Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Newa 3DEEP™ ránctalanító készülék tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. toth.izabella2018-01-12 12:53
Sziasztok!

Nekem anyukám használja ezt a gépet, és nagyon szépen halványodnak a ráncai és ugrik felfelé az arca. :)
Megelőzésre én is érdeklődtem már ott, ahol vettük, hogy használhatnám-e, viszont azt mondták, hogy ez egy olyan orvosi eszköz, ami kollagén termelésére készteti a bőrt, viszont ha ez még normális módon termelődik (fiatal korban ez alap), akkor felesleges használni. Később, viszont biztosan kipróbálom, mert tényleg nagyon szépen működik anyukámnál :)

2. Moszkvicsslusszkulcs2017-09-10 12:20
nem lehet megelozni;
mintha a hajadat azert festened be mar most, hogy ne oszulj;
(válasz nonamelany 1. hozzászólására)

1. nonamelany2017-09-10 08:28
Érdekelne hogy mik a tapasztalatok a géppel kapcsolatban. Használ-e? Illetve hány éves kortól ajánlott? 27 éves vagyok és megelőzés céljából venném. Az ára elég borsos (100
000 ft) ezért szeretnék infókat hogy megéri-e.