Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anglia családi pótlék fórum

Anglia családi pótlék (beszélgetős fórum)

2017. aug. 17. 07:19
Talán egy ügyvéd tudna segíteni, bár a leírtak után már ez sem biztos. Próbálj keresni a lakókörnyezetedben ingyenes jogi tanácsadást. Egy próbát talán megér. Próbálj keresni kint élők facebook csoportját, lehet hogy van hasonló eset. Amennyiben a párod konkrét helyre megy dolgozni, vagy Te is dolgozol érdeklődjetek az ottani munkahelyen. Sajnos csak találgatok, de sok sikert kívánok.
6. a7eb88768b (válaszként erre: 5. - Papája)
2017. aug. 16. 20:41

Mindenhol...de tényleg.

Felhivtam a MÁK-ot.Ott sem tudnak semmit,a helyi kormányablaknál sem.Szóval kész katasztrófa...

5. papája (válaszként erre: 4. - A7eb88768b)
2017. aug. 16. 14:12
Ez tényleg vicc ! A Kormányhivatalban voltál ? Jut eszembe, a lányom a gyes dolgokat, ha jól emlékszem a kincstárnál szokta intézni. Talán itt segítenének.
4. a7eb88768b (válaszként erre: 3. - Papája)
2017. aug. 16. 11:03
Bementem,felhivtam a nemzetközi családtámogatási osztályt,sehol nem tudnak semmit....Ez vicc...
2017. aug. 15. 10:00
Kielégítő és pontos választ a kormányablakban kapsz. Menj be a legközelebbi Kormányhivatalba és ott keresd a kérdésedre a választ.
2017. aug. 15. 08:05
Lehet hogy nem jó helyre irom a kérdésem,segitséget szeretnék kérni,külföldre megyünk a családdal a párom dolgozik majd.3 kiskorú gyermekünk van,de a legidősebb lányom nem közös gyermek,rá is jàr a családi pótlék?Utána olvastam és néhány helyen irják hogy igen,de nem irnak semmit hogy mi az igénylés menete,mi kell hozzá?
2017. aug. 15. 08:04
Anglia családi pótlék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook