Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhnyálkahártyát lehet vastagítani? fórum

Méhnyálkahártyát lehet vastagítani? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. Bodza12 (válaszként erre: 1. - Dinnyemag)
2017. szept. 5. 15:00
Szia! Miből derült ki, hogy nincs peteérésed? Hallottál már a Vénusz cseppről? Ezt főleg a női nemi szervekre ajánlják.
7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Dinnyemag)
2017. szept. 5. 14:08

ha lehetne, adnék az enyémből... nekem legutóbb closti után 20 mm felett volt a nyh :o

nem is örültünk neki.

2017. szept. 5. 14:03

TSH 1-2 között van, T3 és T4?

Az inzulin éhgyomri 5-ig jó, a terhelt 25-ig.

Gondolom akkor néztek női homonokat is.

5. dinnyemag (válaszként erre: 4. - Ba7da9cfc0)
2017. szept. 5. 14:00
A Tsh-m picit magas volt, de gyógyszerrel most már tökéletes. Voltam terheléses cukor és inzulinvizsgálaton is, de azok jók lettek.
2017. szept. 5. 13:28

Palástfű tea a 14.naptól, illetve a méhpempő.

De lehet jó lenne megnézni miért nincs péd.

Néztek TSH? Terheléses cukrot ahol inzulint néznek?

2017. szept. 5. 12:55
Én 400mg E-vitamint szedtem már a végén naponta. Nekem sem használt sajnos:(
2017. szept. 5. 12:43
Én is az E vitamint akartam javasolni, de látom már használtad.
2017. szept. 5. 12:37
Magától nincsen peteérésem, ezért Clostilbegyt-et szedetnek velem ami viszont sajnos elvékonyítja a méhnyálkahártyámat. Olyannyira, hogy 14. napon 2-2.5mm-es vastagságú. A Clostil mellé Estrofem-et szoktak még felírni ami elvileg vastagítja a nyálkahártyát. Nos nekem még ez sem. Kaptam különböző hcg tartalmú injekciókat is, azok sem használtak. Próbáltam az E-vitamint is, de semmit sem használt. Valakinek van esetleg más ötlete, házi praktikája esetleg hogy lehetne vastagítani?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook