Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Összeütődött a fejünk a 6 hónapos babámmal, lehet ettől valami baja? fórum

Összeütődött a fejünk a 6 hónapos babámmal, lehet ettől valami baja? (tudásbázis kérdés)


2017. szept. 20. 07:28
Nem lesz semmi baja
11. buci07
2017. szept. 20. 06:08
A kisfejük sokat bír...megfogsz lepődni mennyit :D
2017. szept. 19. 19:33
Köszönöm szépen Mindenkinek! :-)
2017. szept. 19. 18:32
Szia, nem lesz semmi gond. Míg van kutacsuk sokkal nagyobb ütést is kibírnak. Ahogy mások is mondták mikor elkezd felkapaszkodni bizony "nagy" esések lesznek és azt is fogja bírni a buksija. :) Ne aggódj!
2017. szept. 19. 16:26
Ő az első babád?
2017. szept. 19. 16:24
sokszor lesz még hogy koppan a buksija, nem lesz semmi baja
2017. szept. 19. 16:15
Semmi baja nem lesz :) Lesz ennél nagyobb baleset is hidd el főleg mikor már járni tanul.
2017. szept. 19. 16:10

Sziasztok!


De jó ismerős kommenteket látni! :-)

Egy óra körül történt.


Remélem, hogy túlaggódom.

Majdcsak megedződöm.

2017. szept. 19. 15:54
mikor történt?
2017. szept. 19. 15:50
Nyugodj meg. Túlaggódod. Pont mint a fényképezést. Nem lesz ennek jó vége.
2017. szept. 19. 15:49
Dehogy én kicsiként leestem az ágyról :D az ég világon semmi bajom, és pár hónapos voltam
2017. szept. 19. 15:46

Sziasztok!


Történt már valakivel hasonló? :-(


Játszottunk a Picimmel, a játszószőnyegén hasalt, én meg behajoltam Hozzá párszor a hidak alatt, tetszett Neki nagyon.

Az utolsónál, amikor azt hittem épp leteszi a kis fejét, hirtelen visszaemelte, és a homloka és a fejtetője között kb. félúton, bal oldalon koccant az én fejemmel.

Nem mondom, hogy nagy erővel, de azért éreztem én is, hogy összekoccantunk.

Egy picit kezdett pityeregni, de mintha már egyébként is nyűgösködött volna, aztán visszafordítottam, felvettem, és mintha meg sem történt volna, nem sírt, nem fájlalta a fejét, amikor megsimítottam.

Kicsit bepirosodott, de kb. 2 óra múlva már nem is látszott.

Azóta már aludt, evett, minden olyan, mint szokott.


Persze, hogy aggódok. :-(

Szerintetek lehet baja ilyenből?


Köszönöm!

Mancsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook