Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
44503. Fatomas
2014. jún. 30. 20:52
Köszi az erőfeszítést, majd próbálkozom. Remélem segít nekem is. Mindenesetre kapaszkodónak jó lesz és rontani nem tud az már biztos. Jó egészséget továbbra is.
44502. kafa
2014. jún. 30. 20:17
Ki-be lépkedek!Az embereknek a saját pénztárcája és szájíze szabja meg az ételt,amit szívesen elfogyaszt!A tanácsom az,hogy az általam javasolt anyagokra keressetek rá,hogy melyik táplálékban található meg és ami szimpatikus,azt kell enni!Pl: Milyen táplálék tartalmaz sok omega-3 zsírsavat(Google)60C.fok fölé nem melegítem a zöldségeket,mert elveszítik a vitamin tartalmukat!
44501. kafa
2014. jún. 30. 19:39
Az 5-ht.-t nem sokáig használtam,helyette az alapanyagát az L-triptofán nevű aminosavat,de ez 1 jó fehérje készítményben benne van a többi 22 aminosavval.Ma amit szedek 6 különböző doboz/2 gyártó:magnézium-kálcium KELÁT!!Omega-3,D3 és K2 egybe,multivitamin magas B-komplex-el és Q-10 100 mg.Ennyi!Nem futok és kávézok.Kajából a legjobb a Triptofán tartalom miatt a pulykamell!Sok tojás(no para a koleszterintől)Tengeri hal.Dió= omega3
44500. kafa
2014. jún. 30. 19:18
Ezek után,hogy nehogy vissza essek jobb minőségű termékeket kezdtem el szedni és bővítettem a hatóanyag palettát(omega3,D3,K2,5-HTP,Q-10.).Fehérje készítményt már nem szedek,fedezi a hús,Tengeri hal,tojás és a sajt.Az enzim is nagyon fontos!Hiába visz be valaki fehérjét,ha a szervezetéből hiányzik a Proteáz enzim-nem tudja lebontani-emészteni-csak átutazik rajtad és jön a hiány!Véleményem szerint a legfontosabb anyagok a pánikra:5-HTP.,B-komplex,kálcium-magnézium.Ez az alap......
44499. kafa
2014. jún. 30. 19:10
Állapotom annak idején nagyot javult magnézium,kálcium ásványi anyagoktól(ezt még akkor pezsgőtablettából fedeztem,1 kis dózisú multi vitamintól és 1 jó fajta fehérje turmixtól!Ezekkel kezdtem mikor elhagytam a frontin.-t.Továbbá futottam naponta 3-5-7 Km.-t.és leszoktam a kv.-ról,lefeleztem a cigi adagomat és nem ettem fehér cukrot!Ez volt az alap,de már jelentősen visszajött az életkedvem 2-3 hét után.Nem voltak hülye gondolataim sem rohamok és jó volt a szex!Annyira ki volt éhezve a szervezetem,hogy ezek a minőségben és hatóanyagban is rossznak mondható termékek is már nagy javulást váltottak ki!Folyt.
44498. kafa (válaszként erre: 44497. - Fatomas)
2014. jún. 30. 18:55
Szia Fatomas!Véleményem szerint különbséget kell tenni feltöltés és szinten tartás között!Feltölteni a hiányzó"anyagokkal"a szervezetet gyorsabb táplálékkiegészítőkkel mint kajával!Ha ez megvan(addigra érezni a javulást)jöhet az étrendváltozás!Olyan gyártót célszerű keresni,melynek termékei közt az ásványi anyagok kelát kötésben vannak(már említettem)!El kell dönteni,hogy aminosav vagy fehérje készítményt használunk és,hogy van-e allergiánk valamire.(Laktóz,glutén,stb.)A B-vitamin komplex legalább 50,de inkább 100 mg.-os legyen!Így mire ilyen gyártót találsz,az leszűkíti a kört.Régen én is be tudtam szerezni 1 gyártótól mindent,ma ez 3 gyártótól!Hogy megfeleljen : hatóanyag mennyiségre,darabszámra,árban és kötésekben!Van olyan termék is ami kényelmes havi adagban van és olcsó is!Véleményem szerint az is nagyon jó.Jobban szeretem külön-külön dobozban az összetevőket,mert így magamnak tudom adagolni a számomra fontosabb"anyagokat".folyt.
44497. Fatomas
2014. jún. 30. 17:22

Szia, kafa! Ha van időd és persze kedved hozzá leírhatnál egy megfelelő étrendet nekünk akik még sajnos nem gyógyultunk ki teljesen a " betegségből" Valamint javasolhatnál olyan komplex vitamin terméket ami tényleg használhat. Mert véleményem szerint biztosan létezik olyan ami erre van kitalálva, csak még én és társaim nem találtuk meg. Persze reklámmentesen a terméket nehogy megszóljanak. Erőfeszítésedet köszönöm.

Ui. Ezenkívül bárkitől szivesen várom, várjuk.

44496. kafa
2014. jún. 30. 15:18
Visszaolvasva javítanám önmagam-mivel szerkeszteni nem lehet!Helyesen: az ananász tartalmazza a proteáz enzimet,ami a proteinek(fehérjék emésztő enzime)ettől az enzimtől a fehérjék alkotó elemeire-aminosavakra bomlanak és ezekből az aminosavakból építi fel a szervezetünk a számára szükséges fehérjéket,az előbb elírtam!Az amiláz az a keményítők emésztő enzime.
44495. kafa
2014. jún. 30. 14:30
Még valami!Szent-Györgyi Albert a C-vitaminért kapott Nobel.-t.93 éves korában hunyt el!Napi 1 gramm.-ot fogyasztott!=1000 mg.Betegségek kezelésénél 8-9 gramm,-ot=8000-9000 mg.!A mai orvosok napi 60 mg.-ot javasolnak!!Vicces-pedig igen nagy ember publikálta-fedezte fel és szintetizálta!!
44494. kafa
2014. jún. 30. 13:49
Az igazság az,hogy a vitaminok-aminosavak,ásványok,stb. fontosságát nagynevű kutató Orvosok fedezték fel-szintetizálták-publikálták és rengeteg életet mentettek vele!Meg is kapták érte a dicsőséget,hírnevet.(Nobel díj).Csak ezen anyagokat nem lehet levédeni és a Patikákra korlátozni a terjesztését!Ma már ez nem így működik,de erre a témára nem térnék rá!És ha valaki tökéletesen táplálkozik-semmi szüksége ezekre sem.Ezért a neve Táplálék kiegészítő!!Egyél húst-májat-tengeri halat-tojást-zsírt-diót-ananászt(A benne lévő amiláz enzim miatt,ami az aminosavak emésztő enzimje)brokkolit-banánt!!Napozz és sportolj!Másra nincs szükség....
44493. megi04
2014. jún. 30. 12:02

kafa,végül is szerintem valahol igazad van.Sajnos írásban "nem megy keresztül" hogy nem kötekedni akarok.De ezzel az erővel tulajdonképpen,semmire nincs szükség,elég,ha nagyon jól ismered az agykontrolt.Igazad van abban is,hogy sokat számít,hogy ki,mit,és hogyan él meg.Nemrég olvastam,hogy a pánik olyan módon is "bejuthat" a szervezetbe,hogy egy bizonyos vírus "szállítja be" ami valamiképpen az agyburokba jutva kezd aljaskodni.Akkor meg annyi vitamint(vagy gyógyszert) szedhetsz,amennyit akarsz..:(

Az,hogy neked most semmi bajod,nem jelenti azt,hogy nem is lesz.(NEM SZEMÉTKEDNI AKAROK!!!!!!)Remélem,soha nem tér vissza.De ..Igaz,erről nagyon nehezen beszélnek a dokik-de végülis igen,azt mondják,olyan,mint az influenza...Hosszú évekig tünetmentes lehet valaki,aztán visszajöhet.Nem szedek elég vitamint,az igaz,de pl.fetrenghetnek mellettem az influenzában,nekem semmi bajom.Persze,8-10 évenként elkap,ez tény.Ilyenkor 3-7 nap alatt elmúlik.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy egyszerűen,szerintem a te agyad-felfogásod,TÉGED kitűnően gyógyít(Hála Istennek)de ez nem jelenti azt,hogy mindenkinek használ a sok vitamin-ásványianyag-nyomelem kombó.(Ártani biztosan nem árt!!)de igen,én is azt mondom,akkor hiszek majd ebben,ha ezt minimum 3 orvos publikálja!

Persze,tudom,sokan erre azt mondják,hogy hülyék lennének,hiszen akkor nem fogy a gyógyszer,stb.Nos,nekik azt mondanám,hogy a vitaminok jóval drágábbak!A vitaminok árának a töredékéért lehet kapni a pszicho gyógyszereket.Tehát inkább az lenne a "jó nekik" ha a vitaminokat hirdetnék-reklámoznák.Gondoltam arra,hogy esetleg azért nem teszik,mert még meg gyógyul a delikvens,és nem kell neki tovább a gyógyszer...(vitamin)de ezt is elvetettem,hiszen MINDIG kellene szedni,hogy ne is jöjjön vissza...Hiszen te sem hagytad abba a szedését..

Na mármost,akkor megint itt vagyunk a kiindulási pontnál...Nem a kútba cartunk,hanem a kávájára,oszt' belelöktük...Szerintem,egy idő után,mindenki megtapasztalja,hogy neki mi a jó.Van,akinek ez hosszabb időbe telik,de megtanul előbb-utóbb élni vele..Mint a cukorbajjal..Olyan,az életben,hogy biztos lehetek abban,hogy "soha többé"-olyan szerintem,nem létezik.Vagy ha szerinted igen,akkor legyél rá büszke,mert a tömérdek ismerősöm közül,te vagy az egyetlen..:)Van,aki nem szed semmit,elvégezte az agykontrolt,és -láss csodát-a pánik eltűnt! Gyógyszerek,vitaminok nélkül! És van,akinek nem.Ennyi.Rákellene hagyni az emberekre,hogy ŐK mitől érzik magukat jobban...

Az persze nem baj,ha 3-4 oldalanként leírod ezt a vitamin izét,mert mi van,ha valakinek éppen ez segít?

44492. Fatomas
2014. jún. 30. 11:44
Hát csak sikerült kicsit összekapni:-))) Amúgy köszönöm a Kafa beszámolót! Még a munkámat is sikerült kitalálnia. Mint az első regisztráció utáni hozzászólásomban említettem, kicsit kutattam a "betegségem" okát. Ekkor mindent elolvastam a témával kapcsolatban és volt közöttük hasonló ill teljesen egybevágó kúrajavaslat is az étrendünkel ill. a vitaminbevitellel kapcsolatban. Ekkor nagyon megörültem, hiszen azt gondoltam megtaláltam a helyes gyógymódot. Beszereztem a Kafa által említett összes vitamint és a szervezet számára nélkülözhetetlen nyomelemeket. Mondanom se kell nem volt nagyon olcsó, de az ember egészsége mindennél fontosabb. Elkezdtem szedni és nem "Hűbele Balázs" módjára, hanem tutatosan mit- mikor, mivel melyik- mivel hasznosul a legjobban. El kell mondanom hatásos is volt, sőtt kiegészítettem hasznos mozgással, lélekerősítő tréningekkel persze mindezt nem szakember segítségével. De pici idő elteltével amikor már minden jónak tűnik és az ember megnyugszik ez a ro..dék szemét ismét feltünik csak más tüneteket produkálva. Szerencsére nálam mostanság csak a szorongás, szájszárasság ill a nyelési tünetcsoport a jellemző. Szóval azt vettem észre, hogy minden nagy "csodaszer" amit kipróbálok az pillanatnyi placebó hatással bír csak.:-(((. Köszönöm a hozzászólásokat, hisz ennek az olvasgatása is "placebo".
44491. kafa
2014. jún. 30. 11:08
Volt régebben itt a fórumon valaki,aki azzal érvelt,hogy nem lehet táplálkozási hiány,mert a férje is ugyan azt eszi-mégsem beteg!Itt azt jegyezném meg,hogy a mennyiségben keresném a megoldást,mivel ha valamelyik ételből nagyobb adagot fogyaszt a férj a hatóanyag mennyisége is több!A másik,hogy nem ugyan azok a stresszhatások-gondolatok-események érik!1 vizsgára készülő diák szervezete akár 100 mg B-komplex vitamint ürít a stressz miatt!A másik dolog nem vagyunk egyformák!Van aki 1 élethelyzetet úgy él meg-át,mint ha a világ vége lenne-valaki meg csak megrántja a vállát és mosolyog!Hiszem,hogy a betegség-hiánybetegség és 1 jó adag stressz következménye!Szép napot.Senki ne hagyja abba gyógyszerét a leírtak miatt-ez csak saját tapasztalatom megfogalmazása volt!Járjon utána-kérdezze Orvosát,gyógyszerészét.Vannak a fórumon sokan,akik évek óta küzdenek ezzel a betegséggel-gyógyszert szednek,Orvosokhoz járnak,még sem gyógyultak meg!Ők azt "mondják" nem is voltam nagyon Pánikbeteg és csak placebo hatás..Erre én rántom meg a vállam-nekem mind1-én jól vagyok...
44490. kafa (válaszként erre: 44489. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 30. 10:32
Tudnék reagálni-de nem... :D
44489. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 44488. - Kafa)
2014. jún. 30. 10:24
Viszont nem kellene a betegekre "áldozni" :))
44488. kafa (válaszként erre: 44487. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 30. 10:22
Kinek érné az meg,ha olyan autót gyártanának-ami sosem romlik el!Nem lenne szükség autószerelőre és autó alkatrészeket forgalmazó boltokra sem!
44487. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 44486. - Kafa)
2014. jún. 30. 10:18
...ez mind igaz...de akkor miért nem tesznek valamit? Miért kell szenvedni, ha egyszerű a megoldás?
44486. kafa
2014. jún. 30. 10:16
Az vagy amit eszel!Jó a mondás.A táplálékunk pocsék minőségű és olyan kalóriákat fogyasztunk amiből a testünk nem tud táplálkozni-építkezni!Sok Ember csak azért eszik,mert éhes-közben az étel adja meg az "üzemanyagot"alapanyagot a normális működéshez!Régen a felfedezések virágkorán a tengerészek meghaltak a skorbut(C-vitamin hiány).-ban.Elég volt az életben maradáshoz 1 kis citromlére!A táplálékunk a sok genetikai módosításoktól,nyersen szedett-gázzal érlelt gyümölcsöktől,kizsigerelt földektől,ketreces állat tartásoktól és mérgezett tenger vizektől-nem megfelelő.A gyümölcsök vitamin tartalma kicsi,a tojás és csirkehús omega3 tartalma kicsi-hisz sosem kapirgálnak és ők sem azt eszik,amire szükségük lenne,stb.
44485. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 44484. - Kafa)
2014. jún. 30. 10:05

Érdekes....nyilván nem te vagy az egyetlen ember, aki ilyentől meggyógyult...és akkor viszont miért nem beszélnek erről?

Szóval csak az a kérdésem, ha van gyógymód, miért nincs gyógymód?:))))

44484. kafa (válaszként erre: 44483. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 30. 09:59
Erre a kérdésre nem reagálnék,más dolog a saját tapasztalatomat és véleményemet megosztani 1 illetékes fórumon és más Orvosokat-gyógyszergyárakat bírálni,online!Fogalmazzunk úgy a kérdés másik részére,hogy érdekelt az Emberi szervezet működése és tanulmányoztam a rendelkezésemre álló információkat.
44483. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 44482. - Kafa)
2014. jún. 30. 09:51

Ezt a sok tudományos dolgot, honnan tudod?


Évtizdek alatt a legjobb orvosoknál, pszichiátereknél, pszichógusoknál jártam... és ilyeneket senkitől nem hallottam:)

Hogy létezik, hogy nem ismerik a megoldást?

44482. kafa
2014. jún. 30. 09:47
Viszont a kálcium(ásványi anyag)nem tud D3(vitamin)nélkül hasznosulni és a Magnézium(ásványi anyag)nem tud B6(vitamin)nélkül hasznosulni!De,hogy a Kálcium ne az érfalakon csapódjon ki-szükségünk van K2(vitamin)-ra is!!kálcium és K2 vitamin hiány=érelmeszesedés!!Az idegrendszert nagyban befolyásolja a B vitamin komplex is(100 mg!!)!És a 22(+1)Aminsavakból az L-triptofán és az L-tirosin aminosav!A problémát én ezen anyagok hiányának írom be!Az aminosavak a testünk építőelemei,vannak amik az idegrendszerért felelnek és vannak amik az izomzatért.A testünk nem örök-sejtjeink pusztulnak és újra épülnek bizonyos időközönként!APOPTOSIS-programozott sejthalál!Van az aminosavak között 8-9,amit úgy neveznek,hogy esszenciális aminosavak-ezeket naponta kell pótolni a táplálékkal,ugyan úgy-mint a vízben oldódó vitaminokat,mert naponta távozik a szervezetünkből-nem tudja raktározni!!Folyt.
44481. kafa
2014. jún. 30. 09:25
Megpróbálok értelmesen rávilágítani a dolog lényegére,így kezdeném 1 példával!Legyen az 1 áramkőr,amiben van 1 kapcsoló 1 fogyasztó és a kettő közt a vezetékelés!Ahhoz,hogy minden tökéletesen működjön szükség van ezekre,de ha csak 1 is hiányzik a rendszerből vagy meghibásodik-nem tud normálisan működni.Ilyen az emberi szervezet is és itt most csak az idegrendszerrel foglalkozom!Az emberi agy omega3 és omega6 zsírsavakból áll!Ezek aránya nagyon fontos a normális működéshez,de mivel kevés tengeri halat fogyasztunk(omega3,EPA,DHA)így az agyunk szinte csak omega6 zsírsavat kap(napraforgó olaj)Bizonyított tény,hogy depiben szenvedő betegek és öngyilkosok vérében nagyon alacsony az omega3 szint!Terhesség utáni depi-a csecsemő az agyának fejlődéséhez az Anya szervezetéből vonja elaz omega3.-at!Csak az állati omega3 a jó!!!Lenmagolaj(növényi) nem!A másik anyag a D3 vitamin!Nem D2-hanem D3!Téli depi=Napfény hiány!!D vitamin hiány=Angolkór!Belénk beszélték,hogy nem menj a Nap-ra,mert ultraibolya sugárzás-bőrrák,stb.Így az emberek ha mennek is,jól bekenik magukat napvédő krémmel-így nem tud a szervezetedben szintetizálódni a D3!Az embereknek a helytelen táplálkozás következtében a szervezete elsavasodik.Ahhoz,hogy a szervezet lúgosítani tudja a savakat ásványi anyagokra van szüksége. Kálcium és Magnézium!ha nem viszel be elég Kálciumot a táplálékoddal a szervezeted a csontokból és a fogakból vonja el!Fogszuvasodás,csontritkulás!!De szájon át szedve csak a KELÁT!!-kötésben lévőt tudja a szervezeted hasznosítani!Kálcium kelát-magnézium kelát!!!Folyt.
44480. kafa (válaszként erre: 44473. - Fatomas)
2014. jún. 30. 09:01
Szia!Arra tippelek,hogy vagy Rendőr vagy Tűzoltó vagy!Ezen a fórumon már sokszor leírtam az Én betegségem-gyógyulásom történetét,ami nagy port kavart!De a tömör véleményem ismét leírom,hisz a fórum lényege az lenne,hogy tapasztalatokat osszunk meg egymással és segítsünk még akkor is,ha valakinek más véleménye van-ezt tiszteletben kéne tartani!!Az én véleményem az,hogy az emberek többsége nincs tisztába azzal,hogy az emberi szervezet-idegrendszer-vérnyomás,stb. mennyire is függ az általunk elfogyasztott táplálékoktól!A hosszú távon helytelenül táplálkozó ember szervezetében kialakulnak különböző anyagok hiányai:Aminosavak,vitaminok-ásványi anyagok-enzimek-mikró és makró elemek,rostok,stb.Ezen anyagok hiánya tudja produkálni a különböző betegségek tüneteit!+ A mentalitásunk sem egyforma,nem ugyan úgy reagálunk vagy gondolkozunk ugyan azon dolog-szituációban!Ha az ember munkája stresszes és hiányzik a szervezetéből 1-2 fontos "anyag" jön a depi-pánik-szorongás!A betegség régi neve:Managger betegség-vezető beosztásban lévő emberek produkálták a tüneteket!Az ember egyből megijed,felkeresi a Dokit,kap gyógyszert és azt hiszi minden ok!De sajnos nem nagyon gyógyulnak ki-meg!Mert a gyógyszerben nincsenek meg azok az "anyagok"amik hiányoznak a szervezetedből.Én is Dokinál-gyógyszerrel kezdtem,arra jó volt,hogy múmiát-zombit csináljanak a gyógyszerek belőlem 1 kis időre......Így azokat elhagytam.Már 10 éve MEGGYÓGYULTAM!Sokak szerint ebből nem lehet kigyógyulni-csak tünetmentes vagy.Nekem mindegy ki-mit gondol....Folyt..
44479. Fatomas
2014. jún. 29. 21:56
Hát sajnos az én munkám ilyen, azért vagyok így kétségbeesve. Betegre el tudok menni sőtt még akkor sincs baj, ha ott vagyok rosszul, ill. ha előtte betelefonálok csak hazudni kell. Ahogy említettem szerencsére a stesszhelyzet oldja a szorongást de addig nagyon rossz.
44478. grizus
2014. jún. 29. 21:33
Velem nem volt gond a munkahelyemen emiatt. Egyszer, mielőtt újra kiújult volna, volt egy furcsa eset, látászavarom lett, a látóterem egy része kiesett. Nagyon rosszul voltam, nyugtalan, zaklatott lettem, de más tünet nem volt. A főnöknőm nagyon rendes volt, próbált segíteni.
44477. Regin_a (válaszként erre: 44475. - Fatomas)
2014. jún. 29. 19:07

Nem kell semmit köszöngetni

Olyan cikis a munkahelyed hogy ezért "eltanácsolhatnak"?

Kellemetlen helyzet


Nekem ebben mindig szerencsém volt, úgy munkatársakkal, mint főnökökkel.

Sőt, nem egy esetben kitünt hogy a másik is szenved ettöl a betegségtöl, amikor megemlitettem a magamét

Szinte hálásan kezdték mondani a sirámukat

Egyszer felfogadtam egy melóst, aki pár nap mulva erősen késett és hivatkozott az autójára

Rendben

Aztán eltünt 3 napra én meg káromkodtame erősen és szereztem másik melóst

Előkerült a srác és hebegve habogva , szinte sirásra görbült szájjal adta elő hogy kórházban volt és pánikbetegséget diagnosztizáltak nála

Tiszta halálfélelemben volt


Meglepődtt amikor elmondtam hogy ismerem a tünetet

Elbeszélgettem vele, megnyugtattam, fél óra és egész jól lett a srác.

Ajánlottam hogy nyugodtan folytassa a munkát van bőven és "itt vagyok" ha gond van

Azt már nem vállalta, merthogy gyógyszer és igen félt hogy mi lesz ha...

Sajnáltam!

Szoval sokkal könnyebb lenne ha a környezet tudná

De ha nem, hát nem

44476. Fatomas
2014. jún. 29. 11:46
Bocs, még meg sem köszöntem a gyors választ! Köszönöm.
44475. Fatomas (válaszként erre: 44474. - Regin_a)
2014. jún. 29. 11:44
Én nem akarok kötekedni de a "betegségem", ill annak tünetei hátrányosan hathatnak a munkámra. Persze az orvosok szerint. Szerencsére, hogy Téged idézzelek amikor "ócskán" vagyok a munkahelyemen pont a stressz tesz helyre, csak addig nagyon rossz, hogy nem mondhatom el a kollégáimnak, hogy mi van velem. A legrosszabb persze az attól való félelem, hogy mi lesz akkor, ha a pont olyan szituációban leszek rosszul amikor gyorsan és persze higgadtan kellene cselekedni. A munkahelyemről pedig a pszichés problémák miatt azonnal kitennének. Szerencsére a pszichológiai vizsgálatot könnyű kivselezni. Az anyagomban pedig biztosan csak a magándoki diagnózisa nem szerepelne, arra meg nincs pénzem.
44474. Regin_a (válaszként erre: 44473. - Fatomas)
2014. jún. 29. 10:33

Hadd vesszünk má' össze!

:)

Mi az hogy bekerül az orvosi anyagodba?

Ami nem érinti közvetlenül hátrányosan a munkádat azt az orvos ki sem adhatja.


Frontint/Xanax nyugodtan szedjed, de egy 0,25-ös az semmit nem fog segiteni

Nyugodtan lehet 3x1-et szedni, ami mozgás, munka közben semmit nem befolyásol

Ha leülsz és mélázol, akkor persze elálmosít

Kölönösen este alváshoz kiváló

Meggyógyitani/tünetmentesiteni persze nem fog, csak pillanatnyilag segit, ha segit

De szedjed!


Másfelöl,

nem hiszek a mindenféle stressz okozta pánikbetegségben.

Nem egy embert ismerek személyesen, vagy online akinek semmiféle stressze nem volt, oszt mégis pánikbeteg.


A leirt tüneteid jellemző erre a szemét betegségre. Nem tudni mikor és hol támad

❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook