Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Survivor - túlélő show fórum

Survivor - túlélő show (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
144. Tímea_
2021. okt. 13. 08:28
Ejej, puzzle puzzle, Petike.
143. papája (válaszként erre: 142. - Tímea_)
2021. okt. 8. 09:51
Hihetetlenül önző és manipulatív. Remélem végre kiejtik.
142. Tímea_
2021. okt. 8. 09:19
Zsófi katasztrófa!
141. Tímea_ (válaszként erre: 140. - Andi6020)
2021. okt. 4. 12:25
Valakivel szerintem összekeversz, se bánatos nem vagyok, se alkoholt nem iszom. Főképp nem egy Survivor műsor miatt.
140. andi6020 (válaszként erre: 139. - Tímea_)
2021. okt. 3. 12:03
Így jártál.Sajnálom. Igyál egy sört bánatodban ;)
139. Tímea_ (válaszként erre: 138. - Andi6020)
2021. okt. 3. 09:26

Attól még nem kellett volna elárulni:)

Nem mindenki követi ennyire behatóan a fosbuk oldalait.

138. andi6020 (válaszként erre: 136. - Bulikázós)
2021. okt. 2. 20:47
Hát ne haragudj. Baukó Éva spoilerezik hetek óta facebookon. Nem vagyok bennfentes.
2021. okt. 2. 10:47
Valamelyik játékos a nyáron elszólta magát, hogy ki fog győzni, a csapból is ez folyt.
136. bulikázós (válaszként erre: 135. - Andi6020)
2021. okt. 2. 08:01
De jó, hogy ezt bennfentesként elmondtad!☹️
135. andi6020 (válaszként erre: 129. - Tímea_)
2021. okt. 1. 20:50
Dani nyeri, igen. Ez van.
2021. okt. 1. 19:03

Bálint tegnapi dühkitörése a játék végét jelentheti számára?! A VV-ben is ezért bukta a játékot. Mindig ordibált. Sosem intelligens módon oldotta meg a konfliktusokat. Pedig a "szépfiú imázsával" akár esélye is lett volna a győzelemre. Akárcsak csak ebben a játékban.


Tegnap a megnyert tyúkjának elosztásával, végképp leszerepelt. De miért akart éhen halni?! Hiszen zugevő lett Kabáttal! Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak majd a játékostársak, ha visszanézik majd az adásokat és szembesülnek majd a két zugevővel, ahogy rájártak a kolbászra állandóan?!

Tehát, Bálint gyomra teli volt! Egyébként is mindenki tudta hova jön, jó pénzért?! Minta is volt előttük, az előző évadok! Bálint nem akarta hátra hagyni a tyúkot, és nem akart éhesen menni holtakhoz. Kár, hogy lenézte ellenfelét Niltont. És, mint a kutyának úgy adta oda Niltonnak a "fél májat", a hányingert keltő kísérő szövegével. Ezzel bizony sok ellenséget szerzett magának. Rombolta a szépfiú imázsát is. Ha nem változtat stílusán, akkor tíz év múlva is ott fog tartani majd, ahol most! Vagyis sehol!

A Holtak szigetén pedig most kezdődik el az élet! Zajos lesz a vitáktól. Evelinék megeszik Bálintot?! Vagy, Bálint eszi meg őket, pláne ha ma Nilton fog megérkezni?!

2021. okt. 1. 18:54
Egyébként, Nilton pedig olyan amilyen. A többiek sem különbek sokkal a Deákné vásznánál. És nem vagyok, Nilton fan Reálisan nézve, Nilton nem köpködött senkire, nem áskálódott senki háta mögött, mert mindig csak egymagában ült, amíg a többiek állandóan elvonultak szapulni azt, aki éppen nem volt jelen. Bálint kiesésével vehet egy nagy levegőt egy ideig. Ha mélyen elgondolkodik az ember, és próbál objektív lenni, akkor Nilton emberségből még mindig jobban vizsgázott, mint Bálint. Szerintem.
2021. okt. 1. 18:51
Máté új lappal indult nálam a játékban, mert a Nyerő párosban antipatikusak voltak, feleségével Kirával. Lehet, hogy Máté jó színész, lehet, hogy intelligens ember, nem vitatom. De a stílusa, minősíti őt is. És a stílusát már nem vakarhatja le magáról az ő korában. Bálint kiesésével szinte kivirágzott, és félelem nélkül nekiesett Zsófinak. Teljesen megfeledkezett magáról, önfeledt, trágár stílusban ordibált. Arcán gyűlölettel, rosszindulattal. Ez a stílus megengedhetetlen! Ha Máté ma kiesik, a Holtak szigetén is lesz támasza Alex személyében. Ha marad, akkor támaszkodhat Rózsára, mint "Kira-pótlóra! Mert saját bevallása szerint, nem tud egyedül meglenni?!
2021. okt. 1. 18:49

Nem vagyok Zsófi fan sem! Zsófit is lehet szeretni vagy nem szeretni! De Zsófi 22 évével nagyon fiatal még, és alakítható, mint a gyurma! Bizonyára az élet is fogja még alakítani! A játék szempontjából nézve reálisan, egy biztos, hogy erős játékos. És Zsófi nem ordított gyűlölettel még senkivel. Főleg nem olyan utálattal, mint Máté. A legegyenesebb játékos, szemből szembe játszik! Szerintem.


Egyébként, talán két hét múlva (október 15-én) lehet a döntő. Mert október 18-án már a Nyerő páros fog elkezdődni a csatornánál.

Nem hiába mondták tegnap, hogy ma, kiszavazás nélkül fog kiesni a játék alapján valaki. Bizonyára elkezdik "kiszórni" őket. Kíváncsi vagyok ma ki fog kiesni a játékból?!

2021. okt. 1. 14:35
Nagyon szerencsétlenül összeválogatott társaság, nincs is köztük olyan, aki csak egy kicsit szimpatikus lenne. Totemban azért normálisabb volt a felhozatal.
129. Tímea_ (válaszként erre: 127. - Andi6020)
2021. okt. 1. 14:11

Bálint ügyes, de ez nem a Villa, kicsit elszállt a srác arcilag.

Dani nyer? Jó tudni.

128. Tímea_
2021. okt. 1. 14:09
Végre Zsófi is 1x megszivta az őszinte barátai döntését.
2021. okt. 1. 14:05

Máté ugyan olyan undorít, mint a Nyerő párosban volt.


Bálintot sajnálom :(

Bár mindegy mikor esik ki, ha a végén úgyis Dani nyer.

2021. szept. 28. 15:46

Az EVelin púpos ? Már a Farmba is húzta magát.


Nagyon utálom a Zsófit, egy rusnya gonosz suttyó, de a többiek se szeretik, miért nem lehet tőle megszabadulni?

125. Tímea_
2021. szept. 27. 11:51

Talán visszanyal majd a fagyi.

A sokak által erősnek képzelt játékosok kirakják az általuk gyengének tartott emberkéket. Itt nem szövetség kell, hanem előbb-utóbb egyéni döntés, nem mások elvárásai szerinti "tevékenykedés".

2021. szept. 24. 16:33

A tegnapi kérdezz-felelek játéknak semmi értelme nem volt! Szerintem. Talán féltek a szerkik, hogy ellaposodik a műsor és kicsit felkavarták a fekáliát?!

Arról nem is beszélve, hogy mérhetetlen bunkóság volt részükről, hogy a rengeteg finom gyümölcsöt "szétverették" az éhező játékosokkal! Csorgott is a nyáluk az illatozó gyümölcsökért. (Azt már meg sem említem, hogy ilyen szegény országban, luxus az étel pocsékolás!)

Viszont Bálint és Zsófi "alvó" jelenetét mutogatták! Szúrta is a többiek szemét! Még Juliska is azt jegyezte meg Bálintnak, amiért nem szerzett piros pontot, az tuti. Engem nem zavar Bálint és Zsófi barátsága.

Nem gondoltam volna az elején, hogy azt írom majd, hogy nem bánnám, ha Bálint - Kabát - Zsófi menne a fődíj felé vezető úton! A többi játékosnak nem drukkolok, kinek ezért, kinek azért. Igaz, a játékot megnyerheti akár Juliska is, ami a fizikális és akaraterejét illeti. Ráadásul ő az a típus , aki a győzelemért, mindenkit és mindenent feláldozna! Azonban nekem Juliska nem szimpatikus. Akárcsak a sunnyogó Máté sem.

Ami tetszett tegnap, az Kabát elszólása volt:

Ki a legidegesítőbb a "ci- vi - lek" közül?

Kabát: Alex :))))

2021. szept. 24. 16:17

Evelinnel kapcsolatban ambivalens érzéseim lettek!

Az elején megtetszett a lány logikus, okos gondolkodása. Úgy láttam, hogy no ez a lány, kirí a fajtájából, okos, intelligens, érzi a játékot, nem olyan buta, mint ahogy mondják róluk. Azonban a két törzs egyesülésénél, nem tetszett Evelin hozzáállása a dolgokhoz! Nem tetszett a viselkedése sem. Mire a holtak szigetére értek, ott már sajnos, csak kimutatta a foga fehérjét is!

Mint a "sziget királynője" azt hitte övé a hatalom és megtiszteltetésnek kell venni és harcolni kell a kegyeiért mindenkinek?! De úgy látom Danit is kemény fából faragták és letörte Evelin szarvait. Az is lehet, hogy Evelin a "feszett fejsze" címszóval, már nem akar a "cukiskodni!" Mert érzi, hogy a holtak szigetéről nem tud már visszakerülni a játékba?! Hacsak nem valami nagy csoda révén?! Pláne úgy, hogy saját bevallása szerint is csak punnyad egész nap! Ami bizisten meg is látszik rajta. Főleg a fején, a szemén, a lustaságtól hajlott járásán. Azaz, nem tetszik a "nézés meg a járása"! :))))

Azért arra viszont kíváncsi leszek, hogy ma ki fog megjelenni a holtak szigetén??!! :))

(Talán Rózsa?!)

122. papája
2021. szept. 24. 14:11
Evelin előttem is leírta magát. Elkényeztetett hülye pi@a. Önző óvodás. Nagy xarkeverő. Semmi emberség nincs benne. Nagyon remélem, sok szenvedés után pofára és kiesik.
2021. szept. 24. 13:46
Evelin nagyom kemény :D
120. Tímea_
2021. szept. 19. 10:20
Evelin előttem leírta magát, hiába mondják: taktika. És a többi nő is kb. :)
119. andi6020 (válaszként erre: 116. - Auróra2010)
2021. szept. 17. 19:20
Kapnak babot meg rizst.
2021. szept. 17. 19:19
Jó, hogy hazatakarodott Tibi. Minek kezdte el egyáltalán? Szánalmas volt már ez a gyászos picsogás.
117. Tímea_
2021. szept. 10. 10:59
Zsófi és az "áldozatszerep", szegény, roppant sajnálom. Nagyobb sz@rkeverő mint a Sabira.
2021. szept. 8. 13:19
Milyen kiállhatatlan a Nagy Alex/a/. De ezek a játékosok nem kapnak kaját, hanem főznek vagy fognak maguknak ?
115. Tímea_
2021. szept. 8. 12:55
Sabira párbaja nem semmi volt! Le a kalappal előtte.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook