Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autóhitel tapasztalatok - kinek mi vált be? fórum

Autóhitel tapasztalatok - kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)

13. Zamila
2017. aug. 26. 21:45

Mi Citroen C8-at (2.0 diesel)vettünk,mert sokat utazunk hosszútavokon,sok a cuccunk negyünknek 😁 7 evesen vettük 1,8 milláert,fullextras,nagyon szeretjúk,mert nagyon kényelmes es kb 5,5 a fogyasztása(nem varosba tötymörgesre gyartották,mert ott 12-t tuti megeszik 😁

Mondjuk ezt a kocsit nem hitelre vettük,viszont a férjem dolgozós autójat igen.Az autókereskedesben altalaban megvan,hogy melyik bankok hiteleit használjak,persze gondolom attól meg lehet masik bankot választani max az ügyintézes a te dolgod lesz,nem csinálja meg helyetted a kereskedő.

2017. aug. 25. 20:17
Hitel ügyben nem tudok tanácsot adni sajnos, de a kereskedés biztosan segít ebben is
11. 61a61656b0 (válaszként erre: 9. - Sanyinak)
2017. aug. 25. 20:15

Abszolút,nekünk egy 1.4 turbo astránk van, 140 le,tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Városban ugyan elég lomha, de pályára szuper, sokat megyek pályán.

10. 61a61656b0 (válaszként erre: 3. - Ori90)
2017. aug. 25. 20:13

Szia, szerintem két gyerekkel nagyon kicsi a Jazz.

Gondold végig, elmentek nyaralni, stb, hogy fér be a cuccotok.

Jó tanács, hogy ha lehet, akkor használt autót is a márkakereskedésből vegyél.

A rá szánt összegből lehet azért válogatni,érdemes autós hirdetési oldalakon beállítani a kritériumokat amiknek szeretnéd hogy megfeleljen az autó, utána már könnyebb választani.

Márkát és típust nem szívesen ajánlok, mindenkinek más jön be.

9. sanyinak (válaszként erre: 7. - Dolcsy1989)
2017. aug. 25. 18:24
Ma már egy 1.2 turbós motor kb. 120 lóerővel simán elvisz egy autót.
2017. aug. 24. 22:34
Nekünk egy Volkswagen Passat 1.9-es tdi-k van. Egy 4 tagú családnak szerintem tökéletes :D
2017. aug. 24. 16:36

1.2 es valoban gyenge. Meg egy kisautonak is hatarestet. Nagy autonak kell az ero h elvigye a dajat sulyat meg az utasoket is. Minimum 1.6 de inkabb nagyobb.

Milla korul azert van valasztek...


Hitelugyben nem vagyok jaratos ugyh ahhoz nem tudok hozzaszolni sajnos.

2017. aug. 24. 15:37
Bár az is lehet, hogy csak a régebbi típusoknál volt gyenge ez a motor.
5. kori54 (válaszként erre: 3. - Ori90)
2017. aug. 24. 15:36
1.2-es motorral ne vegyél családi autónak, mert az gyenge :)
4. kori54 (válaszként erre: 3. - Ori90)
2017. aug. 24. 15:31
Nekem is pont Honda Jazz van :) 2009-ben vettem 2 évesen 2.6 millióért és nem bántam meg -eddig :) Szóval akkor hasonlóak az árak most is. Szerintem idősebbet is nézhetsz, mert elég megbízható autó. Nézesd meg szervízben, hogy ne legyen rejtett hibája -bármilyet is választasz.
2017. aug. 24. 15:01
Az az igazság,hogy én teljesen tapasztalatlanként (eddigi életem során nem nagyon törődtem az autókkal) egy honda jazzt néztem ki,használtan 2 790 000-ért,de nem vagyok naiv,ennyit nem fogok kapni,és ha kapnék sem venném fel,mert az életben nem tudném visszafizetni,legalábbis hasonlókat olvastam...szóval 1000000 körül keresnék családi autót,de amúgy van ennyiért is honda jazz,csak nem tudom,hogy "nyúljak hozzá" :) .
2017. aug. 24. 14:44

Én úgy hallottam, hogy már csak lízingelni lehet. Egy barátomtól pedig azt, hogy a személyi hitel olcsóbb, mint a lízinget fizetni, de annál minimum 20 % -ot le is kell tenni. Mindenképp érdemes kiszámolni, melyik a kedvezőbb megoldás.

A kocsikhoz nem tudok hozzászólni :)

2017. aug. 24. 13:37

Sziasztok!


Autóvásárlás előtt állok.Most 26 éves vagyok,de van egy fiam és egy nevelt lányom is.Családi autóra szeretnénk beruházni,a kérdés csak az,hogy hol és mennyit szabadna erre felvenni.Persze a legjobb,hogy lehetőleg sehol és semennyit,főleg,ahogy a többi erről szóló fórumot olvastam,de mégis,tudna valaki ehhez valami segítséget adni?Esetleg tapasztalatot,hogy kinek mi vált be,mekkorát vett stb.Én nem a legdrágább kategóriásakat néztem,azokat is használtan.

MEg lehet fizetni a hitelt?Vagy esetleg inkább a lízinget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook