Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
7330. Ronina4 (válaszként erre: 7328. - Dolcsy1989)
2018. jan. 18. 10:49
Csak ez hogy de most már rögtön valtozz ha meg határidőt kell mondani na attól vegképp nem megy a dolig 😂😂 szoktunk családi progit csinálni igaz nem túl sűrün amit én nagyon szeretnék de hiába kérem az a mozi. Emlékszem gyerekkoromba mikor utána hazasétáltunk végigéltük a filmet végigjátszottuk végigbeszéltük egymással anyamék meg hátul kézen fogva sétáltak hazafele velünk mi meg végigjátszottuk a jazautat. Az egyik legkedvesebb gyerekkori emlékeim mikor moziba mentünk. De hiába kérem a páromat
7329. Ronina4 (válaszként erre: 7327. - Ab61752c45)
2018. jan. 18. 10:46
Sajnos utalok konfrontálódni ezért még a pofátlanokat is igyekstem nem megbantani. Pedig felfoghatnam már felnőtt vagyok nyugodtan kioszthatom azt aki bunkó de én inkább probalom a konfliktust kerülni . Ezért volt szükségem a páromra mikor a volt kolleginának megmondtuk hogy ennyi volt kápút. Ha elkezdem utána már kitartok a vitába csak elkezdeni nem szeretem. Olyan mint a mosogatás 😂😂😂😂😂 ha elkezded utána már megy a dolog a saját útján. Egyébkent szeretek ismerkedni beszélgetni nem tudom mért kell az hogy az emberek kb 80cm-1m re álljanak legközelebb csak hozzám. Ha hozzámér már túl közel van ha meg megfogja a karom attól végem van 😎😂
7328. dolcsy1989 (válaszként erre: 7326. - Ronina4)
2018. jan. 18. 10:02

Persze h ismered. De a gondolataikat nem mindig lehet ismerni. Idovel ok is valtoznak es o is keresgel a fejeben h megis mi miert tortenik. Ferfigondolkodas nem mindig kiszamithato...sajnos. Ami biztos h jot tenne nektek az a sok sok beszelgetes. Nem csak errol a temarol sot. Inkabb a gyerekeitekrol a jovojukrol a tervezett programokrol...stb. pl hetvegen setalni egy nagyot kezenfogva vagy egyutt bevasarolni es a vegen beulni valahova egy kavera. Vagy egyutt sutni fozni.

Mi az urammal fantasztikus paros vagyunk a konyhaban...:)

Esetleg csonaljatok csaladi programokat...mondjuk gyerekeknek jelmezt csonalni a farsangra. Vagy disziteni a hazat tavaszvarasra. Esetleg tarsasozni fiuk a lanyok ellen. (Activiti stb.) Tudom h eleg fabrikalt mesterkelt programok de rengeteg vicces pillanat szuletik belole ami szo szerint gyogyszer a szivnek es leleknek.

7327. ab61752c45 (válaszként erre: 7320. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:56
nem vagy egyedül,én sem bírom elviselni más érintését.mondjuk a lányom kivétel,meg régen fiatalabb koromban az apja.még az anyámét sem,a testvéreimmel meg soha nem volt köztünk ilyen kontaktus,pedig nem utáljuk egymást.az anyám azt mondja,már gyerekkoromban sem igényeltem a simogatást.ja,mondja,mikor egymás után jöttek a gyerekek két évente,ki a bánat simogatott volna.az én személyes zónámba ne lépjen be senki,főleg,akit nem akarok.mikor pénztáros voltam odébb toltam a papírt,de volt ,aki arrébb tolta,aztán ott volt a közelemben.néhányan azt mondják rám,hogy kedves vagyok,más meg azt hogy bunkó,valahol félúton van az igazság.velem,ki,hogy viselkedik.
7326. Ronina4 (válaszként erre: 7317. - Dolcsy1989)
2018. jan. 18. 09:51
Nagyon ismerem a páromat ha elsóhajtja magát vagy a válla tartásából látom már ha baja van meg se kell szólalnia.
7325. Ronina4 (válaszként erre: 7323. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 09:50
Már nem haragszom a csalódást meg tan megvan lehet ezért van amit érzek meg neheztelés....de már legalább bízom benne megint. És ha pénz kell igenis kérek csak rossz kellemetlen hogy úgy érzem kunyerálnom kell szal van még minek rendeződnie.
7324. Ronina4 (válaszként erre: 7318. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 09:47
Nálunk a szex szeretkezést jelent ha érzelmileg nem tudok ráhangolódni akkor lesilányul a dolig dugássá. De ez nagyon nagyon nagyon ...nagyon ritka szerencsére és azt ő is észreveszi csak a párocskám nem bírja kinyögni higy szeretkezünk ? Hanem "lesz szex?" Néha full romantikátlan. Már mondtam neki ne kérdezd csináld 😂😎 pasik néha fárasztóak
7323. 124637ff9b (válaszként erre: 7321. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:45

Persze, a szeretet mellett megfér a sok negatív is: düh, harag, csalódottság.

Ezeket írtsd ki a szívedből, és maradjon csak a szeretet.

7322. Ronina4 (válaszként erre: 7319. - Imaginary)
2018. jan. 18. 09:45
Nem 😊 nem keverem össze semmiképp :) inkább megerősítés kell csak a virtuálus részről hogy jól gondolom. Persze nem hiszek vakon azért nem vagyok bolond de jó külső nézőpontot latni.
7321. Ronina4 (válaszként erre: 7318. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 09:43
De attól szeretem igaz ? Ha ránézek azt érzem csak ez az atok távolsagi dolog erzés ne lenne
7320. Ronina4 (válaszként erre: 7315. - Dolcsy1989)
2018. jan. 18. 09:41
De hogy nyissak ??? Mindig elmesélem a napom érzéseimről nehezen beszélek mindig is nehéz volt kamaszkent pl olyan szégyenlős voltam hogy még a saját anyám előtt se szerettem felsőt cserélni később ha valakivel együtt voltam szex után bementem a fürdőbe öltözni. A páromnak pár évébe telt hogy megszüntesse a gátlásaim. A mai napig nem nagyon szeretek megölelni másokat akar rokont...zavar de nem tudom mért a gyerekeimmel a párommal szembe persze ez nincs de pl mikor anyámékhoz kimegyünk puszival köszönünk az is zavar ...valahogy nagyobb szemelyes tér kell. Ki nem bírom állni ha valaki túl közel lép hoztám és belebeszél az arcomba olyankor mindig tolatok hogy meglefyen a megfelelő távolság. De az emberek ígyis mindig azt mondják hogy nagyon kedves ember vagy 😂😂😂😂 még ez a szerencsém. De az érzéseimről beszélni leginkább csak írásba megy a páromnak is szoktam írni.inkább kimutatni tudtam tán jobban hülyén éfzem magam ha beszélnem kell az érzéseimről
7319. imaginary (válaszként erre: 7309. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:40
Csak azt akartam mondani, hogy a virtuális ismeroseidet ne teveszd össze a valóvilágbeliekkel.
7318. 124637ff9b (válaszként erre: 7316. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:40

Nem volt pasis megközelítés😂

Mert én szeretkezést írtam, nem szexet:)

Ott meg az érzelmek is játszanak :)


Szóval valószínű, hogy eltávolodtál tőle érzelmileg, jól érzed a szíved mélyén, csak nem vallod be.

De ne is rágódj ezen, meg az elmúlt másfél éven, hanem "csak" szeresd, és minden helyre jön :)

7317. dolcsy1989 (válaszként erre: 7316. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:36

Nem art ravilagitani a masik fel gondolataira. :)

Lehet valami a te figyelmed is elkeruli, ezert jo h mindannyian mashonnan kozelitunk a tema fele.

7316. Ronina4 (válaszként erre: 7312. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 09:34
Nem a szexre kell idő hanem az érzelmi rendeződésre.Az aggasztott engem. Mindig fel tud izgatni még akkoris ha épp nem kívánom nem kell sok hozzá....ez pasis megközelítés volt lovelyly 😂😂😂😂
7315. dolcsy1989 (válaszként erre: 7312. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 09:33

Ebben igazad van. Forditva tekintve valoban ez a jelentes jon le.


Roni! Mar regebben mondtam h lehet az a baja hogy nem erzi h te szereted es fel. Probalj nyitni egy kicsit. Biztos nem akar rosszat azzal h kieroszakolja de hat pasibol van.

7314. Ronina4 (válaszként erre: 7310. - Dolcsy1989)
2018. jan. 18. 09:32
Igen erre koncentrálok :) mert tudom hogy mekkora szerencsém van hogy a férjemnek én vagyok az "egyetlen" és értékelem hogy képes kimutatni az érzéseit 15 év után. Mikor összejöttünk akkor sem mutatott ilyen ragaszkodást szal tudom hogy mekkora érték az hogy szeret annyira hogy hajlandó változtatni. Pasinal meg ez nagy szó pont ezért kezdtem el aggodni. Nagyon megbízható nekem a 15 év alatt egyszer se kellett idegeskednem hogy hogy lesz tovább mert tudtam hogy úgyis megoldja-megoldjuk. Pedig voltak olyan szűk éveink is hogy hajjaj ! De rá mindig számthattam. És ez a másik nagy érték őbenne a mai világba ez nagyon fontos támpont egy kapcsolatba. Mert sok férfi nem akar "felnőni" nem akar felelősségete vállalni hanem maradni akar anyuci pici kamasz fiacskája akinek k8nyalják a szebbik felét. Szal tudom hogy szerencsém van vele és büszke vagyok rá hogy megy határ őrizetbe pedig az éjszakák kegyetlen hidegek de ő jelentkezik hogy több pénzünk legyen.
7313. dolcsy1989 (válaszként erre: 7311. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:30
Szepen menni fog minden. Jo a hasonlat amugy. Ido kell de fontos h azt az idot mivel toltod el. Beleasod magad a regi nehezsegekbe vagy meglatod a nap sugarait az oszladozo felhok kozott. Probalj a jo dolgokra koncentralni az nagyon sokat segit majd.
7312. 124637ff9b (válaszként erre: 7311. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:28

Az idő kell- től én is a plafonon lennék szerintem..

Az ember vagy vágyik a másikkal szeretkezni, vagy nem.

Ha nekem azt mondaná vki, hogy idő kell, akkor azt elutasításnak venném, ráadásul mellébeszélve.

7311. Ronina4 (válaszként erre: 7308. - Dolcsy1989)
2018. jan. 18. 09:23
Az a baj ha azzal jövök hogy idő kell hogy rendeződjön plafonon van. Az érzelmi dolgok olyan mint a fogyókúra sterintem. A hízasra is évek kellettek akkor a fogyásra-javitásra is adjunk időt. Na most ha érzésekkel játszuk ezt akkor ha a rossz időszakra rászant másfél évet akkor a javításra is szánjon időt az ember és ne akarja rögtön az drzelmek helyte jövetele nem megy pikk pakk de aztán jön a jó időszak nem ?
7310. dolcsy1989 (válaszként erre: 7307. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:20

Lehet hogy alezt a tulzott rajongasat irantad most kisebb tehernek eled meg, de halgass ram es orulj neki. Nagyon sok hazassag abban megy tonkre h nem erzik a nok a ferjeik felol azt a regi langolast. Nalatok ez megvan...szerencsesnek mondhatod magad. :)

Porbald mostanaban a pozitiv dolgokat vizsgalni es boven fogsz talalni azt is. Ezekre koncentralj...szep csaladod van es szereto ferjed, nem eheztek...a tobbi nem megoldhatatlan. ;)

7309. Ronina4 (válaszként erre: 7305. - Imaginary)
2018. jan. 18. 09:19
Sajnos ő 220 km re lakik tőlünk ált nyaranta szoktunk felmenni de most az utóbbi 2 évbe nem tudtunk
7308. dolcsy1989 (válaszként erre: 7304. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:17
Kitartas Roni! Monden rendben lesz. Nem megy olyan gyorsan ugyh magadhoz is legy turelmes. Remelem az embered megerti...egy ilyen nore mint te megeri varnia kicsit. Idovel rendezodik minden mert a szeretitek egymast es ez nagyon fontos. En is drukkolok nektek a tobbiekkel egyutt. ;)
7307. Ronina4 (válaszként erre: 7306. - Andi.Bobi)
2018. jan. 18. 09:16
Köszi :) igen en se gondolom jónak a kierőltetett ígéretet mert abból tuti csak csalódás lesz de még nem tudtam megértetni vele. Aztán meg puffog hogy dehát megígérted...de én már előtte jelzem neki hogy ne mert nincs értelme...de aztán mégis ő sértődik világgá ha mégse úgy lesz en meg még rosszabb embernek látom tőle magam hazugnak pedig mindig törekszek az őszinteségre. Csak nem tudom hogy értessem meg ezt vele. Magammal szembe könyörtelen vagyok a saját hibáim mindig igyékszem beismerni és javítani rajta. Épp ezért rossz mikor olyan igéretet erőltet aminek tudom hogy nincs értelme. Én abba vahyok hibás hogy inkább belementem csak ne erőltesse már tovább és ne pukkadjon be napokig ha nemet mondok
7306. Andi.Bobi (válaszként erre: 7298. - Ronina4)
2018. jan. 18. 09:09

Biztos,hogy szeretitek egymást,avval nincs baj szerintem. Túl sok volt neked az utóbbi időszak...az kis bolt is,minden.

Az nem jó ha kierőszakol tőled valamit..én is inkább az ellenkezőjét csinálnám.

Drukkolok,hogy rendeződjenek a dolgaitok!

7305. imaginary (válaszként erre: 7303. - Ronina4)
2018. jan. 18. 08:46
De azért csak jobban ismer benneteket :)
7304. Ronina4
2018. jan. 18. 08:44
Remélem kellően türelmes lesz.
7303. Ronina4 (válaszként erre: 7302. - Imaginary)
2018. jan. 18. 08:43
Pedig nektek a fórum elején részletesen leírtam mi miatt váltam el tőle majdnem :) uncsitesómnak nagy vonalakba vázoltam cssk a párom meg....férfi 😆
7302. imaginary (válaszként erre: 7300. - Ronina4)
2018. jan. 18. 08:40
Ő azért jobban átlátja, mint mi.
7301. Ronina4 (válaszként erre: 7298. - Ronina4)
2018. jan. 18. 08:38
Az hogy idő kell...na ő ezt nem akarja elfogadni mindig azonnal kéne hogy már holnap legyel vadmacska szexistennő...de mar végre azt felfogta hogy én nem érzem magam vadmacsnak én egy egyszerű nő vagyok egyszerű hétköznapi igényekkel. Nem is mondtam neki hogy mit érzek és hogy idő míg helyre jönnek a dolgok. Már az nagy szó hogy az után hogy különszámlára vitte a fizujat másfél évig könyörögtem legyen megint közöz de nem...az nagy szó hogy mindezek után újra bízok benne. De a hullamhegyek völgyeknek el kell csitulniuk az nem megy egyik napról a másikra de jól megszokott módon mint pasi ezt úgyse értené
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook