Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


943. Liza28 (válaszként erre: 938. - 33e0394ae2)
2007. márc. 25. 11:54

Szióka!!

Én nem veszekszem ne aggódj.Szeretem ezt az oldalt és az itteni embereket.Jókat szoktam dumcsizni.Azért jött ide utánam Maf. mert ő a drogosokhoz tartozik és én leírtam ott a véleményem hogy soha nem csináltam ,hülyeségnek tartom és nagyon féltem a drogtól a kislányomat is aki még csak 11éves.

Sajnos olyan világot élünk ahol a drog már nagyon jelen van.Szerintem akinek van gyereke mindenki félti ettől az aljas szertől őket.Ezért a torkomnak estek.Nem tehetek róla hogy ezzel kapcsolatban nem értek velük egyet.puszi Liza

942. Liza28 (válaszként erre: 939. - 5464505f6a)
2007. márc. 25. 11:51
Én nem ferdítek.És veszekedni sem fogok.Nem azért vagyok itt.Semmi vita nem volt és nincs is.Ha nem tartozol ide a pánikbetegek közé akkor minek vagy itt??Kötözködni??
2007. márc. 25. 11:49
JA és boldog szülcsinapot így előre is, ha elfelejteném addigra:)
940. rebeledó (válaszként erre: 936. - Liza28)
2007. márc. 25. 11:49

Szia!

Én 2006 augusztusa óta!:( Hát nem csak az hogy nem merek menni, sok minden más bajom is van.Pl. állandó hányinger, gyomorfájás, és furcsa érzések, szédölgések:( Amelyek nem akarnak múlni. Ezek miatt alakult ki a félsz, és emiatt nem szeretek pl. buszozni, meg félek egyedül maradni, tömegbe menni. Bár van hogy néha észre se veszem, de van hogy eléggé zavar.

Nekem a tescoban alakult ki, igy nem szeretem a bevásárló helyeket, és igyekszek ezeket kerülni.

Hát ez van.:(

pussz

939. 5464505f6a (válaszként erre: 938. - 33e0394ae2)
2007. márc. 25. 11:08
Nem fogok.Csak nem szeretem a ferditést.
938. 33e0394ae2 (válaszként erre: 937. - 5464505f6a)
2007. márc. 25. 09:07

Ha lehet màshol folytassàtok a veszekedèst.Koszi.

Katesz!

937. 5464505f6a (válaszként erre: 932. - Liza28)
2007. márc. 25. 01:42

Nyugodtan ird le a többit is!H mkit lehülyézel magad körül,no meg a halálát kivánod...Söt,felölem olvassa el mki nyugodtan a fórumot.

"Én nem hinném hogy a gyógyszertárakban a betegeknek drogot árulnának" -Hát hallod...Ez mutatja is a tájékozottságodat,meg az intelligenciádat meg úgy kb mindent-már bocsánat.Ennyit rólad.:(

936. Liza28 (válaszként erre: 935. - Rebeledó)
2007. márc. 24. 22:00

SZIA!!

Nagyon ügyi vagy hogy így fogod fel a pánik dolgot.Mióta is vagy pánikos??Neked is ez volt a fő probléma hogy nem mertél menni egyedül??Én ezért úgy haragszom magamra .A 11éves lánykám ügyesen jön megy engem meg 31éves létemre kisérgetni kell.Olyan mérges vagyok ezért magamra.

De te ügyi vagy.És ha mész bulizni érezd nagyon jól magad.Egyébként jövő hétvégén mi is megyünk házibulizni az uncsitesómékkal.28.án lesz a szülinapom és azt fogjuk egy nagy házibulival megtartani.Még sosem tartottam meg így igazán:)))

Már nagyon várom.Pusza Liza

935. rebeledó (válaszként erre: 934. - Rituska83)
2007. márc. 24. 18:23

Bezony! Hiányolunk! Csak nem szabis vagy?

És Vovi??Te merre jársz?

Gyerekek!:) Jövő héten megint megyek bulizni:) Na, még nem biztos, de végülis a multkorit elég jól birtam.Most nem Szegedre, csak itthon, és itt nincsenek 300 ezren a diszkókban:)

Rákattantam a bulira. Végülis csak egyszr élünk, nem várhatok örökké, hogy mikor mulik el a pánik, addig is van élet!!

Ugyhogy ajánlom mindnekinek, aki gondolkozik ilyesmin!Ne várjuk, hogy elmúljon, hanem próbáljunk ÉLNI!Nekem sem könnyű, de muszáj, kell!!Meg akarok gyógyulni, és olyan akarok lenni mint a többi ember, hogy ÉL! Szembeszállok a félelmekkel, legyőzöm.

Liza: Én is frontint szedek, nekem is hármat kell, de csak felet veszek be:) És azt sem mindenNAP. a másik bogyó, meg Zoloft hasonmás.

na jó hétvégét, és nézzétek ma a dirty dancinget:) Jó kis film!Imádom a táncot!

puszi

2007. márc. 24. 11:04

Renike nagyon eltünt!!!!


Merre vagy?????

Már többen is hiányolunk ám!!!!

2007. márc. 24. 11:03

Sziasztok!

Itt vagyok..még élek :)

Mostanában nem sok időv volt itt ülni a gép elött, ezért nem irtam.

Megvagyok, elég jól vagyok.....

Voltam dokinál is egy kicsit változtattunk, de érzem jobban vagyok.

Mondjuk a nyártól még mindig rettegek, de remélem nem lesz semmi gond.

A jogsival kapcsolatban még mindig "gondolkodom"...

Bár uram mondja, hogy jó lenne....

Majd még kiderül, egyenlőre barátkozom az auval még az "anyósülésen"..majd lesz valami!


Puszika mindenkinek! Rita

932. Liza28
2007. márc. 24. 08:59

Sziasztok!!

Bocsi hogy eltüntem de a kábítószeres oldalra leírtam a véleményem a drogokról és hogy remélem a kislányom is aki most11éves épp úgy visszafogja utasítani mint ahogy én tettem ,mire nekem estek hogy jobb ha én csöndben maradok mert én vagyok a legnagyobb drogos.Mert hogy szerintük az antidepi egy igen kemény drog.

Én nem hinném hogy a gyógyszertárakban a betegeknek drogot árulnának.

Na mindegy.

Norbi!!Szerintem szedd tovább a gyógyszert és meglátod szépen javulni fogsz.Az hogy ki tudsz mozdulni szerintem már szép eredmény bár nem tudom hogy a te állapotod milyen volt.Én Zoloftot szedek és tudni kell rólam hogy 31évessen nem mertem 5percre itthon maradni,nem mertem sehova menni csak ha kocsival vittek akkor is elötte be vettem egy nyugtatót.Tegnap volt pontossan a 10.hete hogy szedem az antidepit és képzeld látványosan ,szépen javulok.Már egy hete mindennap egyedül vagyok napközben itthon ,el merek menni tömegközlekedéssel és nincs bennem a folytonos szorongó félsz érzés,és eljárkálunk szórakozni a férjemmel.Még karaokézni is kiálltam.Hős voltam,és a pánikom sehol.És éjjel hazasétáltunk pubb-ból.Máskor még kocsival sem mertem volna menni igazán most meg bátran sétálgattam nem volt bennem az hogy minnél elöbb otthon lenni.Szerintem szépen ,látványosan javulok.Bár egyedül még nem merek mászkálni de bízom benne hogy pár hét és annak is el jön az ideje.Időt kell adnunk magunknak a gyógyuláshoz.Sajnos ez nagyon vacak betegség.Hatalmas erővel ránk tud telepedni és nagyon nehéz lerázni magunkról.Idő kell hozzá.Nagyon sok kitartást kívánok neked és gyors javulást.Puszi


Rebeledó!!Te mit tanítasz??De jó neked hogy gyerekek között lehetsz.Szeptembertől én is szeretnék ovodában dolgozni.Hát kiváncsi vagyok össze tudom e szedni magam addigra.Mióta vagy beteg????Te milyen gyogyit szedsz??Én is frontint szedek a Zoloft mellé.Napi 3mat kéne reggel egyet este kettőt a frontinból de én csak este veszek be egyet az antidepi mellé.Olvastam hogy te csak néha veszed be a frontint amikor épp úgy érzed.

És hogy még csak két hete szeded a gyogyidat.

Nekem azt mondták a doki is meg nagyon sok pánikbeteg ismerősöm is hogy a nyugtató az első hónapokban szigorúan muszály az antidepi mellé míg az antidepit a szervezet meg nem szokja.Aztán szépen le lehet tenni a nyugtatót.Én is eddig reggel vettem be egyet meg este az antidepi mellé.Már kb.1.5hónapja csak este a Zoloft mellé veszem be az egy szem frontint.Viszont bárhova megyek a nyugtató mindig a táskámban van.Még nem volt rá szükség hogy úgy bepánikoljak a Zoloft szedése óta hogy be kelljen vennem a nyugtatót de valahogy mégis biztonság érzetet nyújt hogy tudom bármikor ott van ha szükség lenne rá.

puszikállak.


Tamara!!Tudod én is próbálkoztam kineziológussal és csak rosszabbúl lettem.Lehet hogy nem rossz dolog ez és hatásos is tud lenni végtére is azért mentem én is mert hittem benne hogy gyogyi nélkül egy ilyen szakember segítségével is helyre tudok jönni.Lehet hogy rossz kineziológushoz mentem. Nem tudom.Mindenesetre kaptam tőlle kis üvegbe cseppeket is hogy amikor rosszúl vagyok tegyek pár cseppet a nyelvem alá.Hát nem tudom.Sose lettem jobban a cseppektől sem.De tudod mit??Utána járok és keresek egy másik kineziológust.Hátha ez jobb lesz.:)))

Majd közvetítek mire jutottam:))


Pussszancs mindenkinek.sziasztok Liza

931. happydj
2007. márc. 24. 04:50

Sziasztok!


Mi újság veletek? Én Rexetint szedek, de stagnál az állapotom. Nem érzek komolyabb javulást. Az tuti, hogy segített valamiben, mert ki tudok mozdulni, de még nem az igazi... :(


Nem baj, még van időm!

Próbálkozok...


Üdv, Norbi

930. 33e0394ae2 (válaszként erre: 927. - Rebeledó)
2007. márc. 23. 13:06

Szia!

Itt vagyok jòl jòl vagyok:)))

Irtam skypen!

Pusszancs!

2007. márc. 23. 13:04

Sziasztok!

Csajok van egy iwiw maghivòm.Kell valakinek?

Pussz,Kata!

2007. márc. 23. 11:46
Én is ismerek egy lányt,aki 8hónapig szedett Paroxatot,6hét múlva már hatott neki,minden rossz érzés,rohama megszűnt.Egy hónapja hagyta abba,és azt mondja jól van.Úgy látszik valakinek a gyógyszer,vkinek más jön be.Nem vagyunk egyformák.
927. rebeledó (válaszként erre: 925. - Liza28)
2007. márc. 23. 10:10

Szia Liza!

Az tényelg jó, ha kimersz állni. Abban nekem is van már hál istennek sikerélményem. Én pl. a gyerekek elé állok ki amikor tanitok, és én sem pánikolok.Még szerencse.AZ óra első 5 percében van csak tele a gatyám:) aztán feloldódok.:)

Szép napot!

Reni, Vovi, Rita, Kati adjatok hírt magatokról!

926. Liza28 (válaszként erre: 925. - Liza28)
2007. márc. 23. 09:41

Bocsi Tamara azt akartam írni hogy a Zoloft bejött nekem:)

Kicsit figyelmetlen vagyok ma:)))

925. Liza28 (válaszként erre: 921. - Tamara30)
2007. márc. 23. 09:39

Szia Tamara!!

Örülök nagyon hogy megtaláltad azt a gyógymódot amitől szépen javul az állapotod.Tudom milyen szörnyű érzés folyton harcot vívni és együtt élni ezzel a nyavalyával.Lehet hogy én először rossz kineziológushoz mentem peddig az egyik ismerősöm ajánlotta.Hát nem tudom.Mindenesetre a pénzemet csak vitte és az állapotom meg egyre rosszabb lett.Nekem a frontin bejött.Szépen ,lassan javulgatok.Vannak már sikerélményeim.Például a férjemmel elmentünk karaokézni meg az uncsitesómékkal és pánik sehol sőt olyannyira hogy simán kiálltam énekelni.Hős voltam:)

Nagyon jól tudom végre érezni magam.De azért köszönöm a hozzászólásodat.Jól esik hogy figyeltek rám.Puszikállak.szió Liza

924. Liza28 (válaszként erre: 923. - Rebeledó)
2007. márc. 23. 09:35

sZIA-MIA!!

Hát igen nehéz a pánikkal együtt élni.A gyógyszerek mindenkire másképp hatnak.Én úgy érzem nekem a zoloft bejött.Eddig 5percre sem mertem egyedül maradni itthon mostmeg napok óta egyedül vagyok és pánik sehol.Menni sem mertem sehova csak ha kocsival vittek akkor is elötte bedobtam egy nyugtatót.Ma már képes vagyok utazni tömegközlekedéssel persze még egyedül nem merek ,de legalább már megyek és nincs bennem a félsz érzés.A drága férjemmel sokat megyünk mostanában társasággal szórakozni,kettesben vacsizni.Eddig ezek a dolgok sem mentek.Én úgy érzem nekem jó a zoloft.Egyébként nekem a zoloft mellé napi 3 frontint kéne szedni de csak egyet veszek be este az antidepi mellé.Azt is csak azért mert állítólag kell hogy az antidepi mellékhatásait ne érezzem.De mostmár lassan ezt az egyet is el fogom hagyni.nagyon köszönöm az üdvözlésedet.Jól esett.puszikállak.szió Liza

923. rebeledó (válaszként erre: 914. - Melcsi83)
2007. márc. 22. 20:18

Sziszi csajok!


Köszi hogy leírtál Tami mindent. Nekem is ilyesmik a tüneteim, ilyen hányingeres, hasmenéses:( De egyből mihelyst menni kell valahova, meg hát a gyomrom az sokat fáj. Asszem mostmár tényleg keritek vmi kineziológust én is. Bár erre sincs túl sok.

Képzeljétek, ma batikoltunk a gyerekekkel az iskolában:) Jól sikerült nagyon.Annyira örültem, hogy nem is pánikoltam közben.Jól érzem magam a gyerekek közt, nekem ez biztos jó terápia:) Olyan cukik. Persze mielőtt tartottam az órát, rendesen rosszul voltam, csak a szokásosak:( De óraközben semmi:) És ennek nagyon örülök, lehet mindig tanitanom kéne:))

Mondjuk a buliban se pánikoltam a múltkor. Az is jóterápia, a társaság. Ott csak akkor pánikoltam, amikor bementem a diszkóba, hogy atyaég mennyi ember, és hol van itt a kijárat, de aztán elmúlt... valószínű nektek ez van a vezetéssel kapcsolatban.Féltek előtte, de közbe már nincs nagy gáz(már akinek, mert tudom, hogy pl. a Kati az fél közben)


Amugy én két hete szedem lassan a gyógyszert, amit felirt az orvos, persze a frontint azt szinte sose szedem be, csak akkor mikor éppen kell, csak a másikat minden reggel, az meg olyasmi mint a zoloft.de sztem már nálam is kezd hatni.vagy a fene tudja:) lehet csak örülök a tavasznak, meg a gyors futú záporoknak!

JA, és köszönteni is akartalak benneteket Melcsi és Liza, reméljük, hogy tudunk segiteni nektek ebben-abban.:)

jó éjt mindnekinek, pusznyusz

922. Tamara30 (válaszként erre: 917. - Melcsi83)
2007. márc. 22. 19:02
Én Somogy megyében lakom,sajnos tényleg elég messze vagy.
921. Tamara30 (válaszként erre: 918. - Liza28)
2007. márc. 22. 18:59

Szia Liza!

Én fél évig szedtem Zoloftot és Frontrint,mivel a rohamaim semmit sem enyhültek,nem mertem egyedül maradni este,éjjel,fogytam,nem volt étvágyam,állandó hányinger,hasmenés kerülgetett.Így eldöntöttem,leteszem a gyógyszert,nincs értelme szednem,mert még jobban tönkre teszem magam,de most már testileg is.Én is jártam pszihológushoz,természetgyógyászhoz,talpmasszázsra,mau-ri masszázsra,de nekem ezek közül egyik sem használt.A kineziológia jött be,de velem semmi féle ilyeneket nem csinált.Úgy vettem észre,hogy használ,hogy a rohamaim gyengültek,majd elmúltak.Visszaesni nem lehet,mivel a negatív élményeket felhozza a felszínre,megsemmisül.Jogsim 13éve van,de én pont a pánikbetegség miatt nem mertem vezetni.Aztán mikor a férjem mondta,hogy én vezetek,az elején ideges voltam,de ahogy beültem az autóba,elindultam,minden félelmem megszűnt.

920. Liza28 (válaszként erre: 919. - Melcsi83)
2007. márc. 22. 16:44

Igazad van Melcsi.Ezen én is gondolkodtam sokat.Állítólag nagyon jó hatásos gyógyszer amitől fél év alatt teljesen rendbe jövök ,utána szépen fokozatossan csökkentik az adagot és egy év alatt szépen el lehet hagyni.Hát remélem ez így is lesz.Ez így még nem olyan vészes.Remélem valóban így is lesz,majd közvetítek:)

puszi

Liza

919. Melcsi83 (válaszként erre: 918. - Liza28)
2007. márc. 22. 11:55
Liza, de ha leteszed majd a gyógyszert akkor mi lesz? hogy fogod magad érezni? És meddig akarod szedni?
918. Liza28
2007. márc. 22. 11:44

Sziasztok!!

Nekem a kineziológus sajna nem jött be.A pénzt kegyetlenül vitte de semmit nem ért,sőt...Egyszer köldökgyertyázott és utána olyan rosszúl lettem hogy anyunak majdnem mentőt kellett hívnia.Borzasztó nagy félelem volt bennem . Már kb.10hete szedem a Zoloftot és nagyon jól kezdem érezni magam.Egyre bátrabb vagyok.Most is egyedül vagyok itthon peddig 3-4hónappal ezelött még nem mertem volna.Egyszer maradtam magamra kb.10percre akkor is mire anyu visszajött addigra már pizsamában az utcán ácsorogtam kinnt a kapuban bepánikolva.Most meg napok óta tök jól elvagyok egyedül.És érzem hogy lelkileg is sokkal erősebb vagyok.Szeretném letenni a jogsit,bár még várok vele.Azt hiszem jövöre fogom,jövő tavasszal.Addigra a gyogyitól biztos vagyok benne hogy még erősebb leszek.peddig tudnotok kell 2évet küzdöttem önmagammal és a pszihológussal mert gyogyi ellenes voltam.nem akartam antidepit szedni.De a lassan 3hónapos szedése akkora javulást okozott hogy már bánom nem fogtam bele elöbb,mert lehet a pánikom már rég nem lenne sehol.puszi irjatok.sziasztok Liza

917. Melcsi83 (válaszként erre: 916. - Tamara30)
2007. márc. 22. 09:36
szia.Igen de az is egy kérdés hogy hogy válszatok jó kineziológust?Én Szabolcs megyében lakom elég nehéz jó szakembert találnom.
916. Tamara30 (válaszként erre: 913. - Rebeledó)
2007. márc. 22. 08:28

Szia!Mekem nem csak félelmeim voltak,hanem rendesen testi tüneteim.Pl.hányinger,szívdobogás,lábremegés,ájulás érzet,feszültség,idegességt.Ezek mind fokozatosan múltak el,tehát a tünetek megvoltak,csak egyre gyengébb erősségű,a végén teljesen eltűntek.Előtte ugyan úgy nem mertem utcára,boltba,postára menni.Elinduláskor tiszta ideg voltam,mindig wc-re kellett mennem,mára ezek is elmúltak,semmi bejom nincs.

Visszatérve Melcsihez,valószínű nem a legjobb kineziológust választottad.Nekem az első semmi változást nem hozott,így két kezelés után váltottam,a második 100%-ra bevált.Egy éve még nagyon rosszúl voltam,most meg szinte teljesen meggyógyúltam.Már csak agyban kéne egy kis rendet raknom,mert még néha ezen gondolkodom,pedig már régóta nincs rohamom.Azt hiszem ez még egy hosszú folyamat lesz,mire elfelejtem!!!

2007. márc. 21. 19:12
De láttom voltál bulizni(rebeledó)és jól érezted magad. Én vadasparkban voltam a párommal és a 2 barátunkkal a hétvégén. Nem volt rossz de azért néha leültem mert éreztem hogy elszalad a lábam alól a talaj.Majd voltunk étterembe ott is elöntött egy párszor a melegség, de aztán elmúlt. Ez a zsibbadás amitől teljesen kivok mikor lezsibbad a lábam és mintha lelkileg teljesen máshol lennék. Félek a változatosságtól.
914. Melcsi83 (válaszként erre: 912. - Rebeledó)
2007. márc. 21. 19:03
Nem nagyon találtam meg a gyógymódot.Gyógyszert nem szedek mert az teljesen felborítja a háztartást. Kineziológus nekem nem jött be lehet meg kellene próbálnom másikat.Anyukám sokat beszélget velem akkor jól vagyok vele bárhová el tudok menni. A párom is ugyanez. Elindulással baj van de már mikor valahol ott vagyunk akkor elég jó.Ma mondjuk rossz napom van. Besokaltam és elegem van ebből keresem a megoldást.Azért is találtam rátok hátha ti tudtok valami gyógymódot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook