Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
7360. Ronina4
2018. jan. 19. 10:01
És mindezek után mondhatnátok minek nekem gyerek ha nem bírom. BÍROM...csak jó lenne ha valaki észre venné már hogy ember vagyok én is. Rossz világ jön a gyerekekre mert megint munkarendet írok jövőhéttől megint lesz mindenkinek minden nap házimunka és aztán minden nap máshoz osztom be A kisebbik lányom hogy beszélgessenek játstanak vele. Így hogy napi 1 óra gépezés lesz rákényszerülnek unalmukba úgyis. Aztán ha hazajön a párom megmondom neki ha felborítja megint a bejáratott rendszert akkor lépni fogok mostmár. Vannak elvárásai én magamat okolom hogy nem megy de közbe most így leírva látom hogy sok külső tényező is akadályoz. Mert hogy legyek romantikus gangulatba ha majd szétdurran az agyam az idegtől ?
7359. Ronina4 (válaszként erre: 7357. - Ronina4)
2018. jan. 19. 09:57
Ja a poén : jövőhéten debrecenbe megy egy hétre vagyis ha a bicikli nem lesz beragasztva a kusebbik fiam a kusebbik lányom biciklijén kell hogy jöjjön az úton végig morog hogy az ő biciklije sokkal jobb és nekem kell bevinnem a 35 kilós leányzót hátul aki végigbeszéli az utat miközbe a bátyja morog.... ha ma se viszi el a nagy fiam a biciklit akkor valakit megverek az hótt ziher. Tehát előre lathatólag a jövőhetem se lesz sétagalopp és úgy tünik aztan megy a határhoz is. Be kell hogy vezessek otthon sziesztát mikor hazaérünk mert ki fogok borulni így.
7358. Ronina4 (válaszként erre: 7348. - F.frezia)
2018. jan. 19. 09:48
Másik részre : igen én is ettől tartok hogy kezdek kikészül i és igazából nem a bolt a munka mert ott sikerélményem van mert jövögetnek a vevők és látom hogy szimpi vagyok nekik meg jól érzem magam teszek majd fel képeket hogy néz ki most a bolt...szal inkabb ott érzem jól magam otthon stresszelek . Nincs lehetőségem semmi lazításra. Hiába olvasok már az se lazít sokszor . Tegnap is inkább lefeküdtem aludni. Ja és mikor veszekedtem a párommal hogy a nagy fiú büntetésbe van még ő akadt ki mért kell mindig büntetni holott nagyon nahyon ritkan van büntetésbe.
7357. Ronina4 (válaszként erre: 7348. - F.frezia)
2018. jan. 19. 09:28
Mostanába igen. Mikor hazamegyek szeretek olvasni és szeretnék egy órás csöndet a szobámba hogy kicsit lazuljak. De 4 gyerek mellett szinte irreális remény. Ha este mikor hazaérek volna egy kis nyugim sokkal jobban tudnék viszonyulni hozzá. De így zajlik egy napunk : mostanaba ha itthon van rossz a kocsi ha nincs itthon mivel nincs jogsim nincs kocsi. Vagyis reggel ébresztő : gyerekekkel vita ki mit vesz fel mikor készül el mindene meg van e. Ha igen és rossz a kocsi vagy a határnal van a párom én viszem őket suliba. Olyankor kb fél 7 -7-kor kelünk. Aztan megyek a boltomba és már 8 előtt ott vagyok es este 4 ig bent dolgozok akkor ellépek a gyerekeké beviszem a boltba hogy zárásig ott legyenek. A gyerekek elevenek végig csittezek ne hangoskodj. Mire hazaindulok jól felhúznak. Negyed 6 ra érünk haza a gyerekek tovább elevenek a szobámba ki be ki be elmondani mi volt napközbe közbe tv-nék hátha tudnék kicsit lazítani. Már fel szoktam küldeni öket 6 után hogy egymással kössék le magukat de fel le fel le a lépcsön mert még ezt mondja el azt mondja el anya megvert a Geri anya Roni csúnyan beszélt. Naaaagynehezen jön a vacsi fürdés. De én ezt nem kérem nem vagyok éhes akkor mondom menny fürdeni. De nem akarok de mért....na itt a 9 végre csönd...de már kivagyok nincs lazítás fekszek aludni inkább. Másnap kezdődik előről néha házimunkát parancsolok neki na azon is megy a vita hogy de mért kell ő mért nem.Folyamatos a készültség ha nem élvezném a munkám megbolondulnék. Szal ez az én napom. Leírom a páromét. Ha itthon van és jó a kocsi abba az esetbe ő viszi őket na ilyenkor van 1.5 óra csönd . De mint írtam ez mostanság ritka kincs. Tehat a héten rossz volt a kocsi. Ő ugyanúgy 6.20kor ébreszt mostanság nem volt reggeli játék sokszor ma meg tegnap de előtte kivételesen vagy 5 napig nem volt. De ilyenkor ő dúl fúl magába. 7.05 ös buszt kell elérnie a szembe utcaba vagyis kb 6.40 kor kelti a gyerekeket aztán öltözik megy munkaba onnantól enyem az egész reggeli cirkusz ő elsétálja az 5 percet kávézik nyugiba egyezlt. Es dolgozik este 4 ig akkor eljön a busszal. Fél 5 re er at. Na addigra en elviszem a gyereket ertük jön es hazaviszi öket de 3/4 5 re már felidegelnek a gyerekek. Hazaér kb negyed 6 ra en olyankor kicsit tovabb marafok így fel 6 ra érak haza. Ő felmegy gépezni. Vagyis kikapcsolódik mert ahogy hazaérek a gyerekek jönnek megrohamoznak van hogy fél 7 kor jön le addig nálam ki be ki be a gyerekek ajtócsapkododás lépcsőn feltrapp lépcsőn le trapp ő meg magára csukja az ajtót és kikapcsolódik. Na mikor lejön ledöl mellém én már idegileg plafonon a gyerekeket felzavarom...na ki akar bújni ?????? A tavost már nem adom ki sokszor a kezemből inkább tvzek mert ha elkezd tvni még olvasni se nagyon tudok vagyis nuku kikapcsolódás. Neki megvan de hogy nekem meglegyen az nem érdekes. Na most elmesélek tegnapi incidenst. Már 4 nappal ezelőtt kezdődött mikor szólt kedden reggel hogy nem indul a kocsi. Beüzent a gyerekekkel öltözzek vigyem őket suliba. Vizes hajjal voltam bugyiba. Mondom neki nem most nem készülök már el iwgy A nagy fiam vitte el a két kicsit de ezt nem szeretem mert rám gyerekként túl bagy felelősséget raktak iwgy ezt probálom kerülni az enyémeknel. De akkor muszály volt. Szal elmentek.Másnap kilyukadt a kusebbik fiam biciklije. A nagy fiamnak mondtam délután vigye el a szerelőhöz mert a párom az elmúlt 15 év alatt egyszer se szerelt biciklit. Ált a sógorom ragasztotta be ha kilyukadt de aztán úgy gondolta megérdemli hogy mint egyedül álló aglegény kioktasson engem a gyereknevelesről...na ezért nem kérek szívességet tőle így mondtam a nagy fiamnak vidd szerelőhöz. Első nap elfelejtette. Második nap nem volt kedve be se jött a boktba. Harmadik nap tegnap megmondtam ennyi volt. Nincs gépezés tv-zés.jövőhéttől addig net se lesz míg haza nem érek és hétközbe max 1 óra aztán nuku net. Elegem van hogy mindig én foglaljam le a nagyon sokat beszélő legkisebbet míg apa gépezik lazít aztán a fiúk gépeznek lazítana én meg kikészülök. És tegnap este mindezek után !!!!!@ a párom a nagyfiam átengedte a mamához tvni!!!!
7356. Ronina4 (válaszként erre: 7347. - F.frezia)
2018. jan. 19. 08:59
Nekem mázlim volt e téren . A parom mindig 1 hónap szabit vett ki 😊 mikor megtudták hogy terhes vagyok akkor "na a főtörzs 9 hónap múlva 1 hónapig nem lesz "😂😂😂
7355. Ronina4 (válaszként erre: 7346. - F.frezia)
2018. jan. 19. 08:57
A masodik felére : lehet hogy ő azt gondolja hogy mivel nem akarok rámászni nem is szeretem ? Abszolút nem igy van. Egyszerűen fizikailag más a beállítottságom 15 év után el kéne hogy fogadja és az hogy nem bírok beszélni az érzéseimről lehet azért van mert a fiú tesóimmal nőttem fel 3 öcsémmel és 1 bátyámmal a 6 hugom csak utánuk jött de ők már kicsik voltak hozzánk.probálom mondani de olyankor kínosan érzem magam gombóc lesz a torkomnál pedig sokszor érzem ezt hogy mondani akarom mert elönti az egész valómat hogy "de szeretlek" de aztán mégse bírom kinyögni . Soha senki nem kellene nekem rajta kívül annyira a másik felem. Csak ez a stexmennyiségi viták ne lennének.
7354. Ronina4 (válaszként erre: 7346. - F.frezia)
2018. jan. 19. 08:49
Ez a reggeli dolog úgy működött hogy igen vekkert kell állítanunk mert bealudna a család akar van munka iskola akar nincs. Úgyhogy ébresztünk. Ő ez miatt nem 6. 20 ra hanem 6 ra állította az órát. De aztán elkezdte hsmarabb hamarabb sunyi volt 😂 egy ideig nem is bántam de mikor már 5 kor keltett !!! Nekem spontánul működnek jól a dolgok olyankor nem érzem megjátszottnak az egészet nem érzem azt hogy bizonyos reakciókat megtervezek és nem érzem hülyén tőle magam. Ha kitalál .... szerepjátékot pl : ő a fönököm és én a titkárnő... izgalmasnak hangizhat de én ha közbe rámosolygok vagy probálok erotikusabb lenni vagy bármi , minden gesztusomat hamisnak érzem és szeuális téren pasisan mondva "lelombozódok" és sokkal nehezebben jön össue az orgazmus is. Mert őszintétlennek érzem. Nem tudom ki hogy viszonyul ehhez a kérdéshez ?
7353. Ronina4 (válaszként erre: 7345. - Veronka30)
2018. jan. 19. 08:41
Nagyon jól csinálod :) én is így csináltam :) élvezed ugye az anyaságot babázást ?
7352. Ronina4 (válaszként erre: 7341. - 04424e865e)
2018. jan. 19. 08:40
Igen tudom kissé furin hangzik. Igazából nem az 5 percen van a hangsúly hanem hogy mivel reggel nem sok idő van így azt rövidre fogtuk ....márameddig mert elkezdett egyre korábban kelteni. A végen már 5 körül ébresztett. Én megértem hogy nagyobbak az igényei és ezért kértem hogy ne legyen már naponta 1.5-2óra-vagy annál is hosszabb de aztán úgy éreztem hogy a reggel rövid összebújást már átalakította rendes kiadós hosszúra. És besokaltam. Tudtam hogy ez lesz jeleztem is neki ő meg "hát nem tudok mit csinálni annyira kívanlak" kb ezt mondta és amikor besokaltam még ő sértődött be. Pedig szóltam neki. És igen a szexbe én is a spontaneitást szeretem de a kedvéért belementem egy ilyen megoldásba csak utána úgy éreztem kihasználja hogy utálok veszekedni és a reggeleket is "kihasznalta" . Tudom ez igy hülyén hangzik mert ha szeretem kívánom mért mondom ezt. De mások az igényeink 15 év után ideje lenne már elfogadni nem kéne a békét mindig a szexmennyiségtől függővé tenni.
7351. Ronina4 (válaszként erre: 7340. - Ab61752c45)
2018. jan. 19. 08:32
Pláne ha idegbajos állapotú 😂 nincs baj a helyesírásommal csak mikor ideges vagyok gyorsabban kell járnia az ujjaimnak ,hogy tudja követni a gondolataim és mivel érintős telón gyorsulok persze ,hogy melléütök
7350. Ronina4 (válaszként erre: 7333. - Veronka30)
2018. jan. 19. 08:29
Én is ezen gondolkoztam . Februártól mindenképp változtatok a dolgokon. Jövőhéten debrecenbe megy egy hétre aztán valszeg határ őrizetbe de az még nem tuti szal majd látom mi lesz.
7349. Ronina4 (válaszként erre: 7332. - Dolcsy1989)
2018. jan. 19. 08:27
Igazad van 😂meg fogom ezt lépni
7348. f.frezia (válaszként erre: 7330. - Ronina4)
2018. jan. 19. 02:01

Ja, és mi az, hogy az összebújást kérni kell?

Ha filmnézés vagy este összebújni van kedvem, akkor odabújok. Ha neki, akkor ő bújik oda.. ha nem, nem.

De ez természetes dolog, ha szereted a másikat. A gyerekemnek se mondom soha, mikor odakucorog az ölembe, hogy most ne, mert nincs kedvem. Ez nem kedv kérdése..


Attól tartok Roni, hogy nálad komolyabb gondok vannak. Érzelmileg.. és már így csapódik le. Semmi se tetszik a férjeddel kapcsolatban. Nem vágysz a közelségére, sokkal jobban elvagy egyedül..

7347. f.frezia (válaszként erre: 7345. - Veronka30)
2018. jan. 19. 01:53

A kisebbem dec-ben szúletett. 2 hét apás szabi után már egyedül voltam itthon. A nagyobb ment bölcsibe, illetve vittem, a picit toltam a babakocsiban, mindig cipeltem magammal.

De olyan jókat aludt kint a friss, hideg levegőn, csak az orra látszott ki :)))

7346. f.frezia (válaszként erre: 7330. - Ronina4)
2018. jan. 19. 01:49

Húha.. nem igazán tudok mit írni.

Nekem az jön le, hogy szexuális téren egyáltalán nem passzoltok.

De mi volt 5-10 évvel ezelőtt?

A reggeli összebújást sem értem. Hánykor keltek? Előtte felhúzzátok az ébresztőt 5-20-40 perccel, hogy beleférjen bármi is?

Az előre megbeszélt szex is felfoghatatlan számomra. A heti menüt szoktuk megbeszélni, illetve azt sem, mert mindegy a válasza 😁 de nem tudom máshogy elképzelni.

Hétfőn pörkölt lesz, kedden nem kell főzni, mert marad, így kedd du.lehet szex, mert nem leszek fáradt. Meg csütörtökön, mert akkor még suliidő van és korábban fekszenek a gyerekek, mint hétvégén. Meg is van a heti 2, ennyi elég, ne próbálkozz!


Most őszíntén, ha ezzel jönne a férjem, tuti a házasságunk végét jelentené. És nem a heti 2 szex a gond.

Az emberek többsége nem így működik, hogy megbeszéljük a szexet.

Ha ölelésre, összebújásra, szexre, dugásra vagy szeretkezésre vágyom, akkor odamegyek és teszek érte hogy legyen, hol így, hol úgy, hol amúgy, legalábbis fenntartom a lehetőséget. De ha folyamatos visszautasítást kapnék, teljesen kikészülnék érzelmileg, jönnének a már nem szeret, nem kellek stb.gondolatok, ami a kapcsolat rovására menne.


Egyébként szerintem az is teljesen normális, ha egy összebújásból szex lesz.

7345. Veronka30 (válaszként erre: 7344. - Andi.Bobi)
2018. jan. 18. 19:55
Jaja,már "vagányak vagyunk"..már bent mindennap beöltöztetjük s úgy szellőztetünk h ő is bent van a szobában 😀 ezelőtt vándorlás volt éppen onnan ahol szellőztetés volt.
7344. Andi.Bobi (válaszként erre: 7342. - Veronka30)
2018. jan. 18. 18:53
Ha nem is mentek ki minden nap,az jó ha szellőztettek és a kicsit jól be kell takarni.
7343. Andi.Bobi (válaszként erre: 7342. - Veronka30)
2018. jan. 18. 18:50
Nekünk szerencsénk volt:) májusi a kicsi. Egész nyáron mindig mentünk le:) Duna csatorna mellett lakunk,sok fa,pad van. Ezen a nyáron már motorozni fog lent. Én meg majd szaladhatok:))
7342. Veronka30 (válaszként erre: 7335. - Andi.Bobi)
2018. jan. 18. 18:33
Minden jól ment. Nálunk hét ágra sütött a nap. Azért is mertük bevállalni
2018. jan. 18. 17:44

"Kompromisszum lényege az vokt hogy : hétközbe minden reggel kért 5 perc összebújást..szószerint...este meg 2-3 naponta rendes szex. Még ment is volna ha a reggeli 5 percből nem lett volna 5 perc aztán 10 perc aztan 20 perc ..fél óra 40 perc....na szal egyre hosszabb lett igy volt minden reggel rendes szex a végére de esténkent is inkább 1-2 mint 2-3 napont szal besokaltam."


A szex nem olyan, mint az ebéd, hogy az apa és az anya / csuda két jó figura/ előre megbeszéli, hogy hétfőn, ez lesz, kedden az szerdán amaz, és így tovább. Ennek a sponteneitás a lényege szerintem. Milyen már az, hogy reggelente 5 perc összebújás? Hogy méritek az időt stopperrel, vagy beállítotok olyan főzőórát, ami a megadott idő után csörög? Besenyő Pista bácsi szavaival élve: nooooormális?

7340. ab61752c45 (válaszként erre: 7338. - 04424e865e)
2018. jan. 18. 17:36
jó,van,na,nem mindenki ülhet egy hejesírási szotárral.
7339. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 7337. - Andi.Bobi)
2018. jan. 18. 17:30
Volt-ra jegyért?😂
7338. 04424e865e (válaszként erre: 7331. - Ronina4)
2018. jan. 18. 17:29
Mennyek országa, mikor ilyent olvasok gondolkodom, hogy a falnak menjek-e?
7337. Andi.Bobi (válaszként erre: 7336. - 5fd0bd70c7)
2018. jan. 18. 17:15

Egy kicsit:) nem fáj olyan sokat mint előtte:)

Ma kellett sokat takaritanom. Nem jól működött a gáz készülék ami fűt és a meleg vizet csinálja. Reggel 7 kor jött a szerelő..kipucolta az egészet. Feltöltötte a rendszert vízzel. Most már jó. Sok szendioxidot bocsájtott ki a keménybe:(. Jó nagy kosz lett mindenhol:(

Kicsit elfáradtam:(

Most készülünk megyünk Sopronba:)

7336. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 7335. - Andi.Bobi)
2018. jan. 18. 17:01
Hogy van a lábacskád? Jobb már egy kicsit?
7335. Andi.Bobi (válaszként erre: 7334. - Veronka30)
2018. jan. 18. 16:54

Hogy sikerült a séta?

Nálunk néha esett néha nem a havas eső..

7334. Veronka30
2018. jan. 18. 11:52

Mindjárt indulunk első hármas sétánkra! Másnál is ilyen szép napos idő van??

Este alig aludtunk vmit.

7333. Veronka30 (válaszként erre: 7301. - Ronina4)
2018. jan. 18. 11:51

Kitartást!

Én ha megoldható lenne minél több házon kívüli közös programot próbálnék összehozni. Így a szex kizárva,a bújás is nehezebben összehozható s benned is könnyebben újra kialakulna az a fajta bizalom,amit ő már kiölt belőled.

7332. dolcsy1989 (válaszként erre: 7330. - Ronina4)
2018. jan. 18. 11:04

Figyelj...ha o kesz 5enyek ele allit akkor te miert ne tehetned?

Vegyel mozijegyet magatoknak, es csak vidd el ugy h nem is tud rola. Ha ott vagytok mar nem mond nemet biztosan. :)

7331. Ronina4 (válaszként erre: 7330. - Ronina4)
2018. jan. 18. 10:50
Most mennyek el egyedül a gyerekekkel ?
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook