Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel tudnám viszonozni a szomszédaim kedvességét? fórum

Mivel tudnám viszonozni a szomszédaim kedvességét? (beszélgetős fórum)

11. ina87
2017. szept. 13. 12:18
de ép az is elég ha bár mikor segítségükre lehetsz,de a kislányoknak lehet venni valami apró dolgokat
2017. szept. 13. 05:40
fünyírás, hóeltakarítás ...
9. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Liuna)
2017. szept. 12. 23:53
Sutemeny, virag, ital, bonbon, kave.
2017. szept. 12. 23:39

Én meghívnám őket magunkhoz vacsorázni (ha lennénk már olyan viszonyban). Jó alkalom a tovább ismerkedésre.


Vagy vennék az egész családnak valami jelképeset.

2017. szept. 12. 23:19

Köszönöm a válaszokat :)

A kis csecsebecsék is jó ötlet. Akkor megvan a hétvégi programom :) Csecsebecse beszerzés és süti sütés

6. 124637ff9b (válaszként erre: 4. - Liuna)
2017. szept. 12. 23:12

Szerintem nem kell méricskélni.

Ha nem adták volna oda, akkor kidobták volna, mert számukra értéktelenné vált, nem volt már rá szükségük. Viszont gondolták, hogy inkább örömöt szereznek nektek.

A tálca süti is nagy öröm, és te sem számolod ki, mikor adod, hogy egy szelet abból mennyibe kerülhetne akár ... :)

Nyugi, nem kevés egy tálca süti, és ne érezd úgy, hogy most egy életre lekötelezett lettél.

Adtak, adsz, jó ez így, és ennyi :)

5. a03dd05915 (válaszként erre: 4. - Liuna)
2017. szept. 12. 22:54

Gondolhatsz a lányaira is, mikor valamit vásárolsz. Nem írtad mennyi idősek.

Ha kicsit, bármilyen apró dolognak tudnak örülni. Színes ceruza, hajcsat, egy gyöngyös karkötő.

Apróságok, kis vackok, de a kis csajok napokig jól érzik magukat tőlük.:)

2017. szept. 12. 22:47
De jó, hogy ezt írjátok :) Én is erre gondoltam, csak azért rágódtam a dolgon, mert a 3 nagy csomag ruha azért nem kis anyagi tétel. Ha ezt nekem kellett volna megvenni, az több tízezerbe került volna. Ezért gondolkodtam, hogy nem kevés-e egy tálca süti?
2017. szept. 12. 22:41
Vasárnap, meglepném őket egy tálca saját sütésű süteménnyel.
2017. szept. 12. 22:39
Egy tálca finom házi sütinek mindenki örül, és nem veszik sértésnek az emberek.
2017. szept. 12. 22:37
A házunkban lakik egy nagyon kedves pár, rengeteg babaruhát kaptam tőlük az egy éves lányomnak, amit az ő lányaik már kinőttek. Már a harmadik nagy csomag ruhát hozták le nekünk. Szeretném valamivel viszonozni a kedvességüket, de nem tudom, mivel fejezhetném ki a hálámat, hogy ne legyen esetleg sértő. Van valami ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook