Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyulladás a hónaljban fórum

Gyulladás a hónaljban (beszélgetős fórum)


2017. aug. 25. 10:55
Ha egy hete tart ez a problémád szerintem is jobb lesz ha megmutatod orvosnak a biztonság kedvéért. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Nekem is volt már hasonló gondom dezodorral szó szerint ki égette a hónaljamat, de pár napig (2-3) nem használtam illetve nive krémmel kentem és rendbe jött.
13. Mermancs (válaszként erre: 9. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 25. 09:06
Nyugodj meg, ha ennyire fáj, valószínűleg nem csak felületi, hanem be vannak gyulladva a nyirokcsomók a hónaljban. Nekem is volt egyszer ilyen, mikor beteg voltam és az immunrendszerem legyengült. Én állandóan fertőtlenitettem és antibiotikumos krémmel kentem. Így gyorsan elmúlt. Jobbulást!
2017. aug. 25. 09:03
Szia! Érdemes lenne az aloe firsttel fújni és lecserélni a deódat a természetes,aluminiumsó mentes aloe vera alapúra.Jobbulást!
11. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 25. 06:23
Allergia, de menj el orvoshoz minél előbb!
10. túrógombócka (válaszként erre: 9. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 24. 17:58
nem leukémia, de menj el dokihoz nyugodtan.
2017. aug. 24. 17:57
Sziasztok. Hát ma sem jobb. Szerintetek ennyire hosszadalmas vagy menjek el dokihoz? Rettenetesen fáj, feszül és nem is csomók, hanem a hónaljam bőrfelülete van begyulladt. Tegnap hőemelkedésem is volt. Nagyon meg vagyok ijedten. Ugye nem leukémia???
8. Andi.Bobi (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 23. 20:00

Szia!

Nekem is volt már ilyen sajnos. Minden nap kétszer tusolok:) ,nem azért mert nem...

Tusolás után canestennel kentem be és elmúlt. :)

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 23. 17:44
A dezodor valamelyik alkotórészére allergiás vagy. A későbbiekben se próbálkozz a dezodorral, legfeljebb a stifttel.
2017. aug. 23. 17:19
Nem előtte borotváltad?
5. gizus58 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 23. 17:10
Ez egy bőrgyulladásnak hangzik. Síma vizes lemosás vagy csak szappanos,pl.Dave. Neogranormon kenőcs lecsillapítja gyulladást és a fájdalmat.Most semmit ne használj oda ,deot, sem spray, sem golyóst.
2017. aug. 23. 16:51

Desodor helyett inkabb vizzel-szappannal meg kellett volna mosni rendesen. Utana egy pici hintopor esetleg.

Adtal a verejtekmirigyeknek egy nagy pofont.

Nana, hogy begyulladt.

2017. aug. 23. 16:51

szerintem most ne csinálj mást, mint csak vízzel mosd, esetleg hideg vízzel borogasd.

én nem kennék rá semmit, az biztos.

2. 8cc24eb355 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2017. aug. 23. 16:49

Dehogy rák!

Izzadt testre nem fújunk semmit!Mosakodás után kellett volna!

Bepanthen plusz segíteni fog,utána pedig olyan dezodort keress ami nem tömíti el a pórusokat!

2017. aug. 23. 16:44

Sziasztok!


Valaki tudna segíteni, hogy mit tegyek vagy volt már hasonló valakinek?

KB 1hete jobban meg lehettem izzadva és dezodorral befújtam magam. Erre hihetetlenül fáj, szúr, viszket, mindig más. Ma be kellett vennem egy Cataflamot, jócskán fàjt. Most nem érzem annyira. Nem is csomót érzek, hanem az egész bőrfelület gyulladt, és nem lehet hozzáérni, annyira fáj. Hiába kenem Bepanthen Plusszal, nem ér semmit.

Tudnátok valami kenőcsöt ajánlani?

Vagy ez rákos daganat lesz?


Köszi aki segít

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook