Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellső fali lepény + császár fórum

Mellső fali lepény + császár (beszélgetős fórum)


14. LiluLilu (válaszként erre: 13. - Amisu88)
2018. márc. 6. 07:07
Jaaa értem.:))
2018. márc. 6. 05:47
A "mi" csoportunk a 2017 októberi babák, de amiben te is benne vagy a 2018 márciusi babák szoktam olvasgatni.
12. LiluLilu (válaszként erre: 11. - Amisu88)
2018. márc. 5. 20:25
Koszonom szepen❤😊 melyik csoport?:)
2018. márc. 5. 19:29

Gratulálok!

Igen tudom, bevallom szoktalak olvasni benneteket a csoportban, mert a mi csopink annyira nem aktív,ti meg pont olyan izgalmas időszakban vagytok, valahogy felidézi bennem, hogy én is milyen izgalommal vártam a kislányomat októberben. 😊

Nagyon jó babázást kívánok, használj ki minden percet, mert mire kettőt pislogsz már meg is nőtt. ☺

10. LiluLilu (válaszként erre: 8. - Amisu88)
2018. márc. 5. 07:01
Végül maradt a császár😊 de ha befordult volna,akk is azt csinalnak mert nagyon rakoncátlankodott a szívhangja.
9. LiluLilu (válaszként erre: 8. - Amisu88)
2018. febr. 18. 09:09
Persze,meg nalunk is van esely a fordulasra stb:)
8. Amisu88 (válaszként erre: 5. - 4331bba7c7)
2018. febr. 17. 21:56

Bocsánat,hogy beleszólok, de vannak kivételek. 😊2017-ben októberében szültem hüvelyi úton és természeres úton!!! Ugyanis mire bementem a kórházba már 4 újjnyira nyitva voltam és mivel könnyen és gyorsan tágultam nem kaptam se oxitocint, se semmi mást... szóval ennél természetesebb szerintem már nem is lehetett volna.😊

Természetesen nem kötekedésnek írtam, csak még vannak csodák, bár az igaz, hogy ritka.

A fórum indítónak pedig könnyű szülést! 😊

7. LiluLilu (válaszként erre: 5. - 4331bba7c7)
2018. febr. 16. 17:46
Koszonom szepen.:)
6. LiluLilu (válaszként erre: 3. - Sziszi0528)
2018. febr. 16. 17:45

Nem is szerettem vna csaszart. Csak az erdekel h ilyenkor mi baj tortenhet ha belevágnak. Életveszélyes?

Amúgy végül tegnap azt mondta az orvos h az lesz.:/

Harántfekves miatt

2017. szept. 17. 15:19

1. Nincs olyan 2017-ben, h természetes úton. Hüvelyi úton. (ami nem tartozik senkire)

2. Semmi gond nincs a mellső fali lepénnyel, az orvos figyel, nem vágja át "véletlenül".

3. Fórumindító!

Igenis készülj mindkét fajta szülésre, mert ha a hüvelyire gyúrsz, megzakkansz a császármetszés miatt.


Jó tanács : ne hallgass az ősanyákra, bízd magad az orvosra és minden rendben lesz.

A lényeg egészséges legyen anya és baba. A többi senkit sem érdekel!

Könnyű szülést kívánok.

4. redd
2017. szept. 13. 09:58
Akkor van gond ha az orvos belevág a lepénybe, a vérzés miatt. Nekem is elso fali lepeny volt es császár, simán ment. Utana 3-4 nap az nagyon kemeny, kb egy het mulva már fájdalom nélkül tudtam mozogni (felülni, köhögni stb). Az elso fiam termeszetes uton szuletett, a szüles utan semmi gondom nem volt, de pl a hugom gatsebet rosszul varrtak ossze es hónapokig fajt neki még az ülés is.
2017. szept. 7. 17:26

Szóval folytatom: császár lett és baromira nem könnyebb módja a szülésnek... Az egy nagy hasi műtét, sokkal több komplikációval, mint egy sima szülésnél. Én utólag néztem meg erről videót (jobb is). Most 21 hónappal az első kislányom után újra szülök, és mindenképpen megpróbálom természetesen (persze sokkal jobban odafigyelnek, többször megvizsgálnak, néznek hegvastagságot, stb...), de akkor is azt mondom, hogy megpróbálom természetesen megszülni. Aki mellettem simán megszült, 3 nap után ment haza, jött-ment, pakolt én meg ott szenvedtem, mert a zuhanytálcába is alig tudtam beszállni...


Nem tudom milyen veszéllyel jár, ha belevág, ezt talán egy szakembertől kellene megkérdezni.

2017. szept. 7. 17:21
Szerintem ne gondolkozz a császáron, próbáld meg természetesen! Én 17,5 órát vajúdtam, mindent megpróbáltunk, annyira meg akartam szülni, aztán láttuk, hogy nincs remény a természetes szülésre (2 ujjnyit tágultam ennyi idő alatt), végül császár lett.
2017. szept. 7. 16:34
Nem tudom , csaszaros e leszek, de ha valamilyen okból igen (meg amúgy is foglalkoztat a kérdés) akkor miért kell az orvosnak figyelnie, nehogy belevágjon a lepénybe? Milyen veszélyekkel jár ha megis belevág?:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook