Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


4060. imaginary (válaszként erre: 4046. - Ronina4)
2017. okt. 8. 17:08
Ahha, értem ☕
4059. Andi.Bobi (válaszként erre: 4050. - Ronina4)
2017. okt. 8. 14:19

Nálunk is most nagy pakolás van. Mikor ide költöztünk vettünk új bútorokat,üveg étkező asztalt,dohányzó asztalt, tv állványt,ágyakat,szekrényt...már régóta el akartam adni az üveg dolgokat mert a kicsinek veszélyes,sarka van,alacsony a tv állvány,arról nem beszélve ,hogy állandóan takarítani kell..

pénteken végre elvitték mind a hármat:)

Tegnap meg vettünk egy olyan jó komódot,2 méter széles,és jó magas,sok minden belefér,a tv magasra kerül,még baba zár is van rajta. Meg egy kör ebédlő asztalt,amit ki lehet nyitni. Végre!!

Nagyon örültem! Most annyi dolgom van,pakolok,takarítok..:)

4058. Andi.Bobi (válaszként erre: 4048. - Ronina4)
2017. okt. 8. 13:39
Nagyon jó lett az állvány,gratulálok!!
4057. Ronina4 (válaszként erre: 4053. - Vándor69)
2017. okt. 8. 08:45

NEm nem ő nem rendmániás :) végképp nem sőtt ő az első aki a rendberakott fotelba ledobja a kabátját holott a kabátakasztó ugyanolyan távolságra van ahogy belép a bejárati ajtón.....

de ha valamit elkezd csinálni akkor azt alaposan csinálja .Pl csinált egy négy szeméyles emeletes ágyat a gyerekeknek pár éve mielőtt a tetőtérbe gondolkozni mertünk volna de úgy hogy kettő kettő lábbal egybe van vagyis egy teljes falhoszt épített be vele :) így az ággyal kiraott szobának a 70 %-a felszabadult mozgástérré :)

4056. Ronina4 (válaszként erre: 4054. - 124637ff9b)
2017. okt. 8. 08:43
Nálunk ha én hetente hétvégén nem parancsolok rá mindenkire hogy igenis végig takarítjuk a lakást akkor ott azt senki egy szalmaszálat se tesz keresztbe :D ÉS abba a párom végképp nem vesz részt inkább megfőzi az ebédet...de így legalább én megúszom a kotyvasztást :D hehehehhee
4055. Ronina4 (válaszként erre: 4053. - Vándor69)
2017. okt. 8. 08:41
ŐŐŐŐŐŐ hehehhehehe !!!! ez az év vicce volt :D hihihihihi jujjjj méghogy ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :D hehehehe huhh ez jó volt
4054. 124637ff9b (válaszként erre: 4053. - Vándor69)
2017. okt. 8. 07:58

Nem baj az 😂

Nálam még mindig jobb, mint a trehányság

Ha katona, ha nem 😂

4053. vándor69 (válaszként erre: 4048. - Ronina4)
2017. okt. 8. 06:35
Aki katona, vagy volt katona, az általában precíz. Szereti a rendet maga körül. Lehet, hogy rendmániás is. 😁
4052. Ronina4
2017. okt. 8. 04:22
Tegnap reggelre kissé bepukkadozott a párom...igazából komoly oka nem volt csak pár kis....nem is tudom mi.Reggel odabújtam hozzá aztán lesúlyoztam /ráfaküdtem rajta szúnyókáltam :D / de kemény párna volt a mellkasa szal melléfeküdtem inkább átöleletem simogattam ...addig addig hogy azt mondja: szerencséd hogy nem tudok sokáig haragudni rád és után volt egy lájtos nagyon fini érzéki játék....ritkán ilyen amikor hagyja hogy spontánul jöjjön minden .Szereti megtervezni nekem az az erotika halála :D de mostanság többször spontán mint tervezős ez is jó nála ebbe is változtatott. Cserébe én is igyekszem a kedvébe járni bevallom őszintén nekem néha nem megy annyira az igyekvés annyira belém rögzültek a régi dolgok de le fogom küzdeni igenis. Nehéz az önnevelés de úgy gondolom az fejleszti a jellemet ha neki megy nekem is menni fog.
4051. Ronina4
2017. okt. 8. 04:16
Na jó ez amit leírtam egyáltalán nem volt szexi :D de imádom csinálni és ezért nem voltam most napokig.Mire este hazaérte,m már a lábam úgy fájt hogy csak na.Alig vártam hogy alhassak.Reggel 8-ra már bent voltunk és onnantól addig pakoltunk amíg az éhségtől roszul nem lettünk szinte :D akkor ettünk pár afalatot és adddig folytattuk míg megint éhen nem haltunk :D zárás este 5-kor van addig kétszer ültünk le két napon keresztül...gondolhatjátok akkor mi munkánk fekszik benne :D de megérte. Megújúlt a bolt és az árukészletet is kicseréltük.na jó nem beszélek többet a munkámról :D
4050. Ronina4
2017. okt. 8. 04:13
Igaz a héten még a kabátokat is be akartam vinni de a rendrakás a bolt teljes árukészletének átválogatása rendbe rakása nem olyan gyors feladat :D még két rekesz alját kell rendbe tennünk az összes gyerek nyári rucit el kell zsákolnunk haza persze nem hozhatjuk mert tavaly télen is többször kerestek nyári ruhácskát kis szoknyát szal azt is újra el kell dugnunk a boltba a rekeszek alá de bezsákolva mert pillanatnyilag csak dobozba vannak szal elég kupis így :D de ha az kész meg a tunikák is fel lesznek vállfázva na akkor kész és szép is lesz minden.
4049. Ronina4
2017. okt. 8. 04:08
Szal a boltba már csak két helyen kell rendet tenni és ááhhh nagyon jó lesz . Kaptam a páromtól egy új szekrényt és így feleslegessé vált két polcos az egyiket bevittem és az leszereltem az ajtajait így az cipős szekrénnyé avanzsált át arra tegnap felpakoltam a gyerekcipőket és ahol eddig voltak oda már csak felnőttek kerülnek is így lesz helyük a csizmáknak is végre meg az alkalmiknak is :D rettentően élvezem a munkám .A vevőkkel is nagyon szeretek foglalkozni. Sajna a kolléganőmnek mondanunk kellett hogy mennyen el 2 hét szabira amíg a válást ki nem mondják pihennye ki és szedje össze magát mert eléggé ki van forulva magából. De ha túljut után remélem nyugalmasabb lesz a helyzet.De ezt leszámítva ááááááánagyon imádom a munkám ! :D és ez az állvány mintegy keretet ad a boltnak Mondtam már? nagyon büszke vagyok rá meg a páromra is :D mostanába a párom tényleg igyekszik.Tegnap pl vendégeink jöttek a csopimnak az admintársamja :D jujj ez ekég magyartalan lett :D :D .Szal az admin társam és a családja nagyon szeretem azt a csajszikát mert nagyon becsületes egyenes és nagyon fer csajszika :D a humorunk is hasonló de még a párocskánk heppjei is :D szal nagyon megértük egymást és tegnap eljöttek családostól. a lánykája úgy elvolt az enyémmel hogy amíg itt voltak szinte nem is szólt az anyjához nem is törődött vele. a nagyobbik fia a nagy fiammal volt el a kis pincurkát aki kb fél éves ő meg kézről kézre ment.Az urával néha én is beszélgettem de a párom főleg inkább ami nagyon jó volt így ő se unatkozott.Aztán bementünk a voltunkba és megmutattam a barátnőmnek. Tulajdonképpen a csoport adta az ötletet hogy én boltba is szeretnék ruhát eladni ígyhát fogtam magam és a jelenlegi kolleganőimhez elmentem és mondtam nekik hogy mit szólnátok hozzá ha csinálnánk egy boltot :D és 3 hónapon belül meg is csináltuk ki is nyitottunk :D azóta eltelt másfél év és imádom csinálni.Néha belefáradok de ha beteg lesz egyik másik gyerekem itthon maradok szabin akkor feltöltekezek és mie meggyógyunak újult lendülettel lelkesedéssel vágok neki a folytatásnak áááá imádom!
4048. Ronina4
2017. okt. 8. 03:53

hát már holnap van.Inkább felkeltem mert annyira köhögtem hogy nem akartam zavarni a páromat vele.

A héten húúúú nagyon tartalmas hetem volt annak ellenére hogy nem végeztem el mindent amit terveztem. A párom hétfőn kedden megcsinálta az állványunkat a boltba kép felrakva. Nagyon büszke vagyok rá és a páromra is olyan elismerést kapott!!! Azt mondta konkrétan az egyik vevő hogy szép asztalaos munka ki csinálta? Mondom a párom . JA ez a szakmája? Mondom nem hanem katona :D de nagyon alapos ha valaminek nekifog :D úgyhogy totál elismerést kaptunk. Sokkal mutatósabb mint amit a kolléganőm férje kókányolt ösze. Az elkezdett a falból kiszakadni nyitás után kb két héttel a páromnak kellett alátámasztásokat csinálni nehogy ránkdőljön. Na amit ő csinált azt biztos nem kell utókókányolni :D 5x5-söl a tartó "oszlopok" azok át lettek furva és abba belefűzve a cső és az 5x5-seket összefogta két oldalról cserépléccel plussz az egészet három helyen odafogatta a gipszkarton falhoz.De még majd erősít rajta biztos ami biztos. De a súly ami lefele hat eléggé egy helybe tartja :D szal nagyon jól néz ki és áhhh tiszta boldog vagyok.

gy sokkal rendezettebb hatású a bolt. probálok keresni ilyen volt ilyen lett képet

4047. Ronina4 (válaszként erre: 4045. - Dodi44)
2017. okt. 8. 03:46

:D ez jó volt :D mondom magamnak biztos valami újat tanulhatok... :D erre a jó alvási pozíciókat mutatták :D na mondom a párom ere azt mondaná:

na azt nem kell tanulnod profiba vagy benne....sajnos

4046. Ronina4 (válaszként erre: 4044. - Imaginary)
2017. okt. 8. 03:44
nem :) pont azt írtad hogy nem tudod megérteni de nem ítéled el azért mert neki ez jön be én inkább az egyetértésem akartam írni nem egészen úgy sikerült sorryka :D
4045. Dodi44
2017. okt. 8. 02:35

tanulhatunk toluk:

A leg jobb poziciok az agyban...


[link]

4044. imaginary (válaszként erre: 4037. - Ronina4)
2017. okt. 7. 22:08
Olybá tűnt, hogy itelkeztem?
4043. 124637ff9b (válaszként erre: 4040. - Ronina4)
2017. okt. 7. 21:53
Tudom, de azért köszi :)
4042. Ronina4
2017. okt. 7. 21:51
holnap leszek majd sziasztok
4041. Ronina4 (válaszként erre: 4017. - Ismétlő)
2017. okt. 7. 21:49
és itt nincs az hogy "felrekefeltel te kis mocsok"
4040. Ronina4 (válaszként erre: 4016. - 124637ff9b)
2017. okt. 7. 21:48
nincs azzal semmi gond. igazából semmi bántó nem volt benne. leírtad mèrg nem tudod elkepzelni :)
4039. Ronina4 (válaszként erre: 4038. - Ronina4)
2017. okt. 7. 21:44
a héten nagyon sürü progim volt kész a ruhaállvany a boltunkba már rendet is raktunk majdnem teljesen napok óta pakolok. tegnap este itthon is nagytakarítás volt meg reggel is mert egy szivemnek kedves család jött hozzánk latogatóba
4038. Ronina4 (válaszként erre: 3990. - Imaginary)
2017. okt. 7. 21:42
nem nem 😂😂😂 azóta se hagyott el a köhögés Deee kész az állvány holnap teszek képet. szörnyen boldog vagyok
4037. Ronina4 (válaszként erre: 3976. - Imaginary)
2017. okt. 7. 21:38
én úgy gondolom ha megerteni nem tudod el lehet fogadni mint másságot más gondolkozást. az a lényeg ne ítélkezzünk olyanba amit nem értúnk meg.
4036. Ronina4 (válaszként erre: 3975. - Vándor69)
2017. okt. 7. 21:37
hehehehe csak a pontosság kedvéért
4035. Ronina4 (válaszként erre: 3973. - Vándor69)
2017. okt. 7. 21:36
fúj 😂😂😂😂😂
4034. Ronina4 (válaszként erre: 3968. - Vándor69)
2017. okt. 7. 21:36
egyetertek. vagy kieli a vágyát vagy álmodozik. minden ember más ezáltal a vágyai is. az a fontos mindenki úgy élje az életét hogy a lelkivilaga rendben legye. ha ehhez swinger kell neki akkor tegye úgy.
4033. Ronina4 (válaszként erre: 3955. - F.frezia)
2017. okt. 7. 21:31
ez igaz az extrémitás inkább az hogy nem agyban párnák közt hanem valami izgalmas helyzetbe.
4032. Ronina4 (válaszként erre: 3952. - Veronka30)
2017. okt. 7. 21:30
de nem ám 😎
4031. Ronina4 (válaszként erre: 3951. - Veronka30)
2017. okt. 7. 21:29
én is 😂😂😂 hehehe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook