Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
46003. Tibi 8 (válaszként erre: 46002. - Hope.)
2023. ápr. 10. 07:15

Jo reggelt!Feleségem endokrin dokija,aki nagyon jó/nála is tetőt javítottam/jó barátom Ő mondta ,lehetséges az ,hogy nyugszik meg a szervezet, és talán 12 éve sem a nebiletet

/ugye a nebilet mellékhatása pont az amiben benne vagyok fel erősíti és nekem ezt most egy tabletta helyett felet kell szednem egy hét múlva már csak negyedét a pszichiáter szerint, hát elég érdekes/kellett volna szednem,!Na de a házi orvossal le fogok ülni beszélgetni egy kicsit !!Az a jó hogy ilyen téren nem ismerek megalkuvást, 12 évig szedtem gyakorlatilag egy nyugtatót/béta blokkolót/amire nekem azt mondta ,hogy nagyon jót tesz a szivemmel,nem is volt semmi bajom még nem lettem kovidos,de hozzá kell tennem,hogy a vérnyomásom az mindig 130-150 között volt 80-90es pulzussal, amit jeleztem felé is ,meg a nem gyakori legszomj!Hozzá szoktam ,most meg ugye a nyugalmi pulzus 60-70 között van,van mikor kicsit kevesebb,127 és 135 közötti ez kicsit furcsa ,mert mindig is éreztem a sziv dobogásom erősebben,de nem zavart ,most meg olyan szépen dolgozik!

46002. Hope. (válaszként erre: 46001. - Tibi 8)
2023. ápr. 9. 22:41
Ha teljesen nyugodt vagyok,nekem akkor van 60-70 között,nekem az jó. Ma 54 volt,na attól megijedtem,sose volt ilyen. Amúgy nekem átlag 70-80 inkább. Az okosórám szerint a nap folyamán 60 és 120 között van általában. Én nem tulajdonítok változást a scippának ilyen téren.
46001. Tibi 8 (válaszként erre: 46000. - Hope.)
2023. ápr. 9. 22:21

Értem nekem is tb pszichiáter pszichoterapeuta!

Nekem csak az a gondom ezzel a scippával ,hogy este kell szednem és úgy megnyugtatja a szivverésemet ,hogy 60-70 között van nyugalmi állapotban,megszoktam hogy érzem a szívverésemet!Nem tudom hogy csak nekem van így vagy mindenkinek aki szedi !

46000. Hope. (válaszként erre: 45999. - Hope.)
2023. ápr. 9. 21:40
A pszichiáter tb-s,a terápia magán.
45999. Hope. (válaszként erre: 45998. - Tibi 8)
2023. ápr. 9. 21:40
Azt nem mondta,meddig kell.Körzetis doki. Most ráadásul egy másikat is írt mellé,mivel mondtam,hogy mintha kicsit jönnének vissza a tünetek. De az depire való,ahogy olvastam, én nem vagyok az. Szóval egyenlőre ki se váltottam. Ez pszichoterápia,autogén tréninget is tanít, meditációt. Sokat segített az élet minden területén,de önmagában nekem nem szüntette meg a tüneteim...
45998. Tibi 8 (válaszként erre: 45997. - Hope.)
2023. ápr. 9. 21:10

Akkor Te is viszonylag új vagy a hintában!Neked mit mondott a dokid kB mennyi ideig kell ezt a tablettát szedni??

A terápia az autogén vagy valami más?

Nekem a szédelgés gyenge,inkább a remegés, a belső remegés, fejfájás,gyomorsav,és az extrák plussz ütések!Én is lassan építem fel vannak rossz hatások erősebb olykor észre sem veszem!na meg a hangulat ingadozás!

45997. Hope. (válaszként erre: 45996. - Tibi 8)
2023. ápr. 9. 08:52
Áh,nem vagyok tapasztalt pánikos... tavaly májusban kezdődött a kálváriám. Előtte januárban voltam covidos. Sokmindent végigjártam és kipróbáltam,mire elkezdtem gyógyszert szedni december közepén. Pár hét után már érződött a pozitív hatás. Nagyon lassan építettem fel,negyed szemenként. Nemrég úgy éreztem, mintha picit visszatérnének a tünetek,ezért a doki emelt rajta 15 mg-ra,de az soknak bizonyult,így visszatértünk a 10-re. Érdekes,hogy sokáig megmaradt pl ez a szédelgés gyógyszer mellett is,mostmár az is elmúlt. Szóval tényleg nagyon lassan épül fel a hatás és sztem lehetnek visszaesések is. De összességében százszor jobban vagyok mint előtte. Terápiára is járok tavaly július óta. Meg persze mindenféle vizsgálaton voltam,a héten pajzsmirigy panelen,de minden érték teljesen rendben volt. Remélem tudtam segíteni,kérdezz bátran!
45996. Tibi 8 (válaszként erre: 45994. - Hope.)
2023. ápr. 9. 07:46

Köszönöm!

Szeretném megkérdezni ,hogy mióta szeded a scippát?

Minden infó jól jön,"tapasztalt😔"pánikosoktól...

Bevallom így még nem jártam,pedig az életem nem volt egyszerű 7 évvel ezelőttig!Rendben jön minden és utánna kibuggyan a sz#ar!

Húsvét van megyek csinálom itthon a szaletlit!Egy Ácsnak soha nem lesz kész a kerti kiülője 😂😂😂😂😂!És még a boromat sem tudom meginni,ez már mindennek a TETEJE 😂😂😂😂😂!!!

Kellemes húsvéti ünnepeket!

45995. megi04 (válaszként erre: 45985. - Regin_a)
2023. ápr. 9. 00:07

Pontosan tudom milyen vagy,ismerlek.Azt hiszed,te nyaltad hegyesre a piramisokat.😂😂😂😂😂😂

Ami neked bejött,az bekell hogy jöjjön mindenkinek.

Nálam anno a dr.nő leállította a frontint,és xanaxot írt HELYETTE. Valóban mindkettő a benzok családjában ül,csak a hatásfokuk eltérő.Bocs,hogy neki jobban hiszek.

45994. Hope. (válaszként erre: 45993. - Tibi 8)
2023. ápr. 8. 19:56
Én is Scippát szedek, én Algopyrint vagy Quarelint szoktam
45993. Tibi 8 (válaszként erre: 45991. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 18:54

Szeretném megkerdezni milyen fájdalom csillapító szabad vagy lehet bérelni a scippa mellé?

Köszönöm

45992. Tibi 8 (válaszként erre: 45991. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 16:11

Én most vagyok ebben benne,remélem hamar rendeződik ez a helyzet!Vannak rossz napok vannak jók!

Ha feladnám az nem én lennék!

45991. Regin_a (válaszként erre: 45990. - Tibi 8)
2023. ápr. 8. 14:09

Én mindig vezettem, AUTÓ- MOTOR

mÉG A SZOCIALIZMUSBAN VOLTAM DILIHÁZBAN ÉS MOTORRAL MENTEM, DÉLUTÁN MEG HAZAUGROTTAM VELE kajálni

gONDOLHATOD, MILYEN SZEMMEKKEL NÉZETT AZ ORVOSNŐM AKI ÉPPEN AKKOR INDULT HAZA :)

vEZETÉSSEL SEMMI GONDOM SEM VOLT

eGYIK MELÓHELYEMMEL SZEMBEN VOLT A BANK AHONNAN KIVONATOKAT KELLETT RENDSZERESEN ELHOZNI. gYALOG EGY KÉTSÁVOS ÚTON KELLETT VOLNA CSAK ÁTMENNI. éN TETTEM EGY NAGY KERÜLÖT AUTÓVAL

Egyszer próbáltam megy gyalog, szörnyű volt


Ha valami nyűgöd van, itt legalább kiadhatod, a beszélgetés is segit néha

Jobbakat!

45990. Tibi 8 (válaszként erre: 45989. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 13:53

Köszönöm a biztató szavakat és elnézést hogy tegezleg!

A pszichiáter főorvos és pszichoterapeuta is!Az sbo-s doki intézte talán ennyiből kicsit szerencsésebb vagyok,nem kellett hónapokat várnom,sem magánban sem sztk -s rendelésben!

Szedem ezt a scippát fel erősíti a tüneteket!A nebiletet annak idején a házi orvos írta fel !!!!!Ahogyan az sbo-s doki mondta lehet már akkor stresszesebb voltam és a béta blokkoló elnyomta, a covid és a karantén a vállalkozás terhei a stresszt fel erősítette,kevés volt a béta blokkoló,jah és azóta hogy elkezdődtek ezek a tünetek, jöttek az extrák ezért kellett a 24 h holter,de amióta szedem a tablettát, a nebiletet felezve ahogy a doki mondta,lecsökket inkább úgy mondanám 9napja szedem a scippat azóta kB 4-5 alkalommal volt nagyon enyhe extra dobbanás!És a vernyomásom 145-fölé nem igazán ment 4 napja.

Neked sem könnyű az életed,nekem ez a kB egy másfél év, de inkább ez a pár hónap volt kegyetlen rossz!

De a tetőn jól érzem magam,nyugodt vagyok,autót nem vezetek mióta szedem a tablettát saját és közlekedésben résztvevők és a családom védelme érdekében,a srácok hoznak visznek,mint egy urat csak melós ruhában 😀😀🙂nem hagyom el magam még ha nagyon nehéz is ,rendbe fogok jönni!!!

Köszönöm neked a biztató szavakat Jó egészséget kívánok neked,és a fórum minden tagjának!

45989. Regin_a (válaszként erre: 45987. - Tibi 8)
2023. ápr. 8. 12:21

Nem kis gond ennyi idősen két COVID után. Megjegyzem, távoli ismerősöm elkezdett néha szédülni, ő is tetőkön dolgozott, ács volt, nálad idősebb volt

Kivizsgáláskor tünt ki szintén a magas vérnyomás, és hogy születése óta csak egy veséje volt.Le is tiltoták a magasban munkáról, szerencsére megoldotta a "talajszinti" lehetőséget

COVID utóhatás? Sokat hallottam erröl is. Én is átestem rajta még oltás nélkül, lekopogom semmi utó vagy melléékhatás nem maradt, pedig elég öreg vagyok már

EZ az egész szemét pánik, nálam 32 évesen jött elő egy vakbélmtét után

Akkor az ilyen tüneteket csak idegbetegségnek nevezték

Röhögtünk is jókat a haverokkal, hogy én a nyugodt ember idegbeteg lettem

Ami meg még aztán jött tünetekben jobb nem rágondolni

Tömegközlekedni, utazni, boltba bemenni, néha liftezni nem mertem, szédültem. Volt hogy ittam a Seduxen injekciót, az kellemesen kiütött

Egy gyógyszer segitett amit két évig vagy tovább is szedtem

Sétáltam az utcákon, bevásároltam, ma is ellátom magam, igaz, volt eset hogy éve voltSBO-n töltöttem az éjszakát, de össze sem hasonlithatóak a tüneteim mint 20

-25 éve volt


A szokásos szövegek egyik változata a zárójelentésen

Találj egy szimpi pszichiátert és szedd amit felír. Néhány gyógyszer kezdésben felerősitheti a tüneteket, aztán csendesedik és vagy beválik vagy nem. Egy -két hónapot mindegyiknek adni kell


Csak kitartás, és bízni kell hogy elöbb utóbb rendbejösz

Jókat neked!

45988. Tibi 8 (válaszként erre: 45983. - Megi04)
2023. ápr. 8. 08:45
Köszönöm a válaszod
45987. Tibi 8 (válaszként erre: 45982. - Regin_a)
2023. ápr. 8. 08:43

42 éves vagyok!Magas vérnyomással magas pulzussal mentem háziorvoshoz 12 éve!Semmi gondom nem volt,másfél évvel ezelőttig,kétszer egymás után lettem covidos hát miért ne!

Ács tetőfedő vállalkozásom van,megterhelő munka ,a dolgozók irányítása a munka folyamatok és a fizikai munka valamint az adminisztráció,gondoltam sok volt túlfeszítettem a húrt!

Az utolsó covid után éreztem remegést belső remegést,gyomorsavam az egekbe szédültem hátfájás nyakfájás ízületifájdalom a covid tünetei megmaradtak ,magas pulzus!Háziorvos javaslatára elmentem magán orvosokhoz /kardiologia,reumatológiai,gasztro/minden ok!Hozzá teszem ha tetőn dolgoztam semmi bajom nem volt,hihetetlennek tűnt a pszihiáternek amikor elmondtam!!!

Úgy kB egy éve egyszer este nagyon szarul éreztem magam szóltam a feleségemnek ,hogy valami nem jó menjünk a sürgősségire,/csak sérülésekkel voltam bent párszor/

Mindenféle vizsgálatot megcsináltak,szerencsére pont egy olyan dr nő volt bent akinek csináltam tetőt régebben,megvoltak a vizsgálatok elmondtam a korábbi tüneteket,leült velem szemben elmondta a nebiletet elmondta azt ,hogy pánik betegségre stresszre utal minden ,keressek egy orvost és Ő ajánlotta beszélte le telefonon,hozzá teszem sztk-s rendelés !Kb Sok vizsgálat újra teljes kivizsgálás CT mri,reumatológiai!

Ami a papíromra van írva

Egyébb meghatározott hangulat affektív zavar !

Nem meghatározott szorongás!

Ezt gyorsan csak magánúton tudtam megcsinálni,mert szeretem az életet szeretem a családomat,szeretnék az az ember lenni aki ez a fene betegség előtt voltam,vagy még jobb ember!

Legyen szép napotok!

45986. Hope.
2023. ápr. 8. 08:31
Sziasztok,van valakinek Dulodet SNRI-vel tapasztalata? Köszi
45985. Regin_a (válaszként erre: 45984. - Megi04)
2023. ápr. 8. 00:32

Nem szégyen a diszlexszia, kérjél meg valakit hogy magyarázza el neked

Segitek mert én ilyen vagyok

[link]

Ha most sem megy, inkább ugorgyunk

45984. megi04 (válaszként erre: 45979. - Regin_a)
2023. ápr. 7. 23:41
A micsodája??😳
45983. megi04 (válaszként erre: 45981. - Tibi 8)
2023. ápr. 7. 23:39
Tényleg idő kell,hogy beálljon.
45982. Regin_a (válaszként erre: 45981. - Tibi 8)
2023. ápr. 7. 21:58

12 éve szedek nebiletet/béta blokkolót/,"

És nem hozott rendbe? Nahát!

Irtam korábbanm, minden pszichiáter a kedvenc gyógyszerét irja fel elözör.Ha 1-2 hónapon belül nem használ akkor cserél. Szoval hosszadalmas

A Nebilet/nebivolol, a beteg megnyugtatására szolgál, de nem gyógyitásra

Ismerős kardiologusnél voltam

Semmi hibát nem lát, de szedjeK nebiletet, mer' az jó

Nitt hagyjuk abba, mondtam

Operáció elött álltam, vérnyomás 190 körül, szivverés erős 90

Gondolod hogy az altatóórvos foglalkozpott ezzel? Semmit


Ha tizenéve szeded a Nebiletet és nem használ, miért szeded?

Hány éves vagy és mióta mondanak pánikosnak, mik a tüneteid?

Jobbakat!

45981. Tibi 8
2023. ápr. 6. 21:51

Sziasztok

Új vagyok a fórumon vagyis nemrégi a diagnózis!

Pánikbetegség,és hangulat affektív zavara.

12 éve szedek nebiletet/béta blokkolót/,stresszes vállalkozás hát beültem a hintába.

Most 7 napja scippat írt fel a doki,de a gondom az hogy fél scippaval és fél nebilettel alacsony a pulzusom 58 ig lemegy,beszéltem a dokival azt mondta ez természetes,majd ha a szervezet megszokja akkor rendeződik!Valakinek esetleg van ilyen gondja vagy tapasztalata ezzel a két gyógyszerrel?

Köszönöm a válaszokat!

45980. Regin_a (válaszként erre: 45977. - Bluemoon55)
2023. ápr. 6. 15:46

Neked is ideteszem

[link]


Nem tudom mire gondolsz amikor negativnak nevezel

Az hogy nem vagy elég beteg a gyógyszerhez, rági pánikos mondás

A legtöbb pánikos nem szedi a felirt gyógysszert, vagy kevés ideig, a gyógyhatás nem fejlődik ki

Én is hasonlóan voltam, vagyok. Sokféle bogyót irogattak, cseréltek

Amikor rátaláltam arra a bogyóra ami végül használt, már naponta nagyon rosszul voltam. Akkormár mindegy , gondoltam és szedtem

Hozzájárult az is hogy az az orvos irta fel akiröl a tv-ben egy volt beteg ugyanazon panaszokat, fóbiákat tüneteket sorolta mint nekem is volt, és a doktor úr meggyógyított mondta.

Irtak nekem olyat is pánikosok hogy 100szoros mennyiségben szedte a D vitamint és az hozta helyre

Az orvos is mindenféle bogyókkal próbálkozik, mert pontosan nem lehet mérni a pánikot , illetve az idegbetegségeket

45979. Regin_a (válaszként erre: 45976. - Megi04)
2023. ápr. 6. 15:36

[link]

Innen lehet elkezdeni hülyézni

merthogy a Xanax generikuma a Frontin

45978. Bluemoon55 (válaszként erre: 45975. - Regin_a)
2023. ápr. 5. 10:09

Nem ertem mi ez a negativitas. Nem vagy elegge szarul ilyenek... Szerintem mindenki szeretne jobban lenni és ha nem mindenki nyul elsősorban gyogyszerhez hanem próbálkozik másokkal az miert baj? Eléggé negativ vagy, de szerintem nekem elég is volt ennyi a fórumból, én gyógyulni akarok nem pedig ezt hallgatni.

Barátnőmnek is meghaltak a szülei sok másnak is pl és mégsem nyult egyáltalán ilyen szerekhez. Minden ember más mindenkinek más a tűrőképessége. Szerintem igenis lehet nagyon szarul lenni és nem nyúlni az antidepresszánshoz.. Akarat erő kérdése is illetve hogy milyen ember vagy mit bírsz el, azert mert te esetleg kevesebbet nem kene leszolni a masikat aki meg lehet előtte még 20 másik dologgal próbálkozna.

45977. Bluemoon55 (válaszként erre: 45974. - Regin_a)
2023. ápr. 5. 10:06
Hatóanyagban ugyanaz de amugy tényleg nem ugyanaz. Pszichiáterem mondta, ha egy gyogyszer hatóanyag ugymond ugyanaz attol a vívő anyagok mennyisége más és nem ugyanaz. Most hogy szeded a xanaxot, kiprobalnal egy frontint neked semmit nem érne. Gyengébb sokkal. Én pl egy fél xanaxtol elkezdtem szédülni teljesen leszedált. Frontin nem. Nemis szednem a xanaxot. De allitolag mar nemis nagyon írják fel...
45976. megi04 (válaszként erre: 45974. - Regin_a)
2023. ápr. 4. 22:42
Hatás kb.ugyan az,de a xanax nem frontin,ne írj már h@lyeséget.
45975. Regin_a (válaszként erre: 45973. - Bluemoon55)
2023. ápr. 4. 22:26

antidepresszánst enis, akkoriban jo volt. De most újra nem nagyon szeretnék."

Akkor nem vagy elég szarul. Majd ha vinnyogsz és semmit nem tudsz csinálni segitség nélkül vagy egyedül, akkor beszeded a bogyót

Saját tapasztalat!

45974. Regin_a (válaszként erre: 45973. - Bluemoon55)
2023. ápr. 4. 22:22

Mondjuk a frontin gyengébb mint a xanax."

Ugyanaz. Xanaxnak megszünt gyártási védettsége és Frontin néven gyártják mások /generikus gyógyszer/

Én nem akarok legyőznin semmit pláne a pánikot, gyügyszer kell rá mint bármely gyulladásra

Ma is az idegesség hozta ki belőlem. Ahogy megoldódott jobban lettem

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook