Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
45253. Regin_a (válaszként erre: 45250. - Feco1488)
2017. okt. 2. 21:46

Hol olvastál olyat hogy méreg?

Ne hülységeket , antalvalikom, olvass, hanem az összehasonlitó vizsgálatot erröl a gyógyszerröl


[link]

45252. szőkelédi (válaszként erre: 45250. - Feco1488)
2017. szept. 28. 22:01
Üdv 😊ezt nem ismerem de mást szedtem már. Nekem nagyon kellett az a "méreg"nem tudom hogy neveltem volna fel 2 gyereket nélküle. Konkrétan mit szeretnél tudni?
45251. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 45250. - Feco1488)
2017. szept. 28. 18:29
Mint minden gyógyszer
45250. feco1488
2017. szept. 28. 18:13
Üdvözlet! Szed/szedett valaki itt Escitil nevű antidepresszánst? Most írták fel, de amiket olvasni lehet róla, ez kb. egy méreg.
45249. szőkelédi (válaszként erre: 45248. - Cirsztik)
2017. szept. 9. 10:22
Igen .... Aztán ott a kórház de az meg a másik katasztrófa. Ebben a faluban minden csak a bürokráciárol szól. Mindenki saját magát gyógyítja 😁főztem borsmenta teát most jobb lett 😊
45248. Cirsztik (válaszként erre: 45247. - Szőkelédi)
2017. szept. 9. 10:10

Szerintem nem csak arra! A magyar eü. van valahol elcsúszva.. :)

Csak az az egy doki van a lakóhelyeden?

45247. szőkelédi (válaszként erre: 45246. - Cirsztik)
2017. szept. 9. 10:01
Értettem mi a helyzet. De ezt én mondtam hogy semmire sem megyek az orvossal . Sajnos valóban így van . Ez egy hülye helyzet ,egyre több a panasz erre a háziorvosra.
45246. Cirsztik (válaszként erre: 45245. - Szőkelédi)
2017. szept. 9. 09:41
Nem azt mondtam hogy semmire sem mész vele! :) Hanem hogy egy diéta sokat segíthet a gyomorproblémán. :)
45245. szőkelédi (válaszként erre: 45243. - Cirsztik)
2017. szept. 6. 09:50
Köszönöm próbálkozok kisérletezni , orvossal semmire nem megyek végülis :D
45244. Cirsztik (válaszként erre: 45242. - Szőkelédi)
2017. szept. 5. 19:03
Nekem sem mondtak semmit még az epeműtét után sem. Úgy hogy folyamat "jeges" teát ittam és persze hogy a boltit aztán meg lestem hogy rosszul vagyok. :D
45243. Cirsztik (válaszként erre: 45241. - Szőkelédi)
2017. szept. 5. 19:02

Én nem akarok erre 20 évet áldozni...

A diéta meg... igazából ki kell tapasztalni. Ami nagyon fontos hogy azt se szereti ha nem eszem és azt se ha sokat... meg kell találni azt ami a legmegfelelőbb... azt tudom hogy engem a cukros dolgok kicsinálnak pld üdítők. (Pláne ha szénsavas) Hááát a többit meg.. igazából mindent eszek csak figyelek hogy mennyit.. báár a csípőset és a túl fűszeres dolgokat nem szereti a gyomrom.. Na meg ami tocsog az olajban/zsírban. Érdemes lenne kipróbálgatni hogy mi válik be.. tudom most lehetetlennek tűnik, én is azt hittem hogy sosem lesz vége az állandó görcsöknek... de vége lett.. ja nálam pl amikor éreztem hogy gubanc van akkor ettem... akár éjjel is mert nekem ált akkor jött ki... ennek jelentős súlyfelesleg lett a vège... de amióta kevesebbet eszek azóta fogytam is és a gyomrom sem háborog. Na persze ha egész nap nem eszek azt estére megérzi de ez már közel sem annyira brutál mint a naponta algo+nospa szuri volt :)

Úgy hogy tapasztald ki hogy mire mit reagál a gyomrod, és egy idő után tudni fogod hogy mit/mennyit egyél. :)

45242. szőkelédi (válaszként erre: 45238. - Cirsztik)
2017. szept. 5. 17:05
Szia , leírod milyen diétát kell alkalmazni ? Nekem sem segít semmi. Sosem ettem zsíros, fűszeres erős kaját. Nem tudom már mit tegyek.
45241. szőkelédi (válaszként erre: 45235. - Cirsztik)
2017. szept. 4. 21:51
Hát én is az emberrel megyek ide ,oda . Egyedül nem ,de itt a faluba igen . Város 8km kocsival. Hála istennek nagyon felgyógyultam azért az évek alatt . De még mindig valami vissza húz ,nem tudom mi az . ..Csak ugye elment majdnem 20 évem ezzel a sz@@rral.
45240. szőkelédi (válaszként erre: 45239. - Regin_a)
2017. szept. 4. 21:44
Nekünk is ilyen jó orvos volt. Még a fiam varratait is kiszedte ,így nem kellett Pestre vinnem újra , ő is sajnált hogy ilyen panikos vagyok . De ez a mostani egy idióta .... Útiköltség utalványt évek óta nem ad ,mivel nem oda tartozunk .De ha egyszer oda kell menni ,mindegy mert nem érti 😁 birka
45239. Regin_a (válaszként erre: 45234. - Szőkelédi)
2017. szept. 4. 21:27

Nekem kiváló körzetim van

Tudta hogy pánikos vagyok, de mégis adott beutalót mindenhová

Egyszer nagyon ócskán voltam, telefon, mondta hogy segiteni nem tud mert nem szakmája, de kijött rendelés után

Akkor még volt vizitdíj, de semmit nem fogadott el

Sajnos lassan váltanom kell.

45238. Cirsztik
2017. szept. 4. 19:18
Ja és.. Nekem nincs már kövem.. deeee pld én ha eléggé bepánikoltam a nyakamban volt a savam... Ettől is szarakodhat a gyomrod.. erre is ugyanaz a megoldás amit leírtam az előbb. Plusz vagy pár szem keksz.. vagy Rennie vagy bármi ami savlekötő. (Hosszabb távon persze ez sem megoldás) Nekem egyik protonpumpa gátló sem vált be, de diéta annál inkább.. :)
45237. Cirsztik (válaszként erre: 45236. - Beata1985)
2017. szept. 4. 19:14

Hát.. ha ennyi féle kivizsgálásod volt már, akkor lehet hogy összefüggésben van vele. Mármint a pánikkal... Lehet vissza kéne menned a pszichológushoz/Pszichiáterhez..

Ha ennyire nem bírod, akkor lehet érdemes lenne szedni a gyógyszert.. Persze ha másfél éve nem szedtél akkor megint csak azt tudom mondani erre hogy irány vissza a psziho doki.. :)

Az epére meg ha nincs, vagy már nincs köved némi diéta segít.. pontosabban kerülni a fűszeres zsíros kaját, plusz a szénsavast.. na meg kisebb adagokat enni és nem lesz vele gond. Ha meg köved van akkor egy UH-val könnyedén kideríthető. De az kemény görcsökkel jár.. :)

45236. beata1985
2017. szept. 4. 10:01
En masfel eve vagyok gyogyszer nelkul,de nost nagyon elojott,egesz hetvegen szarul voltam,nekem a gyomromra is kihat,alig vagyok kepes enni valamot,ma kerek beutalot hazuorvostol,hulyenek fog nezni mert mult heten voltam fejfajs.miatt neurologiara kerni....de nem erdekel,az a dolga h adjon...nem vagyik kepes egyedul lekuzdeni,az epem is szar,nem tudom h van e osszefugges,belgyogyasznal voltam marxiusba annyi a problema h lassu,a labaim is hirtelen kezdenek el fajni mintha kimenne az ero belole,de a verkep.nem mutatott ki semmit akkir,szerintetek lehet osszefugges a panikkal,mindig nagyon megijedek...egyfeszt caak aludnek.
45235. Cirsztik (válaszként erre: 45234. - Szőkelédi)
2017. szept. 2. 22:09

A beutalót itt is határozottan kérni kell.. de nekem van eüs a közvetlen famíliàba így nem feltétlen vsgyok a házidokira utalva.. :) Igen, itthon. Hétvégente csavargunk a pàrommal a városban... :) ma kifejezetten èlveztem. :) Itt lenne helyben munka.. vagy csak kicsit előnyben vagyok hogy a kereskedelmi múltammal sok ember ismer és kedvel. :) Amióta itthon ülök jött már házhoz az ajánlat.. de sajnos nem mertem elvállalni. Na de majd ha egyeül is merek majd közlekedni. :) Egyelőre én is úgy vagyok hogy a városban maradok.. csak már ki kéne ebből lépni és kicsit távolabbra menni. De majd szépen lassan menni fog ez. :)

Te? A városban mocorogsz? Egyedül?

45234. szőkelédi (válaszként erre: 45233. - Cirsztik)
2017. szept. 2. 17:03
Itt volt egy jó háziorvos ,csak a büdös parasztok elzavarták a faluból. 😁😁 Ez a majom még egy beutalót sem ad ... katasztrófa. Életemben 3 szor voltam kivizsgálás miatt kórházba de ez sok azt mondta. Te akkor otthon ülsz ? Bocs hogy így mondom ,tehát nem jársz sehová? Nekem most járt le az ápolási díj,de itt aztán semmi munka. Meg aztán hogy mászok el ? Helyben még jó lenne de esélytelen.
45233. Cirsztik (válaszként erre: 45231. - Szőkelédi)
2017. szept. 2. 10:26

Értem... a háziorvosok szerintem nem kompetensek a témában... annó nekem is felírt valamit, már a nevére sem emlékszem de nem frontin volt. Meg kb lehülyézett engem... mert akkor segítséget akartam kérni.. de hát mit képzelek én hogy ki se lépek a házból és segítséget kérek... úgy hogy én ebből megjöttem... :) Terápia itt sincs, sőt semmi sincs... van valami SZTK-s pszihológus heti 2x kb 2 óra hosszára... és itt kifújt.

Bár ha lehetőséged van rá és képes is vagy elmenni... azért egy próbát megér. :)

45232. szőkelédi (válaszként erre: 45227. - Regin_a)
2017. szept. 2. 09:24
Szia . Egyszer már sikerült másfél hónapig nem szedni. De aztán visszajött ez a sz..r. Nem akartam szedni,mert drogos meg függő meg hasonlók vagyok 😁
45231. szőkelédi (válaszként erre: 45225. - Cirsztik)
2017. szept. 2. 09:20
Szia ,fogok menni orvoshoz. A gyógyszer téma:Nem írja ki a háziorvos mert ez nagyon veszélyes erős. Helyette ad nekem olyat amitől majd megpusztutam😂😂 De az nem baj ,az nem erős 😂itt nincs terápia az Isten háta mögött.
45230. Cirsztik (válaszként erre: 45229. - Regin_a)
2017. szept. 1. 23:17
Ilyenen felesleges bosszankodni! :) Aki szedi, szedi aki nem az meg nem... :) Mondjuk én erre a témára nem tudok tényleg reagàlni mert nincs tapasztalatom róla. Na örülök hogy úgymond jól vagy hogy csak néha néha! Nem tudom mi miatt lógatod az orrod, de ne tedd! :) Sétálj helyettem egy nagyot, jót fog tenni! :)
45229. Regin_a (válaszként erre: 45228. - Cirsztik)
2017. szept. 1. 23:07

Köszönöm, rámfér!

Nem követem abban az értelemben, hogy mindig megy a vita, gyógyszer vagy nem gyógyszer. Én sokszor leirtam, gyógyszer, ha kell egy életen át, mint más betegség esetén.

Szerencsére én már csak Xanak néha néha

45228. Cirsztik (válaszként erre: 45226. - Regin_a)
2017. szept. 1. 22:52

Juhuuu! Örülök Neked! Már azt hittem nem kíséred figyelemmel a topicot!

~ küldök neked egy kis jó kedvet! :3

45227. Regin_a (válaszként erre: 45224. - Szőkelédi)
2017. szept. 1. 22:42

Mi a fenéért hagyod el a gyógyszert?

És ha cukorbeteg lennél?

Hülye oldalakon erre is van megoldás, de leginkább beperelném aki ilyet ajánl

45226. Regin_a (válaszként erre: 45223. - Cirsztik)
2017. szept. 1. 22:40

Tengődök. Inkább a hangulatom rossz mint a közérzetem, nem mintha az nem....

Ha gond van segít egy pezsgő vagy egy konyak

45225. Cirsztik (válaszként erre: 45224. - Szőkelédi)
2017. szept. 1. 22:21
Nem tudom! A gyógyszer témában hál'Istennek nem vagyok érdekelt! Maximálisan elutasítom az egészet. Viszont ha van doki akihez jársz érdemes lenne ellátogatnod hozzá! Biztosan tud valami okosat mondani! Én már hetek(hónapok?) óta nem pánikoltam be... aminek örülök! Már csak az agorafóbiát kéne likvidálni. De hiszem hogy előbb utóbb minden visszabillen az eredeti helyére és élhetem végre az életem... Már nagyon nem érdekel a "sorsom" csak történjen már valami, ami igazából mindegy mi... mert megesz az unalom itthon. :)
45224. szőkelédi (válaszként erre: 45223. - Cirsztik)
2017. szept. 1. 20:19
Szia . Én ugyanúgy nem jól . Illetve jó minden ,próbálom nem mutatni . De így is gáz vagyok . Ráadásul most egy darab óta a testi tünetek. Hát nem tudom érdemes volt elhagyni a gyógyszert ,!?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook