Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történt a szeretőmmel? fórum

Mi történt a szeretőmmel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. banbi (válaszként erre: 66. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 15:26
Én is remélem csak nem megy el az esze
67. banbi (válaszként erre: 65. - Jessica32)
2017. szept. 3. 15:25
Irigyek minden voltak meg lesznek is persze hogy vannak problémák de még eddig mindig meg tudtuk oldani remélem mindig igylesz
66. 4c1a787e8f (válaszként erre: 64. - Banbi)
2017. szept. 3. 13:40
Akkor jó. Maradjon is így, remélem, 55 évesen sem bolondul meg a férjed..
65. Jessica32 (válaszként erre: 64. - Banbi)
2017. szept. 3. 13:14
Én teljesen elhiszem Neked, tudom, hogy van ilyen. Látok ilyet a környezetemben is. Persze, erre lehet mondani, hogy "de nem látsz bele, mi van ott és ha megkapargatnánk stb", de a benyomásaimnak hiszek, azok mindig biztosak. Két ilyen párt ismerek a munkahelyemen, már 25, illetve 30 éve házasok, de ahogy egymásra néznek, és amennyire kiegyensúlyozottak egyébként, látszik, hogy kibillenthetetlenek. Persze, aki még nem tapasztalta ezt, könnyen mondja máséra is, hogy biztos van ott trutyi a palacsintában :) de csak az irigység beszél belőle.
64. banbi (válaszként erre: 63. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 12:40
Nem egy se 17éves voltam mikor össze kerültünk most vagyok 43 eszembe se jutotvolna hogy férre nézek már szerintem nem is fogok elsö volt az életemben ez úgy is marad mindent meg kaptam töle minden téren persze nekünk se volt könyü az elején de mindent meg lehet oldani meg megiskel már nem szerelem van mert ez hüjeség de ojan nagy szeretet hogy már ennyi év elteltével nagyobb minden szerelemnél remélem így is marad
63. 4c1a787e8f (válaszként erre: 61. - Banbi)
2017. szept. 3. 12:29

De tényleg soha egyetlen egy fickó sem volt a sok év alatt, aki megdobogtatta a szíved?

Nehezen, de elhiszem, ha mondod..

62. banbi (válaszként erre: 60. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 11:53
Az kívánom mindig szerezsd és legyetek boldogok
61. banbi (válaszként erre: 58. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 11:39
Nem érték egyet vannak kivételek nekem eszembe nem jutna hogy meg csaljam a férjem de szerintem nekise ö mindig azt mondja ö már nem tudna rajtam kívül megszokni senkit de én se
60. 4c1a787e8f (válaszként erre: 59. - Banbi)
2017. szept. 3. 11:36

No eddig szeretném én is kihúzni.

Érdekes, gondolatban most el tudnék mást képzelni magam mellé, de ha idősebb koromról gondolkozom, akkor mindig a férjem képe jelenik meg, hogy de jó lesz majd Vele.. Asszem szerelmes vagyok belé..

59. banbi (válaszként erre: 56. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 11:35
Biztos hogy énse már a gyerekek nagyon mind ketönek családja van van két csodálatos unokám mimeg most keztünk újra élni ketten etöl jobbat nem is kivánhatnék
58. 4c1a787e8f (válaszként erre: 57. - Banbi)
2017. szept. 3. 11:34

Ezt cáfolom. Egy jó házasság mellett is van olyan, hogy találkozol valakivel, aki csak úgy önmagában jó, szép, ezért kell..

Az egy más kérdés, hogyha tényleg jó a házasság, akkor ez elmúlik, és nem lesz jelentőssége hosszú távon..

Tökéletes házasság meg nincs. Olyan nincs, amin ne lehetne rést találni, tehát elvben mindig lenne ok ilyen alapon a félremenésre..


Ezzel együtt nem jó ez, el kell kerülni, mert nagyobb sebet ejt, mint jót tenne..

57. banbi (válaszként erre: 54. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 3. 11:31
Pedig biztos észre lehet venni van elöjel gondolom az bizonyos nagyon nehéz öszhangba lenni de ha megvan minden oké akkor egyik fél se kacsingat sehová bár már a mai világ eröl szól csinálok egy pár gyereket oszt csá !!meg hizot az asszony már nem ojan szexi oszt itse voltam sajna eröl szól pedig ez nem így müködik ha szeretjük egymást akkor minden áron elfogadom ojannak amijen
56. 4c1a787e8f (válaszként erre: 54. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 3. 11:23

Hát az azért majd kiderül..

Ez a 20 év is olyan, hogy pont az életközepi válság, kezdenek felnőni a gyerekek..


Ilyenkor kell sok merészség ahhoz, hogy a párok szinte új párként elkezdjenek élni..


Néha könnyebbnek látszik mással, mint a régivel, de hosszú távon aztán nem biztos, hogy ez a jobb...


Lehet, most váltanék, és 2 év alatt meg megbánnám.. Meg ha komolyan belegondolok, dehogy váltanék..

55. 4c1a787e8f (válaszként erre: 53. - Banbi)
2017. szept. 3. 11:21

Hát mi még csak 20, de pokoli jó, és pokoli nehéz is..

Engem még mindig ostromolnak az udvarlók, és néha azt érzem, hogy elég egy rosszabb nap otthon, hogy én is szebben mosolyogjak..

Nem olyan nagy dolgok ezek, a hétköznapokban sunyibban jönnek néha, mint gondoljuk.


De küzdünk, és tudunk megújulni, ez fontos..

54. 5e54df5e1d (válaszként erre: 50. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 09:29
Teljesen igazad van. Barátnőmék pont ebben a helyzetben voltak. Férje 20éves kapcsolatot hagyott hátra egy fiatalabbért. És ott is volt sírás-rívás, de azt mondja, nekik ez kellett a tisztánlátáshoz, már csak megszokásbol voltak együtt. Ebben azt nem értem, hogy a megcsalt fél hogy nem veszi észre, hogy valaki van mellette/helyette?
53. banbi (válaszként erre: 50. - 4c1a787e8f)
2017. szept. 3. 08:54

Teljesen igazad van de akkor se lehet

egyik felet hibáztatni mert mindenhez két emberkel szerintem 27éve vagyok házas nálunk még soha nem volt probléma igaz nagyon fiatalok voltunk mikor össze kerültünk de hálistennek azóta is

jolmegy a kapcsolatunk de ehez az kel mind a két fél részéröl mindent meg adnak egymásnak tisztelet odafigyelés megértés és persze összhang és minden oké szerintem csak így lehet az ember boldog még ennyi év uttan is

52. Jessica32 (válaszként erre: 45. - Nünüke :))
2017. szept. 3. 08:42
Visszakapja még az élettől, én is ebben hiszek.
51. Jessica32 (válaszként erre: 48. - Banbi)
2017. szept. 3. 08:41

Én is mindkettőt hibásnak gondolom. És abban is van igazság, hogy a feleség ne változzon házisárkánnyá pl., ne üldözze el a férjét. De ha a férjnek baja van vele, beszélje meg, valamikor csak megtanult a testbeszéden kívül kommunikálni. Kötelessége lenne arra törekedni, hogy a feleségével rendbe hozza a házasságát, mielőtt félremegy. Nem az a megoldás, hogy gond van otthon, rámosolyog a kis cukorbaba, aztán megyünk dugni.

Sok esetben nincs is otthon olyan probléma, csak az uraság ezt is megengedi magának, mert ő megteheti. Panaszkodik, hogy az asszony igénytelen, meg életunt, stb, közben meg semmi ilyesmi, csak idegen vizekre is evezni akar. Az ilyet kiherélném.

50. 4c1a787e8f (válaszként erre: 47. - Jessica32)
2017. szept. 3. 07:16

Anélkül, hogy konkrétan ismernénk mondjuk az adott családot..

Énszerintem is első, meg második, meg harmadik körben is az a hibás, aki félremegy.. Mert, ha nagy baj van, akkor másként kell megoldani, stb..


De aztán meg van az élet.. Egy rossz kapcsolatot, egy megváltoztathatatlannak gondolt, egyre romló tulajdonságot a másikban - jelen esetben a nőben - meddig kell eltűrni? Mi az a pont, ahol azért azt lehet mondani, hogy így már nem lehetett volna viselkedni a másikkal, ha feleség, ha gyerek.. Vagy legalábbis észre kellett volna venni, hogy baj van.


Persze, mondani könnyű, hogy előbb zárjunk le egy kapcsolatot, házasságot, ha nagyon rossz, utána nézzünk más után.. Csak a valóság úgy működik, hogy adva van egy félig rossz kapcsolat, amit pont becsületből nem hagy még ott az illető. Ilyenkor meg szembejön valaki, akinek meg pont azon tulajdonságai jobbak, amikben otthon hiány van.. És ez nem úgy működik, hogy hazamegy apuka nagy becsületesen, hogy jaj, ma szembe jött Pirike, lehet, hogy szimpi lesz, váljunk el gyorsan, nehogy becsületlen legyek...


Sokkal összetettebbek ezek a valóságban, mint így leírva.


Egyébként én is a házasság szentségében hiszek, éppen ezért nem dugom a homokba a fejem, azt már tudom, hogy úgy a mantrát hajtogatva nem fog ez menni, valami nagyon-nagyon nagy kegyelem kell ahhoz, hogy ez többé-kevésbé sikerüljön. És igen, néha vidámság, huncutság, tisztánlátás, stb..

49. globus
2017. szept. 2. 21:15
Kamu fórum.
48. banbi (válaszként erre: 47. - Jessica32)
2017. szept. 2. 21:07
Mindenhez két emberkel elég baj az már ha egy nös ember másféle kacsingat de szerintem nem csak a nő a hibás ugyanúgy a férfi is
47. Jessica32 (válaszként erre: 43. - Voros.orchidea)
2017. szept. 2. 19:20
Az én ismeretségi körömben is van néhány több gyermekes család, ahol az apuka félredug, aztán egyre többször történik ez, a feleség rájön és tönkremegy. Nagyon szomorú történetek ezek. Sok sírás, álmatlan éjszaka, nyugtatók, önmagukból kifordult asszonyok, bizonytalan gyermekek. Én a házasság szentségében hiszek. Egy némelyik nős férfinak a legkönnyebb elcsavarni a fejét, a szememben ettől senki nem lesz jó nő, sőt.
46. Jessica32 (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2017. szept. 2. 19:15
Hogy ez nekem mennyire bonyolult így tele hassal.:)
2017. szept. 1. 16:09
Pont ilyen nők miatt esnek szét családok! Hupsz aztan majd azon veszed eszre magadat hogy Te vagy a feleség aki unalmas...legalábbis ezt kívanom neked.Megszokás háhhh ezt el is hiszed?
44. 4c1a787e8f (válaszként erre: 43. - Voros.orchidea)
2017. aug. 29. 18:51

De ezért nem minket kellene lecs.ni, hanem azokat, akik csinálják.

Sőt, pont a kedves férfi a hunyó, akinek családja van, nemde? A nőnek mi tiltja meg, hogy éppen szexeljen bárkivel, aki odamegy és megd.ja?


Egyébként pont egy d.gás veszélytelenebb a családra, mint egy másik kapcsolat..


Persze, egyik sem jó, ebben teljesen egyetértünk, de sajnos, nem sajnos nagyon mindennapi dolog, így még a viccelődés is belefér, főleg, hogy itt a szabadabb fél érzése a téma.

2017. aug. 29. 15:52
Most lehet, hogy "szét leszek cincálva", de csak nekem durva, hogy ilyen egyszerűen és vicces hangnemben beszéltek emberek életéről, megcsalt emberekről, elhagyott családokról? Igen, van, hogy megesik. Az én környezetemben is volt olyan, hogy valaki másba lett szerelmes és az új partnerével több évtizedig - haláláig - együtt volt. De nős férfit minek szexpartnernek tartani??? Van egy csomó, akinek nincs családja, nincs felesége, azokkal is lehet d*gni, ha arra vágyik valaki. Mert ez igenis bekavarás tök idegenek életébe. Még ha a pasi kapcsolata szar is a feleségével - vagy legalábbis azt mondja -, akkor sem értem meg. Mondom, előfordulhat, hogy valaki szerelmes lesz. Hogy őrlődik kettő között és végül dönt egyik vagy másik mellett, de az merőben más, mint ezek az ide-oda szexelések....
2017. aug. 26. 11:07
Nem tudom, mi tortent a szeretoddel.
41. Alisza* (válaszként erre: 1. - 136a368470)
2017. aug. 26. 01:14
Szerintem kezd szerelmes lenni beléd. Én nem bánnám, főleg ha a szex is jó vele.
40. viva70
2017. aug. 25. 22:29
Már az előző fóruma kiírásakor is éreztem, hogy zűrös a nő nagyon...:XD
39. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - Piroska52)
2017. aug. 25. 17:31

Nekem nem kifejezetten ez a szó jutott eszembe. :-))


Ezzel együtt el nem ítélek senkit, tudok én is szerelmes lenni, csak legfeljebb nem írom ide ki, vagy csak finoman...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook