Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A plasztikai trendek is változnak fórum

A plasztikai trendek is változnak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A plasztikai trendek is változnak

10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - K.gizella)
2018. márc. 26. 10:22
Ja es az meg h nem tetszik egyeni izles dolga.Nekem a termeszetes mell nem tetszett soha!Csa az ordító mű nagy mellek.Ilyen is van..😝
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - K.gizella)
2018. márc. 26. 10:20
Par honap es felszivodik..ahhoz tul draga ez a modszer..nemtudom ezt tudtad e.
2018. márc. 20. 20:18

szerintem nem természetes egy plasztikázott mell.

Soha nem is tettszett.

Ezért is választottam a saját zsírral való mellfeltöltést.

Természetes, nem kell 8 évente cserélni a műanyag szilikont, és még vékonyabb is lettem.

7. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2017. aug. 23. 12:48
Ja és nem véletlen,hogy a "nagy szaktudású" László Dr nyilatkozik:-DDna persze,hogy a felszívódást nem is említi
2017. aug. 21. 10:22

"természetes egy plasztikázott mell", "a mesterkélt jelenlét egyre természetesebbé válik"


Úgylátom, hogy nem nagyon vagyunk tisztában a természetes szó jelentésével. Talán inkább helyesebb lenne a megszokott, vagy egyéb szó használata.

2017. aug. 21. 10:14
Csak én és a természetes szépségem változatlan. Lehet, hogy nem trendi, de konstans.
4. Judit36 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2017. aug. 21. 09:59
Úgy-úgy.
2017. aug. 21. 09:45
A saját zsír felszívódik. És nem egyenletesen. Ami mondjuk mell esetében nem túl előnyös. De arcnál sem biztos.
2017. aug. 21. 09:43

testszobrászat. hozott anyagból, kihozzák amit tudnak és kitalálnak .

talán mindjuk a saját zsír kicsit jobb mint a szilikon.

2017. aug. 21. 09:08
A divattal együtt a plasztikai trendek is változnak, ahogy azt a folyamatosan cserélődő szépségideáljaink megkövetelik. Ma már nemhogy természetes egy plasztikázott mell látványa, de már az sem meglepő, ha egy férfi szeretné mesterségesen formálni mellizmait. A mesterkélt jelenlét egyre természetesebbé válik, pláne az olyan eljárások segítségével, mint a saját zsírral történő töltések.

Ugrás a teljes írásra: A plasztikai trendek is változnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook