Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbáljak meg Sudocrem-re váltani? fórum

Próbáljak meg Sudocrem-re váltani? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 22. 20:04
Nekem is vannak ikreim, bár már nagyobbak. Problémás baba popsira nekünk a shea vaj vált be. Ebben semmi mesterséges vegyipari dolog nincs, bőr ápoló és tápláló. Sudokrem és neugronormon nálunk szóba sem jöhetett. Latex érzékenység esetén nem használható
2017. aug. 22. 20:00
Nekem is vannak ikreim, bár már nagyobbak. Problémás baba popsira nekünk a shea vaj vált be. Ebben semmi mesterséges vegyipari dolog nincs, bőr ápoló és tápláló. Sudokrem és neugronormon nálunk szóba sem jöhetett.
2017. aug. 21. 17:00

Gratulálok az ikrekhez.

Mikor megszületett kislányom nekünk egyáltalán nem volt jó a patikai kence. Arról váltottam át sima sudocremre. Egészen addig amíg nem kezdett el fogzani tökéletesen használt. Fogzáskor át kellett váltanunk a neogranormonra, először a patikaira majd onnan gazdaságosabb kiszerelés/ ár miatt a sima drogériás tégelyesre (kicsit más az összetevője) Ez is tökéletes volt egészen addig amíg nem jöttek a hátsó őrlők. Közel majdnem 2 hónapos szenvedés 3 üveg lila ecsetelő 2 antibiotikumos kenőcs minden hasztalan volt.. Majd bejött a tubusos új sudocrem care & protect és 3! nap alatt rendbe tette kislányom nuniját popsiját ami úgy festett mint amit lenyúztak.

Azóta is ezt használjuk.

3. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 1. - Kollarfanni92)
2017. aug. 21. 16:52

Gratulálok az ikrekhez!


Én Sudocrem-et használtam, a legjobb szerintem. A mai napig használjuk az egész család részére, égés, horzsolás, bármilyen bőrsérülés legyen az.

Egy másik ikres anyuka:)

2017. aug. 21. 16:48
Igen! Nekem a bölcsiben gondozónőként az a krém vált be legjobban a kicsik popsijára. Azonban, ha csak pisiltek a drágák, én nem kentem be őket, csak alaposan letörölgettem. Állítólag túlzásba esni se jó a kenceficékkel. Otthon pedig meg lehet oldani még természetesebb úton: csap alatti lemosás esetleg hydrophil fürdetőkrémmel. Én ezt ajánlanám.
2017. aug. 21. 16:41
Sziasztok! Kezdő anyuka vagyok, nemrég születtek meg a tündéri ikreim. Ugyanazt a krémet használtam eddig mindkettőjük popsijára, de egyikőjüknek abszolút nem hat az a krém és a másik babámnál sem győzött meg teljesen. Szerintetek próbáljak meg Sudocremre váltani? Eddig nagyon sok pozitív véleményt hallottam róla! Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook