Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Újítani szeretnék a hajamon! Mit lehetne rajta változtatni? fórum

Újítani szeretnék a hajamon! Mit lehetne rajta változtatni? (tudásbázis kérdés)


2017. szept. 18. 16:28
Vállald be a rövidet 😇 vállig érő hajból léptem anno. Nem bántam meg.
2017. szept. 18. 06:50
Aranyosak vagytok, köszönöm :)
2017. szept. 17. 22:07
4. imaginary (válaszként erre: 1. - Loretta16)
2017. szept. 17. 22:02

Asszimetrikus bob?


Long bob, ,ami kicsit hosszabb, hullámos.


Amúgy egy dögös rövid haj?


Bevállalnád?

2017. szept. 17. 21:46
Hasonló helyzetben voltam, éveken keresztül ugyanaz a szín és frizura. Hiába mondtam a fodrásznőmnek, hogy változtatni szeretnék. Aztán egy véletlen úgy hozta, hogy ismerősön keresztül eljutottam egy másik fodrásznőhöz, aki nagyon kreatív és ő javasolt színt, amit aztán bevállaltam és nem is bántam meg. Szóval, ha a fodrásznődnek nincs ötlete (ugyanis neked hiába tetszene egy frizura vagy egy szín, ha nem áll jól)akkor váltani kell fodrászt. Olyan kell, aki az arcformádhoz, a bőrszínedhez, egyéniségedhez megtalálja a megfelelő fazont és színt.
2017. szept. 17. 21:34

Szióka!

Van jó fodrászod? Ő sokat tud segíteni, mi illik a fejformádhoz, hajtípusodhoz. A kor nem számít, ne izélj!

2017. szept. 17. 21:28
Évek óta ugyanaz a frizurám van, bob, hol rövidebb, hol hosszabb. Mit lehetne rajta változtatni? Kicsit meguntam már, de nincs ötletem. 40-es nő vagyok. Ha van képetek, küldjetek légyszi! Most kicsivel az állam alattig ér elöl a hajam. Hátul épp hogy eltakarja a tarkómat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook