Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van köztetek olyan akinek a csillagjegye Mérleg, a párjának meg Bika? Vagy fordítva. fórum

Van köztetek olyan akinek a csillagjegye Mérleg, a párjának meg Bika? Vagy fordítva. (beszélgetős fórum)


2011. dec. 28. 12:35
Mi is jól megvagyunk, én vagyok a bika, férjem mérleg. Lelkiekben nagyon hasonlóak vagyunk, az élet nagy dolgairól is ugyanúgy gondolkozunk, nagy dolgokban még egyetlen vita se volt, természetesnek vettük, hogy a másik is úgy gondolja. A különbség abban van, hogy én vagyok az álmodozó, és hangulatilag csapongó, hol lelkes, hol letört, ő kiegyensúlyozott, és "földhöz ragadtabb", ezért is bízom rá a pénzügyeket :)))
2010. márc. 22. 08:31
Nekem az egyik legkedvesebb kolléganőm Mérleg, a férje Bika. Nagyon régóta élnek nyugodt házasságban. Úgy gondolom a Vénusz köti össze ezt a két jegyet, hisz mindkettőnek ez az uralkodó bolygója.
4. Piroo (válaszként erre: 3. - Suesue)
2009. jan. 24. 17:20
Szia! Örülök, hogy van végre ilyen páros, mint mi! :) Itt én vagyok a mérleg, a párom a bika. Velünk is minden ok, teljesen jól kiegészítjük egymást! :)
2009. jan. 24. 17:00

Mi nagyon jól meg vagyunk. :)

Az érdekes az, hogy nálunk én vagyok a bika a párom mérleg.

Tesóméknál a fiú bika a lány mérleg, és ők is jól megvannak.

Szerintem jó párosítás.

2008. máj. 29. 09:52
Jobban le sem írhattad volna. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom én bika vayok ő pedig mérleg... mi kapcsolatunk egyéb dolgok miatt befejeződött...de szerintem hosszabb távon, kölcsönös kompromisszumokkal jól mükődött volna. egy csillagjegyen belül lehet ezer pasi de mindegyik magával hordoz egy típikus tulajdonságot,amit egyedi és amit más még nem biztos,mert neki is ugyan az a csillagjegye...és akkor van baj,ha ez a tulajdonság nem pozítiv.
2008. máj. 28. 10:09
Kíváncsi lennék arra, hogy nektek milyen a kapcsolatotok. Mi lelkiekben hasonlóak vagyunk, az életfelfogásunk viszont különbözik. Ebből adódnak néha gondjaink. Vagy ez csak nálunk van így? De amúgy imádjuk egymást! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook