Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szúr a hasam 14 hetesen - Mitől lehet? fórum

Szúr a hasam 14 hetesen - Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 2. 17:33

Azota elmult :)es minden oke

16 hetes vagyok

2017. szept. 17. 16:51
Ez attól lehet, h várandós vagy és növekszik a méh.
2017. szept. 17. 10:00
Mára elmúlt a dolog. Remélem ez igyis marad😶
2017. szept. 16. 17:30
Van szivhang hallgatóm legalább az megnyugtat h hallottam a gyorsvonatot
2017. szept. 16. 17:27

Persze megnézetem magam , de jó lenne tudni , h nem vagyok pl egyedül.

Ha pihenek csak neha fáj,vagy ha felkelek akkor se fáj nagyon , inkább ha ulok vagy ha wczni probalok , legyen az kis vagy nagy dolog. Amint ellazulok lent h pisiljek olyan mintha szakadnék szét es valami kő lenne bennem ami nyomja ki magát a fenekem es a nemiszervem fele.. tudom hulyen hangzik de máshogy nemtudom leírni. Mindenesetere koszonom.

Vedonovel beszeltem.

Szerinte a méhem vagy az h a baba nyomja a hólyagomat,de ennyire nyomhatja? H kinkeserves legyen ha wcre ulok? Rettegek kimenni de sokat kell pisilni is.:/

2017. szept. 16. 17:17

Szia!

Lehet megnyugvás képp egy orvos jó lenne ha látna..sztem!

Itt nem fogsz választ kapni,saját tapasztalat lesz sok,mint nekem is van,de nem ez a helyes út.

2017. szept. 16. 17:08

A méhtartó szallagokat érő megterhelés (a méh növekedése) okozhat szúró fájdalmat.

Tapasztalatom szerint nem folyamatos fájdalom, perceken belül elmúlhat.

2017. szept. 16. 14:45

Szúr a hasam es feszül, de nem kellemetlen hanem néha már fáj. Foleg alhasban. Voltam wc-n mar nagyon kellett , laza szekletem volt megis nehezen jott ossze.. nagyon picit " erolkodtem" de annak de hívnám es akkor jobban beszúrt. Mintha a méhem fájna. Sose ereztem ilyen!:/ mi lehet ez? Utána olvasni nem merek.. csak ráparáznék. De sehogy sem jó , se fekve se ulve ,sehogy! Magnezium maskor hat de ma nem. Tehnap kezdodott.

Koszonlm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook