyon nehéz ...
2017. szept. 21. 11:32

Egyet kell, hogy értsek Ellianával. 100 %, hogy IR is, aminek következménye lett a PCO.

A fogamzásgátló hosszútávon csak ront a helyzeteden. én nem szedném.

Keress egy endodokit.

Amit már ma is elkezdhetsz, az a diéta és mozgás.

3. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Cho-ko)
2017. szept. 21. 06:14

PCO-ra az f.gátló csak tünet kezelés, megjön időre a menzid esetleg nem hullik a hajad szép lesz a bőr és ennyi..Tapasztalat, nekem is volt ilyen dokihoz szerencsém.. Ez a nődoki kakit ér- már megbocsáss.. Endokrinológust keress fel vagy olyan nődokit aki egyben az is. Nekem az van.

Mivel 100 kg felett vagy 100% hogy IR-s vagy. Amire diéta életmód váltás mozgás és cukor gyógyszer kell

2017. szept. 20. 16:41
Amíg szedtem rendszeres volt a menzeszem, abbahagyás után 10 hónapig meg se jött. Majd elkezdtem diétázni(update1) az egyik orvos javaslatára, és 1,5 hónap múlva már volt peteérésem. A ciklusom azóta is rendszertelen,de van :) A fogyásban a gyógyszer szerintem nem fog segíteni csak a diéta.
2017. szept. 20. 07:22
Évek óta tudom tudom hogy pcos-em van.Most sikerült egy olyan nögyogyászt találni aki foglalkozik is vele. Ciszták vannak, szörösödés. Rengeteget hizztam, 100 kg felett vagyok. Belera fogamzásgátlót irt fel, elvileg segit a szörösödésen, a rendszertelen menzeszen. Nem tudom a fogyás megindulha e vele, 5 éve hiába minden diéta nem fogyok. Ir- es nem vagyok. Nektek valami segitett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook