Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab fórum

Missed ab (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Missed ab

2017. szept. 3. 15:16

Sziasztok.

Én is épp ebben a helyzetben vagyok. Az 5. lombikunk sikerült. El sem tudom mondani, mennyire örültünk. De az öröm nem sokáig tartott, ugyanis először méhen kívülinek hitték, majd nagy nehezen mégis megtalálták, igaz, elég fura helyen, valami tubasarokban. De méhen belül! Akkor megint a föld felett jártunk. Egészen a szívhangkereső uh-ig. Merthogy szívhang nem volt.

Holnap kell bemennem egy kontroll uh-ra, majd gondolom, utána műszeres befejezés várható. :(

16. nadine81 (válaszként erre: 9. - Hanna2017)
2017. szept. 3. 14:55

Szia.Nekem is 2 vetélésem volt,mindkettő barnázással kezdődött és tünetmentes volt,sem hányingerem semmi nem volt ezért is gondoltam,hogy a barnázásnálam nem progeszteron hány jele lehetett.Mindig jó a progim minden ciklus napon,de azért adtak utrogestant.

Én amúgy életem első terhességét a szülinapom éjjelén vesztettem el,miután napközben bementem a sürgősségire vérzés miatt.Életreszóló élmény :( Aztán rá fél évre ismét terhes lettem,1 alkalomból és elsőre..őt a párom szülinapjára vártuk volna.Vannak apróbb gondjaim amik kezelve vannak de amióta kezelve vannak még annyira sem jön össze mint előtte.Tehát inzulinrezisztencia,pajzsmirigy alulműködés,magas prolaktin...ezekre mind szedek gyógyszert.Amíg ezek szintje magas volt,jobban volt peteérésem is,most meg így hogy kordában vannak tartva az értékek,lassan már az is alig van.Vérvétel szerint most is volt peteérésem,de szerintem gyakorlatilag nem,vagy csak a tüsző nem repedt meg,nem tudom.Nagyon nehéz ez az egész és lánykoromban nem így álmodtam meg.36 éves leszek jövő hónapban,szóval nem tudom meddig lesz az hogy nem adom fel a reményt...

2017. aug. 31. 21:36

Nagyon sajnálom, amit történt! Sok erőt kívánok nektek! Már előttem is írtak hasonlókat, de leírom a mi történetünket is. Az első babánkra 2 évet vártunk, a terhességem teljesen problémamentes volt, és a nagylányunk ma már 4 éves. Nem is gondoltam, hogy bármi baj lehetne ezek után, mégis, a következő terhességem 9 hét után missed ab-val fejeződött be: az egyik alkalommal volt szívhang, a következőn sajnos már nem. Az orvosom akkor úgy fogalmazott, hogy valószínűleg rossz sejtek találkoztak, de ne adjuk fel, lesz babánk még, de nem most, hanem másfél év múlva. És igaza lett, szinte napra pontosan másfél évvel a missed ab műtét után megszületett a kisebbik lányunk, ő most 10 hónapos.

Nehéz időszak ez most nektek, de kívánom, hogy hamarosan a karjaidban tarthasd a kisbabátokat!

2017. aug. 30. 20:12
Köszönöm mindenkinek a bíztatást és a kedves szavakat. Bízunk a legjobbakban. Sok sikert mindenkinek.
2017. aug. 29. 22:44

Szia. Két spontán vetélés után 3 gyermeket szültem, mindenféle beavatkozás nélkül. Fel a fejjel!

Pontosan tudom mit élsz át, de nem szabad feladni.

2017. aug. 29. 08:10

Egy 10 hetes veszítés és egy kémiai terhesség után, kis Manókám bent szuszmog a szobában.

ne add fel. Tudom borzasztó nehéz, én nagyon nehezen "lettem túl" a veszteségeken. Talán most sem egészen...higgy benne és sikerülni fog, nemsokára lesz egy egészséges kisbabád

11. Annamarya750908 (válaszként erre: 1. - Audrey89)
2017. aug. 28. 20:05
Ne add fel!!Sajnos mint többen előttem Én is átéltem,csak sajnos többször is.Végül kiderült,hogy endometriozisom van.Rengeteg műtét várt rám,mert nagyon későn vették észre,hogy ez a bajom.Nekünk nem lehet babánk.Drukkolok neked,tiszta szívemből!!
2017. aug. 27. 01:42
Nagyon sajnálom!
2017. aug. 26. 23:51

Tavaly novemberben volt egy spontán vetélésem, a következő mensi sem jött meg, decemberben újra terhes lettem. Sajnos 11 hetesen missed ab lett a vége. Vártunk két hónapot és szintén azonnal sikerült. Most vagyok 24 hetes.

Mivel nekem már van egy 7 éves fiam, valahogy éreztem, hogy azokkal a terhességekkel amik nem maradtak meg valami nem stimmel . Semmi terhességi tünetem nem volt .

Viszont ezzel a terhességgel a mai napig rosszul vagyok.


Neked is sikerülni fog , de előbb, ha van, kezeljétek az egészségügyi okokat, ha vannak. Hogy ne ismétlődjön meg mégegyszer .

Az is lehet, hogy semmi gond nincs . Én bár kétszer vetéltem el, velem minden rendben volt. Mindkétszer barnáztam, ezért progeszteron hiányra gyanakodtam , viszont ezzel a terhességgel nem volt ilyen gond .


Sikerülni fog, hidd el!

2017. aug. 26. 21:53
16 hónappal utána egészsége gyermeket szültem... mindent bele!
2017. aug. 26. 20:52
Kitartás! Teljesen átérzem amit érzel :( nekem 7-8 hetes babám csütörtökön spontán vetéléssel elment :( úgy vártuk a 2 éves kislányom mellé :( mindent már elképzeltem milyen lesz. Nehéz idő ez tudom,de szurkolok,hogy mielőbb újra egy kis jövevény legyen a szíved alatt. :)
2017. aug. 26. 14:33

Kitartás.

Velem januárban történt meg.10 hetes volt.

Most baba projekten vagyunk.

Szurkolok neked!

2017. aug. 26. 13:54

Kedves Audrey! Ha nem is vigasz, de tudd, hogy nagyon sokan küzdenek kisbabáért, nem mindenkinek olyan egyszerű, mégha ezt látod jobban a környezetedben. Gyászoljátok meg ezt a kisbabát, aztán fel a fejjel, mert nektek is lesz babátok.

Nem tudom, a nőgyógyász mit javasolt, vagy ezután fog még, bár általában 1 vetélés után még nem szoktak sok mindent mondani. És lehet, hogy másodszor könnyebben összejön és rendben is lesz. De ha jobban félsz egy újabb vetéléstől, akkor egy kicsit jobban járjátok körbe a problémát, mert lehet, hogy azzal egy következő vetélést, műtétet megelőzhetsz. Ha találtak nálad problémát, akkor inkább az okot kell kezelni (hormonális ok, PCO, esetleg inzulin rezisztencia?), és ha azzal együtt nem megy, akkor jön esetleg a closty. Ilyen viszonylag késői vetélésnél a fokozott thrombozis hajlam is szóba jön, és ezek kezelhetőek.

4. epervirág (válaszként erre: 1. - Audrey89)
2017. aug. 26. 11:19
Szia! Nagyon sajnálom ami veletek törtènt!Átèrzem a fájdalmatokat.Sajnos mi is keresztül mentünk ezen tavaly.Mi a 12 hetes ultrahangra mentünk.Mikor megláttam a monitort èn is tudtam,hogy baj van,valoszinű azèrt is mert nekem már van 2 gyerekem .Nekem akkor már vagy másfèl hete nem èlt.Engem 4 nap múlva műtöttek csak meg.
2017. aug. 26. 10:57

Most még legyél kicsit szomorú, de aztán ne keseregj és ne add fel!!

És főleg ne "görcsölj" rá a gyors babavárásra!!

Nekem (méhen kívüli terhesség után 2 évre) egy

petefészekkel is sikerült, úgyhogy van remény!


Sok szerencsét kívánok!

2017. aug. 26. 09:43
Nagyon sajnálom ami törtènt! De hidd el, ez a kis lèlek mèg vissza fog tèrni hozzátok!
2017. aug. 26. 09:08
Évek óta vágytam már babára, de valahogy sosem volt megfelelő az időzítés. Vagy albérletben laktunk, vagy a munka és az iskola mellett nem fért volna bele a képbe. Valami ok mindig volt, amiért halogattuk. Több mint egy évvel ezelőtt végre mind a ketten úgy ítéltük meg, hogy most már bele merünk vágni.

Ugrás a teljes írásra: Missed ab

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook