Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


2740. Ronina4 (válaszként erre: 2728. - 124637ff9b)
2017. szept. 20. 06:43
igen ez így van és nem elszállásból mondom de legalább mi ott voltunk az elmúlt masfél évbe es meghalgattuk bíztattuk de nahyon sokan vannak akik ennyit se kapnak egyedül küzködnek szenvednek és esélyük sincs kilépni belöle mi legalább támogattuk támogatjuk.
2739. 124637ff9b (válaszként erre: 2730. - Dodi44)
2017. szept. 20. 06:40
Huu de régen nem beszéltem már oroszul... Jó lenne visszakapni a régi tudást 😄
2738. sanyinak (válaszként erre: 2722. - Ronina4)
2017. szept. 20. 06:19

Én ők téged el sem tudják képzelni inaktív módban!:D Nálatok biztos az lenne a felállás, hogy az egyik aktív a másik pedig interaktív.

Valahogy ez lenne a vége:

"Mint az őrült ki letépte láncát, vágtatott..."

2737. sanyinak (válaszként erre: 2734. - F.frezia)
2017. szept. 20. 06:15

És szülőként is elképzelted, hogy elképzelhetetlen dolgokról hallasz majd a gyermekedről?

Hiszen a szexuális fantázia is fejlődik...

2736. f.frezia (válaszként erre: 2724. - Ronina4)
2017. szept. 20. 05:31

Uh, szegény. Hosszú lesz még az út, de ennél csak jobb lesz a kolléganődnek..

Reméljük gyorsan lezárják, a férje meg gyorsan túllèp sz egészen és békénhagyja.

2735. f.frezia (válaszként erre: 2695. - Ángyombángyom)
2017. szept. 20. 05:20
Kenni való.. erről eszembe jutott vmi kandikamerás videó.. fúj :)
2734. f.frezia (válaszként erre: 2662. - Sanyinak)
2017. szept. 20. 05:13

Tudom nem tőlem kérdezted.. de szerintem inkább a kalandos felfedezés.. háttérben ha szükséges a szülői támogatással.


Így utólag fiatalkiromban elég sok olyan dolgot csináltam, ami kiakasztaná egy szülő mércéjét. Anyu mint bnő volt mellettem, sokszor nem szólt semmit, csak ült mellettem és végighallgatott. Nem tudom hogy bírta ki, h.ne papoljon a veszélyekről, h.ne oktasson ki vagy ne ne legyen szobafogság.. de ezzel elérte, h.bármit elmondhattam neki.

Megkaptam tőle a szabadságot, cserébe nem volt titok..

2733. f.frezia (válaszként erre: 2620. - Ronina4)
2017. szept. 20. 05:03

Nem is ezt írtam.. :D


Beszélni nem beszélsz róla te sem.

Hisz itt 'csak' leírod.. :) arc nélkül az ismeretlenbe. Szerintem is teljesen más, mint a barátokkal kitárgyalni..

2732. f.frezia
2017. szept. 20. 04:56

Amúgy úristen, 6 oldalt írtatok az este..

Jobb program nem akadt?? 🤣🤣

2731. f.frezia (válaszként erre: 2570. - Sanyinak)
2017. szept. 20. 04:55
Mondasz valamit.. :) csak a libát hagyja otthon!
2730. Dodi44 (válaszként erre: 2728. - 124637ff9b)
2017. szept. 20. 01:21
[hu de regen nem ultem mae Metron, vagy villamoson, sem tranvaj-on...]
2729. 124637ff9b (válaszként erre: 2727. - Ronina4)
2017. szept. 19. 23:49
Jó éjt!
2728. 124637ff9b (válaszként erre: 2724. - Ronina4)
2017. szept. 19. 23:48

Szomorúbb ez, mint a Maunikasó.

És hány ilyen család meg eset lehet ...

Amikről nem is tudunk.

Ülnek mellettünk a metrón, vagy írogatnak a hoxán.


Jó lenne, ha mindenkinek jó lehetne.

2727. Ronina4
2017. szept. 19. 23:41
na jóccaka csajok a csokimat meg is kaptam :D holnap jövök
2726. Ronina4
2017. szept. 19. 23:38
na mára ennyi izgalom elég is volt így éjszakára megyek aludni hátha holnap már nekem is szakadozna felfele. :D egyébként ritkán vagyok beteg.. apárom már felajánltta izzasztó kúrába részvételét :D lehet számon is kérem reggel
2725. Ronina4 (válaszként erre: 2724. - Ronina4)
2017. szept. 19. 23:37
hiiinnye ritka sok a helyesírási hiba meg a forgalmaási kavar de remélem érthető azért ha nem újra írom :D csak megint elkapott az ideg ahogy elmeséltem.
2724. Ronina4
2017. szept. 19. 23:33

Jöhet a show:

szombat délelőtt van.itthon van mindenki.amikor egyszer csak megált egy nagy fekete autó előtttünk.Mondon ki lehet ez...de már a nappalink közepéről köszön befele!!! na ugriok is fel megyek ki.hát akollégám férje az!

azt mondja beszélnie kell mindkettőnkkel. Amit tudni kell sajnos ők sokkal rosszabbul állnak ott pia verés meg csúna beszéd zajlik nem részletezem. A férj annyira elfajultatta a dolgokat hogy 17 év után az asszony nem látott kiutat mint chetelésés abból lett folytatás is de csak azért mert a férj 2 évig nem dolgozott az asszony tartotta el a családot és a férj nagy unalmába chetel ismerkedett facérnak hazudta magát.... na ne ennyi szűken.

A lényeg hogy eljött hozzán és elkezdett mindenfélét hazudgálni hogy azt tudo e hogy a felesége háromszor annyikat visz haza mint én meg hogy folyamatosan hazudgál átver engem. Higy az ellopott pénztárcám is ő lopta el meg szl...na. Mondtam hogy nem hiszem el persze hogy mondtam. ahogy kitette a lbát mondta a párom hogy tudod mért mondta? hogy összeveszítsen titeket.,Ugyanis reggel én beszéltem a feleséggel kollegámmal.Elmondta hogy előzős este megverte a férje szétverte a kocsiját is rendőrség is kiszált hozzájuk.

Úgyhogy tudtam honnan fúj a szél

Hétfőn mikor mentem megtudtam a többit is. Afent nevezett férh elment a feleség tevtvéreigóhez anyjához és azkat is igyekezettegymásnak ugrasztani egyiknek ezt mondta hogy a másik tesó gy szidja úgy szidja a másiknak is mondott hazugságpt szal feleség egész családját össze akrta veszíteni hogy hétfőn senki nem álljon a kolegám mellé mert akkor volt a tárgyalás.Mindezek alatt én szombattól a mai napig hull beteg voltam de még ma is be kellett mennem dolgozni helytállni mert a kollegám elindította a válást is meg elvitte ma az anyját hogy megműtsék.Lázasan de helytálltam ahogy kell is hosz ketten vissszük a melót. Hétfőn reggel majnem én is mentem a rendőrségre hogy a férj ellen kérkjek távoltartásit a munkahelyünkre mert még épphogy kijöttek a bíróságról a férj bejött a boltunkba pedig nem mehetnek egymás közelébe 15 napig a bíróság megállapította...szal ezek történtek az én életembe. Közbe probáltam volna jönni hozzátok is ide de estére mer kikészültem.Ma 3-ra hazaértem estig feküdtem coldrexeztem meg ez a szopogatós tabi...most ezért tudok itt lenni és mesélni.

De megmondtam kollegámnak bármi történik mellette állunk mert láttam 1.5 éven át hogy mennyit idegeskedett hogy minden ki legyen fizetve nekik az ur meg otthon volt semmit nem csinált hanem inkább elkezdett chetelgetni....naaa hát nem Mónika show?

2723. Ronina4
2017. szept. 19. 23:20
ennyit őfenségéről :D :D :D
2722. Ronina4 (válaszként erre: 2719. - 124637ff9b)
2017. szept. 19. 23:18

épp ezért a páromnak ritkán is volt bekötve a szeme. Nekem kell az hogy a másik fél is aktív legyen met egy időbe az önértékelésem a béka feneke alatt volt.Minden rosszat láttam magamba de a jót nem.Sokat kellett nevelnem magamon hogy azokat is lássam és értékeljem.Pl általánosba alsóba alig szólaltam meg mindig azt gondoltam magamól hogy hülyeséget mondom és mindenki azt gondolja rólam hogy de hülye hát még ezt se tudj vagy hogy hogy mondhat ilyet.De később szerencsére bekerültem egy ifjúsgi hittan csoportba ott mindenki elfogadott és szeretett olyannnak amilyen vagyok és onnantól kezdve mertem magamat adni és vállani . Addig csak a tesvtvéreim előtt mertem. Ez 17 éves koromig volt így. Már akkoris kritikus voltam az érdekbarátokkal szembe vagyis inkább maradtam egyedül az udvaron minthogy valaki addig beszéljen csak velem amíg az igazi barátnője megbékül irnyába és aztán hogy az igazi barátnőjénél újra bevágódjon engem kibeszéljen kigúnyoljon.


na azt akartam kihozni ebből hogy hamar megtörik az önbizalmam bizonyos helyzetekbe.Én magam nem látom szexi erotikus nőnek :D a párom meg bizonygatja de hiába nézegetem magam a tükörbe nem látom :D

2721. 124637ff9b (válaszként erre: 2718. - Ronina4)
2017. szept. 19. 23:17
Mindenkinek jobb, ha kiírja magából.
2720. Ronina4
2017. szept. 19. 23:11

Akkor ahoy ígértem:)

előszőr a párommal kezdem: utóbbi pár hétbe ahogy írtam is sokat javultak a dolgok köztünk.Még mindig nehezen viseli ha nemet mondok de magához képest nagyo türelmesén meg értékelem is ezt tőle meg ki is mutatom neki :D

ha maraduk ezen a síkon akkor túl fogunk tudni képni a dolgokon.De persze még mindig nem ültnk le megbeszélni de nem is hozom fel direkt ha véletlen arra terelődik a szó mint pl ma: Bejött nagylány adnék e 1000ft-ot.Nem tudtam met csak 10-s volt nlam mondtam a páromnakhogy adj már neki te nálam csak nagy pénzvan. REflexből mondta hogy : jó de majd visszaadod? Én meg mondtam neki hogy nem majd elmegyünk együtt vásárolni.Így leszoktatom az én pénzem te pénzedről .Ilyen kis praktikákat csinálok hogy szpen visszaálljon a közös kassza de ne veszekedéssel. ÉS utána a prom se duzzogott meg én se hanem odabújt hozzám és átölelt úgy tv-zett tovább.Szal haladgatunk.ELőjönnek a rossz reflexek de tudatosan nevelem magam a jó irány felé néha ehhez jó nagyot kell nyelnem de igenis menni fog

2719. 124637ff9b (válaszként erre: 2717. - Ronina4)
2017. szept. 19. 23:08

Igen, ez biztos így van.

Viszont a férfiaknak igen fontos a vizuális inger is :)

2718. Ronina4 (válaszként erre: 2565. - 124637ff9b)
2017. szept. 19. 23:05
jajj a beszmoló Mónika helyett itt volt Ödönke bocsánat
2717. Ronina4 (válaszként erre: 2538. - 124637ff9b)
2017. szept. 19. 23:03
ha még a szem is be van kötve na az aztán még izgalmasabbá tudja tenni a dolgot.Olyankor az aktív félnek még inkább ügyelnie kell hogy a másik inaktívnak minden kedvére legyen mert csak akkor lesz ismáétlés. a szembekötés növeli az összes többi inger erősségét. ha édeset etetesz vele édesebbnek fogja érezni ha egy újjal megcirógatod áratlanul a derekát erotikusabbnk fogja érezni.
2716. Ronina4 (válaszként erre: 2534. - Veronka30)
2017. szept. 19. 23:01
ez így van . havi 2-3 max misszionárisu hogy ürüljön a zacsi ha már az asszony ott van és ennyi.Se udvarlás se fantázia
2715. Ronina4 (válaszként erre: 2532. - Sanyinak)
2017. szept. 19. 22:59
a kötözősdi akkor működik jól ha ismeritek egymás korlátait teljesen ls be is tartjátok .Ha az egyik fél kihasználja a msik kiszolgáltatott állapotát akkor lőttek a játéknak
2714. 124637ff9b (válaszként erre: 2710. - Mermancs)
2017. szept. 19. 22:58

Szia!! :)

De jó :)

Két hét hosszú idő.

2713. Andi.Bobi (válaszként erre: 2710. - Mermancs)
2017. szept. 19. 22:57

Szia:)))

Üdv újra itt:))

2712. Ronina4 (válaszként erre: 2709. - 124637ff9b)
2017. szept. 19. 22:57
én nem ellenségeskedek csak nem beszélek vele . Nem azért írtam magamról hogy aki ismer mindenki szeret mert hú de szretem agyon dícsérni magam hisz ismered "öndícséret büdös" de ez tény.Soha senki nem mondta még hogy buta vagyok :D szenilis igen ezt el is ismerem mert ez tény és vannak még hibáim nem vagyok pedáns se pl. De én szeretek beszlgetni mindenkivel és akiket kedvelek megvédem ha tetszik ha nem. De hagyjuk is én nem ellneségeskedek már azt is bánom hogy szóba áltam megint vel...végülis ebben igaza van tényleg buta voltam hogy adtam neki esélyt de könnyen tanulok :D
2711. Ronina4 (válaszként erre: 2523. - F.frezia)
2017. szept. 19. 22:54

nem csak neki lehet hogy volt valami kellemetlen emléke vagy történt vele valami ami miatt nem akarja a simogatást. Ez a lekötözősdi hát ahhoz nagy fokú bizalom kell. Lehet előszőr téged kössön le és aztán eég mondjuk ha csak kendőt kötsz a kezére és megkéred ne mozdtsa a kezét de ilyenkor szigórúan tartani kell az ő határait mert ha visszaélsz vele nem juttok tovább. Nekem is voltak félelmeim mikor ilyet játszottunk vannak mindenkiek korlátai azokat be kell tartani különben nem megy.

Most mióta javult a helyzet nálunk megszünt már pl bennem az a gát hogy ki akarja zsarolni a szexet tőlem hogy fizető eszköz köztünk.Étitek? 4 hét alatt sikerült elérnie úgy hogy nem kell belevernem a fejébe. nem tudom hogy mitől esett le végül a 20 fillér mindenesetre most megint akarom őt de persze még hosszú folyamat míg visszáll minden a normál kerékvágásba ezzel is tisztába vagyok ...

de nem rólam van szó hanem rólatok :) mint minden ez is a fokozatosság elvén működik :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook