Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteges féltékenység, van rá okom? fórum

Beteges féltékenység, van rá okom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. aug. 26. 17:23
Mi lett ??
2017. aug. 25. 07:34
Sziasztok nekem nincs ilyen gondom az en paromat nem erdekli hogy mit csinálok ?mit teszek?! Igaz engem se hogy ő mit csinál mivel nincs kapcsolat köztúnk csak papiron vagyunk hazasok.magany az van viszont.
2017. aug. 25. 05:34

Szorítok !!

Remélem megnyugszol!

A babának is nyugalmasabb lesz !

61. Liuna (válaszként erre: 60. - Karola05)
2017. aug. 24. 21:35

Ennek örülök! :)

Ez a pali egy kincs! Érdemes megfogadni, amit mond.

Én személyesen ismerem, Nekem nagyon sokat segített anno.

A problémádat nagyon átérzem, én is hasonló szitun mentem keresztül. Kitartás, sajnos szükséged lesz rá! Szorítok!

60. karola05 (válaszként erre: 59. - Liuna)
2017. aug. 24. 21:23
Koszi, tetszik a video, megneztem meg egyet, elgondolkodtato, kicsit segitett lehiggadni is.
59. Liuna
2017. aug. 24. 21:10

Mielőtt megbeszéled vele, nézd meg ezt a videót! Sok okos gondolat van benne! Jó tanácsok a témában egy férfitől!


[link]


Sok sikert!

58. Menekülés (válaszként erre: 57. - Karola05)
2017. aug. 24. 21:08
Bármi is lesz, ennél a bizonytalanságnál jobb
2017. aug. 24. 21:06
Ma ejszaka nem dolgozik, megbeszelem vele ma.
56. Menekülés (válaszként erre: 54. - Mermancs)
2017. aug. 24. 21:06
Az egész pasi problémás
55. 8cc24eb355 (válaszként erre: 54. - Mermancs)
2017. aug. 24. 20:55
Ha félnie kell emiatt az a baj!
54. Mermancs (válaszként erre: 52. - 8cc24eb355)
2017. aug. 24. 20:48
Egyenesen a szemébe mondani, hogy nézegetem az üzeneteidet? Szerintem problémás...
53. Menekülés (válaszként erre: 51. - Karola05)
2017. aug. 24. 20:47
Ülj le vele és légy őszinte.Tudnia kell, hogy láttad a képeket
52. 8cc24eb355 (válaszként erre: 51. - Karola05)
2017. aug. 24. 20:45
Kerek perec közöld vele,hogy most leül és végighallgat,kezd a legelején!Állj a sarkadra!
2017. aug. 24. 20:41

Hogyan kene elmondanom neki hogy nezegetem a telefonjat es megint talaltam valamit? Vadoljam meg es kerdezzem miert kell titkolozni, ezt talaltam a telefonjaban, mi a celja, mi tortent, van e valakije.


Vagy kerdezzem meg finoman hogy lattam whatsappon hogy beszel valakivel, ki ez es hogyhogy kitorli az uzeneteit, ez rosszul esik.

2017. aug. 24. 20:05

Huh jo sok valasz jott, azt hittem hogy a hosszu regenyem miatt nem is lesz valasz. Megprobalok ugy valaszolni hogy kozben visszaolvasom megint at osszeset es egyutt valaszolni, mert sokan hasonlo gondolatokat irtatok.


Ez is biztos hosszu lesz.


A fejemben pontosan olyan vegyes dolgok kavarognak mint amilyen vegyes valaszok jottek. Egyszer azt gondolom hogy nagyon tulreagalom es boldognak kene lennem, maskor azt hogy mindenfele novel van, es az is hogy miert koltozunk ossze ilyen koran, baba...Ne ertsetek felre a babanak orulok persze es nem erzem azt hogy nem kellett volba,mert mar most nagyon szeretem.


Valaki irta hogy lehet hogy neki fontos hogy tobb no visszaigazolja, szeret jaszani, ez igaz lehet.

Igen valoban ellentmondasos az amiket tesz, es ahogyan viselkedik velem. Tenyleg nem tudom elmondani mindent megtesz, kedvesen banik velem, kimel, kimutatja az erzelmeit, osztonoz, a csaladjaink ismerik egymast,minden jobaratja ismer. Igenyli a szeretet, intimitast (szoval ugy ertem ez nem csokkent)

Ezert amikor eppen nem voltam ilyen orult feltekeny, ezek a dolgok miatt koltoztunk es tartottuk meg a babat, mert jo egyutt. Kerdeztem tole barmi van, barmit hianyol a kapcsolatbol mondja el oszinten es javitunk rajta, azt mondta minden tokeletes. Ha nem mondja mi hianyzik akkor nem tudok segiteni.


A becsuszott a baba "de terveztuk" sztorirol annyit, hogy nem vagyunk hulyek akik csak gyereket tudnak csinalni, hanem egyszer elvesztettuk a fejunket es nem vedekeztunk, csak "megszakitassal" (tudom h ez nem vedekezes), es aztan ebbol lett a baba. Felelotlenseg volt,de amikor irtam hogy "miert ne" azt nem ugy ertettem h "hat tok mindegy, ez csak egy gyerek", hanem ugy hogy felnott emberek vagyunk, dolgozunk, a kapcsolatunk stabil(azt gondoltam) anyagi hatter megvan, korban jok vagyunk,stb.

Szoval azt h terveztuk a babat azt ugy ertem hogy a kapcsolat elejetol kezdve beszelgettunk errol hogy szeretnenk kozos jovot, csaladot egyutt.


Szoval az ok amiert meg nem mertem elmondani neki hogy talaltam ezt az ujabb whatsappos dolgot, mert gyava nyul vagyok, es felek az igazsagtol. Attol is felek hogy kimagyarazza magat valamivel, mert amugy eleg nagydumas es meggyozo. Es nem fogom tudni megint mit hihetek el. De ha ennyi bor van a pofamon hogy nezegetem a telefonjat es kozben itt sirankozok akkor annyinak is kell lenni hogy ezt oszinten megbeszeljem vele.


Koszi szepen tenyleg sokat segitetek kicsit konnyebb a lelkem hogy valakivel meg tudtam beszelni ennyire reszletesen. Bocsi ha valamire nem reagaltam amiket irtatok, majd atolvasom meg egyszer.

49. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Bc681dac13)
2017. aug. 24. 19:21
Pont akkor csúszott be, mit tehessenek? Biosz órán nem vótak ott mikor ez volt az anyag:)
48. gyöngy:) (válaszként erre: 47. - Bc681dac13)
2017. aug. 24. 18:54

"...szoval ugy voltunk vele, miert ne."

Azért ez se kutya...

47. bc681dac13 (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2017. aug. 24. 18:36
Becsúszott egy gyerek, akit terveztünk... Én nem telefonokba, hanem fejekbe néznék be olykor.
2017. aug. 24. 17:05
Ja, most 9 hónapja vannak együtt, vagyis olyan félidős a terhessége ha jól vettem ki.
45. gribedli*** (válaszként erre: 41. - 31bc25d879)
2017. aug. 24. 17:04

Röviden ennyi:


Fórumindìtó megismerkedett egy férfival. Akinek van egy 3 éves gyereke. Válás után kiment külföldre, ott volt egy barátnője. Majd hazament és megismerkedett a fórumindítóval.2 hónapon belül összebútoroztak, nagy vót a szerelem. Közben a f.indító folyton kukkolta a pasi telóját,ahonnan megtudta, hogy igenis még tartja a kapcsot az exével. Közben terhes is lett a f.indító, véletlenül. Most, hogy terhes, azt is észrevette, hogy a pasi chatel valami másik nővel.


Kérdése, hogy szerintünk van-e oka féltèkenykedni és hogy beteges-e amit csinál, hogy féltékeny.

2017. aug. 24. 16:57

Aki keres, az talal is.

Harmincas pasi ket gyerekkel... raadasul mindketto hazassagon kivuli... ettol kezdve akarhany gyereke is lesz, tobbet mar nem tilthatnak le tole. Gyereket csinalni a hulye is tud :(

43. Nünüke :) (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2017. aug. 24. 16:23

Nem tudom a titkosítást nem nagyon tudom hogy van.

De évekig játszotta velem ezt a exférjem és kicsit banom is miért nem voltam hatarozottabb hogy igen is adja oda meg akarom nézni..talán előbb kinyílt volna a szemem.

Ezért mondom utána kell járni mert lehet az ex feleség csak az meg mit számít én is szoktam beszélni a férjemmel és biztos vagyok benne hogy kitörli nehogy az új csaj lássa.Pedig csak a gyerekeket kérdezi meg pénzről beszélünk már...

2017. aug. 24. 15:36

Elég érdekes.

Friss kapcsolat, problémás pasival, alapból féltékeny nővel és egy úton lévő babával.

Én az első ilyen jellegű problémánál behúztam volna a kéziféket.Tuti nem szülnék neki, és össze sem költöztem volna vele.De ez én vagyok és ez nem rólam szól.

Vagy a kételkedésben élsz úgy hogy titokban lesegeted a telefonját, vagy elmondasz neki mindent és tisztázod vele.Tuti be fog rágni, de úgy látszik van okod neked is kiakadni.azt sem értem, hogy bírtad eddig szó nélkül hagyni.

Bizalom minden kapcsolat alapja.Ennek a kapcsolatnak ez nincs.Mit vársz?Őszintén!

Neked nyugalom és biztonság kell.Amiben a gyermekedet tudod majd nevelni.

2017. aug. 24. 15:19
Nem tudtam végig olvasni:(
40. epervirág (válaszként erre: 37. - 8cc24eb355)
2017. aug. 24. 15:14
Ha együtt maradnak mindenkèpp ki fog hatni a gyerek èletère.Viszont apám első felesègènek apám előtt volt egy barátja akivel együtt èlt a nő.Terhes volt a pasitol mèg a terhessège elejèn volt mikor kiderült,hogy a pasi nem èjszaka dolgozni megy mert a nőnek ezt mondta hanem kiderült,hogy volt egy másik nője ott töltötte az èjszakákat.Ahogy megtudta a nő elvettete a gyereket a fèrfi meg kiment külföldre.
39. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Nünüke :))
2017. aug. 24. 15:08
De mit mutat meg rajta? Whatsappon is egy pillanat alatt törölni lehet a beszélgetèst. Akár magát a chatet is, mintha sosem beszéltek volna. vagy csak megmarad a chat, de üresen. A profilt megmutathatja esetleg, sőt, azt elvárnám ilyen esetben. De még ekkor sem lehet megváltoztatni ami már megtörtént, vagyis hogy volt köztük olyan beszélgetés, amit valamiért titkosított vagyis már emiatt sem bíznék egy ilyen pasiban.
2017. aug. 24. 15:06
Tegyük azt is hozzá, hogy az ilyen konfliktussal teli instabil kapcsolatoknak mindig a gyermek issza meg a levét.
37. 8cc24eb355 (válaszként erre: 35. - Epervirág)
2017. aug. 24. 15:01

Erős birtoklási vágy is szerepet kap itt!

Ez a gyerekre is ki fog hatni!

2017. aug. 24. 14:58
Nem szerencsés egy kapcsolatot ilyen ingatag talajra alapozni. Az biztos, nem egészséges, hogy folyton azon kattogsz, hogy mit csinál, amikor nem vagy vele. Itt már a bizalom elveszett. Ne pazarold el az életed egy ilyen alakra.
35. epervirág (válaszként erre: 34. - 8cc24eb355)
2017. aug. 24. 14:57
Azèrt nem csak kizárolag az anya miatt fog szívni.Amúgy ki tudja,hogy a pasi tènyleg nem csalja-. e meg.de beteges amit csinál
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook