Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


883. csabesz (válaszként erre: 877. - Tamara30)
2007. márc. 10. 17:27
köszi tamara a biztatást de,hogy válasszak jó kineziológust?
882. druida
2007. márc. 9. 13:19

Üdv nektek pánikról beszélgetők!


Próbáltátok már megtudni, hogy mi vezetett az állapototok kialakulásához? Nem szakembertől, hanem hozzáértőtől? Esetleg mindkettőtől?

Néhány gondolatot írtam erről az antidepresszáns topicba...

881. rebeledó (válaszként erre: 877. - Tamara30)
2007. márc. 9. 12:29

Szija Tami!

Tök jól hangzik hogy nuku pánik meg szorongás.Jó szakemebert találtál....Mikorra jön a pici?:) szió

2007. márc. 9. 12:26

Helló belló!

Remélem mostmár tényleg tudsz majd aludni Ritus! De nem gyakoroltál autogén tréninget??pedig az vissza adja az alvás minőségét, na meg a mennyiségét is.

Én meg ma voltam először dokinál. Az enyém is rendes volt, ahhoz képest hogy SZTK-ba mentem:) Persze várni kellett kb. 2 órahosszát. NAgyon rossz volt nézni azt a sok idegbeteg embert, amint ott várakozik, meg zsörtölődik, tördeli a kezét.Kaptam bogyókat. De el sem olvasom a mellékhatásokat már előre, jól félre is raktam a papirt.:)

Azt mondta a doki, hogy elég fiatal vagyok, nem szabadna hogy ilyen fiatalno gyógyszerfüggő legyek, nem is engedi hogy 2-3 hétnél tovább szedjem a Frontint.:) Ez már azért jó hir!(nem is tudom hogy lehet évekig szedni, de nem is akarom megtudni.)

Direkte nem árulom el a másik gyógyszer nevét, mert nem akarom befolyásolni a hatást, emg mellékhatást, hogy ha ismmerte vagy használta volna már vki.:) majd akkor árulom el ha meggyógyultam:)egyébként tényleg szervezet függő kinek milyen gyogyo válik be.

Jó hétvégét, én még holnap tanitok.:( de már kezdem reggel szedni az antihisztit:D

pusszanytú

2007. márc. 9. 11:56

Sziasztok!

Útolag...boldog nőnapot nektek!

Nah ma voltam a dilidokinál (egy másiknál mert az enyém szabin van), nagyon rendi volt, sokkal szimpatikusabb volt.

rendesen eltudtunk beszélgetni, nem csak ógy kutyafuttában.

Látszott rajta, hogy tök megértő, vagy jól álcázzta :P

Sajnos megint gyógyszert kell váltanom, mert a xanax sem jött be, mivel alvás este nálam szinte nuku.

Még 2 órakkor olvassni keztem :(

Olyan 6 körül kezdek álmosodni, mikor persze nem tehetem meg, hogy lefekszem, hiszen a "napi rutinom" manócskám fürdetése, etetése, altatása éppen ebben az időben van.

Amikor már mindennel végeztem mintha már átaludtam volna az éjszakát kipattan a szemem.

Nekem világ életemben nem volt gond az alvásommal, pár perc és már aludtam is, most meg....

Igy sosem tudom magam kipihenni, mert reggel 7 után a fiam kellt.

De nem panaszkodom, nehogy az legyen a vége!!!

Szóval a Xanax helyett most Rivotril-t kaptam amitől mostmár "állítólag" aludni fogok...nagyon remélem.

Ismeritek ezt a gyógyit???

Mintha olvastam volna, hogy valaki szedi/szedte. ???

És ti hogy vagytok???

Edó: annyira örülök neki, hogy mostmár jobb kedved van (látszik ahogy fogalmazol), csak igy tovább!

Rencsikém: És te hogy vagy??? remélem te is jól.

most jön a hétvége, pihenhetsz egy kicsikét (bár holnap lehet meló lesz neked is). ??

2 hét múlva kaptam új időpontot a dokimhoz majd kiderül.

Most egy kicsit én is boldog vagyok, ert úgy nézz, ki hogy már júniusban költözzhetünk a lakásunkban...már annyira várom!!! (most anyósnál lakunk)

Tegnap voltunk megnézzni, már csempézzve van....

Rohamom pár napja volt, mivel anyósom visszaesett a betegségben és hányt :( ez engem is eléggé felkavart...de nem volt vészes, szerencsére.

Igaz nem szeretem a telet, de a nyarat sem igazán várom, mivel félek a melegtől, de majd megbirkozom vele!!

Hiszen akkor fogunk festeni, berebdezkeddni, költözzni!

A tegnapi napom is jó volt, mert nőnap volt és kaptam szép virágot, meg a férjem szülinapja is volt!

Huuu már egy regényt irtam igy is.

Megyek is mert lejárt a mosógép, mig fiam alszik addig gyorsan kiteregetek.

Puszika mindenkinek!!!

878. Tamara30 (válaszként erre: 876. - Happydj)
2007. márc. 9. 11:41
Régebben nekem is volt ilyen,mindig féltem,hogy nem tudok elaludni,pánikrohamom lesz.Azóta ez is elmúlt.
877. Tamara30 (válaszként erre: 875. - Csabesz)
2007. márc. 9. 11:40
Én hozzá járok,és engem meggyógyított,nincs roham,szorongás.Előtte gyszert szedtem,természetgyhoz jártam,stb...de semmi nem használt.
876. happydj
2007. márc. 9. 00:51
Kérdés: Mikor mostanában majdnem elalszom, akkor annyira megijedek, hogy arra ébredek fel. Ez már többször volt. Valakinek volt ilyen problémája?
875. csabesz
2007. márc. 8. 18:21
boldog nőnapot lányok és asszonyok !kineziologushoz mit szóltok?
874. rebeledó (válaszként erre: 873. - Reni79)
2007. márc. 8. 17:28

sziszi!


Én vagyok, mostanság jobban! Olyan szép ez a tavasz, nem? nemsokára rengeteg virág...meg madarak és szerelem:)

Holnap megyek dokihoz először. Most éppen jol vagyok, bezzeg mikor bejelentkeztem, akkor alig éltem.:(Ami a panaszom, az a hátzsibbadás, meg a furaérzéses szédülés. Viszont most annyira nincs már öklöndözés, csak néha:(

Szombaton tanitok:( Fú, na az még jó lesz!

MA beszélgettem egy lánnyal a problémámról, és azt mondta hogy ezt a fajta betegséget ki lehet nőni...Hát lehet van benne valami:) Benő a fejünk és kinőjjük a pánikot. Addig is lepjük meg magunkat virágokkal:) Olyan szépek. Főleg a tulipánik:)))

na puszkó, jó hétvégét Rencsike

873. reni79 (válaszként erre: 872. - Csabesz)
2007. márc. 8. 15:48

Szia!Csabi!A gyogyszereket sajnos nem lehet csak ugy abbahagyni!Én a xanaxxal jártam igy.Nagyon sokáig rosszul voltam mire a szervezetem kitisztult!De sajnos most megint szednem kell.


Sziasztok Ritus,Edó és a többiek!Jól eltüntetek!Remélem mindenki jól van!!!Sok puszi Nektek!Rena

872. csabesz
2007. márc. 8. 15:42
sziasztok én elvoltam természetgyógyásznál aki azt igérte ,hogy egészséges táplálkozással megoldja aproblémaimat,de rosszul sült el a dolog ,mert túl gyorsan akart megszabadulni a gyógyszereimtől a vége az lett,hogy olyan elvonási tüneteim lettek,hogy az idegeim padlót fogtak ismét rivotril es cipralex sajna.mindenkinek pánikmentes szép napot.
871. 33e0394ae2 (válaszként erre: 869. - Happydj)
2007. márc. 6. 07:59

Szia Norbi!

Orulok,hogy talàltàl egy jò dokit ès màr jobban èrzed magad.én is jàrok heti egy alkalommal ès nekem is nagyon sokat segit.Minden beszèlgetès utàn teljesen fel vagyok dobva!

Puszi ès tovàbbi javulàst kivànok!Kata!

2007. márc. 6. 07:39

szia happydj!


jó volt olvasni a 'felismerésedet'!!! örülök, hogy megtaláltad a megfelelő embert.

én is ezt kívánom a többieknek!

máshogy tekintesz utána a világra és saját magadra is! az én dokim is beszélget velem kb 3-4 órát havonta, és mindig mond valami újat, amivel jobbá tehetem az életem.

úgyhogy dokira fel!!!

869. happydj
2007. márc. 6. 00:15

Sziasztok!


Mindenkinek ajánlom!

Menjetek el pszichiátriai kezelésre! Olyanra, ahol minden alkalommal egy órát beszélgetnek veletek! Én most kezdtem, és már ma is jobban voltam! KOMOLYAN! Ott olyan dolgokat is el tudtok mondani, amit másnak esetleg nem. Ez azért jó, mert ezek okozzák az összes tünetet! Kiemelném, hogy NEM AZ ORVOSOM MONDTA EZT! Én érzem így! Az összes gyógyszer, csak egy mankó, és semmi több. Ez a fórum pedig csak egy menekülési út a problémáitok elöl. Sokkal többet ér egy jó beszélgetés egy ilyen emberrel, mint ha itt osztjuk egymásnak az észt, amihez persze nem értünk, csak gondoljuk, hogy az úgy van! Én is ilyen vagyok, hogy mindenben csak a rosszat látom, de ha én jobban éreztem ma magam az orvos után, akkor Ti nektek is így lesz. Nyugodtan visszanézhetitek, hogy miket írtam be, hogy én hogy éreztem! Jah, és ami a legfontosabb, mielött bárki is azt írná, hogy belémbeszélte a doki: Ma még csak én beszéltem a problémáimról!


Kérek mindenkit, hogy minél hamarabb keressen fel egy ilyen helyet, ahol így foglalkoznak az emberrel! Ne csak gyógyszert írjon fel, hanem beszélgessen veletek, és ez a beszélgetés minimum 45 perc legyen! Ha nem annyi, akkor nem jó helyen jártok!


Várom az észrevételeket!

Üdv, Norbi

868. 33e0394ae2 (válaszként erre: 860. - Rebeledó)
2007. márc. 5. 10:00
Ugyi vagy,hogy nem adod fel!Pusszancs!
867. 33e0394ae2 (válaszként erre: 858. - Vovi)
2007. márc. 5. 09:50
Mèg nem tudtam sajnos megszerezni,de azon vagyok!
866. reni79
2007. márc. 5. 09:22

Sziasztok!Péntek óta sokminden történt itt ahogy elnézem!Remélem jól telt a hétvégétek!Nekem aránylag jól.

Edó:Örülök hogy örömöd leled a munkádban és büszkék vagyunk Rád!

Szia Ritus!Remélem jól vagy és Neked is jól telt a hétvége!Puszilok mindenkit és szép napot kivánok Nektek!Rena

2007. márc. 5. 04:17

sziasztok kedves topictarsak.


A zoloftot tegnapelott vegleg abbahagytam. Semmi problemam idaig nincs hogy lekopogjam. De neha ugy erzem sajnos hogy a regi problemakon megint sokat meditalok. Nem akarok rajuk gondolni de megis elojonnek. Szoval az az erzesem hogy ez a zoloft ez egy "boldogsagtabletta" ami tompitja az erzeseket. Ez persze egy "tuneti megoldasnak" tunik.

864. dee
2007. márc. 4. 17:51

Halihó Pánikbetegek!

Segítséget szeretnék kérni.Ki látta a tv-ben azt a műsort,amiben Florian Osborn homeopátiás szeréről volt szó? Semmi mást nem tudok,de ezután nyomozok.Ha tudtok róla légyszi írjatok!köszi: egy nem pánikbeteg,de segíteni akaró

863. f703770793 (válaszként erre: 861. - Vovi)
2007. márc. 4. 17:41

nem sértődtem meg. még ha ez is jött le. nehéz kihozni a sodromból.

és nem kioktatok, csak segítek. szerintem.

már leírtam többször is a " titkot". gyógyszer mellett is kell, hogy el tudd lazítani a tested! és ez fontosabb, mint a bogyó és a pszihiáter együttvéve. kell egy jó pszichológus! ő ugyan nem írhat gyógyszert, de segít átlátni a helyzetet.

látom, hogy nem hagyja el magát itt senki, de a rosszullétek mégis megvannak. és nem csökkennek. vagy igen?

jó a támogatás is, a másiknak is jól esik. de amikor jön egy rosszulllét, akkor mi hoz ki belőle? nem az itt kapott támogatás, az tuti.

egyáltalán ki mitől szorong itt?

862. Vovi
2007. márc. 4. 16:54
Edókám, fogok írni neked, csak elég rossz dolgok voltak nálam a héten, nem is volt se kedve, se erőm semmihez. De valamit már te is tudhatsz, ha mégsem elmesélem...vigyázz magadra és nagyon örülök a SIKEREDNEK!!!
861. Vovi (válaszként erre: 859. - F703770793)
2007. márc. 4. 16:52

Igazán kár volt megsértődni, én is csak a saját véleményemet fejtem ki itt, mint akár te!

Nem, nem gondolom, hogy te azért jársz fel ide, hogy nekünk rosszabb legyen. Csak némely mondatod mégis rácáfol erre. Én pedig ellenkezek veled, én igenis látom, hogy néhányunk próbál javítani életminőségén: Nézd meg Rebeledót, tanít, és ráveszi magát hogy újraszocializálja magát. Názd meg Norbit, aki kibírt nemrég egy marha hosszú utat, akárcsak katesz! Ritus minden nap megküzd a saját démonaival, picikéje van, de helytáll és én is próbálok újra a magam ura lenni. Nem megy egyikünknek se könnyen, de inkább támogatjuk egymást, nem kioktatjuk. Felnőtt emberek vagyunk, mindenki tudja mi áll előtte, mivel kell megküzdenie, de mivel NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, mindenkinél másképp működik, és különböző ideig tart. TE örülj neki hogy meggyógyultál. És ha igazán tudod a titkot, akkor tárd fel, ezért vagy itt, nem?

860. rebeledó (válaszként erre: 857. - Vovi)
2007. márc. 4. 14:01

Szia!

Mizujs veled? rég irtál! minden ok?

Csajok köszi a biztatást:) Már nem sok van hátra, pár hét, és vége az egyéni tanitásnak.Most majd 4 órát tartok a héten, viszont nem csak a gyerekek lesznek benn, hanem ismeretlen arcok is, akik figyulodnak mikor mit rontok el:((igazából a módszereket nézik, meg a kérdezési technikát)ÁÁ, majd lesz valahogy!

Tudjátok ... kb egy hónapja voltam buliban, ami nem volt felhőtlen, de van egy hirem...megint megyek, sőőőt! Most nem is itthon Vhelyen, hanem majd Szegeden. márc 17-én. Egy bnőm szülinapja lesz, szóval szépen felállok, smink mi egymás, és elmegyek...CSAK AZÉRT IS! Nem fogom hagyni, hogy elnyomjon a szorongás! Jól akarom magam érezni! Addig még azért van két hét:( kemény napok jönnek, de majd eltelik vhogy. Meg kell mutatnom magamnak hogy igenis képes vagyok rá, meg persze nektek is. A múltkori első próba nem volt fényes, de majd a második jobb lesz, remélem!

Írjatok hogy veletek mizu!Remélem mindenki élvezi a hétvégét, és sokat pihen!puszkó

859. f703770793 (válaszként erre: 857. - Vovi)
2007. márc. 4. 10:25

nem tudom, milyen a csernus módszer.

én egy pszichológussal konzultálok havi 2-3 alkalommal, de nem ordítja le a fejem.

olvastam a sorokat, de nem láttam, hogy írnátok, hogyan javítotok az életminőségeteken.

szerinted azért jöttem erre a fórumra, hogy nektek minél rosszabb legyen?!

nagyon is tudom, hogy mi áll a rosszullétek hátterében, és hogy lehet kigyógyulni belőle. akit érdekel, megkeres. a többiek meg boldoguljanak, ahogy akarnak.

858. Vovi
2007. márc. 3. 19:26
Katesz! Sikerült megtalálni a Csoportterápia filmet Olaszországban?
857. Vovi
2007. márc. 3. 19:21
Sztem Szinszijev és Altea, ti a Csernus féle gyógyításban hisztek, de nem mindenki vallja ezt, ez a különbség. Valakinek bejön, másnak még rosszabb lesz tőle. Pl. Baby Gabi, nemrég olvastam valahol,hogy Csernushoz járt mert már nem bízott a gyógyszerekben, és ő éppen meggyógyult. Pont ettől. De ne felejtsétek el ti sem, hogy nem vagyunk egyformák! Valakinek igenis az kell, hogy jól elirányítsák, és kiosszák, valakinél ez a technika csak újabb falakba ütközik és még inkább szorong attól hogy még a pszichiáter is csak leordítja a fejét. Mi sztem mondhatom a többiek nevében is, nem szeretünk szenvedni, nem szeretünk folyton csak rosszról beszámolni, de azon vagyunk -ki ki a maga módján- hogy legalább kicsit sikerüljön javítanunk az életminőségünkön. AMúgy ez egy nyitott fórum, és sokunknak nincs egyáltalán senkije akivel ezeket a gondokat megoszthatná anélkül hogy automatikusan gyogyósnak nézzék, ezért egymásnak mondjuk el mi van velünk. Ha ez neked siránkozás, nos, akkor most mit mondjak? Olvass regényt helyette... és a kedvenc mondással fejezem be: akinek nem inge...
2007. márc. 3. 15:50

Sziasztok!

Edó: Gratula, mondtam, hogy te ügyi csaj vagy! Csak igy tovább!!!

Renike: Milyen volt a hétvégéd?

Tudom még csak szombat van, de te csak hétfön jösz!

Én most elleszek foglalva, mivel jönnek ismik, itt is alszanak nálunk holnap mennek haza valamikor.

Egyépként én általában esténként vagyok rosszul, mikor ott van az a bizonyos idő, hogy aludni kell.

Majd megkérdezem a dokimat, mert ez igy nem jó :(

Ti hogy vagytok?

Puszi: Rita

855. 33e0394ae2 (válaszként erre: 852. - Rebeledó)
2007. márc. 3. 12:19

Szia!

Orulok,hogy jòl sikerult a tanitàs!Nagyon ugyi vagy!Remèlem egyre jobban leszel ezutàn!

Puszi!

854. regres
2007. márc. 3. 08:31

a brátnőmnek volt-van ilyen problémája,ez nem egyszerű szorongás,a szíve kiugrik,pulzusa 100 fölé megy.

Kezelték is,amely kezelés kórházba juttatta.

Ezután dokit váltott,aki kidobatta az előző doki által felírt bogyókat és felírt olyat,amitől alment a szexétvágya,csak így röviden.

Meg egy pszichomókus(pszichiáter),aki néha valósággal felcsattant a rendelésein.

Az ábra azt mutatja,nemigen vannak tisztában,mi is ez a betegség,egymásnak brutálisa ellentmondó állásfoglalások születnek aminek az a vége,hogy te vagy a kísérleti nyuszkó.

Nem lehet ennek ellenére sem kizárni az orvosi segítséget de itt sztem nagyobb hangsúlyt kap a egyéni felfogás,a gyógyulni akarás meg az élethelyzeted.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook