Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
44533. Gingili
2014. júl. 11. 11:42
Mármint n az egész könyvet, hanem csak ezt az összefoglalót. Az eleje elég tudományos, de a második bekezdéstől leírja a tutit:-)
44532. dittiritti
2014. júl. 11. 11:40
Én a generalizált szorongással küzdöttem, pánikrohamokkal megspékelve. Már három hónapja jól vagyok, 12 év óta elöszőr ilyen sokáig. Gyógyszert nem voltam hajlandó szedni, de három hónappal ezelőtt a doktornénimnek engedtem végül És igaza lett. Újjászülettem. ha ezt tudom, előbb kezdem el szedni. Tönkretettem 12 évet a magam és családom életéből.
44531. Gingili (válaszként erre: 44529. - Imre87)
2014. júl. 11. 11:38

Kezdésként olvasd el ezt. Ez első körben depresszióra van, de én kiválóan tudom alkalmazni pánik ellen is.


[link]

44530. Gingili (válaszként erre: 44526. - 099c0bed40)
2014. júl. 11. 11:21

De jó fej vagy:-D Remélem, jobban vagy különben...

Ezt én is tapasztalam egyszer, mikor a dokihoz mentem, hogy "márpedig nekem tuti bajom van és vizsgáljanak meg MOST" - már haza sem mehettem ruháért, rögtön műtöttek is... utána hihetetlen nyugalom következik, élvezd ki, jó időszak lesz:-)Az enyém mondjuk nem pészméker volt, hanem méhen kívüli terhesség. Érdekes, annyira belenyugodtam, hogy meg fogok halni, hogy a műtőben már azzal viccelődtem, hogy ha már altatnak, egy kis zsírleszívás innen - onnan igazán beleférne..

44529. imre87 (válaszként erre: 44528. - Gingili)
2014. júl. 11. 11:19
Nagyon jókat irsz köszi!Engem nagyon érdekelnek ezek a technikàk írd le kérlek!
44528. Gingili (válaszként erre: 44524. - Regin_a)
2014. júl. 11. 11:02

"És amikor még semilyen tünete nem volt, akkor mit szokott meg? "


- Hát azt, hogy nincs tünete. Sosem volt előtte rosszul, hát azt szokta meg, hogy nem is figyelgeti magát (generálva a rosszullétet), mert minek is?

Az én reggeli rosszulléteim MINDEN esetben azzal kezdődnek, és fogadok: mindenkié, ha analizálom magam. Kísérlet: figyeld meg, hogy a reggeli első abnormális szívdobbanásod / levegővételed / zsibbadásod / szédülésed előtt mi volt az utolsó gondolatod? Biztosan valami negatív, lehangoló, parázó, uramistenelájulok, jajdenincskedvem, jajdefélek gondolat VAGY önmagam mustrálgatása sejtről sejtre. Magam tapasztalata az, hogy ha hagyom a gondolataimat a saját útján járni és a jól begyakorolt kitaposott negatív, depresszív, ultraszenzitív utakon továbbgörgetni, akkor annak mindig roham a vége. Hovatovább, bármilyen jókedvből nevetésből tudok "csinálni magamnak" pánikrohamot BÁRMIKOR. Veszek 2 mély gyors levegőt és már gyorsabban is dobog a szívem, - innentől pedig már csak 2 másodperc és bent forogsz a mókuskerékben. Az emberi agy egy csuda találmány, a gondolatok kis utakat vájnak maguknak, mint egy patak az agytekervények között. Minél többet használod azt a negatív "patakocskát", annál nagyobb lesz és szélesebb. Az automatikus gondolatait ezen csordogálnak. Valaha ez teljesen normálisan működött, akkor a másik utacska volt az automatikusan bejáratott, amikor jól voltál, egészséges voltál, nem gondolkoztál magadon. De már olyan régóta űzöd ezt a "sportot", hogy a másik, negatív utat már nagyon ügyesen begyakoroltad és most azon jársz. Legyen vígasz az, hogy ezt bármikor átválthatod, csak gyakorolni kell. Ki kell taposni újta azt az utat az agyadban, ami a pozitív, egészséges, félelem nélküli gondolkodás patakja. Nem könnyű, de megfelelő elszántsággal és kitartással működik. Minden élmény választás! Te döntöd el, hogy a dolgokat hogyan éled meg és nagyon fontos. Ha sikerül újra megszokni azt, hogy minden rendben van, akkor elmúlnak a rosszullétek. Ehhez vannak technikáim is, ha valakit érdekel, szívesen leírom.


- Fusson/gyalogoljon vagy orvoshoz járjon?


Mindkettőt. Ha kitartóan legyalogolja az 5 km-t minden nap, akkor egy hónap múlva sokkal jobban lesz, ergo le lehet csökkenteni a dokilátogatások számát. Megnő az önbizalma, visszatalál magához. Mert aki 5 km-t gyalogol hónapokon keresztül, és jobban van, az valószínűleg nem halálos beteg.


- Vitaminkúra:


Persze, ettől is jobban érzed magad, bár én azt vallom, hogy a szervezeted sokkal okosabb, mint te vagy, a szervezeted túlélésre van berendezkedve, ergo ha valami hiányzik neki, azt jelzi azzal, hogy megkívánod a spenótot, vagy a citromos teát, vagy a csirkemájat. Én nem szeretem a szervezetemet teleszórni olyan vitaminokkal, ami lehet, hogy nem is kell... Mondta valaki, hogy kevés benned a kálium, a nátrium? Kimutatták a vérvizsgálaton? Nem. A vasat kimutatják és ennyi.

Persze, kell a magnézium, meg ezaz, de attól nem gyógyulsz ki a pánikbetegségedből, ha csak vitaminokat szedsz. Aki ezt állítja, azt meghozta azt a döntést és hitet magában, hogy "ettől leszek jobban" és jobban lett. Minden élmény választás - mint írtam korábban. Ha neki ezt jött be, tök jó - csinálja!


Lényeg, hogy elmúljon, elfelejtődjön ez az egész "tévút" és mindenki visszataláljon saját magához.

44527. imre87 (válaszként erre: 44522. - Gingili)
2014. júl. 11. 10:02
Minden szavad igaz!Igyekszem minél hamarabb összeszedni magam!
44526. 099c0bed40 (válaszként erre: 44524. - Regin_a)
2014. júl. 11. 06:40

Pánikbetegség illetve generalizált szorongás ellen remek megoldás egy valódi betegség diagnosztizálása, amikor az emberrel közlik hogy bár eddig mindenki így hitte de mégsem képzeli be baját hanem az valóban fennáll és az életét veszélyezteti nem kis ideje, majd hipp-hopp lekapják a 20 körméről és mielőtt kitörne rajta a pánik-szorongás vagy bármilyen egyéb tünet már meg is műtik.

Akkor még arra sincs időd hogy azon agyalj mi van ha nem írod alá a beleegyező nyilatkozatot mert belehalsz ha műtenek meg esetleg abba is ha tovább makacskodsz hogy ne műtsenek, a szorongásood az egeket verdesi miközben tolnak a műtőbe, mire pedig túl vagy rajta ( pedig nem kis beavatkozás mert a ketyegődet regulázzák pészmékerrel, mégpedig altatás nélkül) volt pánik nincs pánik, elég ha belegondosz abba, ha most "túléltem a halálomat" ahhoz képest a legközelebbi legvadabb pánik vagy szorongásos rohamod is csupán kifutófiú lehet.

SOKKterápia, vagy köznapibb nevén ingerárasztásos terápia, egy hete történt velem azóta még az öreg ördög is a pofámba vicsoroghat attól se fosom össze magamat. :)

44525. dorka12345 (válaszként erre: 44523. - Regin_a)
2014. júl. 10. 23:09
33eves es sima MR volt,nem kontrasztos...remelem pánikbetegség,azt jobban elfogadnam mintha vmi súlyos betegség lenne..:((
44524. Regin_a (válaszként erre: 44522. - Gingili)
2014. júl. 10. 21:49

Szokjál le arról, hogy a "szokásos reggeli rosszullét". Ilyen nincs. Egy idő után azért nem érzed jól magad reggel, mert MEGSZOKTAD. "


Ühüm!

És amikor még semilyen tünete nem volt, akkor mit szokott meg?

Fusson/gyalogoljon vagy orvoshoz járjon?


De volt itt korábban vitaminkúra is./erre ugyanakkor hajlok, mert több helyen is saját tapasztalatként írták le/


Döntsétek el már mi az ami használ pánikosság ellen!

44523. Regin_a (válaszként erre: 44519. - Dorka12345)
2014. júl. 10. 21:44

A bevásárlóközpontos tünteket okozhatja, és jellemző is, a pánikbetgség

Az itt ott zsibbadást is

A sorozatok szereplőinek elfelejtését nem

Azokat én is lefelejtem sokszor pedig nézek kettőt is, igaz azok nálam keverednek

Szoval ez utóbbival ne törődj

És kérdés hány éves vagy??


MRI?

Milyen MRI és kontrasztos vagy nem az?

Hidd el keményebb tüneteim voltak, koponya CT és MRI nálam se mutatott ki semmit, illetve volt ott egy kis pitty-putty, de "ahhoz nem nyúlunk és nem az okozta" mondta a doki

Ez a szemétség olyanokat tud produkálni, hogy senki nem mondaná hogy nem valódi betegség tünetei

amik jelentkeznek, oszt mégsem

Egy kemény infarktus tünet, az azonnali EKG-n meg semmi!


Fülzúgás is lehet mástol, de jellemzően annak sem tudják az okát. Mindensetre nem a pánik.

44522. Gingili (válaszként erre: 44521. - Imre87)
2014. júl. 10. 18:53

imre87, tapasztalt pánikosként a következő tanácsaim vannak Számodra:


- Azt írtad, korábban sportoltál. Hát azonnal kezd el újra. NAPI 5 km gyaloglás rendbe fog hozni. Ne súlyt emelj, meg labdázz, hanem monoton 5 km.

- Szokjál le arról, hogy a "szokásos reggeli rosszullét". Ilyen nincs. Egy idő után azért nem érzed jól magad reggel, mert MEGSZOKTAD. Holnap reggel döntsd el, hogy jól leszel. Kivételes alkalom, de ez így lesz. Reggel - és általában - az a legértelmetlenebb dolog, ha azon filózgatsz magadban, hogy "mennyire vagy rosszul" és mik az új tünetek. A pánik/szorongás hihetetlen sokfajta tünetet tud produkálni.

- Ne figyelgesd magad. Fiatal férfi létedre az az érzésem, hogy a netet bújod és fürkészed, hogy mit lehetne még kipróbálni, ami nyugtat, minek milyen hatása van, mire jó a citromfű és mire nem... ne foglaljon el ez most központi elemet az életedben, hogy pánik vagy nem pánik, - egyszerűen próbálj meg a témával nem foglalkozni.

- Az orvosodhoz járj el rendszeresen kontrollra. Hidd el, mindig megnyugtat a tudat, hogy szervi bajod nincs. Előre beszéld meg vele, hogy ha most ez pánikbetegség, akkor mikor csökkentheted majd a gyógyszer adagot, legyen akkor ennek egy eleje-közepe-vége. Saját magadtól soha ne próbálkozzál a gyógyszer csökkentésével, sem az elhagyásával!

- A pszichológust folytasd tovább. Csak a javadat szolgálja!


Jobban leszel, secc perc!


Üdv,


Gingili

44521. imre87
2014. júl. 10. 11:04
Mèg valami:eszticalopram a spicca hatoanyaga.Ettol az eszticslopramtol ti tapasztaltatok mellekhatasként bizsergő érzést az arcon,arcbőrön?Az előbb hirtelen ilyen érzés jött az arcbőrömre mintha a csalàn megszúrt volna de kiütés nincs csak az érzés.
44520. imre87
2014. júl. 10. 09:37
Hali!Utóbbi pàr napban sajnos nagyon viszatért a depi és a pànik így végre elmemtem szakorvoshoz. Kaptam Scippa 10 mg-ot reggelre meg xanax sr 50 mg estére. Valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban?Mennyi idő kell mire a scippa hatni kezd?Ma reggel vettrm be az első szemet kicsit mintha jobb lenne de a szokàsos reggeli rosszullét ugynugy megvan csak mintha kicsit enyhébb lenne. Tehàt hirtelen forrósàg érzés főleg tarkótàjon aztàn kis szédülés majd rossz kedv letargia.
44519. dorka12345
2014. júl. 9. 01:40
Ilyen tüneteim vannak ami miatt betegségre gondolokar zsibbadt a lábam kb 2honspig,a bal fülem mar másfél eve zúg (szerencsére alig hallhatóan) memoriazavarom is van(most megint jobban-sorozatból elfelejtem a neveket,figyelmetlen vagyok,nem nagyon tudok figyelni)mar azt hiszem hogy sclerozis multiplexem van:(létezik h ez pánikbetegség?
44518. dorka12345
2014. júl. 9. 01:33

Sziasztok!

Ez pánikbetegség:amikor pl nagy bevásárlóközpontban megyek,vagy tesco ,Auchan stb,olyan furán erzem magam,olyan mintha mindhart ossze esnék,vagy elajulnek (sose ájultan el)olyan furán látok,nem is tudom h mondjam el..:( egy fel eve volt,eleg sokáig,elmúlt de most ujra ez van:((( voltam MR vizsgálaton nemrég,negatív (mert be képzelem hogy biztos valami betegségem vab) :(((

44517. grizus (válaszként erre: 44516. - Imre87)
2014. júl. 4. 10:47
Ezek a negatív energiák lecsapódnak és később is okozhatnak problémát. Sajnos én is hajlamos vagyok rá, hogy átvegyem mások rezgéseit. Meg kell védenünk magunkat ezektől, vannak rá technikák, de nem egyszerű.
44516. imre87 (válaszként erre: 44515. - Grizus)
2014. júl. 4. 10:23
Lehet benne igazság, én például utóbbi években nagyon sok horrort meg véres thrillert néztem, meg fortyogtam különböző politikai/társadalmi eseményeken, és most úgy érzem, hogy ha ilyeneket nézek/olvasok akkor az nem tetszik az "agyamnak". És valóban a legnehezebb megnyílni és megkeresni a lelki okokat, valamint a kiutat!
44515. grizus
2014. júl. 4. 10:11
Gondolom most el fogtok küldeni a francba, de a pánik tkp. a lélek méregtelenítési tünete is lehet a tudatváltási folyamatban. Ez most nagyon ezoterikusan hangzott, lényeg, hogy változunk energetikailag. Mondjuk ha valaki ezt mondja nekem mikor szív- meg légzéspánikom volt, tuti tökön rúgom. De van benne valami. Ez a jobbik oldala, bár a tünetek ijesztőek, a másik, hogy lelkileg kell utánanézni annak, hogy mi okozhatja. Bogyó, tea, ezek a tüneteket kezelgetik, de önmagában ettől senki se fog tartósan meggyógyulni. Persze a lelki okot a legnehezebb feltárni. Egyet olvastam még, hogy a pánik annak lehet a jele, hogy az illető görcsös, nem engedi el magát, nem nyílik meg, nem engedi át magát a felsőbb akaratnak. Az üzenete lehet hogy az, hogy nem kell kombinálni, akarni, át kell engedni az irányítást, fel kell oldódni. "Letenni a kardot és békét teremteni." Ne állj ellent a gonosznak. Ha jön a pánik, add át magad, ne feszülj, helyezd magad egy magasabb hatalom kezébe. A bizalom problémája is benne van. Persze más tudni és más csinálni... De valami ilyesmi.
44514. imre87 (válaszként erre: 44513. - Imre87)
2014. júl. 4. 09:57
Ja, és 0,25-ös frontinból napi 1reggel+2*fél szem napközben rendben tart. Amugy az az érdekes még, hogy estére általában tök jól leszek, de reggel alig akarnak beindulni a dolgok, van hogy kedvem sincs kikelni az ágyból!
44513. imre87 (válaszként erre: 44512. - Regin_a)
2014. júl. 4. 09:54
De, pont azt mondom hogy kell az a vacak csökkentő, mert ha elkezdem abbahagyni vagy csökkenteni akkor 2-3 nap múlva nagyon vacakul leszek, elszáll a pulzusom meg a vérnyomásom is! Magnézium+B vitaminok, Calcium+K és D vitamin mennek, meg most ez a Neonax gyógygomba. Remélem hogy hamarosan érezhető hatása lesz ezeknek!
44512. Regin_a (válaszként erre: 44511. - Imre87)
2014. júl. 3. 22:23

Itt van elrejtve a megoldás a 44511 kommentben

:)

A v.nyomáscsökkentőt hagyd a francba, az ugyse hat negyed órán belűl, de még a Frontin sem

Ez utóbbi is csak napi 3x1 a hatásos

Nálam gyógyszer volt, másoknál vitamin nagy adagokban

Ez utóbbira már én is hajlok/talán/ :)


De azt sem hiszem hogy az általad stressznek megélt szakitás és munkahely.

Mi a megoldás ? Nem tudom.

44511. imre87
2014. júl. 3. 13:36

Kedves Mindenki! Most regisztráltam,hátha tudtok segíteni, tippeket adni. 27 éves férfi vagyok, 2 diplomával, 7 év egyetemmel a hátam mögött, több mint egy éve dolgozok, ez év márciusától pedig határozatlan idejű szerződés váltotta fel az addig pár havonta hosszabbítgatott munkaszerződésem.

Ez előtt a munka előtt, ami a végzettségemnek megfelelő, több mint 2 évig folyamatosan dolgoztam diákmunkában, a végén már "csinált" papírokkal, mert pénz az kellett de rendes munkahely nem volt.

20 éves koromtól kezdve van barátnőm, tehát egy nagyon hosszú kapcsolat.

Az elmúlt 1-2 évben folyamatosan ért a stressz a munka+barátnő kombináció miatt, mivel egyik sem volt túl fényes. Már kissé cink volt ez a diákmunka, a barátnőm sokszor mondogatta hogy kellene egy normális állás, meg mi lesz így velem/velünk stb. De igazából homokba dugtuk a fejünket a jövőt illetően. Tavaly nyár végén fel lettem szarvazva, de megbocsátottam, így együtt maradtunk, persze a stressz evett belülről továbbra is. Akkor már hónapok óta a jelenlegi munkahelyemen voltam, de csak határozott szerződésekkel, ilyen olyan támogatási formákkal, stb. A barátnőmmel a kapcsolat hol szárnyalt, hol leült, ezt éreztem is, de sose beszéltük meg. AZtán 2014. márciusától határozatlan időre változott a munkaszerződésem, tehát lett egy fix munkahelyem, megnyugodhattam volna. És innentől fogva elkezdtek rajtam előjönni különböző dolgok. magas vérnyomás, magas pulzus, levertség, hangulatingadozások, kedvtelenség és ilyenek. Így március végén elmentem dokihoz aki írt vérnyomáscsökkentőt és elmentem vérvételre, ekg-ra, hasi ultrahangra, szemfenék vizsgálatra. Minden negatív lett, tehát szervi oka nincs a magas vérnyomásomnak. Amit kaptam béta blokkoló gyógyszert nagyon elálmosított, aztán kaptam másik tipusú vérnyomáscsökkentőt, az jó volt pár hétig, de aztán felment tőle a pulzusom. Mindeközben sokszor ilyen rohamszerűen hatalmas ideg, pánik, stressz jött rám, amin csak egy fél vagy egész szem 0,25-ös frontin tudott segíteni. Ezután kaptam a nebibeta 5 mg-os bogyót a vérnyomásomra. Ez volt május közepén. Ezt már el se kezdtem szedni, mondván, eddig se értek semmit a bogyók. Ahogy nem szedtem gyógyszert 3 nap mulva olyan rosszullét jött rám, azt hittem meghalok. Munkahelyen egy előadásom után hirtelen az agyamba bekattant valami, hatalmas szívdobogás vagy inkább szívremegés jött rám, pulzusom és vérnyomásom az egekbe. gyorsba bekaptam a vérnyomáscsökkentőt + egy 0,25ös frontint és 20 perc alatt helyre tett. Ezután közvetlenül belgyógyász, megvizsgált+ekg, de minden rendben volt, kaptam egy 24 órás holter ekgt is, az sem mutatott ki semmit.Közben vagyis itt körül, barátnőmmel megbeszéltük hogy megpróbáljuk egymás nélkül, vagyis szakítunk, de legalábbis szünetelünk. Na már csak ez kellett a lelki békémhez. Hetekig gyomorideg, alig tudtam enni+fejemben is folyamatis idegesség. A 0,25-ös frontin itt már mindennapos lett, mert anélkül egyszerűen nem bírtam csinálni semmit. Mióta ebbe az állapotba vagyok, minden megváltozott. Amiket addig szerettem, már semmi kedvem hozzá,enni sokszor továbbra is alig birok, hatalmas tenziós fejfájások gyötörnek , amit a frontin szintén elmulaszt. Most utóbbi pár napban már jobban éreztem magam és a vérnyomáscsökkentő estére pihenés közbe volt hogy 58-60-ra vitte a pulzusom, a felső érték 125-138 között volt, az alsó érték viszont szintén alacsonyabb 55-65 közötti. Erre kissé csökkentettem a mennyiségen (3/4-ed szem helyett fél szem). Így szedtem 3 napig, de mára megint elég vacakul lettem, megint "berohamoztam", szívdobogás, az agyamba, a tarkómban hirtelen forróság érzés, szédülés. Gyorsba bevettem még egy fél vérnyomáscsökkentőt, meg egy 0,25-ös frontint és az rendbe tett. Ez gondolom ilyen pánik roham szerű valami. Már teljesen kész vagyok, hogy hónapok óta nem önmagam vagyok, fáradékony vagyok, néha ilyen enyhe szédülés kap el, sokszor nem kívánom a kaját, máskor meg ha nem eszek 2 óránként szédülök. Ezt megelőzően évekig jértam rendszeresen konditerembe, figyeltem hogy mit eszek, röplabdáztam, horgászni jártam, minden jó volt (látszólag) erre most ilyen vacak állapotba kerültem! próbáltam már citromfű, orbáncfű teát, ezek nem segítettek, a valeriana relax a frontin mellé jó kiegészítés néha, most vettem naonax gyógygomba kapszulát, ma vettem be először, bízok benne hogy nem emiatt volt a kis rohamom, elvileg nincs semmi mellékhatása. Igazából arra gondolok és úgy is érzem hogy a felhalmozódott stressz okozza ezeket a tüneteket, de egyszerűen nem tudom hogyan tudnám magamból távozásra bírni!Kb 1 hónapja járok pszichológushoz is heti rendszerességgel, hátha az is segít! Tippeket, ötleteket, tanácsokat várnék Tőletek, illetve hogy Nektek voltak e hasonló tüneteitek? Köszönöm előre is!

44510. TSanya (válaszként erre: 44509. - Kafa)
2014. júl. 1. 14:57
Köszi, most próbáld meg!
44509. kafa (válaszként erre: 44507. - TSanya)
2014. júl. 1. 14:03
Nem találtam Email címet,így nem tudom küldeni!
44508. kafa (válaszként erre: 44507. - TSanya)
2014. júl. 1. 14:01
Rendben!Az Omega-3 zsírsav egyes Országokban már kötelező táplálék kiegészítő az Általános Iskolákban!Azért ez figyelemre méltó..
44507. TSanya (válaszként erre: 44506. - Kafa)
2014. júl. 1. 12:32

Szia Kafa, ezt a fényképet nekem is elküldhetnéd. Én is évek óta szedek ezt-azt (pl.:Q10, omega 3, magne b6, de mostanában kétségeim merültek fel a minőségüket illetően. Egyébként az omega3-at egy jónevű pszichiáter javasolta, persze a gyógyszerek mellet (amit ki sem váltottam).


Köszönöm!

44506. kafa (válaszként erre: 44505. - Fatomas)
2014. jún. 30. 22:24
Holnap lefényképezem és küldöm amiket én használok,azon kivehető a 2 gyártó és a termékek neve is!Az egyik gyártótól rendelem neten,a másiknak van Pesten boltja,oda be szoktam menni..
44505. Fatomas
2014. jún. 30. 22:17

Ok. Nem köszönöm, hanem cselekszem, majd írok ha bevált valami. Egyebként az adatlapomon szerepel az email címem. Terméknév oda jól jönne. Neked és mindenkinek tünetmentességet, illetve gyógyulást kívánok.

Úgysem adom meg magam.

44504. kafa (válaszként erre: 44503. - Fatomas)
2014. jún. 30. 21:06
Ne köszönd!Ez lenne a fórum célja,hogy segítünk egymásnak!Konkrét terméket csak azért nem ajánlottam,mert még azt gondolnák,hogy érdekelt vagyok a forgalmazásában!Annak idején amikor beteg voltam,féltem-szorongtam és azt sem tudtam mi történik velem,ott voltak a tünetek,a Dokikhoz szaladgálás,a kilátástalanság-hát nekem is jól jött volna valaki,aki elmagyarázza mi is történik velem és hogyan is lehet ebből kimászni,mert nem gondoltam volna,hogy egyszer vége lesz!Borzasztó ez a betegség-csak az értheti meg aki benne volt!Nem teher írnom-válaszolnom,csak akkor teszem,ha épp van időm,ezért lépkedek ki-be és ezért nem 1 nagyot írok,hanem sok kicsit!Megbízható gyártót keress!Én leinformálom mindig mielőtt vásárolok valakitől!Segíteni fog.A hatodik dobozom a C-vitamin,visszaolvasva látom ez kimaradt!Sok az adat a fejembe-néha lemarad valami!Célszerű a fehérjét,Omegát,D3,C,3x1/nap kálcium-magnézium 2x és a Q-10 1x/nap.A hatóanyagok ne kislányosak legyenek!!Szép estét...
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook