Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt olyan aki Stimuloton-t szed? Tényleg nem lehet semmilyen alkoholt inni rá? fórum

Van itt olyan aki Stimuloton-t szed? Tényleg nem lehet semmilyen alkoholt inni rá? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 30. 13:50
Azért annyira nem nyugodtam meg. Patikában ezt mondják, ti ezt mondjátok, fórumokon más mást írnak, az asszisztens aki felvette a telefont közölte hogy hát nem hiszi hogy lehet rá egyébként sem lehet gyógyszerre inni de adja a doktornőt, a dokinő azt mondja azért ez nem teljesen így van egyszóval mértékkel lehet. Tök jó mennyi vélemény :D
2017. aug. 30. 13:45
Hát azt mondta azért ez nem egészen így van. Ennyire nem kell komolyan venni, azt szokta mondani hogy a tömény italoktól tartózkodjanak a betegek viszont ilyen hogy bor pezsgő ami light-osabb attól nem lesz semmi baj.
12. Kriszti515 (válaszként erre: 10. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 30. 13:42
Igazad van ezt még nem tettem meg. A biztosat ő tudja úgyis.
2017. aug. 30. 13:37
Nem arról van szó, hogy a tengerparton heverészek délelőtt 10 órakor és egymás után iszom a mindenféle alkoholokat, vacsorához egy koktél vagy egy pohár bor igazán jól esik kellemes befejezése egy jó napnak. De megkérdeztem a patikában is és azt mondták óvatosan mert nem lehet tudni mindenkire máshogy hat, lehet kiüt, lehet olyan lesz mintha drogoztam volna, de lehet semmi bajom nem lesz.
10. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 1. - Kriszti515)
2017. aug. 30. 13:37
Ilyenkor az a megoldás, hogy felhívod a pszichiátert és megkérdezed.
2017. aug. 30. 13:16

Nem hiszem, hogy a májjal lehetne probléma pár pohár italtól. Inkább az, hogy az ital is kábít, bódít, mint a gyógyszer. Szerintem ritkán lehet inni, csak teljen el pár óra a gyógyszerszedés és az italfogyasztás között.

Amúgy meg ki lehet bírni ital nélkül is.

2017. aug. 30. 12:17
Bárcsak azt írtátok volna hogy nyugodtan nem lesz semmi bajom :D Most elkeseredtem, hogy a vacsorához egy pohár bort mondjuk nem ihatok meg.. :(
2017. aug. 30. 11:58
A magam részéről-a gyógyszergyártó által kibocsátott adatok olvasása alapján-én biztosan nem fogyasztanék rá alkoholt...Habár mindenkinél eltérnek a "válaszreakciók",mégis inkább azt mondom,hogy ne fogyassz alkoholt.....
2017. aug. 30. 11:54
Én volt már, hogy ittam olyanra amire rá volt írva. Nem lett semmi bajom, de nem tudni neked pl. hogy fog reagálni a májad, meg ugye amit pszichiátrián írnak fel az általában elég ütős, szóval lehet nem kéne kockáztatni. Nehogy az legyen h megiszol egy koktélt rá aztán fél napra kiüt esetleg.
2017. aug. 30. 11:48
Az a fontosabb hogy jobban legyek és ha én a nyaraláson két koktélt meg akarok inni mert attól jól érzem magam akkor az a fontos :D Jó tudom ez hülyén hangzik. Komolyan nem gondoltam hogy ennyire nem lehet rá inni.
2017. aug. 30. 11:43
Dontsd el, mi a fontosabb.
2017. aug. 30. 11:41
Egy hónap múlva kontrollra kell mennem. Két hét mire hat is valamit a gyógyszer.
2017. aug. 30. 11:37
Ha mindenaron inni akarsz, ne szedd, csak a nyaralas befejeztevel.
2017. aug. 30. 11:20
Most írta fel a pszichiáter. 2 hét múlva nyaralni megyünk és hát nyilván nem atomrészeg akarok lenni, de lehet hogy egy egy koktélt meginnék. A betegtájékoztatón az áll hogy "Szeszes ital fogyasztása a Stimuloton szedésének ideje alatt nem javasolt." Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook