Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet újrakezdeni ebből? fórum

Hogy lehet újrakezdeni ebből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. okt. 9. 06:57
Azóta tudtál változtatni a helyzeten?
2017. szept. 12. 04:16
Hoppácska, 2x ment el a komment :O
105. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Zebi10)
2017. szept. 12. 04:15

Csak ezt a kommentedet olvastam el, többet nem is kell.

Bantalmazo kapcsolatból egy dolgot tehetsz.... Menekülsz!!!

Hová?

Ez egy jó kérdés?

Minél előbb mennetek kell, ez nem kérdés.

Szerinted a sracodbol milyen ember lesz, amikor azt látja, apu a falba veri anyu fejét?

Inkább nem írom le.

Anyad hülye, már megbocsass, az ilyen anyát le kell xarni.

Durván hülyének vagy nézve, és ki vagy használva.

Nincs egyetlen barátnőd, aki segithetne?

Mennyit keresel havonta?

Gondolkodom valamilyen megoldáson... :)

104. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Zebi10)
2017. szept. 12. 03:17

Csak ezt a kommentedet olvastam el, többet nem is kell.

Bantalmazo kapcsolatból egy dolgot tehetsz.... Menekülsz!!!

Hová?

Ez egy jó kérdés?

Minél előbb mennetek kell, ez nem kérdés.

Szerinted a sracodbol milyen ember lesz, amikor azt látja, apu a falba veri anyu fejét?

Inkább nem írom le.

Anyad hülye, már megbocsass, az ilyen anyát le kell xarni.

Durván hülyének vagy nézve, és ki vagy használva.

Nincs egyetlen barátnőd, aki segithetne?

Mennyit keresel havonta?

Gondolkodom valamilyen megoldáson...

103. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Zebi10)
2017. szept. 9. 21:05

koltozz a szuleidhez. meg mindig jobb, mint ez a helyzet. az, hogy megprobalnak lebeszelni arrol, hogy elhagyd a parod, nem jelenti, hogy becsapnak az orrod elott az ajtot. ha nem csak felveted a lehetoseget, hanem konkretan elhatarozod, akkor egyertelmusitheted a helyzetet


nem fogjak elvenni toled a gyereket, barmivel is fenyegetozik a pasi. nem kell mindent most azonnal megoldanod a jovore nezve, eleg, ha el tudsz koltozni, es fedel lesz a fejetek felett. utan lesz idod kitalalni, hogy hogyan tovabb, mennyit tudsz felretenni, esetleg uj munkat talalni stb.

102. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Zebi10)
2017. szept. 9. 19:05
Hát ez borzasztó, amit leírtál. Nagyon sajnálom. Mindenféleképpen el kell jönnöd otthon. Nem is értem, hogy miért te dolgozol ennyit, miért nem a férfi.
101. vadmálna11 (válaszként erre: 1. - Zebi10)
2017. szept. 8. 17:21

Hozd rendbe magad.

Becsüld meg magad. Húzd ki magad. Vegyél zoknit. Olvasd el ezt:


[link]


Válaszolj magadnak.

Kezdj el dolgozni magadon.


Aztán csinálj tervet. Ha elindulsz az úton, kapsz segítséget.


Ha becsülöd magad, mások is becsülni fognak.

A gyermeked apja bántalmazó.


[link]


...tehát erős nő vagy. Erősebb, mint a gyermeked apja, ezért minden téren gyengíteni igyekszik téged.


Ha akarod, sikerülni fog.


Nekem sikerült.

100. csikil4ny (válaszként erre: 97. - Bc681dac13)
2017. szept. 8. 14:38
Ja, hogy ne vigye magával? Te elhagynád a gyermekedet? Gondolom, egyedül már réges rég otthagyta volna a pasiját, ha nem akarná a kicsit is biztonságban tudni. Egyáltalán nem értelek, fel sem merült bennem, hogy egy anya nem vinné a gyermekét magával, ha menekülnie kell.
99. PöttyösPanka (válaszként erre: 97. - Bc681dac13)
2017. szept. 8. 14:18
Te most tulajdonképpen kivel vagy?!
98. csikil4ny (válaszként erre: 97. - Bc681dac13)
2017. szept. 8. 13:52
Hol írtam olyat?
97. bc681dac13 (válaszként erre: 96. - Csikil4ny)
2017. szept. 8. 13:43
vigye a gyereket mikozben reggeltol estig dolgozik? ezt ugye nem mondtad komolyan
96. csikil4ny (válaszként erre: 92. - Zebi10)
2017. szept. 8. 13:23

Hívd fel a NANE-t, ott kapsz jogi tanácsadást is. Beírod a gugliba rögtön megtalálod.


Szedd össze a látleleteid és egy váltás ruhát, vidd be a munkahelyedre. Mindenképp beszélj a NANE-sekkel, mert tudnak segíteni. Ha nem boldogulsz ezen az úton, akkor költözz a gyermekeddel a nagynénédhez. Nem ismerem a magyarországi törvényeket, nem tudom, hova kell a gyermek tartozkodási helyét bejelenteni. Ezt meg kell kérdezni, mert másképp gyermekrablás, ha elviszed a jelenlegi lakhelyéről. Egyidőben intézném a távoltartást, mert nem fogja ennyiben hagyni. A munkatársakra számíthatsz?

95. dolcsy1989 (válaszként erre: 94. - Dolcsy1989)
2017. szept. 8. 11:19
Az elso kettonek ment a poenos beszolasos resz nyilvan...tovabb meg nem olvastam...majd most.
2017. szept. 8. 11:19

Poenos beszolas de nem hiszem h helyenvalo...bocsi, de nem gondolom h a foruminditot felviditotta.

eleg nehez helyzetben van es nem csipkelodesre van szuksege.


Sajnalom a helyzeted oszinten nagyon gaz h a parod ilyeneket mond a gyereknek. Nem artana elgondolkoznia h egy apa nem mondhat ilyet a fianak...o viselkedhetne apakent.

Nem tudom h hogyan de mindenkepp vaktoztatnod kell mert erre ra fogsz menni. Elsonek penz ide vagy oda menj el szabadsagra es legyel a fiaddal par napot. Beszelj vele is a temarol es gondold at vajon igazabol mire van szuksege. Neked nem erre az eletre...plane h semmibe vagy veve otthon mint no es anya is. Ha lehet beszelj errol a paroddal is, mar ha lehet. A testi bantalmazasrol meg annyit h ne turd el...soha semmilyen formaban. Nem normalis dolog es a gyerek meg ne ezt tanulja meg.


Szedd ossze a gondolataidat es a lehetosegeidet. Nincs valaki a csaladban akihez mehetnetek vagy valaki akivel ossze tudnal fogni? Legyen az barat vagy csaladtag...

93. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Zebi10)
2017. szept. 8. 08:24

De a ráül a pénzre, hova megy el mégis? Úgy értem, egyrészt jogos, hogy spóroljatok mert amiket írtál, hogy mennyiből kell élnetek, hát nem mindenre kerül. Ettől függetlenül én megértelek, hogy egy-két új dolgot is akarsz venni a gyereknek, nemcsak használtat, meg gondolom, nem mentek se nyaralni, sehova. De akkor a kedves férj hova teszi a pénzt? Értem, hogy kiszámolja, de ha félre is tesz, abból neked is jár.


A többi, a szokásos, hogy gyerek után poszesszív lett meg minden, ezek nagyon gyakoriak a férfiaknál, és önzőnek tartom a viselkedését. Két munkád van, güzülsz egész nap és akkor még te kuncsorogj 20forintért mintha minden pénzt ő keresne. Hánynom kell az ilyen pöcsöktől, bocsánat. Teljesen elnyom, menj a nagynénédhez, amint tudsz.


Van benned potenciál, dolgozol, kitartó vagy, nem lazsálsz. Akkor meg mi szükséged van 27 évesen egy ilyen alakra?

92. zebi10
2017. szept. 8. 05:34
Bocs,hogy nem válaszoltam,de dolgoztam.Látom,azért sok teória született,de mindenkit megnyugtatok,hogy nem azért nem ismerem az előző feleségét,mert nem láttam,ez hülyeség,láttam már,és 1x találkoztunk,amikor a kislányt hozta,de azóta már busszal jön és busszal megy haza,miért találkoznánk?Egyébként mi olyan meglepő abban,hogy nem egy 22 évest választottam?Nem voltam soha és nem vagyok társaságba járó,voltak barátaim,de amennyi volt,épp elég volt.Nem ismerkedtem,2 barátom volt egész életemben,mindkettő 2 évig tartott,ztán különböző okok miatt lett végük.Meguntam,én már valami nagyobbat szerettem volna,és ez az ember nagyon kedves volt és aranyos.Amúgy az utcán ismertem meg tök véletlenül,de hagyjuk ez másik sztori.Többször beszélgettünk,aztán találkoztunk,soha nem volt agresszív vagy birtokló..Egészen addig,míg várandós nem lettem,és emiatt ki nem rúgtak.Azután jöttek a gondok,mert elfogyott a pénz...ez volt az egyik,ezt nem bírta.Megszokta,hogy mindene megvan,és hirtelen nem volt semmije,csak amit ő megkeresett,meg az én munkanélkülim a szülésig.Van ez így,igen,szerintem többször is,hogy nincsenek jelek.Egyszerűen nincsenek,minden rendben,támogatott is szóban,bármibe kezdtem,de elfogyott a pénz,és az kezdett lenni a lényeg,hogy miért,mire és hogy lehetne több?Emiatt csak használt dolgokat vettünk a babának,ami nem baj,úgyis mindent hamar kinőtt,de én szerettem volna azért 1-2 új dolgot is...Lett volna rá,annyi mindig volt,de ráült a pénzre,nem adott,csak annyit,amennyi elég volt a boltra,amit előzőleg pontosan kiszámolt.Ez sem jelent meg előtte...Lehet,hogy valójában ilyen volt,de jól titkolta,mert 1x se tűnt fel.Az állásával se volt baj.Most sincs,csak az,hogy ő aztán nem tanul nyelvet...mindegy...Azért nem kellett a 22 éves,mert egész egyszerűen nem néztek ki úgy és nem ismertem meg olyat,akiben azt láttam volna,hogy vele lehet tervezni..Már megbocsásson a kivétel,de miről szól egy férfi élete amíg 30 nem lesz(kivétel mindig van)?...pénz,buli,kis tanulás,meg cigaretta,füvezés stb..Nálunk erről szólt,nyíltan,és nekem ez nem kellett,de lehet,jobb lett volna,már mindegy.Nem vagyok előítéletes,de amit én láttam,az nekem elég volt arra,hogy amikor belebotlottam ebbe az emberbe,akkor inkább őt választottam.De ha az ember látja a szakadékot,tuti nem ugrik.Mostmár ezzel mire megyek?AMúgy a fiam nem volt tervezett,de soha nem vetettem volna el.Csak így alakult.Beszéltem amúgy a nagynénémmel.Másik városban laknak,de azt mondták,odamehetek,ha minden kötél szakad.Ez nem egy szívesen várunk,de azért elég.
91. bc681dac13 (válaszként erre: 88. - Temmp)
2017. szept. 7. 22:23
a kozos gyerek 3 eve van meg, de elotte mar megvolt az elozo, aki elvileg addig sem a szekrenyben volt, lathatas velhetoen elotte volt, mi akadaja lett colna, h mondjuk egy zsuron talalkozzanak vagy osszefussanak, mikor hozzak vagy viszik a gyereket. szerinted, ha attol nem nyilik ki a szeme, h leepiti meg veri a pasas , az ex simogato szavai majd eszhez teritik? amugy a kerdes mar nem is az, h lepni kell-e, hanem hogy hogyan.
90. ina87
2017. szept. 7. 22:00
sok megoldást ne várj,talán 1 munka hely kellene ami többet fizet,keresni olyan albérletet amit ki tudsz fizetni,sokan nem mernek ki lépni ilyen kapcsolatból mert nem tudják h mi lesz velük utána,volt egy hasonló esett ott az anya 2 kis iskolás gyerekkel hagyta ott a férjét munka helye igaz volt neki de más semmije a ruhájukon kívül,még is boldogult nem volt neki egyszerű de még is jól tették mintha maradtak volna,végül minden helyre jött náluk...
89. Magdalénia (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2017. szept. 7. 21:06
Előfordulhat ez is, de ha éppen ő miatta hagyta el az asszonyt, akkor zsákutca. Különben miért ne lehetnének beszélőviszonyban. Ennek is oka lehet.
88. temmp (válaszként erre: 86. - Bc681dac13)
2017. szept. 7. 20:12

Minek ismerte volna meg 5 eve, ha gyerek is csak 3 eve van? Apuka siman kavarhatja ugy a dolgokat, hogy a ket anya ne talalkozzon, nehogy a TI megtudjon valamit a valas igazi okarol es kinyiljon a szeme.


Teljesen mindegy, hogy gyerekek kozott hany ev a korkulonbseg, az egy kapocs, ha ervnek tartod ha nem, attol meg az.


Lehet, hogy hazhoz megy a pofonert, de ha csak ul es sirdogal, akkor elete vegeig hazho (haza) fog jarni a pofonert.

87. bc681dac13 (válaszként erre: 85. - Camay)
2017. szept. 7. 20:04
A felsorolt szervezetekkel, jogi tanácsokkal, támogatási lehetőségekkel többre megy, mintha legjobb esetben szapulnak egy jót. De ha ilyen francos manipulátor, hogy az anyósa szoknyáját ő cibálja, a gyereket az anyja ellen neveli, akkor mégis mire lehet számítani az exnél?
86. bc681dac13 (válaszként erre: 84. - Temmp)
2017. szept. 7. 19:58

Ja, féltestvér. Ha apuka úgy szervezi a programot, a két gyerek találkozhat. Szerintem nem véletlen, hogy nem szoktak az ex-asszonyok maguk külön azért szervezkedni, hogy a különböző fészekalj összejárhasson. Amúgy meg egy 3 éves gyerekről van szó, aki heti vagy két heti alkalommal lát egy nála jóval idősebb gyereket, akivel nincsenek egy szinten. Szerintem ez az "érv" semmit nem nyom a latban ebben a helyzetben.


"Exfeleség asszonyság" 5 év alatt nem ismerte meg az új nőt miközben a gyerekek álítólag úgy össze vannak nőve. Azért ennek van valami oka. Ex nem hal bele a kérdésbe, csak a kérdező is készüljön fel, hogyha megcifrázva elküldi a búsba, akkor maga ment házhoz a pofonért.

85. Camay (válaszként erre: 83. - Bc681dac13)
2017. szept. 7. 19:54
Az eletben soha nem tudhatod mikor es kitol kaphatsz olyan jo tanacsot, ami a kesobbi eleted gyokeresen megvaltoztathatja jo iranyban. Nem kell minden tanacsot megfogadni, de nem art meghallgatni es elgondolkodni rajta. Nyitottnak kell lenni mindenre. :)
84. temmp (válaszként erre: 83. - Bc681dac13)
2017. szept. 7. 19:28
Az ex asszony a kisfia feltestverenek anyja, a gyerekek szeretik egymast. Nem olyan, mintha vadidegenhez menne oda tanacsot kerni (meg ha nem is ismerik egymast). Meg amugy is mit veszithet? Egy kerdesbe az ex sem hal bele.
2017. szept. 7. 18:48
Ex-asszonytól tanácsot kérni? :O Ne már! Elég lehetett neki megszabadulni ettől a szarházitól, most meg még az ő nyakára járni miatta? Mi köze neki ehhez az egészhez? Semmi!
82. Camay
2017. szept. 7. 18:14
En a helyedben megkeresnem az ex feleseget, elbeszelgetnek vele es tanacsot kernek tole.
81. elbb (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2017. szept. 7. 18:06
de az is lehet, hogy menekült otthonról. ahogy írta, a szüleitől sem sok jót kapott :(
80. túrógombócka (válaszként erre: 79. - Jasmine24)
2017. szept. 7. 17:03

már az is egy hatalmas hiba volt, h hagyta magát lebeszélni az egyetemről...hiszen akkor valószínűleg jobb munkája lehetne a TI-nak, könnyebb lenne az élete. a másik nagy hiba a gyerek, de ezt nagyon durva így kijelenteni.

talán tényleg az exasszonytól kellene megkérdezni, hogy ő mit csinált. könnyen lehet, h őt is bántalmazta.

79. Jasmine24 (válaszként erre: 76. - Túrógombócka)
2017. szept. 7. 17:00
Amugy azzal teljesen egyetertek veled, hogy ez a kapcsolat sose lehetett tokeletes, mint ahogy a formunindito allitja, mert ekkorat pasi nem valtozhat par ev leforgasa allatt. Elojelek mindig vannak, csak figyelni kellene rajuk, ami ebben az esetben nem tortent meg es ennek ellenere gyereket vallaltak. :( Na ez a legrosszab az egeszben....
2017. szept. 7. 17:00
Még az is lehet, hogy lesz itt egy jó ember, aki azt mondja, hogy költözz hozzá.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook