Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018-ra babát tervezők fórum

2018-ra babát tervezők (beszélgetős fórum)


1 2
2017. aug. 31. 19:39

Én a Dr Czeizel-t szedem. Trimeszter nekem nem jött be, farkasétvágyat csinált így abbahagytam 2 hét után.

A femibion is jó, azt is szedtem az első terhességemnél.

16. gabcciccus22 (válaszként erre: 12. - Boldogliz)
2017. aug. 30. 21:38
én vacillálok jelenleg a trimeszter és a femibion között... majd szeptemberben tervezem megvenni az első dobozt :D :D amúgy az első lányommal a femibiont szedtem és azzal én nagyon elégedett voltam.
15. gabcciccus22 (válaszként erre: 13. - Tundike24)
2017. aug. 30. 21:37
Gratulálok! Ami halvány, az már pozitííív <3 :)
14. tundike24 (válaszként erre: 12. - Boldogliz)
2017. aug. 30. 19:30
Jutavit
2017. aug. 30. 19:30
Sziasztok! Mi is tervezőbe vagyunk. Jelenleg 2 napja késik. Expert tesztet csináltam reggel ami nagyon halvány pozitív lett. Van valakinek tapasztalata ezzel a tesztel? Persze csinálok másikat de azért érdekel megbízható e
2017. aug. 30. 15:32
Ki melyik magzatvédő vitamint szedi?
11. gabcciccus22 (válaszként erre: 10. - 5236d12e25)
2017. aug. 28. 14:32

hát nekem a kisebb öcsémmel 11 év,a nagyobbal 3 év van köztünk... a 3év különbségessel nem sokat foglalkozunk most se egymással... a 11 évvel fiatalabb meg most nagyon el van kanászodva uh azzal se az igazi...viszont vele tényleg sokkal másabb a kapcsolatom és kicsit olyan mintha a fél gyerekem lenne :) baromi sokat voltam vele kicsinek is, és mikor nagyobb volt akkor is,lehet h ezért is van ez így :D

De amúgy én is azt látom ismerősöknél h nagyon melós a kis korkülönbség és lehet h kicsinek jó tesók, de ahogy nőnek úgy távolodnak...persze van kivétel is, és az is számít szerintem h egy neműek e a tesók :)

10. 5236d12e25 (válaszként erre: 9. - Gabcciccus22)
2017. aug. 26. 18:08

Nővérem és köztem 9 év van- nekem ez a normális. Rengeteg családban látom és nekem bárki állíthatja, hogy jaj de jó a kis korkülönbség együtt nőlnek fel stb.. nagyon sok helyen nem így látom, hogy annyira jó dolog a kis korkülönbség. Persze nem azt mondom, hogy nincs kivétel. De legtöbb ismert családban ahol pl alig 2 év korkülönbség van a már tinik között is azt látom, hogy egyáltalán nem jönnek ki egymással.

Barátnőméknél 5 hónapos a kicsi a nagy 3 lesz novemberben. Most kezd a nagy iszonyat féltékeny lenni, hogy megérti velük marad az öcsi. :D

9. gabcciccus22 (válaszként erre: 8. - 5236d12e25)
2017. aug. 26. 17:44

ú,akkor tényleg elég nehéz lesz... nekem a négy év volt a minimum, de már 6 év lesz így is legalább köztük ha mostanában sikerülne... ez viszont már sokkk :( :( de valamiért így akarták vagy nem tudom.. mondjuk mindenki vigasztal, h így értelmes lehet vele beszélni,sok mindent megért és nem lesz olyan féltékeny...na majd azt azért meglátjuk...

Mondjuk a 3év is jobb mint a 2 vagy a még kevesebb...és ilyenkor hónapról hónapra értelmesebbek uh ha partnerként kezeli az ember őket,akkor már tudnak jobb napok is lenni egyre többször :)

8. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Gabcciccus22)
2017. aug. 26. 07:04
Nekem kicsit kevés ez a majdnem 3 év korkülönbség. Ráadásul kislányom csak jövő év szeptemberétől ovi köteles.. Előre tudom, hogy baromi nehéz lesz az első időszak 2 picivel.
7. gabcciccus22 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2017. aug. 25. 14:59

Akkor ő egy igazi meglepi baba :) <3

nahát nálunk is van egy 5 éves leányzó,akinek lassan mésfél éve várjuk h tesója legyen... mondjuk nem dolgoztunk annyira rajta h ovu teszt meg ilyenek,de úgy voltam vele h ha akar jön...de most már kezdek kicsit neki keseredni, hogy nem akar jönni...azért remélem, hogy még az idén lesz pozi tesztünk nekünk is.

Mondjuk én pm alulműködésese vagyok, ami szintén nem segíti ugye a dolgot.. :D de semmi képp sem szeretnék orvostól orvosig járni,mert úgy gondolom, hogy ha za első sikerült akkor majd a második is fog ha itt az ideje,csak győzzem kivárni :D :D mondjuk már most megtanít a tesó a türelemre :D :D

6. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Gabcciccus22)
2017. aug. 25. 13:50

"Nagylányunk" 2.5 éves, 2 évet vártunk rá pco+ir miatt. A terhességem nem volt zökkenő és szövődmény mentes ( 10 vérzés 3 bélgyulladás , toxémia) sürgősségi császár, kislányunk súlyhatárérték alatt született így ő 1 hetet volt a PIC osztályon.

Mindenképp szerettünk volna kis tesót, de nem mondom, hogy mindenáron azon voltunk, hogy na most azonnal de rögtön csak is ez körül forgunk. 10 hónapja nem volt fent a spirálom - nem bírta a szervezetem- úgy voltunk vele, hogy jön mikor jön a lényeg, hogy 4 éven belül kell érkeznie ( csokra vásároltunk házat 2 gyerekre - ezért a 4 év ) Én teljességgel abban voltam, hogy majd most is 1-2 évbe fog telni míg sikerül össze hoznunk, így eléggé hatalmas meglepetés volt mikor csak úgy a " poén " kedvéért teszteltem és kivágodott a 2 csík.. Pco+ ir miatt a ciklusaim 30-45 nap között vannak, így sosem pontos, lényegében a késés is teljesen normális nálam és mivel most egyáltalán nem voltam rosszul mint kislányomnál, semmi jele nem volt annak, hogy kopogtat a tesó azt hittem rosszul látok.

5. gabcciccus22 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2017. aug. 25. 13:38

Gratulálok! :) és nagyon köszönjük, remélem nemsokára mi is hasonló jó hírekkel szolgálhatunk :D

Azt megkérdezhetem,hogy nektek hogy lett a baba? Mármint, hogy hőmérőztél vagy ovuteszt vagy hasonló "segítség" volt e? :D

4. gabcciccus22 (válaszként erre: 2. - Boldogliz)
2017. aug. 25. 13:37
Sok sikert Nektek!Remélem minél előbb összejön az a kis picúr :)
2017. aug. 25. 09:05
Sok sikert kívánok Nektek Lányok! Mi már a 16. hetet tapossuk, február 8-ra érkezik a kis tesó.
2017. aug. 25. 09:03
Szia! Mi is tervezzük az első babánkat. Remélem hamar összejön. Már 2 vetélésen túl vagyok sajnos. :(
2017. aug. 25. 00:35
Üdvözlök mindenkit! Várom azokat akik szintén 2018-ra tervezik első-második-harmadik-sokadik babájukat :) beszélgessünk,osszuk meg egymással örömünket-bánatunkat..Mindent :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook