Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
44743. Regin_a (válaszként erre: 44740. - Unom)
2014. szept. 18. 20:54

Már enm is emlékszem, hogy itt vagy egy másik topikban irtam

Kérdeztem a dokinőt a többi p.mirigyhez nem kapcsolódó, csillagozott értkekröl, hogyhát azok mik és miért rosszak

Nem iszik elegendő foyladékot

Hát tény, napközben nem, de délután/este lecsúszik pár sör

Az semmi

Mit csináljak ha nem vagyok szomjas és ugynaennyit ittam évtizedek óta

Akkor most rosz az emlitett érték, korábban nem

Áhh, hagyjuk is a francba

Akkorsem teccene a dolog, ha tuti vizsgálat megvan és aztán a korrekt eredmény után dobom fel a talpam.

De így hogy minden baromságot mondanak/mond és tudom hogy nem igy van?

No, benyomok pár Xanaxot "hamár" pánik csak

:(

Francba!

44742. 099c0bed40 (válaszként erre: 44739. - Regin_a)
2014. szept. 18. 20:41

Akkor irány egy másik orvost keresni aki hajlandó elvégezni a teljes körű katéterezést, a vékony erekben is át kell nézni hogy nincs-e szűkület, ma már van rá mód és technika.

Meglepődni, áááá, én már semmin nem lepődöm meg jó ideje.

44741. 099c0bed40 (válaszként erre: 44736. - Regin_a)
2014. szept. 18. 20:35

Látod erre is jó a pészméker, miután betették soha többé nem fogod érezni a szívedet csak azt a tenyérnyi fémdobozt a mellkasod bőre alatt ami minden egyes mozdulatkor veled együtt mozdul.

Valami isteni!!!!!

44740. unom (válaszként erre: 44738. - Regin_a)
2014. szept. 18. 20:35

Ne innen tájékozódj, légyszíves...

[link]

Minden gyulladás megemeli a CRP-t. Kell majd egy kontrollvizsgálat, hogy emelkedik, vagy csökken.

44739. Regin_a (válaszként erre: 44737. - 099c0bed40)
2014. szept. 18. 20:34

+ fogsz lepődni

Tartottam ott

Mentem a leleteimmel spec jóhírű intézetbe, jóhírű orvoshoz

Mutattam a leleteimet, EKG Terheléses

Asszem 2 hét mulva szívkatéter

Szerencsére semmi a vastag erekben

Kérdeztem , és a szívizom vékony ereiben?

Azt nem tudjuk

Igaz, a jóhírű orvos átadott egy másik orvosnak, igy "csak ennyi volt" a vizsgálat

44738. Regin_a (válaszként erre: 44734. - Unom)
2014. szept. 18. 20:30

Nem biztos, de ha panasz is van

nem szivesen linkelem be de

"A CRP szint szoros kapcsolatban áll a szív- és érrendszeri megbetegedés kockázatával: minél magasabb a CRP, annál nagyobb a kockázat (19, 20). Még a máskülönben egészséges embernek is, ha közepesen emelkedett a CRP szintje, jelentősen magasabb a jövőre nézve a kardiovaszkuláris negatív esemény kockázata"


[link]

44737. 099c0bed40 (válaszként erre: 44732. - Regin_a)
2014. szept. 18. 20:28

CRP emelkedett?

Az ugyan nem szívenzim és sok köze alapból sincsen a szívedhez, de ha egy igazán lelkiismeretes kardiológussal hozna össze a jósorsod első körben mindjárt lehetne indítani egy globális szívkatéterezéssel , a korod illetve a bagózás miatt szinte biztos hogy egy-két-három sztent-beültetés is beleférne, ha mindez kevésnek bizonyulna még egy frankó ICD pészmékert is hozzá lehetne csapni a dologhoz --lehetőleg olyant ami szívmegálláskor visszaüt így egycsapásra örök élet várományos lehetnél!-- máris teljesült a kívánságod, kellő mértékben foglalkoztak a szíveddel ahelyett hogy mindig rákennének minden tünetedet arra a fránya pánikra.

Mondd meg őszintén: nyugodtabb lennél ha itt tartanál? ( ne akarj, nem túl nyerő mező!)

44736. Regin_a (válaszként erre: 44733. - C12d5dcd66)
2014. szept. 18. 20:26

Nem látok jobb utat

Dokinővel jól megvoltam amig csak a pánikom volt és nemegyzser nagyon rendes volt velem, ezért nem cserélnék

Úgy gondolom hogy egy beualót ki tudok "erőszakolni" tőle a szivészhez.


Ne majrézzak!

Benyomtam két Xanaxot egy pezsgőt rá

Semmi hatás, "érzem" a szivem

Picsogok itt rendesen magamban

:(

És holnap meló megint

44735. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44734. - Unom)
2014. szept. 18. 18:49
Így van!
44734. unom (válaszként erre: 44732. - Regin_a)
2014. szept. 18. 18:43
Az emelkedett CRP gyulladásra utal, egyáltalán nem biztos, hogy szívizom.
44733. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44732. - Regin_a)
2014. szept. 18. 18:37

Jah, középiskolás koromban olvastam, rég volt, bocsi. :D

És üldöztetéses téveszmém is lett, ezért is bocsi:D


Na de komolyra fordítva:

esetleg orvosváltás? .....


Ne majrézz, mert az csak bajt szül.

Inkább azon gondolkodj, hogyan tovább, a jó úton!

44732. Regin_a (válaszként erre: 44730. - C12d5dcd66)
2014. szept. 18. 18:12

Intézhettem volna neoparádé olvtárshoz is, de mivel te is azt irtad hogy jobb lenne másrol is beszélni, kicsit viszásan neked kommenteltem. Ugynaakkor mindenkiek

A "rugjatok belém köpjetek le " egy aranymondás egy Rejtő Jenő regényböl. Aki olvasta érti

:)


A legtöbb kizárja

Nem mintha nem lettem volna az évek foylamán akár terheléses akár UH-n, de az utóbbi időben a korábban írott pár órás könnyű munkánaál is jelentkező gondok óta nem voltam


Szerintem mostmár mint véres rongyra néz a körzeti

Mint irtam, ha nem erősködök, pár valóban fizikai bajomra is pánikot mondott a vizsgálatok elött


Pontosabban leirom miért majrézok most jobban és miért nem "érzelmi sikra " terelem a szivem

A laborleleten van egy olyan hogy

"C reaktív protein emelkedett"

szívizom gondra vall és ez idáig nem volt


Szoval majrézok rendesen, de nem a régi jó pánikos majré, félelem érzés

Mondtam is a dokinőnek, kérem vissza a pánikomat/akármiylen rossz is volt sokszor/

44731. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44724. - Imre87)
2014. szept. 18. 16:45

2 hét nagyon kevés, legalább másfél, két ÉV kell!


Minden jót neked!:)

(Mi volt a dokinál?)

44730. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44725. - Regin_a)
2014. szept. 18. 16:39

Rosszul tudod, és sajnálom, hogy pont hozzám intézted ezeket a szavakat!!!


Legjobb tudásom szerint is szívpanaszok esetén először minden orvos kizárja a szervi okot: labor, EKG, Rtg, UH, terhelés, aztán ha minden oké, akkor kezd el egyéb vonalon gondolkodni (pánik, depresszió, stb.)


Ha rám hallgatsz, a "szív vonalon nyomulást" érzelmi síkra tereld: jót tenne neked egy jó kis őszi szerelem! ...:)

44729. tündér74 (válaszként erre: 44727. - Regin_a)
2014. szept. 18. 16:31
szívultrahang-, 24 órás ekg vizsgálatot csináltak?
44728. Madonna13
2014. szept. 18. 15:17

sziasztok,én két évig pánikoltam..betörés, gyász és stresszes életmód hozta ki..metrón, boltban, tömegben, de az utcán is rámtört a para ha sokan jöttek szembe..nekem most múlt el a pokol..megtapasztaltam ezt is de köszi többet nem szeretném átélni..én gyógyszer nélkül, nagyon kemény önvizsgálattal és vitaminokkal, életmódváltással jöttem ki belőle.

mindannyiótoknak mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

44727. Regin_a (válaszként erre: 44726. - E652bf76c4)
2014. szept. 18. 15:14

Bizonyára nem jól irtam le a tüneteimet

Nincs bennem semmiféle pánikosságra jellemző félelem, hogy nem megyek boltba, nem tudok várni itt-ott

Ezeket a tényleges pánikos koromban tappasztaltam


Pár éve hagytam abba a mindennapos fizikai munkát mert a rosszúllétig elfáradtam

Néhanapján, mint ezen a héten is van mindennap pár órás könnyű fizikai munkám. Beázás javítás, glettelés, létrázás, de még ennél is könnyebb, mint egy motoros ablakcsukó-nyitó szerkezet felszerelése. 2-3 órás munkák.

És ömlik rólam a víz abnormálisan, állandóan törölgetni kell magam, e-mellett elkezdődik a szív szoritása

Ha munka nincs, csak űcsörgök otthon, ha nem is vagyok 100as, de ezek nincsenek.


A pajzsmirigyem ócska

Arra is azt mondta a körzeti, ugyanmár csak pánikos tünetek

Aztán mégse az volt, mint a laborom és más vizsgálat mutatja

:(

44726. e652bf76c4 (válaszként erre: 44725. - Regin_a)
2014. szept. 18. 15:06

Baszki én a gyerekér nem tudtam lemenni a 100 méterre lévő óvodába...ha meg rávettem magam,azt sem tudtam bent megvárni amig átöltözik...

9 lépcsőfok után extráztam 1 percen keresztül!

És elmúlt!

44725. Regin_a (válaszként erre: 44720. - C12d5dcd66)
2014. szept. 18. 14:55

Tényleg jó lenne inkább néha másrol is beszélni, mi jó, milyen siker történik velünk

DE

én megint csak nyavalyogni tudok.

Tudom, most leköptök és belémrúgtok :)

de ócska a szivem és érzem ez nem pánik.

Terhelésére, és már kis terhelésre, fizikai munkára is, előjön.

Újbol nyomulni kezdek "szív vonalon"

:(

44724. imre87
2014. szept. 18. 08:54
Kedves Mindenki! Néhányszor már írtam ide, depresszió szorongásos állapotba kerültem egy érzelmi sokk és 2 év túlhajszolt élet miatt. Kaptam Scippa napi 10 mg + Xanax sr 0,5 napi kettő bogyókat. Ez kb 2 hónapja. A szedés második hete után kezdtem érzeni a hatást, majd egyre jobban lettem, de még nem volt az igazi, így 2 hete a doki tanácsára növeltük az adagot a Svippából napi 15 mg-ra. Ez bejött, 2 hétig minden frankó volt, ugy éreztem hogy visszatért a régi énem. Hétfőn voltam pszichológusnál, ott elég mély sebek lette feltépve, és kedd óta ismét visszaesést tapasztalok. Előjöttek azok a tünetek, csak kissé gyengébben, mint amik a gyógyszerek szedése előtt voltak. Étvágytalanság, rossz hangulat, gyomorideg stb. Ma megyek vissza kontrollra, kíváncsi vagyok a doki mit mond. Valakinek hasonló tapasztalata, hogy gógyszer mennyiség emelés után visszaesést tapasztalt? Köszi!
44723. Fatomas (válaszként erre: 44722. - 4d24069cc8)
2014. szept. 17. 09:16
Szia, örülök neki, de megoszthatnád velem, ill velünk, hogy hogyan érted el. Valamilyen technikát alkalmazol, vagy gyógyszer.
44722. 4d24069cc8
2014. szept. 16. 20:51
Sziasztok.Elég stresszes a munkám,s munkába menet jön rám a szorongás,Mostmár leküzdöm,csók nektek
44721. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44719. - E652bf76c4)
2014. szept. 16. 20:04
... inkább ... :)
44720. c12d5dcd66 (válaszként erre: 44709. - Regin_a)
2014. szept. 16. 15:55

Na jó.


Az öcsém kapott 16 éves korában egy "nagymotort" (MZ ha jól emlékszem, a környék királya volt, amellett, hogy az én öcsém ... :D)

Minden hétvégén ebéd után elhangzott tőle a kérdés: tesóm, leugrunk Harkányba egy kólára?

A kereszteződéstől, a lámpáktól mértük az időt, ami mindig jobb lett. Amikor elértük a 11 percet, azt mondtam, hogy én innen nem folytatom. (Pécsről indultunk.)


A blabladumát nem nyomom, hogy el kell fogadni, hogy múlik az idő felettünk, mert nekem is van mivel megküzdenem.


És nem akarok felvágni, de az OPNI bunkerrészlegét is ismerem, de kitérdekel az?!?!

A H.I. már egy megállóval odébb van ... :)))))

44719. e652bf76c4
2014. szept. 16. 14:13

No hát majdnem ilyen az én Bandit blokkom is:DD

Négy karbis...2000-es évjáratú.78 lóerő:DDD

Én sem szeretem a sportmotorokat.Az enyém is klasszikus körlámpás,burkolat nélküli.

Mentem már vele 200-al egyszer vagy kétszer...Nem okozott nagy örömöt...beszűkült minden,egy görcs gombócban kuporogtam rajta...A gyorsulása tényleg félelmetes.5 másodperc alatt van százon...Nekem pont elég egy ilyen motor.Néha sok is..:D

Viszont túrázni tökéletes:DDD Még 2 személlyel is.

Tényleg motoros lett ez a fórum:D

De inkább erről beszéljünk mint a betegségekről:D

44718. Regin_a (válaszként erre: 44717. - E652bf76c4)
2014. szept. 16. 13:39

No megjártam a dokit és más dolgokat is elintéztem


1984-ben adtam el ha jól emlékszem

Mivel akkor már eljöttem arrol a munkahelyröl nem volt lehetőség, illetve csak nehézkésen lett volna lehetőség totál befejezni

Csak látvány a blokkrol :)

[link]


[link]


Nem kedvelem a mai "gyorsasági" formákat

Haver egyszer vett egy Hayabusát

Alig bírtam magam fel/összegyűrni rá, nemhogy motorozni vele, pedig ez már rág volt, igaz sudár növésű vagyok :)

Jobban kedveltem a túramotor formákat


A Bandit sem egy lassú kismotor!


Hogy Pusszedli olvtársnőt megborzongassam, elmesélem hogy

az emlitett haver kint volt Németben a Hayabusával

Elporoszkált a sztrádán olyan 200 körül amikor levillogta egy Porsche.

Elengedte, aztán később utánaeredt

Tudta hogy a Porsche valahol 300-nál leszabályoz, ő meg állva hagyta 320-340-nel

Bevallom lehülyéztem :)



Mentem azért párszor , óvatosan, ilyen gyors motorokkal, de még igen óvatosan vezetve is félelmetes a gyorsulásuk.



Tiszta topikrombolók leszünk

Volt itt a Hoxán valahol egy motoros topik, ahol nők is motoroznak

44717. e652bf76c4
2014. szept. 16. 10:19

Ó kár volt eladni...De gondolom akkor más volt a szitu...Én majdnem vettem a vizsgám után egy Kawasaki Zephyrt..Annyira beleszerettem,de nem volt jó állapotú a piacon:( Most egy Suzuki Bandittal járok..

Alternatív gyógymódot próbáltál már?Nekem bejött egy pár...

44716. Regin_a (válaszként erre: 44714. - E652bf76c4)
2014. szept. 16. 10:11

A bukócső persze saját görbítés, mint a 4szögletes kipuf.dob is, ami ugyan itt nem látszik, de majd rakok fel képet róla.

Megnézték, még Jugóban is

Jaaaj, mennyi jó sztori volt vele :(

44715. Regin_a (válaszként erre: 44714. - E652bf76c4)
2014. szept. 16. 10:07

Még egy komment és húzok dokihoz


Ha már a Pannoniát emlited


Egy munkatársamnak volt P20-a és nem egyszer elcseréltük, mert mindig a másiké tetszett jobban.


Aztán volt egy projektem

Leírom kicsit , mert nem érdekel ha bárki is rámismer erröl más fórumokrol.


Amikor megjelentek az első 4hengeres japánok, akkor még csak az ujságokban, egy konstruktör közzé tett egy cikket az Autó-Motorban , hogy két P20bol akar összerakni egy 4hengerest.

Mert ugye a 20-as az kéthengeres volt

Nanemá hogy ezt én ne csináljam meg!


Vettem egy 20-ast és egy + blokkot.

Akkor olyan helyen melóztam ahol minden szerszámgép adva volt.

Tán két év alatt készült el, tökéletes nem lett, mert a finombeállitások idején tört rám a pánikosság és abbamaradt.

Aztán eladtam valahova Pécsre


Yotubén azért találni szépen működő 4hengeres 20asokat, illetve 500-asok azok már :)


Ki kellene a topik cimét bőviteni "Pánikbeteg vagyok de dolgozok" vagy valami ilyesmire :)

44714. e652bf76c4 (válaszként erre: 44712. - Regin_a)
2014. szept. 16. 09:52

Állat az a refi meg a bukócső:DD Gondolom megnézték sokan 71-ben:D


Neked most egy Pannónián kellene pöfögnös hétvégenként!Az visszahozná valamelyest az életkedvedet!

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook