Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csúnya mosollyal egy párkapcsolat összejöhet? fórum

Csúnya mosollyal egy párkapcsolat összejöhet? (beszélgetős fórum)


22. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 7. 18:28
Nekem sem látszik. Semmi gondom ezzel.
21. Nünüke :) (válaszként erre: 20. - Shanalyl)
2017. szept. 7. 05:47

Nekem alig látszódtak a fogaim egészen addig amig porcelán koronáim lettek.Már a mintavételkiderült nincs rendben a harapásom.A fogorvos akkor kezdte érteni miért kopnak a fogaim.Azt mondta nekem is bulldogharapásom van .Na aztán meglett a fogam jajj édes Istenem 1 hónapig azt tanultam hogy kell harapni mert hogy az úgy nem illeszkedett már.Na és visszakaptam az eredeti fog nagyságaimat ami abban a pillanatban óriásinak tűnt.Aztan megnéztem néhány képet magamról 15 évesen és tényleg ekkora a fogam.

Na de most sem latszik ki nagyon :)

2017. szept. 6. 15:18
A férjemnek olyan a mosolya, mintha meg akarná gyilkolni épp az embert, mert az alsó fogsora előrébb van kicsit, mint a fölső. A fogorvosa szerint bulldogpofája van. :D Aki nem ismeri, azt hiszi, h mogorva és mérges, ha meg mosolyog, azt, h valami rosszban sántikál. Mégis van felesége, szép kisfia, sok barátja, mert a személyisége a fontos.;)
2017. szept. 6. 09:25

[link]


Gyerekeknél jobban látszik

18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 6. 09:23

Ha egészséges, ápolt fogaid vannak, ez nem gond a többségnek. Elöl felül az íny és a száj között húzódik egy kis vékony szál, vagy húslebeny. Ez is felelős azért, hogy kinek mennyire látszanak a fogai, esetleg ha neked nagyon oda van nőve,azt a fogorvos átmetsztheti és akkor mosolygáskor jobban felcsúszik a felső ajak és jobban látszik a mosoly.


Pontosan a felső jobb 1-es és bal 1-es fog között húzódik ez a valami.

17. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Globus)
2017. szept. 6. 09:17

[link]


így? :)

16. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 6. 09:17
Ha épek és ápoltak a fogaid, semmi nem múlik azon, hogy mennyi látszik belőlük egy mosolygáskor. Felesleges emiatt tönkretenni bármit magadon.
15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2017. szept. 6. 09:10
Az sem egy utolsó szempont. :D
14. bc681dac13 (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2017. szept. 6. 08:40
es ha a bankszamlad is, akkor tuti
13. spinneli (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 6. 08:39
ha nagy a farkad, akkor igen.
12. 124637ff9b (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2017. szept. 6. 08:31
Hátttttszóval ...............................
11. dominós (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 6. 07:41

Lüke vagy!

Nekem meg mindig kilógnak a fogaim, sőt vigyorgásnál még az ínyem is kilátszik (ami rettenetesen zavart ifjabb koromban)... aztán mégis kellettem egynéhánynak.

10. Regin_a (válaszként erre: 2. - 8a65af67ce)
2017. szept. 5. 23:41

Fotó

[link]

2017. szept. 5. 23:31

Hidd el, hogy lesz olyan lány, akinek az fog számítani, hogy milyen a stílusod, humorod, és hogy jó a lelked.

(Vagyis a normálisaknak többnyire ez számít.)

Ebből pedig még előnyt is kovácsolhatsz, egyedi vagy. :)

Csak nyugi! Mint ahogy már előttem is írták.

8. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Turesz)
2017. szept. 5. 22:33

Inkább jó humorod legyen, az jobban elvarázsolja

a nőket :)

2017. szept. 5. 22:04

Most látom, hogy férfi vagy.

Akkor meg pláne.

Mert amennyire a nők esetében tarolhat egy colgate reklámos mosoly, annyira nem egy férfi esetében (legalább is szerintem).

2017. szept. 5. 22:00
Csúnya akkor lenne, ha összeszorított ajkakkal rohadó fogsort rejtegetnél :) De hát nem erről van szó. Ne parázz.
2017. szept. 5. 21:59

Szerintem lényegesen előnyösebb, mint a felhúzódó ajak a fognyakak fölé, amikor az íny is látszik.

Szerintem szép lehet a mosolyod.

Nyugi :)

2017. szept. 5. 21:59
Kevés embernek látszik ki a teljes fogsora mosolygáskor. Nehogy megrongáld miatta a jó fogaidat!
2017. szept. 5. 21:57

Ettől még lehet szép a mosolyod. Sokan nem mosolyognak tele szájjal. Vagyis az már nem mosoly - szerintem, hanem röhögés.

A mosolygás az nem inkább zárt szájjal történik?


Nekem pl. nem tetszik, mikor valakinek az ínytöve is kilátszik úgy felszalad a felső ajka. Olyan, mintha a fogsora önálló életet élne.

2017. szept. 5. 21:33
Fotó?
2017. szept. 5. 21:25

Sajnos az állkapcsom és a fogaim mérete olyan, hogy a felső fogaim még mosolygáskor sem látszódnak a szám eltakarja, max nagyon picit a fogaim hegye esetleg kilátszik. Az alsó fogaim rendbe vannak, azokkal nincs gond.

Több orvosnál is jártam, mind azt mondták, hogy ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, mert ilyen a fogaim mérete illetve a felső állcsont szerkezet.

Esetleg az összes fogra korona a harapási magasság miatt, de egészséges fogakat nem akarok lecsiszoltatni.

Ami még szóba jöhet az a állcsont korrekciós plasztikai műtétje, de az egy komolyabb műtét, nem nagyon szeretném bevállalni.

Szeretném hangsúlyozni, hogy ápolom a fogaimat, igényes vagyok egyébként.


Vajon ilyen hibával kelhetek még a lányoknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook