Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (2. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Szexualitás, libidó

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5427. dolcsy19892017-11-24 19:15
De rendes!!! :)
Szeret a kedvedben jarni idonkent gondolom...:)
(válasz zsemlebuci 5403. hozzászólására)

5426. dolcsy19892017-11-24 19:13
Nekem nagyon olyan rejtett agressziv fazonnak tunik aki birtokolni akar es nem fog tetszeni neki ha onallo vagy. Nem lenne meglepo ha egy nap eltorzult fejjel uvoltene (remelhetoleg tettlegessegig nem jut el) mert valaki mas ferfival szoba alltal. Netalan volt osztalytars...stb.
Mint a szuletett felesegek Bree-je mikor a patikus ficko eljegyezte.
Olyan fazon a leirtak apajan. Ha nem zugtal bele akkor gyorsan dobbants. Ha igen akkor is...de te jobban tudod...en csak a leirtak alapjan mondom ezt.
(válasz Ira87 5400. hozzászólására)

5425. dolcsy19892017-11-24 19:07
Hidd el a heg nyoma lathatatlan lesz mire ehy eves a kicsi. Nekem ketto csaszar volt ket even belul...csak kozelrol latni de inkabb csak kezzel tapinthato.
Szexi marad a hasad ne aggodj ;)
Foleg h mar regen nem hosszaban nyiszalnak...
(válasz Veronka30 5398. hozzászólására)

5424. f.frezia2017-11-24 18:39
😂😂😂
(válasz Plo Koon 5417. hozzászólására)

5423. f.frezia2017-11-24 18:39
De! :) meg kell tartani :)
(válasz zsemlebuci 5411. hozzászólására)

5422. zsemlebuci2017-11-24 18:32
Észrevettük, az erő nem volt velünk😀
(válasz Plo Koon 5421. hozzászólására)

5421. Plo Koon2017-11-24 18:29
Mostanában csak keveset jártam erre, így nem olvastam a pénztárcádról sem, de örülök, hogy megkerült. :))

De visszalapozok és elolvasom.
(válasz Andi.Bobi 5420. hozzászólására)

5420. Andi.Bobi2017-11-24 18:27
Olvastad? Megvan a pénztárcám! :)

5419. zsemlebuci2017-11-24 18:25
😂😂😂

5418. Andi.Bobi2017-11-24 18:18
😘😊👌
(válasz zsemlebuci 5416. hozzászólására)

5417. Plo Koon2017-11-24 18:17
Egy nagyjából biztos dolgot tudok ezzel a férfival kapcsolatban írni. Jövő hónap végén, már 3 hónapja lesz 31 éves.

5416. zsemlebuci2017-11-24 18:11
Lovelyly mindig mindent reálisan lát, nagyon intelligens, imádom😍
(válasz Andi.Bobi 5415. hozzászólására)

5415. Andi.Bobi2017-11-24 18:10
Én is..:))
(válasz zsemlebuci 5414. hozzászólására)

5414. zsemlebuci2017-11-24 18:08
Egyetértek veled, mint mindig:)
(válasz lovelyly 5413. hozzászólására)

5413. lovelyly2017-11-24 18:07
Ha vele maradsz, nemsokára meg is fog ütni, jól érzékelted a kezdődő agresszió jeleit.

Tisztálkodás nélkül felöltözik, számonkér, hogy te miért indulsz munkába, ahelyett, hogy vele foglalkoznál :O ))), kérdésre nem válaszol, mérges és izzad, mert nem tud játékban megverni :O, nem csak nem kezdeményezi az ölelést, de nem is viszonozza :O

Nekem ezek közül 1 ok is elég lenne, hogy ne kelljen.

5412. Andi.Bobi2017-11-24 18:05
Nekem is császár lett a vége! Semmi nem látszik! A bikini vonal alatt vágtak. Nem varták a bőrt csak belül. Nem tudom hogy csinálták,be volt csak ragasztva. Lehet befújták valamivel:) nem tudom. Belül felszívódó varratok voltak.
A párom azt mondta de jó minden úgy maradt ott mint rég:)))

5411. zsemlebuci2017-11-24 18:02
Nincs is rá panaszom. Azt mondta, hogy megérdemlem. Az ilyen férjet meg kell tartani, nem?😂😂😂
(válasz lovelyly 5410. hozzászólására)

5410. lovelyly2017-11-24 18:00
Nagyon kedves vagy és nagyon rendes a férjed! :))))

5409. Andi.Bobi2017-11-24 17:59
Szerintem is ne foglalkozz vele!!
(válasz Ira87 5402. hozzászólására)

5408. zsemlebuci2017-11-24 17:59
Azért, hogy ott lenn ne változzon semmi😂
(válasz lovelyly 5407. hozzászólására)

5407. lovelyly2017-11-24 17:57
Jaj, az most jutott eszembe, hogy észre vetted-e, hogy a hírességek rengeteg pénzt fizetnek azért, hogy "tervezett császár" legyen.
Szerinted miért? (költői kérdés :))
(válasz lovelyly 5404. hozzászólására)

5406. Andi.Bobi2017-11-24 17:57
De jó! Jó telefonozást nektek! Rendes nagyon:)

5405. zsemlebuci2017-11-24 17:53
Ugyan olyan szexi marad a pocid. Biztos bikini vonalat vágnak, semmi nem fog látszani. Nekem nem volt ilyen szerencsém, az ikreknél a köldökömtől függőlegesen vágtak, hatalmas heg. Egy babánál már nem vágnak így. Semmit nem fog változni a külsőd, nyugi. Biztos, hogy megfontolt döntést hoztak, a ti érdekeiteket szolgálja. Nagyon drukkolok nektek!!!😍😍😍

5404. lovelyly2017-11-24 17:50
Akár hüvelyi úton fogsz szülni, akár császármetszéssel, a legfontosabb az lesz, hogy a baba egészséges legyen. Mindkettő szülési mód vágással fog járni, és mindkettőnek meg van az előnye is meg a hátránya is. A császárnak az a legnagyobb előnye, hogy egészen biztosan nem fog elakadni a baba feje a szülőcsatornában, így nem eshet meg semmi tragédia.
1000%, hogy szexis lesz a hasad! :)
Ahogy egyre közeleg az idő, teljesen természetes, hogy egyre több aggodalom van benned, győzd le őket, mert a babád ott a pocakodban érzi, hogy mosolyogsz-e, vagy nem :)
Mosolyogj, mert minden okod meg van rá!

5403. zsemlebuci2017-11-24 17:49
Reggel megsimogattam az uram, nagyon kedves voltam, erre megkérdezi, mit szeretnél venni?:)
A vége az lett, hogy a nagylányunk kapott egy Huawei P10-est, én meg egy Samsung S8-ast. Kell ennél rendesebb férj?😂😂😂
Aztán hozzá tette, hogy reméli, 1 hétig nem zaklatom, hanem a telómon fogok lógni😂😂😂
(válasz Mermancs 5387. hozzászólására)

5402. Ira872017-11-24 17:45
Nekem nem tetszet ez a viselkedès és nem is talàlkoztunk màr pàr hete. De most beszélgetni akar ujra. Nem mondtam rà sem igent sem nemet de egyenlőre ugy érzem hogy nem akarom làtni.
Nem lettem szerelmes belé főleg ez a viseledés miatt sem. De viszont ő màr a harmadik randi utàn avval àllt elő hogy ő nagyon szeret és nem tudja elkèpzelni azt hogy most mi igy talàlkozgassunk és sètàlassunk és akkor ő hazamenjen meg ilyenek ő be akar költözni hozzàm. Erre én azt mondtam h felejtse el egyenlőre. Ez miatt is felhuzta magàt. De ez mèg a bowling előtt volt.
Én megszakitom vele a kapcsolatot mert ez nekem nem tetszik.

Köszi a vàlaszod :-)
(válasz f.frezia 5401. hozzászólására)

5401. f.frezia2017-11-24 17:37
Hűha..
2 szóval jellemezném a pasit. Önző és kisebbségi komplexusa van.
Elvárná hogy vele foglalkozz, körbeugráld, kényeztesd.. mire föl?
Zavarja ha jól érzed magad és jobban játszol, mint ő? És még be is feszül miatta? Folyamatosan megerősítésre van szüksége, hogy milyen f..sza gyerek? Na ne már!
Legyél olyan, amilyen vagy! Ne változtass, mert akármit is mondd, nem veled van a gondd!
A halálom, mikor vki hozzámvágja: miért nem ezt csináltad, miért nem úgy, amúgy kellett volna..

Ha nem vagy még szerelmes, dobd ki és keress olyat, aki értékel úgy, ahogy vagy és nem csak álproblémákat kreál a saját önbizalomhiányos, kisebbségi komplexusos baromságaira..

5400. Ira872017-11-24 17:20
Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon és lehet a téma sem pont ide való de szeretném ha segitenétek picit átlátni a dolgokat.
Talàlkozgatok egy fiúval/férfival 31 éves kb 2 hónapja. Amikor megismertem becsületes szorgalmas igyekvő emberrnek ismertem meg. Külsőleg is elfogadható volt, nem az az Adonisz de ez nem is zavart sem nàla sem màsnàl. Szèpen elbeszélgettünk egy két alkalommal kàvézóban sètàltunk voltunk moziban. Addig csók volt semmi màs. Kb 3 hèt utàn ott aludt nàlam. És akkor reggel mikor csörgöt az óra felkeltem adtam neki egy puszit őmég az àgyban maradt, én mentem készülődni mert munkàra kellet mennem. Ez volt egy kb fél óramire kész lettem. Mire befejeztem ő màr felkelt felöltőzött és felvettr e cipőjét és a dzsekijét és ott àllt az ajtoman frlcsesződve. Làttam rajta hogy valami nem tetszik neki. Kèrdezem hogy aludtàl? Valami gond van? Em mond semmit. Kidüllesztette a szemeit ràm és összezàrta a szàjàt azt hittem mindjàrt felrobban vagy ordibàl vagy hasonló. Làtom rajta hogy mérges és kèrdezem ujra hogy mi a gond de persze nem vàlaszol. Húzom a cipőm veszem el a kocsikulcsom hogy indulnék a munkahelyemre nyitomaz ajtót errr nem akar megindulni, csak àllaz ajtó elött és mereszgeti ràm a szemét. Indulok én lassan előre kèrdezem megy e dolgozni hova kell utaznia mert kommercilista a csalàdi cégben, akkor vàlaszol valamit hogy majd igen meg nem.is tudja.hova kell mennie. Elbucsuzom tőle elmegyek dolgozni. 2 napig ràm sem irt fel sem hivot. 2 nap utàn irt egy üzenetet hogy hol vagyok meg mi van velem. Mert ő megőrül hogy nem.hallott rólam 2 napja. Kèrdezem mi baja volt akkor reggel erre azt mondja az volt a baj vagyis ott hibàztam hogy elmentem hogy készülődjek és felőltözzrm munkàra a helyett hogy ő vele foglalkoztam volna reggel. És hogy ne akkor kèszülödjek màskor ha ő ott van. Na most itt mit is gondoljak. Megharagudtam rà. De utàna beszéltünk és elmentünk bowlingozni egy este. Ott meg jàtèk közbenèn elengedtem magam, ment jól is a jàtèk és utànna nagyon sehogy de én jól éreztem magam vidàm voltam laza jó kedvű. Az urfival meg nem tudtam mit csinàlnj mert csak idegeskedet mérgelődőt és beleizzadt a jàtékba. Mind ezt azért, ahogy elmondta mikor ràkèrdeztem hogy mi a baja, azèrt mert nem tudot elèggé megverni a jàtèkban. Èn pàrszor jàtèk közben àtöleltem megpusziltam, de ő mèg àt sem ölelt alig reagàlt ràm. És pàr napra rà meg az volt a baja hogy miért nem csóltam meg amig ott voltunk bowlingon. Nem èrtem az egészet.
(válasz f.frezia 5399. hozzászólására)

5399. f.frezia2017-11-24 15:53
:( sajnálom!
Miért mondta ezt? Azért van esély arra, h.simán megpróbáljátok?

Lehet szexi hasad császár után! Mondom ezt úgy, hogy nem volt császárom és szexi hasam sincs.
De volt 2 műtétem: lágyéksérv, vakbél.. nagyon sokáig zavart a műtét helye, a vágások. Alig találtam olyan bikinit, h.ne látszódjon ki a helye. Ma már eszembe se jut, fehérnemű és fürdőruha vásárláskor sem.
Pedig közel se vagyok olyan jó bőrben, mint 5 éve.. de mégis jobban érzem magam. 30 felett magabiztosabb lettem és emiatt szexibb is és olyan férjem van, akinek így vagyok tökéletes és el is hiszem neki, hogy az vagyok :)

5398. Veronka302017-11-24 15:28
Köszke kérdésed,tényleg nem vagyok topon. Tegnap voltunk nődokinál..azt mondta császárra készüljek.
Tudom nem ez a világ vége,de hogy ezt így előre így tervezzem..
Sose feküdtem bent kórházban,nem volt semmi műtétem nemhogy most felvágják a hasam.. nem sok dolog van amit külsőleg szeretek magamban. Eddig a hasam az volt. A szexiséges érzésem is oda már most.
(válasz lovelyly 5394. hozzászólására)