Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? fórum

Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. okt. 13. 04:35
ezt szerintem kizarolag maggadnak kell eldonteni hisz te mesz kes ala es nem a ferjed.
116. Gondyy
2017. szept. 13. 10:25
Mutassa meg neki pár fényképet!
115. 3234a592df (válaszként erre: 113. - Ladiszlav)
2017. szept. 9. 06:08
Műanyagballon?? Manapság már szép és természetes tapintású ciciket lehet csináltatni.
114. Érdekes73 (válaszként erre: 92. - Érdekes73)
2017. szept. 1. 22:38
A csülkös hasonlatodra írtam :) Te látod mi a gond ő meg nem. Erre írtam hogy nem olyan okos. Lehet csinos úgy is ha nem öltözik ribinek ...
2017. szept. 1. 20:29
Sehogy. Egy férfinek nem a kidurranó eres műanyagballon a szép feltétlenül.
112. gribedli*** (válaszként erre: 111. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 19:31
XD
2017. szept. 1. 18:42
oreg hazaspar vacsorazik, az asszony egy pecsetet ejt a bluzara. "jajj, milcsoda malac vagyok." "az hagyjan, de le is etted magad"
110. gribedli*** (válaszként erre: 108. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 17:36
Még erotikusabb,amikor egy nőlezabálja magát és aztán egy nedves törlőkendővel erőteljesen tisztogatja, hogy bele ne száradjon a folt:D
109. PöttyösPanka (válaszként erre: 105. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 17:26
Azt írtam, hogy nem javasolnám neki, tehát hogy ne legyen az.
108. PöttyösPanka (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2017. szept. 1. 17:22
Bizonyos körökben kifejezetten erotikus ételt lenyalni valaki cicijéről :D
2017. szept. 1. 17:19
Csak azért mondom, mert ha a hajunknak gyártunk ilyen mondásokat, akkor nehogymár a cicik maradjanak ki, nem?
106. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 17:19

Erről az jutott eszembe, hogy van az a mondás, hogy aki reggel kócosan is szépnek tart, bla bla bla


--> Ezért aki a csöcsödet kajafoltolos bolyhos pulcsiban is megcsöcsörészné...az szeret, na:DDDDD

105. bc681dac13 (válaszként erre: 104. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 14:48
akkor a pontossag kedveert nezd mar meg mit jelent a ket szo! te szt irod igenytelenebb legyen, en a visszafogottabbat ajanlottam ideillobbnek. de vegul is te tudod mit akarsz irni. az is igaz, h kaja foltos, kopott, bolyhos felsoben kevesbe vonzo a kidobott csocs
104. PöttyösPanka (válaszként erre: 103. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 12:24
Itt csak szavak vannak, azokkal kommunikálunk, és ezért kellene a tényleges jelentésüket, és a mondanivaló együttes értelmét figyelembe venni, nem pedig hozzá költeni dolgokat. Szerintem igenis nagy a különbség a slampos és a slamposabb szó közt. Az sem mindegy, ha azt mondják neked, hogy "ma szép vagy", vagy azt hogy "ma szebb vagy". Egyszerűen nem ugyanazt jelenti.
103. bc681dac13 (válaszként erre: 102. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 11:30
ez mar csak katek a szavkkal, de ise a szolidabb a helyes kifejezes, nem a sllampos
102. PöttyösPanka (válaszként erre: 101. - Zsanci79)
2017. szept. 1. 09:38
Nem azt írtam, hogy slamposan, hanem hogy slamposabban, ami azt jelenti, hogy a kihívótól valamennyire elmozdul a slampos felé a kihívó-slampos skálán, de nem egyből a másik végletbe lendül át.
101. zsanci79 (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 09:25

Azert a slampos es a kihivo oltozet kozott is van am fokozat.

Aki nem kihivoan otozkodik, az nem slampos. En legalabb is biztos nem 😃

100. PöttyösPanka (válaszként erre: 95. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 09:05
Nem mondtam, hogy abszolút értelemben, csak és kizárólag. De többségében.
99. PöttyösPanka (válaszként erre: 96. - Gribedli***)
2017. szept. 1. 09:02
Szerintem is találni fog egy normális férfit, aki nem ennyire sekélyes. Csak addig át kell verekednie magát a sok hülyén. Én sem javasolnám neki, hogy öltözzön slamposabban azért, hogy nagyobb eséllyel ismerkedjen olyan férfiakkal, akiket nem csak a külső érdekel. Abban is biztos vagyok, hogy ha kicsi melle lenne, akkor is csinosan és szexin öltözködne. Amikor volt rajta egy kis felesleg, a kisugárzása és az előnyös öltözéke miatt fel sem tűnt, és nem csorbult miatta a vonzósága.
98. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 08:58
És igen, az intelligens pasik között is nagyobb esélye van egy csinos intelligens nőnek nemcsak a suttyók között.
97. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Bc681dac13)
2017. szept. 1. 08:57
Hát igen, tegnap is megerőszakoltak egy 81 éves nénit, mindegy ezeknek már. Aki lelki nyomorék, az lelki nyomorék és pont.
96. gribedli*** (válaszként erre: 91. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 08:54

Mondjuk ez teljesen azoknak a pasiknak a sara,úgyhogy jobb is, hogy nem születik az ilyen ismeretségekből semmi. Egy nőnek a szép külsejét nem kell szégyellnie. A csúnyát sem, de a szépet abszolút nem, és nem az ő hibája, hogy csak a defektesek találják meg. Biztos lesz olyan is, aki normális. Ha a barátnőd szeret úgy öltözködni, hogy lássék az áru, akkor is lesz a sok hülye között olyan is,aki őt elfogadja így és a személye iránt is érdeklődik. Egy kapcsolatban a testiségnek nagy szerepe van és ez így jó. Szóval én se szeretném hallani, hogy egy férfi azt hangsúlyozza, hogy csak az eszem vagy csak a természetem miatt szeret. Nyilván azt se szeretik hallani a nők, hogy szép de buta, de az ellenkezőjét sem, hogy hát izé, nem szép de okos. Ez milyen már? Egy okos nőnek is rosszul esik, ha a külseje nem jön be a pasinak, tudjuk, hogy az ágyban vizuálisak ők, és szerintem nem érzi jól magát egy nő attól, ha őt csak az esze vagy egyéb tulajdonsága miatt szeretik. Legalábbis benne lesz a tüske egész életében,ha meglát egy csinos nőt, és rajtuk töltené le. Egy nőnek kell, hogy napi szinten is egyrészt elégedett legyen a saját külsejével de ezt lássa valamilyen módon visszatükröződni a környezetéből is. Nem mindent onnan várni de sokaknál ez többet nyom a latba mint amennyire bevallják.


De ismétlem, bármilyen mellméretű nő tud szexisen öltözni, az is, akinek nincs mit kipakolni, minden típusra létezik szexis öltözék csak ismernie kell a testét egy nőnek.

95. bc681dac13 (válaszként erre: 91. - PöttyösPanka)
2017. szept. 1. 08:40
ha egy ffi csak szexet akar, akkor az csak szexet akar akkor is, ha valaki pufi kabatban van, mikor meglatja. nyilvan azert akarjak tobben meghuzni, mert szep es fetuno. viszont az is nyilvanvalo, h nem csak az "ehesek", hanem a komolyabb szandekuak is tobben zsonganak korulotte. szal ha meg nem talalt part, az pech, de nem azert van, mert a kihivo noket CSAK a Csak dugni vagyok kornyekezik meg
94. PöttyösPanka (válaszként erre: 92. - Érdekes73)
2017. szept. 1. 06:37
Persze, mert tipikusan csak azok találják meg a párjukat, akik átlagon felüli IQ-val rendelkeznek, ugye?
93. Érdekes73 (válaszként erre: 76. - Timba1025)
2017. aug. 31. 23:38
Nem a pénz a baja mert azért azt vszínű felfogta hogy ebből az egészségpéntáras betétből nem tudtok majd kazánt venni. Hogy fogtok kommunikálni majd az új házzal kapcsolatos dolgokról ? Az nem lesz sétagalopp ...Van akiknél ez szakítópróba.
92. Érdekes73 (válaszként erre: 91. - PöttyösPanka)
2017. aug. 31. 23:30
Mégsem elég okos akkor a barátnőd...
91. PöttyösPanka (válaszként erre: 89. - Bc681dac13)
2017. aug. 31. 14:24
Ő egy nagyon szép, és nagyon okos lány. Egyáltalán nem unalmas vagy üresfejű, különben nem lenne a barátnőm. Persze nyilván nem az összes férfi ilyen körülötte, de a legtöbb igen. Ha egy férfi csak szexet akar, akkor lehetsz te a világ legértelmesebb nője, akkor is csak szexet akar. Találkoztam én is több olyan férfival, aki eleve azzal a szándékkal közeledett felém, hogy testi kapcsolatba lépjünk, és tehettem én bármit, semmi sem térítette el a terveitől. Amikor rájött, hogy itt neki ilyen babér nem terem, akkor sem arra gondolt, hogy "amíg azon voltam, hogy ledumáljam róla a bugyit, addig tulajdonképpen nagyon jókat beszélgettünk, úgyhogy szeretném jobban megismerni ezt a lányt". Hanem inkább leléptek. Valamint sok visszahúzódóbb férfi létezik, aki eleve nem keresi egy olyan nő társaságát, akinél ez kerül a kirakatba, mert ugye ő mást keres, és így ugrott a komolyabb ismeretség lehetősége. Ha húst akarsz, abba boltba mész be, aminek a kirakatában ott lógnak a csülkök. De ha bent kiderül, hogy ez igazából egy könyvesbolt, akkor nem fogod azt mondani, hogy oké, akkor nem is vagyok éhes, inkább elolvasok pár könyvet. Viszont ha könyvet akarsz, eleve nem mész be a csülkös kirakatos boltba.
90. zsanci79 (válaszként erre: 88. - 61a61656b0)
2017. aug. 31. 13:13

"Na most ha van plusz egy millió,akkor ez lehet nem lesz probléma.De ha ez kimegy mellműtétre,akkor más megoldás kell"


Ez nem belekötés. Rossz volt a példa. Mert ez nem bankszámla, vagy dunnahuzat vagy akármi. Egészségpénztár.

89. bc681dac13 (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2017. aug. 31. 13:05
Hacsak nem egy élő guminő, vagy öltözik és viselkedik úgy, mint egy utolsó ringyó, akkor ez a a barátnő egy üres fejű és/vagy unalmas liba. (Bocs.) Egy értelmes nőt sok értelmes férfi akar emberileg is megismerni, és attól, hogy egy férfi elsőre egy pár kidobott dudára figyel fel, még nem lesz kőbunkó, aki ne vágyna egy jó társra.
88. 61a61656b0 (válaszként erre: 87. - Zsanci79)
2017. aug. 31. 12:28

Mindenképpen bele kellett kötni, ugye...

Írtam, hogy hülye példa,a párja gondolkodását akartam illusztrálni

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook