Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
44953. imre87 (válaszként erre: 44951. - Sleek)
2015. júl. 1. 07:51
Nekem is ez a tompa fejfájás van, de csak reggel, közvetlen felkelés után, aztán xanax bevétele után nagyjából elmúlik, de délután megint előjön! Szerintem az időjárás is nagyban szerepet játszik! Durva hogy egyik nap 35 fok másik nap meg 18. Tuti hogy ez visel meg bennünket nagyon!
44952. Sleek
2015. jún. 30. 17:38
44951. Sleek (válaszként erre: 44950. - Imre87)
2015. jún. 30. 15:30

Nekem vmiért már két hete egy két napos megszakításokkal tompán fáj a fejem.

De nem tudom mitől.

44950. imre87 (válaszként erre: 44946. - Sleek)
2015. jún. 30. 07:48
Amúgy lehet az van nálam, hogy kb 1 hónapja kezdtem csökkenteni az esti xanax adagomat, minden este helyett csak minden 3. este veszek be, és szerintem most jön ez ki igazán, most ürül a szervezetem! De ha továbbra is vacakul leszek akkor visszaállok eggyel és minden 2. este veszek be.
44949. Sleek (válaszként erre: 44948. - Hamurapi)
2015. jún. 30. 06:30

Tutti lehet jó pár ismerősöm kimászott belőle. Közel 20-25 éve tünet mentesek. De tény volt akinek évekig mankó volt a gyógyszer.

De sikerült nekik kimászni

44948. hamurapi (válaszként erre: 44944. - Sleek)
2015. jún. 30. 00:51
Egyáltalán lehet?
44947. hamurapi (válaszként erre: 44944. - Sleek)
2015. jún. 30. 00:51
Egyáltalán lehet?
44946. Sleek (válaszként erre: 44945. - Imre87)
2015. jún. 29. 16:32

Én is így vagyok vele.

Közel két hétig minden ok volt semmi tünet azt megint padló

44945. imre87
2015. jún. 29. 07:07
Hali. NA éppen kezdtem már túl jól lenni most meg vagy 2 hete megint elő elő jönnek rajtam a régebbi tünetek. Izgatottsag koncentracios zavar àlmossag fàradtsàg. Agyam eldobom! Mi ilyenkor a teendő?
44944. Sleek (válaszként erre: 44943. - 099c0bed40)
2015. jún. 28. 09:50
Szio nem véletlen mondta az orvosom a lelket a legnehezebb gyógyítani
44943. 099c0bed40
2015. jún. 28. 08:38

A vegetatív idegrendszer azért nem megfejthető mert mindenkié annyira egyedire van szabva mint mondjuk a génállományod.

Ennél bármilyen kórt egyszerűbb felfedezni és gyógyítani aminek van egy sémája:negyrészt iksz módon alakul ki és ipszilon módon gyógyul--- az emberi idegrendszer messze nem ez a kategoria.

44942. Sleek (válaszként erre: 44941. - Regin_a)
2015. jún. 25. 18:42

Egyik ismerős mesélte ,hogy a vegetatív idegrendszert nem is nagyon tanulták mert azt nem lehet csak úgy boncolgatni mint egy tüdőt meg ilyeneket.

Ott max élve lehet kisérleteket végezni.

De amit biztosan tud rengeteg dologért a vegetatív idegrendszer felel.

Ha az rendben akkor minden szerv rendben lenne .

Ugyanis a vegetatív rendszer szabályoz mindent.

Tehát szerintem is úgy van ha megfejtenék a vegetatívót akkor nem lenne ennyi szervi betegség. Pl ér keringési rendszer légző rendszer betegség .

44941. Regin_a (válaszként erre: 44938. - Mc99)
2015. jún. 24. 22:28

Mindenféle járványok idején, az egyik ember megkapja és megbetegszik, a másik nem, egyik belehal a másik túléli

Alapjában én sem histek abban a megálalpitásban hogy már az anyaméhben ez meg az történt és ezért a pánik

Ha viszont belegondolok, miért ne lehetne?

Viszont aszervi bajban jobban hiszek. Majd sok sok év mulva ezt is megfejtik

Évtizedek óta kutatják a rákot és nincs megfejtés, pedig kézzel fogható a tárgya, mig a pániknak csak zavaros megfogalmazása és semmi kézzelfogható tárgybeli megjelenése nincs.

Akkor még "ne várjuk el" hogy legyen egyértelmű gyógymód

Igaz sokkal kevésbé kutatják mint a daganatos betegségeket

44940. Fighter07 (válaszként erre: 44938. - Mc99)
2015. jún. 19. 12:54
Nem lett kimondva, konkrétan, hogy pánikbeteg vagyok (hála Istennek)! Az lett tisztázva, hogy rengeteg negatívum történt velem, az elmúlt hónapokban, és sajnos a szervezet reagál ezekre a negatív hullámokra, nálam ezek szerint így sokkalt be az "elmém", vagy a tudatalattim, vagy nem is tudom, hogy írjam... És nem is arról van szó, hogy emiatt alakultak volna ki ezek a rosszullétek, hanem arról volt szó, hogy mivel engem ilyen negatív impulzus ért, már a legelején, én ezeket azóta is cipelem magammal, és emiatt lettem ilyen, amilyen vagyok (maximalista, megfelelési kényszer, stb. amiket az előző hozzászólásban leírtam). És honnan tudná egy idegen, hogy milyen vagyok? De igazat mondott, mert tényleg ez vagyok én, és nagyon sokat kell ezen dolgoznom, hogy lazábban tudjam felfogni a dolgokat. Azt is mondta, hogy túl érzékenyen reagálok kis hülyeségekre is, ezen nem fogok tudni változtatni, a hozzáállásomon viszont igen. Szóval én úgy gondolom, hogy ez nem egy hókuszpókusz, hanem a gondolkodásmódodat próbálja meg megváltoztatni, de ehhez te kellesz, mert ezen más sajnos nem tud segíteni. Gondoljuk csak bele, súlyos betegek, erős akarattal és hittel, ha nem is meggyógyulni, de jobban lenni tudnak, nem igaz? Ez gyakorlatilag ugyanaz a szitu, csak itt nem a testet, hanem a lelket kell meggyőznünk/meggyógyítanunk. :) És nem könnyű, nagyon nem könnyű..
44939. b90da28353 (válaszként erre: 44938. - Mc99)
2015. jún. 18. 22:07
Ugyan nem olvastam el az előzményeket, de elvileg ha az anyuka sokat sír, szorong a terhessége alatt, az kihat a magzatra is, megérzi, és már ott elkezdődhetnek a gondok. Nyilván ez az anyuka a szülés után is hasonlóképp instabil lelki világgal rendelkezik majd, ami miatt a gyerkőc biztonságérzete, a anyához való köteléke is meginghat. És ez csak foyltatotódik tovább, és tovább... Nyilván a gyerek nem tanulja meg a helyes konfliktuskezelést stb.
44938. mc99 (válaszként erre: 44937. - Fighter07)
2015. jún. 17. 16:12

Ugye ezt most nem komolyam mondta a néni, hogy amikor te mínusz 7 hónapos voltál, akkor épült ez be beléd ez ott bent...?

Az ilyen jellegű magyarázatokkal egyébként is az a probléma, hogy lehet találni további 10000 embert, akik pontosan ilyen hatások értek, mint az érintettet, mégsincsenek pánikrohamaik. Van itt tehát bőven szervi ok.

44937. Fighter07
2015. jún. 17. 15:55

Na sziasztok!

Pénteken voltam kineziológusnál, és csak ajánlani tudom! 2,5 órás volt ez az első kezelés, és nagyon jót tett! Teljesen máshogy látok most dolgokat, alkalmazom azokat a technikákat amiket javasolt a néni. :) Nálam képzeljétek el, azt állapította meg, hogy a stressz miatt alakultak ki ezek a rosszullétek, és nem szervi eredetűek. Ez annak köszönhető, hogy amikor édesanyám terhes volt velem, az 1-3 hónapban, az apai nagymamám nem pozitívan állt az én érkezésemhez, így ezek a negatív dolgok rajtam maradtak, és ebből kifolyólag lettem ilyen maximalista, mert sajnos tényleg az vagyok! Mindig mindenkinek meg akarok felelni, és mindig túl akarom szárnyalni még önmagamat is, és sajnos ezt a környezetemre is kivetítem, szóval sajnos velük szemben is nagyok az elvárásaim, mivel bennem ezek a rám kivetett negatív dolgok, úgy rögzültek, hogy engem csak akkor tudnak szeretni és elfogadni, ha bizonyítom, hogy én szerethető vagyok. Nem tudom, hogy ezt most mennyire értitek, remélem sikerült értelmesen elírnom! :D Kaptam házi feladatot is, és rengeteg jó tanácsot, nem hülyeség, higgyétek el, és próbáljátok ki, én nagyon ajánlom! Ennél a nőnél, akinél én voltam 8000 Ft egy alkalom, de inkább ez mint a "dilibogyók"! Jövő hét pénteken megyek legközelebb, addigra kaptam házi feladatot is, amit minden reggel megcsinálok. :) Majd leírom a következő alkalom tapasztalatait is.

44936. Sleek (válaszként erre: 44935. - Ured)
2015. jún. 16. 20:26

Nálam szorongás van ált meg képzelt beteg :)

Én nem kaptam gyógyszert ill közel 5 hónap után tudtam kikönyörögni 0,25 ös frontint.

De abból is ritka ha szedek pl 0,25 elosztva egy napra.

44935. ured (válaszként erre: 44934. - Sleek)
2015. jún. 16. 20:21
köszönöm szépen , hogy válaszoltál. nálam periodikus a pánik. terápia mellett van gyógyszer ?vagy el lehet hagyni?
44934. Sleek (válaszként erre: 44933. - Ured)
2015. jún. 16. 17:54

pszichoterápiára járok 3 hetente utána nagyon jó.

Januártól járok. Hosszú folyamat amire mindent feltérképeznek. De nagyon megtanít arra ,hogy másképp dolgozzam fel a dolgokat.

Pl pozítív gondolkodás.

Nem azt mondom ,hogy nincs hullámvölgy mert van amikor visszaesek az alaphelyzetbe egy világ omlik bennem össze . De amikor terápia van ott nagyon jó.

Igaz 8ezer ft egy alkalom. 50perc. Szóval most ott tartunk még ,hogy még mindig mesélem az életem.

Az a fura a doktornő mindenre emlékszik amit akár januárban is mondtam neki.

44933. ured
2015. jún. 15. 21:05

sziasztok !


rég voltam erre vissza -vissza olvastam . egy kérdésem lenne . van olyan aki egy adott gyógyszert szedett 1-2 évig utána előjött megint a pánik. ???én frontint, xanaxot ritkán szedek ha nagyon rossz 0,25 -nek a fele vagy 0,25 . cipralex volt az első, majd paroxat, floxet, szdete vki ezeket? phszohiterápiát vki próbálta? tapasztalat ?

44932. Sleek
2015. jún. 13. 19:03
Ki hogy van mostanában ?
44931. Sleek
2015. jún. 11. 20:49

Amúgy ameddig nem érsz el orvoshoz addig szedj jó erős multivitamint meg megpróbálhatod a hal olajat.

A krill most jobb de drágább is.

44930. Sleek (válaszként erre: 44929. - Fighter07)
2015. jún. 11. 18:25

Én mindet magán úton csináltattam meg. Vagyis magán orvosnál.

Beutalókat háziorvos ad.

De szerintem sokat kell várni :(

44929. Fighter07 (válaszként erre: 44928. - Sleek)
2015. jún. 11. 17:46
Rendben, köszönöm az infót, mindenképpen megnézetem! :) Amúgy ezt a háziorvostól kérhetem, igaz? Mármint beutaló szükséges az ilyenekhez? (Gondolom.) :/
44928. Sleek (válaszként erre: 44927. - Fighter07)
2015. jún. 11. 15:15

Nézess egy vérképet egy pajzsmirigyet és legyen a szív ultrahang.Ha minden ok akkor pánik.

D ne úgy menj be az orvosokhoz hogy pánik mert akkor azt fogják mondani és nem törődnek veled.

44927. Fighter07
2015. jún. 11. 14:02

Sziasztok!

Nálam kb. 3 hete volt egy olyan, hogy egyedül voltam otthon. Hirtelen rám tört egy olyan érzés, hogy nem kapok levegőt, illetve kapok, de a tüdőm felénél megáll és nem megy lejjebb a levegő, tehát nem tudok (tudjátok egy olyan egészségeset) sóhajtani, mindemellett nagyon vert a szívem, éreztem hogy az ájulás kerülget. Összeszedtem minden erőmet és bátorságomat, kocsiba ültem és bejöttem a kórházba. Itt EKG-n megnéztek, szapora pulzust állapítottak meg, semmi elváltozást nem találtak. Adtak valami gyógyszert és hazaküldtek. De mivel nem múltak el a tüneteim, valamelyest fokozódtak, ezért következő héten elmentem allergia ill. asztma vizsgálatra, de semmi, másnap elmentem a háziorvosomhoz is, de ő se talált semmit. Azóta iszom én is a citromfű teát, és Cirkulint szedek, de nem érzek tartós változást. Szerintetek én is pánikbetegségben szenvedek? Egyébként holnap megyek kineziológushoz, gondoltam megpróbálom, mivel pszichológushoz is bejelentkeztem, de ő csak egy hónap múlva tud fogadni, gondoltam nem várok addig, mert biztos megbolondulok. A sok stressz és idegeskedés állhat a háttérben? Mert abból sajnos idén volt elég.. :(

44926. epervirág (válaszként erre: 44925. - Megi04)
2015. jún. 11. 07:34
Én nem szedek mindennap frontint igy szerencsére nem kaptam rá.Mostanába vagyok ilyen rosszul felülrá ilyenkor betegségeket is beképzelek holott tudom semmi bajom a pánikon kivül.Azért félek elmenni mert mikor a tüdöemboliám volt az mondták semmi bajom csak beképzelem hogy rosszul vagyok és hogy bolond vagyok.én akkor nem hagytam magam és 3 hét után derült ki az embolia azt mondták hogy ettöl lettem pánikbeteg.
44925. megi04 (válaszként erre: 44923. - Epervirág)
2015. jún. 10. 23:50

Miért nézne hülyének?

Rosszul azért vagy,mert a frontinra könnyű rákapni,nehéz leszokni.

44924. megi04 (válaszként erre: 44922. - Gingili)
2015. jún. 10. 23:48
Mert amikor másodszor jött a pokoljárás,akkor a bogyók,amik nekem első alkalomnál 2 hét múlva már hatottak,most majdnem 2 hónapig jártam a poklot,mire hatni kezdtek.Nem akarom soha többet átélni! Soha! Ha ennek az az ára,hogy szednem kell,hát szedem!
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook