Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
45943. Yoshimori (válaszként erre: 45942. - Bluemoon55)
2023. márc. 9. 21:20
32. De a doki óta van ez a parám. Ez nagyon belém vágta az éket. Igyekszem mantrázni, hogy ez fejben dől el...de nehéz. Neem is vannak jobb, sőt kifejezetten príma napok. De este mint ha törlődne az egész és reggel kezdődik előről.....
45942. Bluemoon55 (válaszként erre: 45941. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 21:06

Hat nem tudom. Egyébként ha szabad kérdeznem hány éves vagy? Munkahely stresszes?

En még nem próbáltam ki minden alternatív dolgot, néha úgy érzem lehet idopocsekolas, Neh felkelek és úgy érzem jól vagyok semmi bajom, le tudom győzni ezt, néha meg azt érzem hogy beszéde a gyogyszert mert már nem bírom...

45941. Yoshimori (válaszként erre: 45940. - Bluemoon55)
2023. márc. 9. 20:48
Annyi szokott lenni, hogy ha jön a roham akkor majd kiugrik a szívem és azonnal levegőre kell mennem. Ezt felváltotta az, hogy izgulok az agyvérzés miatt és akár öt percenként nézem 2 órán keresztül, hogy hogy álla a fejem. Ekkor a szívem nem ugrik ki de érzem hogy a vérnyomásom az egekben mert bizsereg a fejem.Nekem ilyen tünet együttesek vannak.
45940. Bluemoon55 (válaszként erre: 45939. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 20:05
Neked ilyen extra plusz beuteseid nincsenek? Szivdobogas?
45939. Yoshimori (válaszként erre: 45935. - Bluemoon55)
2023. márc. 9. 13:59

Doki függő!


Nagyon izgulós vagyok. Képes vagyok 180/100 ig felmenni.

De elmentem a kardiológus háziorvosomhoz és csináltattam szív ultrahangot, EKG-t meg 24 órás vérnyomás mérést.Arra az átlag 148/88 jött ki amire azt mondta hogy ez még életmód váltással kezelhető. Így megy a diéta és a mozgás. Viszont ez az "azonnal agyvérzésed lesz" duma nagyon kiakasztott. Ugye akkor elájulsz meg minden, na és ugye a rohamnál is elgyengülsz stb. Engem ez frusztrál, hogy akkor na most melyik jön...nyilván mivel izgalomban vagyok megy a vérnyomásom is az egekbe ami nem jó......a lelki problémáimat igyekszem feltárni meg elnyomni...de na fárad a tetem és így nehéz.....

45938. Bluemoon55 (válaszként erre: 45933. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 13:15
En gyereknek végeztem el egy tanfolyamot se a könyvem fuzetem megvan, néha szoktam alkalmazni.. Szerintem sokkal jobban kellene vele foglalkozni ha azt akarom hogy " hasson" de ez sem ilyen egyszerű... Nekem sem segített teljes mertekben
45937. Bluemoon55 (válaszként erre: 45936. - Tofu1956)
2023. márc. 9. 13:14
Neked milyen jellegű pánik miatt?
45936. tofu1956 (válaszként erre: 45931. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 13:12
1998 óta van ilyen problémám,próbáltam magamnak megoldani,de nem sikerült.Nekem a gyógyszer segített,mert lehetetlen lett az életem a rosszullétek miatt. Volt hogy vezetés közben jött rám. A pszichológus semmit nem ért,végül pszichiáterhez kerültem. Ő írt gyógyszereket,azóta minden megy a régiben. Vezetek,utazom.
45935. Bluemoon55 (válaszként erre: 45933. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 12:49
Alapvetően mennyi a vernyomasod?
45934. Bluemoon55 (válaszként erre: 45933. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 12:40

Van az a pont amikor már ezek sajnos nem segítenek, én ezt magamról tudom. Én sem szedtem be még, mert várok, illetve nálam azért is probléma mert az amugy is alacsony pulzusom 50-60 is le viheti a gyógyszer, így nem tudom, nem merem elkezdeni. De az biztos hogy én egyszer életemben már szedtem ilyet, sok sok éve és akkor arra emlékszem, hogy jó volt segített a pánikbetegsegen!!

Nekem is este kezdődik a buli, iszonyatosan sok extra beutes stb, nemtudom tőle aludni akkor már vettem be frontint is, de reggel úgy kelek mint valami zombi. Illetve én eleve egy ejjel sokszor felkelek, ez miatt is kivagyok. Ha elg erős vagy, nem kell gyogyszer hez nyúlj, én a ponton vagyok sajnos hogy lehet be szedem mert 5 hónapja nem dolgozom és vissza kell álljak a régi kerékvágásba, és így nem lehet. Nem érzem hogy javulna,pedig én szedek millió vitamint meg mindenféle nyugtató dolgot. Macskagyoker, levendula stb... Nekem is mondtak más alternatívát, Homeopatia stb, de szerintem igazából csak a gyogyszer hat.

45933. Yoshimori (válaszként erre: 45932. - Bluemoon55)
2023. márc. 9. 12:29

Szia!


Próbálom magam nyugtatni, hogy ezt csak a doki cseszte belém...de akármi kis zsibbadás vagy arcpirosság egyből jön a kéz emelgetés meg az arc vizsgálás. És hiába jutok oda estére, hogy ez az úgy sem lesz semmi...reggel kezdődik előröl.Nekem a háziorvos a Vitangot javasolta...nap közben okés....de este/délután felé kiakadok újra. Próbálgatom itt a meditációs légzéstechnikát...de nem sokat segít..csak néha....az a baj hogy beeszi magát a gondolataim közé és majd minden 2. gondolatom ez.....nem tudom már mi lenne a jó....ha gyógyszerrel betompulok? Annak sincs sok értelme.....marad az agykontrol....csak érdekelne, valakinek sikerült már?

45932. Bluemoon55 (válaszként erre: 45931. - Yoshimori)
2023. márc. 9. 08:45

Szia nekem ugyanez "csak" nekem extrasystole miatt. Vagy éppen ritmuszavar

De főleg az extra beutesek. Most már minden este rettegek, mert főleg este lefekvés előtt érzem, van hogy egy percen belül nemis tudom hány dobbanast. Iszonyatos. Felirt am nekem is gyogyszert, escitil 10 mg még nem kezdtem el.. Enis szeretnék alternatív dologgal meggyogyulni, de lehet rá kell jöjjek az nem fog menni, mar igy is szedek ezt azt, mindenfele növényi nyugtató stb és semmi nem segít.

Ja és iszonyatosan szarul alszom már egy éve vagy több de azota még rosszabb!

45931. Yoshimori
2023. márc. 9. 08:40

Sziasztok!

Nem régen küszködöm ezzel a nyavalyával. Doki fóbiám van és egyszer a dokinéni belém baszta az ideget, hogy mindjárt agyvérzésem lesz.Akkor elengedtem de fél évre rá mértem az egyébként tűrhető vérnyomásom és bumm...jött a roham. Aztán rám jött a metrón is..na az volt a legdúrvább. Enyhülni látszott a dolog, de akkor meg felerősödött a tériszonyom. Minden nap attól rettegek, hogy agyvérzésem lesz vagy hogy egy magas helyre kell felmennem. A reggelek és az esték a legrosszabbak. Járok pszichológushoz is de ő azt mondja ha nem javulok érdemes a pszichiátert is felkeresni......gyógyszerre nem akarok rámenni de egyre rosszabb...valakinek hasonló nyűgje?

Köszönöm a segítséget.

45930. Bluemoon55 (válaszként erre: 45929. - Regin_a)
2023. márc. 4. 21:43
Másfél hónapja várok időpontra, jovoheten megyek, azert nem szedem / szedtem eddig...
45929. Regin_a (válaszként erre: 45928. - Bluemoon55)
2023. márc. 4. 21:39

elfogy az összes felrerakott pénzem "

Mint irtam , én is elköltöttem nem kevés pénzt szivészre, mert szoritott, mert infarktus érzés stb, mindihába, "semmi bajom nem volt"

És igen egy psichiáter segitett, szedtem vagy két évig és rendbejöttem, illetve élhető lett az életem

Fevarin a kulcszó/gyógyszer neve

Ha nem szeded akkor nem vagy még elég beteg

45928. Bluemoon55
2023. febr. 20. 15:11

Sziasztok! Új vagyok a fórumon!

Alapvetően mindig is egy stresszes ember voltam, de voltak azert jo idoszakaim is, több évig elmúlt stb. 20eve kezdődtek az extrák, de ahogy írtam ezek is sok sok évre teljesen megszűntek.aztan ujra elojottek már egy ideje, rengeteg orvosnal voltam, persze nekem is jött a biztos pánikbeteg vagy szöveg. Igen most már lehet, miután három hónapja egy durva ritmus zavar miatt elvitt a mentő. Járok pszichologushoz, hetente, pszichiáter a gyogyszer miatt majd márciusban lesz.. Régen tudtam magamon segíteni (akkor egy nagyon gyökeres változás, ki költöztem spanyolba stb, mas emberek teljesen megváltoztatta az életem) nemtudom ezért e vagy nem, de sok évig nem volt.. Alapvetően mindig a betegségektől féltem, bármi is legyen az.. De most teljesen rá kattantam a szívre. Ugye mióta bejott a kovid, ráadásul elkaptam elég durvan, én váltig állítom hogy nekem az miatt van. Vagyis azota. Már lassan elfogy az összes felrerakott pénzem és így nemis tudtam volna dolgozni, de most már lépni kell. Orvos azt mondja semmi bajom. Este is alig bírtam aludni, jottek folyamat. Már nem az van mint 20 eve, nyilvan az ember ahogy öregszik minden egyre szarabb lesz de mar más jellegű beutesek vannak stb. Nemtudom egyszerűen nem tudom elfogadni ezt a nincs semmi bajod szöveget mert azert akinek ennyi extra ja van azt nem lehet csak a stresszre fogni. Főleg úgy hogy épp olvasni szeretnék vagy aludni és nem hagy... Hát igen mar egy Ideje nagyon rosszul is alszom, ez is közre játszhat. Van itt olyan ember akinek szintén extra beutesem vannak vagy ez miatt stb lett pánik beteg? Gyogyszer esetleg segített neki?

45927. zsiraita
2023. febr. 18. 13:42
Milyen b vitaminokat?
45926. Myra
2023. febr. 18. 13:35
Egyél sok jó minőségű B vitaminokat és sportolj, sétálj
45925. zsiraita
2023. febr. 18. 13:34
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy mióta szedem a duciltiát, nagyon böfögök. Tapasztalt már valaki ilyet?
45924. Regin_a (válaszként erre: 45914. - Hope.)
2023. jan. 23. 18:12

Borzasztó volt minden nap úgy dolgozni,ellátni a gyerekeket,hozni-vinni őket,hogy rosszul voltam. Minden nap azzal kelni,hogy ma mi vár rám. "


HAJAJ ISMERŐS A SZTORI. aKKORI BARÁTNŐM SOKKAL KORÁBBAN MENT MELÓBA ÉS ODAKÉSZTETTE A TEÁT VALAMI MEGKENT KENYÉRREl, én meg bőgve reggeliztem és nagyon szarul voltam

Nagy szerencsém volt, hogy mindkét munkahelyemen nagyon megértették a tüneteimet, panaszaimat

Vagy szóltam és hazamentem, vagy a másik főnököm addig dumált amig "elvonta" a figyelmem és maradtam. Mindezek mellett ittam időnként a Seduxen injekciót ami rendesen kiütött, de nem éreztem a pánikot

Vagyok annyira határozott hogy nem tudtak gűnyolni, maqx viccelődtünk a munkahelyaen ezen a szarságon

Műszaki átvevőként ki kellett járnom cégekhez. Rövid ismerettség után ott is elmondtam a gondomat, max. megértették

CSepelMűvekben még az üzemorvoshoz is benyomultam ha rosszul voltam

Hosszú sztori az egész életem. eGY VAKBÉLMŰTÉT UTÁN KEZDŐDÖTT, AZÓTA IS ARRA FGOM, BÁR VOLT ÉS LESZ MÉG ALTAtásos műtétem


Gyógyzsert tewssék szedni, mellette is előfordúlhaqt "roham", de ha egyáltalán nem hat váltani kell

Hagyjuk a rászokás baromságokat. Tényleg ugy van hogy elfelejti szedni az ember akkor gyógyult/egy ideig/

A boltba sem mertem bemenni, a megfelelő gyógyszer vagy 2 éves szedése után a kirakatokat bámulva sétáltamm a Kőrúton és moziba mentem

Hogy jobban aludjak, ma is Xanax és valami alkohol, semmi baj nincs ezzel a kettőssel

Igaz, évtizedig nem ittam egy csöppet sem mert "árthat" :)

No csak hajrá gyógyszer, ahogy jött, egyszer ugyanúgy eltünik/80%-ban/

Hibák a kölcsön laptopom miatt van Lnézést :)

45923. megi04 (válaszként erre: 45922. - Hope.)
2023. jan. 22. 22:49
Normális.1szer- kétszer,kicsit visdza kacsint.Egyte jobb lesz.Frontkor talán kicsit visszatér,gyengén,de megtanulid kezelni.Aztán már nem félsz tőle,akkir nem is jön.Ne hagyd abba a szedést,mert visszajön.
45922. Hope.
2023. jan. 22. 14:39
Sziasztok, szerintetek normális az,hogy 6 hét gyógyszer szedés után,napról napra jobban lettem, most mintha újra térnének vissza a tünetek? Oké,hogy szinte hetek óta kettős front van,vagy még 6 hét után nem állt be a hatása? 2 lépés előre,1 hátra? Kedden megyek áterhez...Segítsetek légyszi,aki tapaszt gyógyszerszedő. Köszi!!
45921. jennyvagyok (válaszként erre: 45920. - Megi04)
2023. jan. 22. 09:45

Igen,egy szlogen mindig szépen hangzik, amikor nem látjuk a kiutat, csak szlogen marad.

Én meglátásom, mindig keresni az okokat, az összefüggéseket, és soha nem feladni.

45920. megi04 (válaszként erre: 45909. - Jennyvagyok)
2023. jan. 22. 00:34
Igen.Ez nagyon szépen hangzik..De ennyi.😊
45919. Hope. (válaszként erre: 45918. - Jennyvagyok)
2023. jan. 20. 12:43
Semmi baj! Régóta követem ezt a fórumot,de csak idén vettem rá magam,hogy leírjam a saját történetem. Mert ezt csak az érti meg igazán,aki benne van. Hiába támogat a család,nem tudják min megyek keresztül,hogy a leletek alapján nincs bajom,akkor mi bajom? Dehát én se tudtam elképzelni eddig,ha hallottam ilyesmit. És sokáig jártam orvostól orvosig,hogy majd kapok valamit a kezembe,hogy mitől van ez,mert számomra is hihetetlen volt,hogy a psziché ilyen tüneteket tud produkálni.
45918. jennyvagyok (válaszként erre: 45911. - Hope.)
2023. jan. 20. 11:40

Ó, elnézést kérek akkor! Örülök hogy visszatértél, és követed a fórumot.

Én meg már ezt nézem, mert több emberre pazaroltam az időmet, írtam privát üzenetet is, hogy arról kap értesítést. De semmi.

Úgyhogy bocs még egyszer. Sok volt az ilyen tapasztalat.

45917. Hope.
2023. jan. 20. 11:30
Meg persze fél rivotrillal:( Nálatok mi váltja ki és hogy tudjátok átvészelni?
45916. Hope.
2023. jan. 20. 11:29
Most akartam elújságolni nektek,hogy mióta gyógyszert szedek,nem volt egy roham sem,erre éreztem,hogy picit szúr a szívem, persze egyből a legrosszabbra gondoltam, aztán jött is a magas pulzus, tenyérizzadás,átjárt a hideg-meleg egyszerre. Nagy nehezen tudtam magam megnyugtatni meditáció hallgatással,meg váltott orrlyukú légzéssel. Na most elkeseredtem nagyon:(((
45915. Hope.
2023. jan. 20. 09:51
Nekem apukám nagyon súlyos beteg volt,bipoláris depresszió. Gyerekként végignézni,ahogy évről évre tönkremegy,látogatni a pszichiátrián...Szóval enyhén szólva nem volt érzelmi biztonság gyerekkoromban. Én olyan gyerekkort szeretnék megteremteni a gyerekeimnek,amire én is vágytam. Ez ad erőt.
45914. Hope.
2023. jan. 20. 09:28
Amit még írni akartam és engem legjobban bánt,hogy ezt szinte szégyellni és titkolni kell,mintha tehetnénk róla vagy ez választás kérdése lenne. Szerintem jobban megbélyegzik azt,aki pszichológushoz jár és gyógyszert szed,mint aki mondjuk alkoholista és azzal oldja a feszültséget. Valahogy tőlünk el van várva,hogy ezt fejben rakjuk rendbe, legyünk erősek,tereljük el a figyelmünket és minden rendbe jön. Bárcsak ilyen egyszerű lenne! Nekem sem az volt az álmom,hogy gyógyszert szedjek,de egy bizonyos ponton mérlegelnem kellett,hogy vagy még mélyebbre húz ez a szar vagy elkezdem szedni. Borzasztó volt minden nap úgy dolgozni,ellátni a gyerekeket,hozni-vinni őket,hogy rosszul voltam. Minden nap azzal kelni,hogy ma mi vár rám. Minden nap hallgatni a munkahelyen,hogy hogy le vagyok fogyva stb. Ha jött a rosszullét,elkérezkedni,rohanni haza...nem bírtam volna tovább csinálni. Pedig nagyon féltem a gyógyszertől. Nagyon. De aztán megkérdeztem magamtól,hogy ettől az állapottól mi lehet rosszabb?? Most se vagyok százas,főleg,hogy napok óta front van,de fényévekkel jobb,mint pár hónapja. És még amit akartam,hogy sok társunknál olvasom,hogy nem jutnak segítséghez,mert pl kis faluban élnek,nincs tb alapon pszichológus,nincs pénzük magánra,nem tudnak dolgozni,boltba menni,vagy fiatalabbak suliba járni. Rettenetesen elszomorít,velük mi lesz? Ördögi kör...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook