Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogászati asszisztens képzés Debrecen fórum

Fogászati asszisztens képzés Debrecen (beszélgetős fórum)

2017. szept. 4. 23:15
Van még esetleg tapasztalat valakinek?
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Tünde38)
2017. szept. 3. 10:00
azt tapasztalom,hogy ebben a körben protekcióval érdemes indulni,én már gyakszihelyet is alig tudtam anno szerezni.Ha ismer az ember fogorvost,akkor van jövöje ennek az egésznek,pláne olyan orvost,aki belátható időn belül asszisztens nélkül marad vmi miatt,de itt keleten,ahol amugy is nagyon nehéz elhelyezkedni,jórészt lehetetlen fogászasszisztensként.Én anno levelezőn végeztem,/nem voltunk kevesen/a csoportomból össz ketten tudtak elhelyezkedni,mindenki más vagy ugyanabban dolgozik amiben addig,vagy váltott.Nem akarom elvenni a kedved,de sajna én ezeket látom,hallom :(
5. papája (válaszként erre: 1. - Tünde38)
2017. szept. 3. 07:26

Szerintem ez a 22-es csapdája. Ha nincs végzettséged biztosan nem tudsz elhelyezkedni ebben a munkakörben, ha meg lesz végzettséged, akkor lehet, hogy nem lesz munkahely.

Na de ne ebből indulj ki. Ha eldöntötted, hogy tetszik ez a szakma és fogorvos mellett szeretnél dolgozni, akkor légy határozott és tanulj. Mindég van valahol üres állás, de lehet, hogy nem a lakóhelyeden. Szerintem ezt kell megfontolnod, bárhová elmennél egy jó állás kedvéért ? Ebben az esetben nem kérdés, hogy tanulj-e. Vágj bele bátran, valósítsd meg az álmodat. Sok sikert !

4. Tünde38 (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2017. szept. 3. 00:51
Mikor végezted?Nincs lehetőség ahol dolgozhatnál?
2017. szept. 3. 00:50
Még csak gondolkodm rajta váltani szeretnék a jelenlegi munkám elég kimerítő.De azt előre meglőni hogy eltudok e benne helyezkedni lehetetlen.
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Tünde38)
2017. szept. 3. 00:34
szia,én adnék egy tanácsot.Csak akkor végezd el ezt ,ha van kilátásod az elhelyezkedésre vele,én elvégeztem,azóta sem dolgozom benne/nem az OKTÁVNÁL/.Mindenesetre sok sikert......
2017. szept. 3. 00:29
Érdeklődnék van e valaki aki a debreceni Oktávnál végzett fogászati asszisztens képzést.Vagy esetleg most tervezi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook