Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fiatalabb srác fórum

A fiatalabb srác (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
95. Epresturmix (válaszként erre: 90. - A03dd05915)
2017. nov. 6. 03:40
Nálunk nagyszülők vannak csak. És örülnek nekem. :)
94. zolo
2017. szept. 28. 14:08
Tapasztalatból tudom nem a korkülönbség a leglényegesebb egy párkapcsolatban. Sokkal fontosabb a közös érdeklődési kör, na és persze a szexben is jó ha hasonlóak az igények. Az a jó, ha a párom nem csak a szerelmem, hanem a barátom is, akinek bármit elmerek mondani. Tudok több párkapcsolatról ahol nem őszinték egymással. Ez a klasszikus felállás hogy a férfi 3-8 évvel idősebb csak egy szokás, amitől még nem biztos hogy a legboldogabb párkapcsolat lesz.
93. mothertiger (válaszként erre: 90. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 16:38
Ha szeretik egymást, és a korkülönbség ellenére működik köztük minden, akkor miért ne?
92. mothertiger (válaszként erre: 87. - Csikil4ny)
2017. szept. 24. 16:34

Nem biztos, hogy szívesen kapcsolatba bonyolódnék "csak" azért, hogy a gyereknek legyen pótapja. Azt gondolom, hogy ugyanúgy mint anya, apa is csak egy van.

Tudom, hogy szüksége lenne egy férfi-mintaképre...de én most nem érzem, hogy bele tudnék menni egy másik kapcsolatba, főleg úgy, hogy az előzőből még kinn se vagyok teljesen.

91. Bözsi néni (válaszként erre: 90. - A03dd05915)
2017. szept. 24. 16:33
Nem repesnék a boldogságtól, de nem szólmék, mert az ő élete.
2017. szept. 24. 16:30
Arra lennék kíváncsi, hogy a fiús mamák mit szólnak ahhoz, ha a 20-25 éves gyermekük egy 10-15-20 évvel idősebb nőnek teszi a szépet, esetleg össze is bútorozik vele?
89. csikil4ny (válaszként erre: 88. - Jessica32)
2017. szept. 24. 15:11
Egy ideális párkapcsolat sincs a környezetedben?
88. Jessica32 (válaszként erre: 86. - Mothertiger)
2017. szept. 24. 14:59
Nehéz ügy. Én jól elvagyok a barátaimmal, persze, jó lenne egy nagyon jó párkapcsolat, de amíg azt nem találom meg, addig nekem sokkal jobb egyedül. És én olyanban nem tudok hinni, amiről tudom, hogy biztos nem létezik, és nincs értelme vele foglalkozni.
87. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Mothertiger)
2017. szept. 24. 14:52
Sajnos az apaszereped megmarad örökre, ha nem találsz egy olyan pótapát a fiad számára, akit az el is fogad. S akkor is csak pót lesz. :(
86. mothertiger (válaszként erre: 84. - Jessica32)
2017. szept. 24. 12:57

Én még nem tanultam meg hallgatni a megérzéseimre. Pedig nagyon spirituális vagyok. A lelkem sokszor nem csak halkan suttog hozzám, mikor baj van - hanem ordít.

De mikor az ember annyira vágyik a szeretetre, hinni akar. Még akkor is, ha semmi értelme.

Se küzdeni, se megtartani.

85. mothertiger (válaszként erre: 83. - Syria)
2017. szept. 24. 12:54
Sajnos azóta is nagyon sok dolog történt. Igaz, hogy sok mindent megéltünk együtt, de végül rájöttem, hogy képtelen vagyok tovább olyan életet élni, amiben egyszerre vagyok anya és apa, és amiben nem vagyok önmagam.
84. Jessica32 (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2017. szept. 24. 09:37

Én is tapasztaltam már nagyon sok mindent, és a radarjaim ki vannak hegyezve a szélhámosokra, és ha kiszagolom őket, rögtön lepattintom. Amíg eljön a megfelelő, találj egy hobbit, valamit, ami feltölt, amitől jobban érzed magad.

Vannak jelek, amikből látszik, ki a szélhámos. És a megérzések is mindig jók.

83. syria (válaszként erre: 82. - Mothertiger)
2017. szept. 24. 08:17

Jó pár éve (olyan 6 év körüli lehetett a kisfiad) végigolvastam a naplódat: nem volt piskóta, amit megéltél.

Sajnálom, hogy szétmentetek az apukával, mert nagyon jó párosnak tűntetek.

82. mothertiger (válaszként erre: 81. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 22:43

Felfüggesztettem.

Jelenleg 39 éves vagyok. Ezt azért tartottam fontosnak közölni, hogy érzékeltessem: túl vagyok már mindenen, amin csak lehetett.

Mivel a gyermekem apja szintén regisztrált tagja a Hoxa portálnak, és van még bennem tisztelet az irányába, nagyon nem bonyolódnék bele a dolog kifejtésébe, mert egyrészt nem akarom megbántani, másrészt nem szeretnék neki támadási felületet adni, harmadrészt pedig lövésem sincs, milyen néven regisztrált.

A csalódásom egy része nem hozzá köthető - igaz, hogy ő is fiatalabb tőlem.

81. sanyinak (válaszként erre: 80. - Mothertiger)
2017. szept. 23. 21:57

De hát akkor eddig sem lett volna akkor szükséged az igazira! Vagy most hirtelen túl sok lett a rossz élmény és felfüggesztetted a párkapcsolatosdit?

Tulajdonképen miért nem fér bele most számodra egy kapcsolat?

Valóban nem az életkor jellemzi az embereket általában. Egyszerűen nem feltétlenül Téged kerestek, ám talán férfi lévén a leppattanót sem szerették volna kihagyni :).

80. mothertiger (válaszként erre: 79. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 21:23

Nincs szükségem az igazira.

Most gyakorlatilag olyan élethelyzetben vagyok, amibe nem fér bele kapcsolat senkivel.

Még ha lenne is rá esélyem, a közeljövőben akkor sem tervezem. Ahhoz még túl frissek a negatív élményeim.

Most szeretnék önmagam lenni, szórakozni, élvezni az életet.


Nem én kezdek a fiatalabbakkal, hanem ők velem.😁

Nem az életkorral van itt a probléma, hanem az életkorral járó sajátosságokkal, mint a tiszteletlenség, felszínes, csapongó érzelmek...stb - de ezzel nem általánosítanék inkább. Mert persze ez bármelyik életkorban jellemző lehet egy emberre.

79. sanyinak (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2017. szept. 23. 21:02

Valóban tárd ki a szívedet, különben nem találod meg az igazit! Ugyanakkor egyre több tapasztalatot kell szerezned, hogy idejében ki tud szűrni a számodra káros egyéneket.

Szerelmet ne nehéz színlelni, de ha tapasztalatot gyűjtesz, akkor előbb-utóbb ráismersz, kinek az érdeklődése őszinte.


De gondolom, most a fiatalabbakkal már nem kezdesz majd ;)

78. mothertiger (válaszként erre: 77. - Mothertiger)
2017. szept. 23. 20:24
*állj
77. mothertiger (válaszként erre: 76. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 20:23

Nem voltam.

Aki ki van éhezve a szeretetre, azt a legkönnyebb átverni. Főleg, mert hisz a szép szavaknak - mert hinni akar.

Nyomják a neten mindenfelé a pozitív nézeteket valló mantrákat, ami nagyjából arról szól, hogy ha pofára estél, csak áll fel, tárd ki a szíved kapuját, hogy besétálhasson rajta a boldogság, és így tovább. Csak arról nem szól a mantra, hogy egy nyitott ajtón bárki besétálhat...és nem azért, mert te vagy a hülye. Mert te nem vagy hülye csak azért, mert szeretni akarsz, és arra vágysz, hogy szeressenek.

Sokszor nagyon nehéz felismerni, hogy ki érkezik őszinte szóval, szeretettel, mert egy bizonyos cél érdekében bizonyos férfiak képesek szerelmet színlelni...


Bocs, ha kicsit hülyén fogalmaztam, de gondolom a lényeg érthető.

76. sanyinak (válaszként erre: 75. - Mothertiger)
2017. szept. 23. 19:38
Többször is te húztad a rövidebbet? És másodjára nem voltál óvatosabb?
75. mothertiger (válaszként erre: 73. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 19:14
Nem egy...
74. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Epresturmix)
2017. szept. 23. 18:56
Költői vagy:DDD
73. sanyinak (válaszként erre: 72. - Mothertiger)
2017. szept. 23. 17:22
Volt egy ilyen negatív tapasztalatod?
72. mothertiger (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2017. szept. 23. 16:22

Csak vigyázz...

Én is azt hittem hogy "őszinte és formálható", de aztán kiderült, hogy mégsem az, mint akinek előadta magát.

Sok szerencsét.

71. syria (válaszként erre: 46. - Menekülés)
2017. szept. 23. 15:41
OK. Majd jelentkezz! Megvárom. :)
2017. szept. 23. 13:20
Mondhatni én vagyok a fény az életében. Muhahaha.
69. Epresturmix (válaszként erre: 62. - Sanyinak)
2017. szept. 23. 13:19
Tőlem nem tanulna sivárságot. Én fényt hozok az életébe! ;)
68. Epresturmix (válaszként erre: 63. - Jessica32)
2017. szept. 23. 13:18
Nem az életkora lenne a sorsdöntő.
67. sanyinak (válaszként erre: 64. - Jessica32)
2017. szept. 23. 13:11
Akkor inkább kemény valóság. Hogy maga a vonzalom nem győz le minden akadályt.
66. Jessica32 (válaszként erre: 65. - 04424e865e)
2017. szept. 23. 11:55
:D persze nagykorú legyen.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook