Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2018. ápr. 15. 08:05

Veronika, Andi. Babás témához annyit. Hasonló nálam is volt. Szerencsére " csak " játszótéren.


Minő szerencse még, más okokból NEM JÁRTAM össze szülőtárssal. Hozzám se jöttek. Fél, 1 évvel idősebbek voltak a gyerekek. Talán ezért is...


És így csomó dologba ( semmibe ) nem szólt bele senki!

Mennyi " vita " kimaradt az életemből.... ;)


Mellesleg : jár ki védőnő a babáitokhoz?

Ő tudna többet mondani : mozgások megfelelő ütembe zajlik.

Csomó kérdés felmerül, írd fel, nem szégyen " puskázni ".

Azt is megkérdezheted, segítsd e a picit abban, hogy hasra forduljon.

( 1ik térdét hashoz húzni, és így átfordítani. jaa és a karok se mindegy hogy vannak. valamilyen babás tv adásba láttam. 20-on sok éve. mászás / kúszásra is rá lehet így tanítani. és 1általán kell segítsük? ilyenkor nagy bűntudat is van, miért nem csinálja még az enyém? Kell bűntad ilyenkor az anyában? ).


Írták lejjebb, nem azonos a fejlődésük.

8079. Andi.Bobi
2018. ápr. 14. 22:26
Ki hogy van? Olyan csend van erre:(
8078. Andi.Bobi
2018. ápr. 14. 22:26

Jó lett a tesztem,amit írtunk az elmúlt 4 leckéből. 35 ponton lett a 40 ből:) nekem lett a legtöbb az csoportból.:))

/3 hiba/ örültem.

8077. Andi.Bobi (válaszként erre: 8075. - F.frezia)
2018. ápr. 14. 22:23

Már mondja bitte,danke,ich gehe,komme:) gib mich...

apa,aja,menj ki,pipi a galamb, Bobi a bibi, kell baba, pá pá..nagyon aranyos:) van,hogy úgy magyaráz baba nyelven:)

Ma volt 23 hónapos..Megy az idő:(

Most már nagyon ügyes! Úgy tud motorozni szaladhatunk utánna apával. Kicsit én is futottam,hát úgy fáj most a lábam:(

Június 7. én kell majd megint kórházba mennem,lökéshullám terápiára...

8076. f.frezia (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
2018. ápr. 11. 20:45

És még mennyi ilyen lesz!

Tudom nehéz nem foglalkozni vele, de majd megedződsz! Mindig lesz vmi, ami miatt beszólnak, kritizálnak..

8075. f.frezia (válaszként erre: 8071. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 11. 20:43
A kétnyelvű közegben lévő gyerekek sokkal később tanulnak meg beszélni, uh.ez normális.. :)
8074. szabot.88
2018. ápr. 10. 20:03
A fiúk általában lustábbak, beszédben is!
8073. Andi.Bobi (válaszként erre: 8072. - 04424e865e)
2018. ápr. 10. 15:58

Ez jó😂😂😂

Három hónaposan:)

2018. ápr. 10. 15:51

Előkerestem egy cetlit, amire 3 hónapos koromban a gyermekorvos ezt a jellemzést írta rólam:


,, Távol egy csillagon született, csodalény, ki bármibe belekezd, neki egyedül minden sikerül, sose veszt.


Lángész, ki versben ír fizikát, az agya gép, mit önmaga kitalált, és most nekivág, neki a világ kicsi lett."


Nem dicsekvésképpen írtam ezt, csak hogy tudjátok ki jött el közétek beszélgetni. :))

8071. Andi.Bobi (válaszként erre: 8068. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 10. 10:11

Én is megkaptam pár hónappal ezelőtt,amikor a bölcsődében a karácsonyi műsort adták elő,hogy a kicsim nem tud megülni egy helyben. Felvettem videóra és anyukámnak elküldtem. A sogornőm látott a videoból egy kis részletet,mert csak annyit tudtam átküldeni. Erre azt mondta ,anyunak,nem jut eszembe a szó,hogy beteg nem tud megmaradni...,mindig mozogni akar..

először ül kis széken,nem az etető székben. Körbe ültek és adták elő a műsort.17 hónapos volt. Aztán ahogy a kicsim is szerepelt,utánna nyugodtan ül a kis széken.Amit persze a kedves rokon nem látott...

Nem vettem fel amit mondott,mert azt néztem ki mondta:(

Én tudom mit tud a kisfiam!

Most 23 hónapos lesz.Tegnap az óvónő hívta őt odaadta a cumiját neki. A kicsim meg azt mondta neki:danke. Meg mondja már bitte:)

Duplán kell tanulnia magyarul és németül.

úgyhogy nem foglalkozók avval,hogy esetleg már beszélnie kellene,mert az az elvárás. Telefont tud használni,motorozni,szaladni,labdát dobni..sok sok mindent. Minden gyerek más...

8070. Veronka30 (válaszként erre: 8069. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 10. 09:39
Amúgy igen 😀 főleg h amikor köszönt a kiscsajszimnak akkor úgy mozdította a kezét mintha integetne. El is hallgatott a nőci,pedig véletlen mozdulat volt. 😂 aztán meg szépen játszadozott. Nem aggódom babám fejlődésén meg én nem versenyeztetem,nem siettetem. Sztem haladjon mindenki a maga tempójában. Ők még nem hasalnak meg effélék de 1-2hét múlva majd fog az ő kisfia is,én mellette vagyok,bíztatom,s cserébe ilyen beszólogatásokat kapok. De ma túl lépek rajta 😎😁🤣 Remélem sikerül.
8069. dolcsy1989 (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
2018. ápr. 10. 08:37

A lenyeg h ne idegeskedj ilyeneken. Sok ilyen lesz meg. :)

Okosan tetted h nem vetted fel ezt a kesztyut. :)

Gondolod el...informacioehseggel ment oda es semmit nem tudott meg csak amit latott. Sztem azota sem alszik mert azon agyal h mi van :)

8068. dolcsy1989 (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
2018. ápr. 10. 08:32
El is hiszem h felhuzott. En is utaltam az ilyet...amikor mennek a hasonlithatasok h mar csucsul vagy mar all. Minden gyereknek mas a fejlodesi uteme es ez tenyleg igaz is. Nagyobb korban meg a gyerek jelleme es teljesitmenye lesz a fo osszehasonlitasi pont. Szabalyszeruen versenyeztetik oket sokan. Nem is csoda ha egy egy allando versenyre itelt gyerkoc felnottkent barkin atsetal h magasabbra jusson. Na mind1 is ez mar eleg tag tema.
8067. dolcsy1989 (válaszként erre: 8058. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 10. 08:20
Pont ezt talatam meg en is mikor keresgeltem. Nekem is nagyon tetszik. Sok sok hasznos info van benne.
8066. Andi.Bobi (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
2018. ápr. 10. 07:31

Ne foglalkozz vele. Az a legjobb ahogy te csinálod,a te babád,te ismered! A legjobb az anyatej,addig add amíg csak tudod! Ha üvegből akkor abból,csak legyen!

Szuper anyuka vagy!

A babád meg a saját ütemében halad a fejlődésben!!

8065. Veronka30 (válaszként erre: 8064. - Szabot.88)
2018. ápr. 10. 06:35
Köszike,próbálkozom elengedni.
8064. szabot.88
2018. ápr. 9. 21:50
Na ezt tényleg engedd el, a saját kétségeit vetíti rád! Ha Te úgy érzed a babád egészségesen fejlődik, ne törődj mással! :)
8063. 04424e865e (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
2018. ápr. 9. 21:37

Ehhez nem tudok mit szólni, de nyugtatásul küldöm ezt a zenét.


[link]

8062. Veronka30
2018. ápr. 9. 21:30
Roninával mizu? Zsemlebuci is rég nézett ide be 😉
8061. Veronka30
2018. ápr. 9. 21:30

Elmondom mostani kis dühöm, hátha könnyebben túl lépek rajta.

Beígérkezett egy ismerős csajszi babasétára. 5nap van gyerkőceink között. Írtam h mi 12-13h között szoktunk menni. Később ír h alszik a fia de ő elszaladna (nagyinál a gyerek). Oké gyere, szívesen látunk, s ez igaz is volt. Bár én alva is elindítom csajszikám 😀

Eljött s észrevehető volt h felmérni jött h Klau milyen is (ügyesen hasal,nevet sokat,koncentrál s megfogja amit szeretne) azért jött h megmutathatja e a fiát h mennyire vannak lemaradva. (Kb.picit levannak-a csaj anyja mondta- de sztem egyik baba ekkor-másik akkor,egyik ebben másik abban ügyibb. Engem nem zavar cseppet se h még nem fordulunk át. Cuki és kész!)

Aztán jöttek a szurkálódások.. átalusszátok az éjszakát? Az anyatejesek gyakrabban kelnek..mindennap van nagydolog a pelusba???Az anyatejeseknél 5-6nap is eltelhet..

Ezek az okoskodások az anyatejes babákról kikészítenek már!

Anyatejes a babám. Cumiból eszi. Próbáltam tenni ellene. Hívtam segítséget,1.5hónapig az ordításával kezdtük ha próbálkoztunk a szopival. Van tejtesója is2 és még én is kitartok. Pedig tápszer ellenes se vagyok. Tudom h nem betegesebb egyik étrendű baba se a másiknál. Én tejcsis voltam,öcsém tápis..nem dönt le minket semmi😉 Megfázni se szoktunk,se influenza stb.

Nagyokat alszik mint az apja s gyorsan emészt mint az anyja.

A csaj amúgy tudja h tejes a babóm..

S én csendben ráhagytam az egészet.

Ahogy hazakerültek születés után a kisfia 800 grammot!! fogyott. Ügyes h ilyen kitartó volt ki tudja meddig..de én nem éheztettem volna azt a gyereket. S szóltam én erről neki v bárki ismerősnek is egy rossz szót is?

Felb@😋szt@ az agyam.

Még mindig bennem van h rá írok csak annyit h az én lányom 100% tejcsis. Tápszerrel pedig könnyebb lenne az életem tudom 😆😆😆

😣

8060. f.frezia (válaszként erre: 8058. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 6. 21:02

Na, ez a Novák Hunor egy nagyképű, beképzelt majom, akinek a valóságban fontosabb a hírnév, mint a gyerek.

Volt hozzà szerencsém, mikor korhózba kerültem a lányokkal, kétszer is.. :(

Na mindegy, ettől függetlenül elolvasom a cikkjeit és többnyire meg is fogadom..

8059. Veronka30 (válaszként erre: 8057. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 6. 17:18
Ügyi vagy! Megy ez neked!!!!
8058. Andi.Bobi
2018. ápr. 6. 12:43

[link]


Nagyon jó oldalt találtam!

8057. Andi.Bobi (válaszként erre: 8054. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 6. 11:10

Meggyógyulnak lassan:)


Sajnos a kicsim mindig beteg. Reggel mire beértek a bölcsibe,ami tíz perc kb gyalog,tele lett a pelus. Hiába adom neki a probiotikumot nem javul:( Fél 3 rá visszük orvoshoz mert ez már túl sok egy hete tart:(


Na! Megvolt ma a teszt az eddig tanult 4 leckéből.

Nem kellett volna ennyire izgulnom,mert könnyű volt:)) hallás,szövegértés,beszéd:) most jó kedvem van,lement a stressz rólam:)) juhu!!

Annyira jó kis csoportunk van,meg a tanárnő is annyira jó fej:)

Kell egy kis jó is néha..

vagy mindig nem? Jó lenne...

Pont születésnapodon fogászat!? Szegény! Jobbulást!

8056. Andi.Bobi (válaszként erre: 8055. - Veronka30)
2018. ápr. 6. 11:01
Eltévesztettem😂😉
8055. Veronka30 (válaszként erre: 8050. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 6. 09:14
Írásbeli kell még 😅
2018. ápr. 6. 09:11

Koszonom a koszonteseket! :)


Mar nalunk is kezdenek a gyerekek jobban lenni. Nem olyan zold az abrazatuk es mar csak alulrol eresztenek erdekes dolgokat. En meg tegnap este fogaszaton jartam...lepattant a bolcsessegfogam es borzasztoan karcolta a szamat belul. Nincs mese ki kell huzatnom majd, mert bar nincs baja de hely hianyaban kicsit oldalasan nott ki amit jobb lesz kiszedetni mielott osszeroppantana az elotte sorban allo fogam. A masik oldalon is igy volt es az elotte levot kellett kihuzni mert nem birta a nyomast. Azota az ottan bolcsessegfogam teljesen elore csuszott a helyere. Foggyilkos fogpotlo lett. 😂


Ja jo lenne ha egy nyelv lenne a vilagon, nem is rossz otlet h az a magyar legyen. Lehet elfogult vagyok de nagyon valasztekos nyelv. Jo gondolat! :)

8053. Andi.Bobi (válaszként erre: 8052. - F.frezia)
2018. ápr. 6. 06:01

Ja ja így ahogy mondod..

Jobbulást nektek!

8052. f.frezia (válaszként erre: 8050. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 6. 03:16
.. és az a magyar lenne! 😁
8051. f.frezia
2018. ápr. 6. 03:16

Sziasztok!

Remélem már mindenki meggyógyult!

A lányom jobban van, fülgyulladása van.

Nekem torokgyulladásom, kaptam 3 féle gyógyszert..

Férjem is beteg lett.

De már mindannyian kifele jövünk belőle szerencsére.


Dolcsy, boldog szülinapot!


Itt is jó idő van, csak nagyon fúj a szél.

De ma már kimegyek és megkapálom a virágoskertet :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook