Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (10. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5119. lovelyly2017-11-12 08:22
Jah, értem! Hát gáz az egész, na.

Flakont kaptál? 😂
Vagy mást? 😂
(válasz f.frezia 5118. hozzászólására)

5118. f.frezia2017-11-12 08:16
De a tesójának van. Őt jelenteném be papíron. Vagy ha beíratkozik tanfolyamra, már igazolással üzemeltetheti is.
Nem jó ilyen üzlettel közösködni senkivel.
Na meg ha jól vettem ki, a 3.kolléganő ennek a nőnek a lánya.
Oké, hogy még a Ronina mellett van, de ha a családot elnézem, lehet 1 hónap múlva már máshogy fog vélekedni :( de ne legyen igazam!
(válasz lovelyly 5116. hozzászólására)

5117. f.frezia2017-11-12 08:13
Nincs :(
Nagyon kevésnek van!
(válasz Mermancs 5115. hozzászólására)

5116. lovelyly2017-11-12 08:11
Nincs boltvezetői papír, csak a nőnek.

Lopáson túl, ami nagyon gáz (engem is megloptak már munkahelyen: könyvek, csizma, alkalmi blúz..) ... Próbálom elképzelni, hogy a férjem meg pláne a lányom más emberek előtt engem mocskol 😶
Nem tudom elképzelni.
Durva, na.
Ez nem monikaso, hanem vmi nagyon alja élet a valóságban. 😶
(válasz f.frezia 5114. hozzászólására)

5115. Mermancs2017-11-12 07:46
Egyetértek!

Mi ez az össze vissza lopakodás? Az embereknek nincs lelkiismerete...?
(válasz f.frezia 5114. hozzászólására)

5114. f.frezia2017-11-11 17:35
Én már másnap kidobtam volna.. akár a harmad árukészlettel együtt..

5113. Andi.Bobi2017-11-11 17:10
Zajlik az élet nálatok is! Persze,ne hagyd magad,pénzben nincs barátság. Nekem is volt olyan kolléganőm aki meglopott. Én kidobattam..ennyi. A ki ilyen mennie kell!
(válasz Ronina4 5112. hozzászólására)

5112. Ronina42017-11-11 16:57
A folytatást majd akkor írom ha biztosat tudok mar de úgy tünik jövőheten megindul a megfelelő változtatási folyamat . Mónika show kövi részét akkor kapjátok ha már biztos lesz minden. Kolegina akkor fog kiborulni ha megtudja mi lesz. Elegünk van de gondolom ez érthető is

5111. Ronina42017-11-11 16:53
A "kedves" kollegina odavagta a lányának hogy gyülöllek bárcsak meg se született volna. H erre kihajította őket a boltból. Mi pedig megtettük a megfelelőlépéseket.
(válasz Ronina4 5110. hozzászólására)

5110. Ronina42017-11-11 16:49
Szal a lényeg ,hogy itt robbant a bomba mert a lányanak H. -nak odavágta ne szóljon bele semmibe takarodjon vissza a lyukba ahonnan jött . H se volt rest visszaüvöltött neki és megmondta neki hogy ne pofazzon neki a sajat boltjaba es hogy onnan nem én leszek kihajítva hanem a kolegina. Erre kiakadt hogy mi az hogy nem az anyját védi H megmondta az anyjanak hogy még jó hogy engem véd én soha nem vertem át mindig kiáltam mellette ö se hagy cserbe. A kolegina meg elkezdte magyarázni mért nem csináljuk úgy hogy délelőtt ővan bent délután meg en. Minek kell nekem bejárkálnom. Erre H visszakiabalta hogy azért nem mert különben még a szememet is kilopkodná . AEre kolegina : hát a varrrást penzt jóhogy elviszi őt illeti meg mert ő dolgozott meg mindig érte Még szép hogy mindig hazavitte. Ez azt jelenti hogy vegig meglopott abból is. Hány 100 ezret vitt haza a rohadt dög miközbe 2/3 részt én áltam helyt a boltba !
(válasz Ronina4 5108. hozzászólására)

5109. Ronina42017-11-11 16:35
A" bolond magyar nőt hajít ki a boltból vagy ő hagyja el koleginat.
kimaradt egy rész
(válasz Ronina4 5108. hozzászólására)

5108. Ronina42017-11-11 16:33
Nnnna ott tartottam hogy visszament az urához akivel persze azóta is veszekednek , hogy folyamatosan átvert meglopott de nem csak engem hanem a lányát is. Mondtam hogy nem tudom mi legyen hogy legyen. Úgyhogy úgy döntöttünk még a nyáron hogy megszerzem a boltvezetöit. Tegnapi nap viszont a lánxa robbantotta a bombat. Elöszőr csak szépen akart vele beszélni hogy ez így nem mehet tovább nem lophat meg engem tovább mert hónapokon keresztül én altam helyt a boltba ő meg alig jött be rendesen. Először kijelentette hogy nem hajlandó csak4 órába bejönni mert a családja azért ment tönkre mert ő egész nap a bltba volt. Tegnap kiküldött a lanya hogy négyszemközt akar beszélni az anyjàval. Kb rá 5 percre befutott a kollegina tapló férje is azzal hogy vagy engem a "bolond magyar nőt" vagy ő elhagyja. Ugyanis mèg kb bő fél órával előtte felhívta a koleginat mi az a külfőldi szám a telefon számlájába . A kolegina akkor úgy beszélt megint a taplóval mocskolódva ott a bolt közepén és volt vevő is bent. Rá is szóltam de letojta én meg nem gyöztem elnézést kérni. Akkor odahívott hogy mondjam már meg a bunkó férjének hogy ő nem hívott senkit nem beszélt senkivel. En mondtam hogy a kokegina senkivel nem beszélt akkor telón. Tapkó azt mondta hogybnem kell hazudni én meg megmondtam nem én hazudozok összevissza.
(válasz f.frezia 5105. hozzászólására)

5107. Ronina42017-11-11 16:18
Nekem a boltba vették ki a penztárcam pár hónapja 30 ezer hóvégi kaja pénzzel együtt
(válasz Andi.Bobi 5032. hozzászólására)

5106. f.frezia2017-11-11 16:17
Hú, de jó neked! Irigy vagyok.. 😊
(válasz Ronina4 5104. hozzászólására)

5105. f.frezia2017-11-11 16:17
Persze :) szexi vagyok! 🤣

Na, jöjjön az a mónika show..
(válasz Ronina4 5103. hozzászólására)

5104. Ronina42017-11-11 16:10
Hivatalosan megmertem magam de persze még nem vallom be 😂hivatalosan 7 kilót fogytam. Szal büszke vagyok magamra

5103. Ronina42017-11-11 16:09
Ha mar szóba került a szemüveg 😂 szerintetek a szemüveges ember szexi vagy nem szexi ?
(válasz Andi.Bobi 5100. hozzászólására)

5102. Ronina42017-11-11 16:08
Hali csajok pasik jöhet a Mónika show harmadik része ?

5101. Veronka302017-11-11 15:18
Szegény..komolyan,szerintem is sok már ami rajtatok van. Vki tuti rosszat akar nektek :/ de majdcsak elmúlik már s akkor visszaszáll a rosszakaróra.
(válasz Andi.Bobi 5100. hozzászólására)

5100. Andi.Bobi2017-11-11 15:12
Fu az igen. Szegény mamád..jól tettétek,ha nem ért a szép szóból..
Ez azért elég szomorú,hogy ilyen világban élünk.
Nekünk most nagyon kijár..tegnap este még ráadásnak a párom elvesztette a szemüvegét,ami este kell neki vezetéshez. Hétfőre kapott időpontot újat csinaltatni.
(válasz Veronka30 5099. hozzászólására)

5099. Veronka302017-11-11 15:06
Nem semmi csóka lehet,de sztem igaza van.

Mamámat 3*rabolták ki otthonról. Legutoljár rajtakapta a kisebbségi srácot,aki bebújt az asztal alá. Sajnáltatta magát egy sort majd amint tudott kiszaladt a hátsó ajtón. Mamám-mivel a fejét a lábai közé bújtatva takarta-a neon cipője alaján azonosította. 1évet ült a srác,ahogy kikerült követte mamám mindenhová. Aztán pár kedves szóval unokatesóimmal sikerült jobb belátásra bírnunk. Mamát azóta bekameráztattuk,ajtót cseréltettünk.
(válasz f.frezia 5095. hozzászólására)

5098. Veronka302017-11-11 14:09
Munkatársamékhoz is úgy törtek be,hogy csak akkor vették észre,mikor a tv-t kapcsolták volna be..fogta a távirányítót s nem volt ott a tv..
Rafkósak már.
(válasz Plo Koon 5089. hozzászólására)

5097. f.frezia2017-11-11 13:49
Szerintem időzítővel volt ellátva, azért arra figyelt h.ne essen bajuk.. 😁😁😁
(válasz Andi.Bobi 5096. hozzászólására)

5096. Andi.Bobi2017-11-11 13:43
Az igen,majdnem repült a betörő a levegőbe:))
(válasz f.frezia 5095. hozzászólására)

5095. f.frezia2017-11-11 13:41
Fú, ez durva! Ettől parázok, hogy úgy jön be vki, hogy itthon vagyok.
Én tuti a fejemre húznám a takarót is, meg se mozdulnék és véletlenül se akarnék látni semmit..

Van itt a faluban egy nyugdíjas francia légierőnél szolgáló katona. Fiatal, 40es férfi. Neki van a szőlőhegyen is háza, gyümölcsöse, pálinkafőzéssel (is) foglalkozik. Többször betőrtek hozzá.
Egyszer csak állított fel taposóaknákat az udvarra. Arra keltünk éjjel, hogy megszólaltak.. 🤣🤣 nem sérült meg senki, de azóta nem is törtek be hozzá..
(válasz Andi.Bobi 5091. hozzászólására)

5094. Andi.Bobi2017-11-11 13:38
Szereljetek fel mozgás érzékelő lámpát,lámpákat. Anyu szomszédja is rakott a bejárati ajtójuk fölé,megvilagitja a miénk is:))
(válasz f.frezia 5093. hozzászólására)

5093. f.frezia2017-11-11 13:33
Hát.. az se kizárt, hogy vmi ismerős. Legalábbis aki tudta, hogy van otthon pénz. Vagy aki azt figyelte, ki veszi fel..

Én attól parázok, nehogy úgy jöjjön be vki, hogy itthon vagyok.
Még anyuéknál laktam, lagzi volt. Fájt a fejem, untam, nem volt kedvem, hazamentem 1 körül. Még nem aludtam, mikor motoszkálást hallottam, a redőnyt nyomta fel vki kicsit és zseblámpa fényt láttam cikázni. Gyorsan felkapcsoltam az összes lámpát és elment.
Utálom, mikor éjszakás az uram és nincs itthon. Minden neszre fülelek, alig alszom. Sokszor égve hagyom egész éjjelre a lámpát a folyosón..

5092. Andi.Bobi2017-11-11 13:32
A másik anyunál volt. Karácsonykor átmentünk a tesomékhoz ebédelni. Mire vissza mentünk az ajtó fel volt törve,égett a villany. Körfolyosós házban lakik. Nem látott senki semmit. Elvitték a kabátját,káve főzőt,kávét,a hűtőből szalámikat,tejfölt, zalog cetlit ott hagyták. Az én szobám feltúrták,a pénzem elvitték..
Abban az időben nagyon ment a betörés házban,volt hogy egy szomszéd látta,hogy viszik a másik szomszéd tévéjét. Azt hitte költözik ..
Azóta rács van szinte mindenkinek...

5091. Andi.Bobi2017-11-11 13:26
Nálunk két betörés volt: az egyik az akkori pároméknál: családi házban laktunk,volt nyári konyha is hozzá. Én nappal aludtam,ejszakad voltam,az anyósom a nyári konyhában volt. Este ahogy felkeltem mondta nekem,hogy mit csináltam a házban? Azt mondta tele volt a konyha sáros lábnyommal. Mondtam én semmit..akkor kezdtünk körbenézni.Ékszereket vitt el,meg pénzt az ő szobájukból. A mi szobánkban is volt sáros lábnyom ahol aludtam!! Utólag nagyon megijedtem mikor megláttuk. Szerencsénk volt,hogy a szobába sötét volt,redőnyt le volt húzva és nem látott meg engem,meg én sem ébredtem fel. A szekrénysoron meg ott volt a sok pénz,mert előtte adtuk el az autónkat. A betörés előtt a német juhász kutyánk is eltünt...

5090. Plo Koon2017-11-11 13:04
Nem került elő az elkövető.