Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
45793. szőkelédi (válaszként erre: 45792. - Regin_a)
2019. jún. 14. 15:46
Jó nagy hülyeség valóban ,én laza vagyok /voltam mint a rigalánc ,mégis panikos lettem, idegesség nélkül . Ez van ,a mai napig nem tudják mitől lehet valójában.
45792. Regin_a (válaszként erre: 45791. - Ladydee)
2019. jún. 13. 21:59

Azt akarja, hogy ne szedjem a Frontint, mert ha ideges vagyok, káromkodjak, és kész."


Nem akarom megsérteni az orvost, de marhaságot mondott

Nem az idegességtöl jönnek ezek a rohamok. Ezt még orvos sem tudja

Menj végig egy alapos kivizsgáláson, olyanokon is amire indulásképpen senki nem gondol

Ha ezek negatív eredményt adnak, akkor az pánikbetegség

Ne pszichologushoz, hanem pszichiáterhez menjél majd

45791. Ladydee
2019. jún. 7. 18:41

Hát sziasztok!

Én még nem vagyok biztos benne, hogy pánikbeteg vagyok, de egyre inkább úgy gondolom. Úgy 4 hónapja kezdődött. Reggel kellemetlen közérzetem volt, de semmi olyan, amiatt ne indultam volna neki dolgozni. 15 perces buszozás után, miután leszálltam, már émelyegtem, a gyomrom olyan volt, mintha túlettem volna magam. Végtelenül gyengének éreztem magam, de mivel gyakaran vagyok rosszul mozgó járműben, erre vetettem. Nagy levegő, tovább. Még elvánszorogtam a pékségig, megvettem a kaját, de mikor kijöttem, már éreztem, hogy nem lesz jó. Leizzadt a tenyerem, nehezen szedtem a levegőt. Alig tudtam hazamenni. Itthon bedőltem az ágyba, nehezen elaludtam. 2 óra múlva ébredtem, és semmi bajom nem volt. Másnap mentem dolgozni. Úgy 1 hónapig minden rendben volt, majd ugyanezek a tünetek jelentkeztek munkába menet a boltban, csak erősebb rossz közérzettel, enyhe hidegrázással. Férjem vitt volna munkába, de hazahozott. Lefeküdtem, elaludtam, 2 óra múlva semmi. 4 órásban dolgozom, így még délutánra be is mentem. Rá 3 hétre jelentkeztek a munkahelyemen a tünetek, amihez megállíthatatlan reszketés társult. Szerencsére megvolt a 4 órám, férjem hazavitt, ahol újra helyre jöttem. Ezután minden sokkal rosszabb lett. Az új rohamok egyre gyakrabban jöttek, egyre rosszabbak lettek. A hidegrázás már fájt, a mellkasom összehúzódott, majd kiugrott a szívem. Úgy éreztem, nem bírom tovább, ebbe belehalok. Úgy izzadtam, mint egy ló, lázam nem volt, vérnyomás rendben, pulzus az egekben. Háziorvos szerint bakteriális fertőzés, 4 szem antibiotikumot szedetett velem egy nap, amitől állandóan rosszul voltam. Végül a hidegrázás, miatt a férjem elvitt ügyeletre, a 15 perces út alatt 3-szor ájultam el. Kórház lett belőle. CT rendben, néztek agyhullámokat, nem epilepszia, nyaki véna rendben, szemem, szívem rendben. Gyűlölöm a kórházakat, terhességeim alatt sokat voltam benn, most jó volt. Nem féltem a rohamoktól, mert tudtam olyan helyen vagyok, ahol rögtön tudnak segíteni. Előtte már hosszú hetek óta azzal gyötörtem magam, hogy jaj, mikor lesz megint rohamom, rettegtem tőle. Tudtam, hogy nem szabadna rá gondolnom, de képtelen voltam. A kórházban végül azt mondták, súlyos nátrium hiány, 8 infúziót kaptam. Viszont a laboreredményeken ez bizony nem látszik. Aznap, mikor hazajöttem, a doktor azt mondta, ha élni akarok, szedjem a gyógyszert, amit felírt. A férjem beszélt vele, neki azt mondta, vegyük fel a kapcsolatot a kórház egyik pszichológusával. Nekem nem mondta, papíromon nincs ilyen ajánlás. Miután kiváltottam a gyógyszereket, akkor láttam, hogy az új vérnyomáscsökkentőm mellé Frontint írt. 0, 25-ös, reggel, délben fél, este egész szem. A háziorvosom vissza akar állítani a régi vérnyomás csökkentőmre, amit a kórházban azért vettek el, mert állítólag elősegítheti a görcsöket. Azt akarja, hogy ne szedjem a Frontint, mert ha ideges vagyok, káromkodjak, és kész. De én nem vagyok ideges, ezek a rohamok a semmiből jönnek. Rettegek tőlük. Alig tudtam nála kikönyörögni, hogy legalább beutalót adjon pszichiátriai rendelésre, magán pszichológus címét nem adta meg, azt mondta nem ismer ilyet a környéken. Kedden megyek időpontért szakrendelésre. Nagyon, nagyon hosszú a levél, bocsássatok meg érte. De nem tudom, mi bajom van, pánikbeteg vagyok, vagy megbolondultam, mi ez? A Frontint amúgy szedem, és könnyebbnek érzem magam. Most is félek a rohamoktól, de nem tölti ki az egész fejemet, tudom kezelni, bár igaz szedek mellé magnéziumot és sedacur fortét is. Körülbelül 2 hete szedem, mert mint kiderült, már a kórházban is kaptam, ahol 10 napig voltam. Mostmár nem álmosodom el tőle, csak esténként, ami nagyon jó, mert ezelőtt 6-8 alaklommal is felébredtem. Most max 1-2-szer és hamar visszaalszom. Mit gondoltok?

45790. szőkelédi (válaszként erre: 45789. - Regin_a)
2019. jún. 5. 09:42
Tanácsadó mindig akad ... bújjon a másik bőrébe,majd megtudja . Minap én is megkaptam,hogy mit kellene tenni,mit nem . Blablabla..letojom 😄😉
45789. Regin_a (válaszként erre: 45788. - Szőkelédi)
2019. jún. 4. 22:42

Persze megmarad örökre

Mostanság elég rossz passzban vagyok. Persze adják a tippeket hogy most ezért vagy azért vagyok rosszul, ne csináld ezt, csináld azt

Agyamra mennek a jótanácsok

45788. szőkelédi (válaszként erre: 45787. - Regin_a)
2019. jún. 4. 10:40

Nem hinném 😅 ebből nem lehet kigyógyulni☹️

Nekem talán jobb a hangulatom,mert megjött a jó idő.

De ha más szempontból nézem ,sz@rabb lett a helyzet.

45787. Regin_a
2019. jún. 3. 22:47
Hónapok alatt mindenki meggyógyult?
45786. epervirág (válaszként erre: 45785. - Szőkelédi)
2019. márc. 2. 12:43
Sajnos tènyleg azok.Sok csak kijárja az egyetemet a semmièrt.Van azèrt jó orvos is csak sajnos ritka.Ez olyan mikor tüdőemboliám volt mar 1 hónapja rosszul voltam egy doki sem hitt nekem pedig akkor mar vèrt köptem aztán a házi orvostol kèrtem beutalot a korházba.Mèg a korházba azt mondta a doktornő,hogy nagy szerencsèm volt,mert ő ilyet mèg nem láttot aki 1 hónapig èl kezeletlen tüdőemboliával.Hát köszönöm szèpen ugyhogy ennyit az orvosokrol.Ja ès akkor mèg nem voltam pánikbeteg szóval arra sem fog hatták rá,hogy bekèpzelem,hogy nagyon beteg vagyok.Ennek már 9 ève.
45785. szőkelédi (válaszként erre: 45784. - Epervirág)
2019. márc. 2. 12:25
Na az a másik szuper gyógyszer. Azt meg a kórházban kaptam . Ott voltam egy hetet a semmiért. Gyomortükrözés is kellett a magas pulzus miatt . Aztán savlekötő ,mert vízesésben. Végül egy év után magam jöttem rá,hogy a tej okozott bajt. De csak nyomták volna a gyógyszert... Sok fölösleges vizsgálat a semmiért. Idióták...😂
45784. epervirág (válaszként erre: 45783. - Szőkelédi)
2019. márc. 2. 12:00
Sajnos ez igy van èn pulzus csökkentöt is szedek Concort.Sajnos igy is magas szokotz lenni a pulzusom.Napi 5 mg- ot 2 rèszletbe,de a napi maximalis adagolasa 20 mg.Nekem meg lehet jobb lenne ha kicsit többet szedhetnèk belöle.Amit a dili doki ír fel azokbol meg kevesebbet.
45783. szőkelédi (válaszként erre: 45782. - Epervirág)
2019. márc. 1. 22:35
Ismerős.Nekem arra adott a háziorvos Nebibetát,aztán levitte a vérnyomásom 60/80 ra . Talán ha 3 szemet vettem be belőle. Javasolta emeljük az adagot....hát anyádat 😂🤣 de az én gyógyszerem nem írta ki ,mert az milyen csuda erős. Ehelyett el akart tenni láb alól a bunkója 😂
45782. epervirág (válaszként erre: 45781. - Szőkelédi)
2019. febr. 28. 14:42
Igen ebbe igazad van max amiatt,hogy nekem magas szokott lenni a pulzusom amire gyógyszert szedek.Nekem is jó lenne ídővel elhagyni a gyógyszereket,de mèg nem lehet.
45781. szőkelédi (válaszként erre: 45780. - Epervirág)
2019. febr. 28. 11:12
Hol így hol úgy ,16 évig gyógyszerrel ,ma már anélkül. Meghalni úgysem fogunk ,legalábbis nem a pánik miatt,ha rágörcsöl az ember annál rosszabb.
45780. epervirág (válaszként erre: 45779. - Szőkelédi)
2019. febr. 28. 11:05
20 ève kezdődött nálad? Az nem kevès idő,de legalább jobban vagy ez a lènyeg.
45779. szőkelédi (válaszként erre: 45778. - Epervirág)
2019. febr. 28. 08:14
Szia ! Àààâ nem hiszem,de nem görcsölök rajta , azzal csak rosszabb lenne. Jön ami jön ,ez van . 20 év alatt megszokott dolog lett 😰
45778. epervirág (válaszként erre: 45777. - Szőkelédi)
2019. febr. 28. 07:11
Szia! Neked síkerült ki gyógyulni belőle?
45777. szőkelédi (válaszként erre: 45776. - Amaunet)
2019. febr. 27. 22:16
Én már semmi ilyesmit nem nézek ,emlékezni sem akarok rá 🙌
45776. Amaunet
2019. febr. 27. 20:48
Nézitek az ATV-n? Jakupcseknél éppen a pánik a téma.
45775. Regin_a
2019. febr. 20. 21:40

Mindenki meggyógyult?

Helyes! Ilyen 1szerű

[link]

45774. epervirág (válaszként erre: 45772. - Regin_a)
2019. febr. 16. 08:15
Aranyos vagy köszi a biztatást is,de hidd el ez a doki egy èrzèketlen fatuskó.A szüleimmel anyámnak kb:4 hónapja itthon szívinfarktust kapott nehezen jött rendbe mondtam az orvosnak hogy ez történt és nehéz fel dolgoznom de erre azt mondta hogy ne foglalkozzak vele nem rólam van szó csak az anyámról És ez nem az én problémám úgyhogy tényleg nem tudok evvel az orvossal normálisan beszélni Semmi empátia készség nincs benne sajnos.
45773. jennyvagyok (válaszként erre: 45765. - Andussz)
2019. febr. 15. 23:31
Nem tudom, hol laksz... tudok egy jó terapeutát Budapesten. Úgy tudom, skype-on is szokott vállalni!
45772. Regin_a (válaszként erre: 45771. - Epervirág)
2019. febr. 15. 22:17

Csak meg lehet beszélni ezzel a pszichoval is ha egy gyógyszer nem használ, nem élhetsz állandóan kinlódva/dehogynem :(/

Ha panaszkodik az ember egy orvos csak megérti és próbál segiteni

Én ma megint megjártam a sürgősségit. Olyan tüneteim voltak ami még nem, ahogy még nem kezdődött a rohadt szív tünet

És megint semmi. Örüljek neki mondta a doki

Persze, de igy havonta találkozhatnánk. Ennyit tudunk, nyugodjon meg, mondta

Jókat neked!

45771. epervirág (válaszként erre: 45770. - Regin_a)
2019. febr. 15. 07:14
Köszönöm neked! Volt nekem jó dokim,de ő elment magánba azt meg nem tudnám megfizetni.De nekem kell valahogy összeszednem magam.
45770. Regin_a (válaszként erre: 45769. - Epervirág)
2019. febr. 12. 21:45

Sajnálom a helyzetedet. AZ ilyen dokit el kellene hajtani a francba, dehát a beteg nem diktálhat

Mondhatni szerencsés voltam a szocializmusban

Most meg már nem sok van hátra. Csak hát az odavezető út a nyűgös :(

Jobbakat neked!

45769. epervirág (válaszként erre: 45768. - Regin_a)
2019. febr. 12. 19:55
Sajnos emiatt most nem tudok dolgozni Anyámnak okt 8- an szívinfarktusa volt elötte masfèl hónappal veseköve, de akkor is ugy vittèk ek mentővel.Mondtam a dokimnak azt mondta mit foglalkozok anyámmal.Hát együtt èkek velük.Nekem ez a doki egy lórugás.A règi volt nagyon jó nekem,de az maganba ment.Csak 1 konzultació nála 22000 Ft amit Persze nem tudok kifizetni.
45768. Regin_a (válaszként erre: 45767. - Epervirág)
2019. febr. 11. 21:19

Egy jó doki aranyat ér "megmenti" a beteg életét

Volt olyan dokim akihez reggel és délután is berontottam és telenyomott valami vénással. Évekig ment ez. Dehát ez még a szocializmusban volt

Ha kórház volt nem kellett tartani hogy kirugják az embert a melóhelyröl


Arra kiváncsi lennék hogy birjátok ilyen állapotban a munkát.

Mert én elég sokat rohantam, vagy éppen vittek, melóhelyröl orvoshoz. Ritka rendes főnökeim voltak mindig

45767. epervirág (válaszként erre: 45764. - Regin_a)
2019. febr. 9. 08:55
Nekem ez az új doki egy igazi barom,bármit mondhatok neki meg sem hallgat,pedig sajnos mindenn nap rosszul vagyok.
45766. Regin_a (válaszként erre: 45765. - Andussz)
2019. jan. 29. 22:42

Pszichologus kell neked a hipohondriára

Az más kérdés hogy milyen sűrűn van "szives" pánikrohamod

Ha csak nagyon ritkán, talán azon is segit a pszichológus

Ha sűrűn akkor már pszichiáter és gyógyszer

De inkább maradj az előbbinél

45765. Andussz
2019. jan. 26. 12:46

Sziasztok!


Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot,még új tag vagyok.


Sajnos borzasztóan pánikbeteg vagyok hipochondriával. Volt hogy mentőt kellett hívni a munkahelyemre vert a víz azt hittem szívinkfartusom van. Ahogy kijött a mentő megnyugtatott ekg alapján el is múltak a tünetek. Volt olyan hogy elmentünk Afrikába Marokkóba nyaralni és fájt a hasam bepánikoltam hogy vakbélgyulladás és az ottani kórházba ráncigáltam el a páromat éjszaka. Ha a legkisebb tünetet észlelem magamon már a google a barátom veszélyesebbnél veszélyesebb tünetek jönnek elő és már már temetem magam. Házidokinál állandó vendég vagyok, a leleteim negatívak. A környezetemnek nem merem már mondani az aggályaimat,mert már nem bírják, inkább magamba fojtom de ez sem egészséges. Nem tudom mi lehet a megfelelő gyógymód jártam ilyen ** kezelésre de ideig óráig lett jobb. Aki nincs ebben benne el nem tudja képzelni hogy milyen rossz ez a betegség, állandó rettegés. Mintha egy börtönbe lennék. Olyan elváltozásokat keresek magamon pl múlt héten észrevettem hogy "kisebb lett a kisujjam" közben kiderült hogy mindig ekkora volt :D


Bármilyen tapasztalatnak,beszélgetésnek örülök mert már megkeseríti a mindennapjaimat (étvágytalanság, rossz alvás)


Köszi



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
45764. Regin_a (válaszként erre: 45763. - Epervirág)
2019. jan. 21. 21:40

Arra gondoltam, ha csak hébe-hóba vannak rosszabb napjaid akkor talán nem kellene gyógyszer csere

Ha folyamatosan, akkor keményits be. Nehogymár a nyuszi vigye a puskát , ha te kinlódsz

Bizonyára irtam már itt, hogy a századik bogyó segitett annak idején nekem.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook